Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Krajský přebor dětí do osmi let 2013

Poslední aktualizace28.04.2013 13:30:29, Creator/Last Upload: czech republic licence 11

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgTypKlub/Místo
1Karpecká MarieCZE1250KPŠK Řevnice
2Koršinskij NikolasCZE1250KPSokol Buštěhrad
3Mošovský JakubCZE1250KPSokol Buštěhrad
4Pastrnková KateřinaCZE1250KPKlub šachistů Říčany 1925
5Skýpala OndřejCZE1250KPTJ AERO Odolena Voda
6Vojta JakubCZE1250KPTJ Spartak Vlašim
7Dudek VojtěchCZE1100KPTJ Jawa Brodce
8Höher PatrikCZE1100KPTJ Jawa Brodce
9Jiroušek ŠimonCZE1100KPKlub šachistů Říčany 1925
10Karpecki JiříCZE1100KPŠK Řevnice
11Koršinskij MarekCZE1100KPSokol Buštěhrad
12Kupka OndřejCZE1100KPŠO Figurka při ZŠ Sofie
13Mojdl KryštofCZE1100KPTJ Jawa Brodce
14Vitvar PavelCZE1100KPKlub šachistů Říčany 1925
15Baláš JanCZE1000KPŠK Řevnice
16Birner JanCZE1000KPJirčany
17Brejchová AndreaCZE1000KPŠO Figurka při ZŠ Sofie
18Budil VojtěchCZE1000KPŠŠ STAMAT
19Danda MirekCZE1000KPKlub šachistů Říčany 1925
20Dobiáš OndřejCZE1000KPŠK Milovice
21Dudl VojtěchCZE1000KPTJ AERO Odolena Voda
22Feix AdamCZE1000KPÚjezd n. L.
23Franěk JanCZE1000KPTJ Jawa Brodce
24Hrabě OndřejCZE1000KPŠŠ STAMAT
25Kořen VáclavCZE1000KPŠO Figurka při ZŠ Sofie
26Krejča MichalCZE1000KPTJ Jince
27Kristen MilanCZE1000KPŠK KDJS Sedlčany
28Kulhan MatyášCZE1000KPKlub šachistů Říčany 1925
29Kuntošová LindaCZE1000KPLíbeznice
30Kus ŠtěpánCZE1000KPŠŠ STAMAT
31Lísková TerezaCZE1000KPTJ Jince
32Ofner DanielCZE1000KPTJ Kavalier Sázava
33Pecka JanCZE1000KPSokol Brandýs n.L.
34Pešek AdamCZE1000KPŠK Milovice
35Smrž KryštofCZE1000KPTJ Kavalier Sázava
36Smrž VojtěchCZE1000KPTJ Kavalier Sázava
37Straka JakubCZE1000KPSokol Buštěhrad
38Strnadová MonikaCZE1000KPKlub šachistů Říčany 1925
39Valko IvanCZE1000KPKlub šachistů Říčany 1925
40Vejr FrantišekCZE1000KPTJ Jince
41Vopálka VojtěchCZE1000KPTJ Spartak Vlašim
42Šimpachová AnnaCZE1000KPTJ JInce
43Šíma MatějCZE1000KPŠŠ STAMAT