Žrebovanie / výsledky

7. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
15Nagy Erik 10155 0 - 15 Chlpek Daniel 10454
22Bochnicka Vladimir 1150 ½ - ½ Skrinar Marek 11183
316Hanzel Artom 10004 0 - 1 Vadila Ondrej 100025
414Farsky Matej 10004 ½ - ½4 Horvath Jan 100017
56Forro Jakub 1012 1 - 04 Sobek Michal 100022
610Deraj Matej 10003 0 - 13 Barnas Michal 11721
79Con Martin 10003 0 - 13 Kozak Marian 100019
826Ziska Adam 10003 1 - 03 Soltys Oliver 100023
98Behul Daniel 10002 1 - 03 Fajtakova Silvia 100013
1021Simonak Wiliam Jozef 10002 0 - 12 Hanuliak Samuel 100015
1124Svrcek Samuel 10002 1 - 02 Horvath Ondrej 100018
1211Duricova Ema 10002 1 - 01 Barnasova Simona 10007
1320Otdelnov Zachar 10001 1 - 00 Durisova Jaroslava 100012

6. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
14Chlpek Daniel 10454 1 - 0 Bochnicka Vladimir 11502
25Nagy Erik 10154 1 - 04 Farsky Matej 100014
325Vadila Ondrej 1000 1 - 0 Forro Jakub 10126
43Skrinar Marek 1118 1 - 03 Ziska Adam 100026
51Barnas Michal 11723 0 - 13 Sobek Michal 100022
69Con Martin 10003 0 - 13 Hanzel Artom 100016
717Horvath Jan 10003 1 - 02 Behul Daniel 10008
815Hanuliak Samuel 10002 0 - 12 Deraj Matej 100010
923Soltys Oliver 10002 1 - 02 Duricova Ema 100011
1013Fajtakova Silvia 10002 1 - 02 Svrcek Samuel 100024
1119Kozak Marian 10002 1 - 01 Otdelnov Zachar 100020
127Barnasova Simona 10001 0 - 11 Simonak Wiliam Jozef 100021
1318Horvath Ondrej 10001 1 - 00 Durisova Jaroslava 100012

5. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
12Bochnicka Vladimir 1150 1 - 03 Barnas Michal 11721
214Farsky Matej 10003 1 - 0 Vadila Ondrej 100025
34Chlpek Daniel 10453 1 - 03 Con Martin 10009
422Sobek Michal 10003 0 - 13 Nagy Erik 10155
510Deraj Matej 10002 0 - 1 Skrinar Marek 11183
611Duricova Ema 10002 0 - 1 Forro Jakub 10126
716Hanzel Artom 10002 1 - 02 Soltys Oliver 100023
824Svrcek Samuel 10002 0 - 12 Horvath Jan 100017
926Ziska Adam 10002 1 - 02 Kozak Marian 100019
108Behul Daniel 10001 1 - 01 Horvath Ondrej 100018
1113Fajtakova Silvia 10001 1 - 01 Simonak Wiliam Jozef 100021
1220Otdelnov Zachar 10001 0 - 11 Hanuliak Samuel 100015
1312Durisova Jaroslava 10000 0 - 10 Barnasova Simona 10007

4. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
125Vadila Ondrej 10003 ½ - ½3 Bochnicka Vladimir 11502
23Skrinar Marek 1118 0 - 12 Chlpek Daniel 10454
36Forro Jakub 1012 0 - 12 Nagy Erik 10155
41Barnas Michal 11722 1 - 02 Hanzel Artom 100016
59Con Martin 10002 1 - 02 Ziska Adam 100026
623Soltys Oliver 10002 0 - 12 Farsky Matej 100014
715Hanuliak Samuel 10001 0 - 12 Sobek Michal 100022
819Kozak Marian 10001 1 - 01 Behul Daniel 10008
921Simonak Wiliam Jozef 10001 0 - 11 Deraj Matej 100010
1011Duricova Ema 10001 1 - 01 Horvath Ondrej 100018
1117Horvath Jan 10001 1 - 01 Otdelnov Zachar 100020
127Barnasova Simona 10000 0 - 11 Svrcek Samuel 100024
1312Durisova Jaroslava 10000 0 - 10 Fajtakova Silvia 100013

3. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
12Bochnicka Vladimir 11502 1 - 02 Con Martin 10009
26Forro Jakub 10122 ½ - ½2 Skrinar Marek 11183
34Chlpek Daniel 10452 0 - 12 Vadila Ondrej 100025
418Horvath Ondrej 10001 0 - 11 Barnas Michal 11721
55Nagy Erik 10151 1 - 01 Otdelnov Zachar 100020
68Behul Daniel 10001 0 - 11 Soltys Oliver 100023
722Sobek Michal 10001 1 - 01 Duricova Ema 100011
824Svrcek Samuel 10001 0 - 11 Farsky Matej 100014
916Hanzel Artom 10001 1 - 01 Simonak Wiliam Jozef 100021
1026Ziska Adam 10001 1 - 01 Horvath Jan 100017
1115Hanuliak Samuel 10000 1 - 00 Barnasova Simona 10007
1210Deraj Matej 10000 1 - 00 Fajtakova Silvia 100013
1319Kozak Marian 10000 1 - 00 Durisova Jaroslava 100012

2. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
114Farsky Matej 10001 0 - 11 Bochnicka Vladimir 11502
23Skrinar Marek 11181 1 - 01 Horvath Ondrej 100018
320Otdelnov Zachar 10001 0 - 11 Chlpek Daniel 10454
423Soltys Oliver 10001 0 - 11 Forro Jakub 10126
525Vadila Ondrej 10001 1 - 01 Behul Daniel 10008
69Con Martin 10001 1 - 01 Svrcek Samuel 100024
71Barnas Michal 11720 1 - 01 Ziska Adam 100026
85Nagy Erik 10150 1 - 00 Hanuliak Samuel 100015
97Barnasova Simona 10000 0 - 10 Hanzel Artom 100016
1017Horvath Jan 10000 1 - 00 Deraj Matej 100010
1111Duricova Ema 10000 1 - 00 Kozak Marian 100019
1221Simonak Wiliam Jozef 10000 1 - 00 Durisova Jaroslava 100012
1313Fajtakova Silvia 10000 0 - 10 Sobek Michal 100022

1. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
114Farsky Matej 10000 1 - 00 Barnas Michal 11721
22Bochnicka Vladimir 11500 1 - 00 Hanuliak Samuel 100015
316Hanzel Artom 10000 0 - 10 Skrinar Marek 11183
44Chlpek Daniel 10450 1 - 00 Horvath Jan 100017
518Horvath Ondrej 10000 1 - 00 Nagy Erik 10155
66Forro Jakub 10120 1 - 00 Kozak Marian 100019
720Otdelnov Zachar 10000 1 - 00 Barnasova Simona 10007
88Behul Daniel 10000 1 - 00 Simonak Wiliam Jozef 100021
922Sobek Michal 10000 0 - 10 Con Martin 10009
1010Deraj Matej 10000 0 - 10 Soltys Oliver 100023
1124Svrcek Samuel 10000 1 - 00 Duricova Ema 100011
1212Durisova Jaroslava 10000 0 - 10 Vadila Ondrej 100025
1326Ziska Adam 10000 1 - 00 Fajtakova Silvia 100013