Logged on: Gast
Servertime 25.04.2024 14:09:12
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Databáza turnajov
Prebor Rakúska
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
ukáž detaily turnaja
Vianočný turnaj Stropkov 2012 - GPX
Posledná aktualizácia 28.12.2012 13:10:17, Creator/Last Upload: Slovak Chess Federation
Search for player
Hladaj
Štartová listina
č.
T
Meno
FED
Elo
Typ
Klub
1
Kotora Matúš
SVK
1360
C14
ŠK Stropkov+Svidník
2
Ondo Tomáš
SVK
1345
C14
Šk Zemplín Michalovce
3
Ihnat Marek
SVK
1318
C14
ŠK Zemplín Michalovce
4
Peťura Samuel
SVK
1286
C14
ŠK Zemplín Michalovce
5
Paňko Eduard
SVK
1262
C11
ŠK Stropkov+Svidník
6
Šeleng Šimon
SVK
1202
C11
Šk Doprastav Bratislava
7
Verbovský Michal
SVK
1185
C11
Šachový Klub Sabinov
8
Mikitka Adrián
SVK
1158
C14
ŠK Stropkov+Svidník
9
Polak Marcel
SVK
1100
C14
ŠK Zemplín Michalovce
10
Guľaš Gabriel
SVK
1095
C08
Šachový Klub Sabinov
11
Bendžuch Marcel
SVK
1000
C14
ŠK Zemplín Michalovce
12
Bujdoš Adam
SVK
1000
C14
OGY Stropkov
13
Drab Matúš
SVK
1000
C11
ŠK Zemplín Michalovce
14
Drab Patrik
SVK
1000
C14
ŠK CVČ Giraltovce-Kračúnovce
15
Ducarová Patrícia
SVK
1000
D14
ZŠ Komenského Svidník
16
Frandoferová Natália
SVK
1000
D14
Spojená škola Svidník
17
Hadžala Juraj
SVK
1000
C14
ŠK Zemplín Michalovce
18
Homza Maroš
SVK
1000
C14
ZŠ Komenského Svidník
19
Ivančo Dominik
SVK
1000
C11
CZŠ sv. Petra a Pavla Stropkov
20
Jakub Richard
SVK
1000
C14
ŠK Zemplín Michalovce
21
Kazimir Anton
SVK
1000
C11
ZŠ Mukačevská Prešov
22
Kotora Marko
SVK
1000
C08
ŠK Zemplín Michalovce
23
Kováč Alexander
SVK
1000
C14
ŠK Zemplín Michalovce
24
Kočiš Patrik
SVK
1000
C14
ŠK Zemplín Michalovce
25
Krumlovský Matej
SVK
1000
C08
KK Bosco Bardejov
26
Kurej David
SVK
1000
C14
ZŠ Karpatská Svidník
27
Kurej Kevin
SVK
1000
C14
ZŠ Karpatská Svidník
28
Marko Alex
SVK
1000
C14
CVČ Orgovánová Košice
29
Marko Maxim
SVK
1000
C08
CVČ Orgovánová Košice
30
Mikitka Nikolas
SVK
1000
C08
CZŠ sv. Juraja Svidník
31
Mikula Andrej
SVK
1000
C14
ŠK CVČ Giraltovce-Kračúnovce
32
Ovšaníková Nikola
SVK
1000
D14
ZŠ Komenského Svidník
33
Savov Boris
SVK
1000
C11
ŠK Zemplín Michalovce
34
Tomko Tomáš
SVK
1000
C14
ZŠ 8 Mája Svidník
35
Uhrin Alex
SVK
1000
C11
ZŠ Karpatská Svidník
36
Vadila Ondrej
SVK
1000
C11
ŠK Slovan Bratislava
37
Verbovská Andrea
SVK
1000
D14
Šachový Klub Sabinov
38
Šeleng Tomáš
SVK
1000
C08
ZŠ Cenada Bratislava
39
Berezná Simona
SVK
1000
D11
CZŠ sv. Petra a Pavla Stropkov
40
Volčková Laura
SVK
1000
D11
CZŠ sv. Petra a Pavla Stropkov
Chess-Tournament-Results-Servers
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Tiráž