Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O BRANKOVICKÉHO KRÁLE Turnaj B

Poslední aktualizace24.11.2012 18:50:07, Creator/Last Upload: czech republic licence 53

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/Místo PH 1  PH 2  PH 3 
14Jurásek VojtěchCZE1382Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.7,025,033,5
25Martirosyan AraCZE1348ŠK Duras BVK6,023,031,5
33Suchánek KryštofCZE1409ŠK Zlín6,022,032,0
47Dudar VladimírCZE1250ŠK KME-DDM Kuřim5,524,534,0
512Němec DavidCZE1250ŠK KME-DDM Kuřim5,524,031,5
61Nehyba MartinCZE1525Sokol Skalička5,022,532,5
78Jireš JanCZE1250Sportovní klub Vyškov5,022,530,5
824Ciprys MatějCZE1100Tatran Poštorná5,022,530,0
910Kocí TomášCZE1250Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.5,021,529,5
1013Skalský AlexandrCZE1250ŠK Staré Město5,021,031,0
116Bauer MiroslavCZE1320ŠK KME-DDM Kuřim5,021,030,0
129Jiříček VojtěchCZE1250Sokol Skalička5,020,529,5
1315Tajovský MatějCZE1250ŠK KME-DDM Kuřim5,020,028,0
1420Všetulová ViktorieCZE1250ŠK Staré Město5,019,528,5
1529Kilberger OndřejCZE1100Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.5,019,028,0
1621Zachrla MichalCZE1250TJ Bučovice5,019,026,0
1727Faja VilémCZE1100Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.5,018,527,0
1822Škorpík JosefCZE1250Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic5,018,526,5
1936Zavadil MatyášCZE1100ŠK Duras BVK4,523,533,0
2017Vašek OndřejCZE1250KK-ŠK Osvětimany4,522,532,0
2166Pondělek PatrikCZE1000SK Boršice4,522,530,5
2219Vémola ŠtěpánCZE1250Sportovní klub Vyškov4,521,529,0
2337Zelnitius AlbertCZE1100ŠO Kunovice4,519,527,5
2411Macháček LukášCZE1250ŠK Staré Město4,022,031,0
2516Trněný JiříCZE1250Sportovní klub Vyškov4,021,028,0
262Glozar PetrCZE1476ŠK Duras BVK4,020,528,5
2754Kureš MichaelCZE1000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.4,020,028,0
2879Vašek GabrielCZE1000ŠK KME-DDM Kuřim4,020,027,0
2930Lepka DominikCZE1100ŠK KME-DDM Kuřim4,019,527,0
3032Toman JanCZE1100Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic4,019,026,5
3141Dufek StanislavCZE1000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.4,018,526,5
3245Hloušek MartinCZE1000TJ Spartak Adomov4,018,525,5
3342Dvořáček Jan MatyášCZE1000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.4,018,525,0
3435Vrtal MartinCZE1100KK-ŠK Osvětimany4,018,525,0
3523Brázda RichardCZE1100Sokol Zastávka4,018,026,0
3681Vrtal JosefCZE1000KK-ŠK Osvětimany4,018,025,0
3757Marek TomášCZE1000KK-ŠK Osvětimany4,018,023,0
3814Suchánek HanušCZE1250ŠK Zlín4,017,524,5
3933Tran Huu FilipCZE1100ŠO Kunovice4,016,523,5
4028Keprt TomášCZE1100ŠK KME-DDM Kuřim4,016,023,0
4155Lapčík RomanCZE1000ŠK Staré Město4,015,021,0
4246Holeček DominikCZE1000TJ Vlčnov4,013,018,5
4318Vémola ŠimonCZE1250Sportovní klub Vyškov3,518,025,0
4438Řehoř JakubCZE1100Sokol ČOS Vranovice3,516,524,0
4576Trávníček Kryštof MikulášCZE1000ŠO Kunovice3,514,520,0
4653Kotásek PavelCZE1000Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic3,020,025,5
4770Slatínský OndřejCZE1000Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic3,019,526,5
4843Foltýnek StanislavCZE1000ŠK Staré Město3,019,026,0
4950Kamenský DavidCZE1000Tatran Poštorná3,018,526,5
5088Štoudek MichalCZE1000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.3,018,525,0
5149Kaiser Attila JozefCZE1000ŠK KME-DDM Kuřim3,018,026,5
5239Bouzek OndřejCZE1000ŠO Kunovice3,018,025,0
5347Horáček TiborCZE1000ŠO Kunovice3,017,525,5
5431Svozil DavidCZE1100KK-ŠK Osvětimany3,017,524,5
5526Dorňák DavidCZE1100Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic3,017,025,0
5685Čapek RobinCZE1000ŠK Staré Město3,017,024,0
5771Slezáček TomášCZE1000ZŠ Nesovice3,016,522,5
5884Zelený JosefCZE1000ŠK KME-DDM Kuřim3,016,522,5
5962Musil RadimCZE1000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.3,016,522,0
6025Dlouhý KryštofCZE1100ŠK Staré Město3,016,023,0
6134Vinkler TomášCZE1100Sportovní klub Vyškov3,015,521,0
6258Mereda MatějCZE1000Tatran Poštorná3,015,021,5
6364Nezval FilipCZE1000Spartak Adamov3,015,021,5
6475Toman JakubCZE1000Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic3,014,520,5
6567Ptáček RobertCZE1000ŠO Kunovice3,014,520,0
6682Zahradník OndřejCZE1000SK Boršice3,012,517,0
6751Klíger OndřejCZE1000KK-ŠK Osvětimany2,516,023,5
6880Vašek JakubCZE1000KK-ŠK Osvětimany2,515,021,5
6948Hřebíček JanCZE1000ZŠ Nesovice2,514,022,5
7073Spáčilová KateřinaCZE1000ŠK Staré Město2,514,018,0
7163Měntiel TomášCZE1000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.2,512,017,0
7252Kníž DaliborCZE1000SK Boršice2,017,023,5
7365Pavlínek MichalCZE1000SK Boršice2,015,522,0
7472Smetana JonášCZE1000Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic2,015,520,5
7569Rožnovják VojtěchCZE1000Tatran Poštorná2,014,519,0
7687Černoš AdamCZE1000ZŠ Vedlejší Brno2,014,518,5
7774Svoboda RadimCZE1000ZŠ Nesovice2,014,019,0
7840Bula FilipCZE1000ŠK ZŠ Brankovice2,014,019,0
7968Richter RudolfCZE1000Sokol Zastávka2,013,019,0
8059Michenka AdamCZE1000Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic2,012,518,0
8161Mrkusová MarianaCZE1000ŠK Staré Město2,012,016,5
8256Lukáš VojtěchCZE1000ŠK Staré Město1,514,522,0
8378Vaňková MarieCZE1000ŠK Staré Město1,514,519,0
8486Čepelák JakubCZE1000ZŠ Kuldova Brno1,513,019,0
8544Gajdoš JakubCZE1000SK Boršice1,513,016,0
8660Moulis MilanCZE1000ŠK ZŠ Brankovice1,012,016,5
8777Vavřínková MarieCZE1000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.0,511,015,0
8883Zamánek DominikCZE1000Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic0,011,016,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 09.04.2021 11:01
PixFuture exclusive partner, tiráž