Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O BRANKOVICKÉHO KRÁLE Turnaj A

Poslední aktualizace24.11.2012 18:47:56, Creator/Last Upload: czech republic licence 53

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/Místo PH 1  PH 2  PH 3 
13Stuchlý OndřejCZE1768ŠK Staré Město6,021,530,5
29Tománek PavelCZE1571SK Boršice5,524,533,5
32Mrkus FrantišekCZE1816ŠK Staré Město5,522,030,5
41Zeman RadekCZE1931ŠK Duras BVK5,521,528,5
55Fusková MartinaCZE1653Beskydská šachová škola o.s.5,521,029,5
67Jiříček JakubCZE1607Sokol Skalička5,023,032,5
76Štefaník RichardCZE1653ŠK Staré Město5,021,029,5
810Dumková DanielaCZE1541Sokol Zastávka5,020,529,0
929Křivánek JakubCZE1250ŠK KME-DDM Kuřim5,019,026,0
1013Marek JakubCZE1430SK Gym. a Střední pedagog. škola Zn5,019,025,5
114Kladňák MartinCZE1659ŠK Duras BVK4,526,036,0
1230Marko DanielCZE1250TJ Bučovice4,522,028,5
1320Němec JakubCZE1256ŠK KME-DDM Kuřim4,022,028,0
1422Dumek DavidCZE1250Sokol Zastávka4,020,528,5
1516Straka VojtěchCZE1364Sokol ČOS Vranovice4,019,528,5
1638Ochotný VáclavCZE1100TJ ŠK Veselí n/M4,019,026,5
1719Moštěk PetrCZE1319TJ Vlčnov4,018,525,5
1814Hronek MartinCZE1419ŠK Zlín4,018,524,5
1923Fridrich TomášCZE1250ŠO Kunovice4,016,523,5
2018Liška MartinCZE1323ŠK KME-DDM Kuřim4,016,523,0
2111Koukal OndřejCZE1490ŠK Duras BVK4,016,522,5
2232Odrazil DominikCZE1250TJ Bučovice4,015,522,0
2325Hronek ŠtěpánCZE1250ŠK Zlín4,015,022,0
2431Motal MartinCZE1250ŠK Duras BVK4,014,521,0
2512Kolačný DavidCZE1448ŠK Staré Město3,519,527,5
2617Svoboda FilipCZE1332ŠK KME-DDM Kuřim3,519,026,5
2728Krmíček AntonínCZE1250ŠO Kunovice3,517,524,5
2834Toman DavidCZE1250Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic3,516,524,5
2948Pešl AdamCZE1000TJ Vlčnov3,020,028,5
3024Horehleď AdamCZE1250ŠK Staré Město3,018,024,5
3126Klimeš FilipCZE1250Spartak Adamov3,017,025,0
3235Řehoř DominikCZE1250Sokol ČOS Vranovice3,017,024,0
3327Kovařík DavidCZE1250ŠO Kunovice3,016,524,0
3439Pospíšil OndřejCZE1100ŠO Kunovice3,016,522,5
3550Večeřa MilanCZE1000Tatran Poštorná3,016,021,0
3633Stoklásek OndřejCZE1250ŠK Staré Město3,015,021,0
3747Palas VladimírCZE1000SK Gym. a Střední pedagog. škola Zn3,015,020,0
3849Poláček OndřejCZE1000SK Gym. a Střední pedagog. škola Zn3,014,019,0
398Otradovec TomášCZE1577ŠK Staré Město3,013,519,5
4046Krsíčka MichalCZE1000SK Boršice3,013,518,0
4141Bařina MarekCZE1000TJ Vlčnov3,013,518,0
4251Škrob OndřejCZE1000ŠK KME-DDM Kuřim2,518,026,0
4321Dorušák OndřejCZE1250Sportovní klub Vyškov2,518,025,5
4437Hlavačka JanCZE1100ŠK Staré Město2,015,521,0
4515Zabloudil RadekCZE1398Sportovní klub Vyškov2,015,021,5
4636Glozar TomášCZE1100ŠK Duras BVK2,014,520,0
4742Dědák JanCZE1000Sportovní klub Vyškov2,014,019,5
4840Večeřa JiříCZE1100Sokol ČOS Vranovice2,011,516,0
44Hozza MichaelCZE1000KK-ŠK Osvětimany2,011,516,0
5043Hajn PatrikCZE1000ZŠ Kuldova Brno1,016,022,5
5145Klíger VáclavCZE1000KK-ŠK Osvětimany1,012,518,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 09.04.2021 11:01
PixFuture exclusive partner, tiráž