Žrebovanie / výsledky

7. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
19Crkon Lucas 1000 0 - 1 Skrinar Marek 11184
25Chlpek Daniel 10454 ½ - ½5 Vadila Ondrej 100021
36Nagy Erik 10154 ½ - ½4 Sandor Martin 11771
412Durda Adrian 10004 0 - 14 Bochnicka Vladimir Ml. 11503
52Barnas Michal 1172 0 - 13 Dobrotka Adam 100010
616Hanzel Artom 10003 0 - 1 Buchta Daniel 10007
720Soltys Oliver 10003 0 - 13 Duricova Ema 100013
823Ziska Adam 1000 1 - 03 Simonak Wiliam Jozef 100019
911Dobrotka Igor 10002 0 - 12 Kolesarova Jana 100017
1022Zatko Samuel 10002 0 - 12 Fajtakova Silvia 100014
1115Farsky Ondrej 10001 0 - 12 Mravcova Miriam 100018
128Burak Erik 1000 1 voľno

6. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
14Skrinar Marek 1118 1 - 04 Chlpek Daniel 10455
221Vadila Ondrej 1000 ½ - ½4 Crkon Lucas 10009
33Bochnicka Vladimir Ml. 11503 1 - 0 Barnas Michal 11722
47Buchta Daniel 1000 0 - 13 Nagy Erik 10156
513Duricova Ema 10003 0 - 13 Durda Adrian 100012
61Sandor Martin 11773 1 - 0 Ziska Adam 100023
710Dobrotka Adam 10002 1 - 02 Zatko Samuel 100022
819Simonak Wiliam Jozef 10002 1 - 02 Dobrotka Igor 100011
918Mravcova Miriam 10002 0 - 12 Hanzel Artom 100016
108Burak Erik 1000 0 - 12 Soltys Oliver 100020
1117Kolesarova Jana 10001 1 - 01 Farsky Ondrej 100015
1214Fajtakova Silvia 10001 1 voľno

5. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
12Barnas Michal 1172 0 - 1 Vadila Ondrej 100021
24Skrinar Marek 1118 1 - 0 Buchta Daniel 10007
39Crkon Lucas 10003 1 - 03 Bochnicka Vladimir Ml. 11503
45Chlpek Daniel 10453 1 - 0 Ziska Adam 100023
516Hanzel Artom 10002 0 - 12 Sandor Martin 11771
66Nagy Erik 10152 1 - 02 Soltys Oliver 100020
712Durda Adrian 10002 1 - 02 Simonak Wiliam Jozef 100019
822Zatko Samuel 10002 0 - 12 Duricova Ema 100013
911Dobrotka Igor 10001 1 - 0 Burak Erik 10008
1017Kolesarova Jana 10001 0 - 11 Dobrotka Adam 100010
1114Fajtakova Silvia 10001 0 - 11 Mravcova Miriam 100018
1215Farsky Ondrej 10000 1 voľno

4. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
121Vadila Ondrej 10003 ½ - ½3 Skrinar Marek 11184
21Sandor Martin 11772 0 - 1 Barnas Michal 11722
37Buchta Daniel 1000 1 - 02 Durda Adrian 100012
43Bochnicka Vladimir Ml. 11502 1 - 02 Hanzel Artom 100016
55Chlpek Daniel 10452 1 - 02 Nagy Erik 10156
69Crkon Lucas 10002 1 - 0 Burak Erik 10008
723Ziska Adam 1000 1 - 01 Dobrotka Adam 100010
813Duricova Ema 10001 1 - 01 Mravcova Miriam 100018
919Simonak Wiliam Jozef 10001 1 - 01 Fajtakova Silvia 100014
1020Soltys Oliver 10001 1 - 01 Kolesarova Jana 100017
1115Farsky Ondrej 10000 0 - 11 Zatko Samuel 100022
1211Dobrotka Igor 10000 1 voľno

3. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
14Skrinar Marek 11182 1 - 02 Sandor Martin 11771
22Barnas Michal 11722 ½ - ½2 Buchta Daniel 10007
38Burak Erik 1000 0 - 12 Vadila Ondrej 100021
46Nagy Erik 10151 1 - 0 Ziska Adam 100023
519Simonak Wiliam Jozef 10001 0 - 11 Bochnicka Vladimir Ml. 11503
614Fajtakova Silvia 10001 0 - 11 Chlpek Daniel 10455
722Zatko Samuel 10001 0 - 11 Crkon Lucas 10009
810Dobrotka Adam 10001 0 - 11 Hanzel Artom 100016
912Durda Adrian 10001 1 - 01 Soltys Oliver 100020
1018Mravcova Miriam 10000 1 - 00 Dobrotka Igor 100011
1113Duricova Ema 10000 1 - 00 Farsky Ondrej 100015
1217Kolesarova Jana 10000 1 voľno

2. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Sandor Martin 11771 1 - 01 Fajtakova Silvia 100014
29Crkon Lucas 10001 0 - 11 Barnas Michal 11722
316Hanzel Artom 10001 0 - 11 Skrinar Marek 11184
421Vadila Ondrej 10001 1 - 01 Nagy Erik 10156
57Buchta Daniel 10001 1 - 01 Zatko Samuel 100022
623Ziska Adam 10001 ½ - ½1 Burak Erik 10008
73Bochnicka Vladimir Ml. 11500 1 - 00 Duricova Ema 100013
85Chlpek Daniel 10450 1 - 00 Mravcova Miriam 100018
915Farsky Ondrej 10000 0 - 10 Dobrotka Adam 100010
1011Dobrotka Igor 10000 0 - 10 Soltys Oliver 100020
1117Kolesarova Jana 10000 0 - 10 Durda Adrian 100012
1219Simonak Wiliam Jozef 10000 1 voľno

1. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
112Durda Adrian 10000 0 - 10 Sandor Martin 11771
22Barnas Michal 11720 1 - 00 Duricova Ema 100013
314Fajtakova Silvia 10000 1 - 00 Bochnicka Vladimir Ml. 11503
44Skrinar Marek 11180 1 - 00 Farsky Ondrej 100015
516Hanzel Artom 10000 1 - 00 Chlpek Daniel 10455
66Nagy Erik 10150 1 - 00 Kolesarova Jana 100017
718Mravcova Miriam 10000 0 - 10 Buchta Daniel 10007
88Burak Erik 10000 1 - 00 Simonak Wiliam Jozef 100019
920Soltys Oliver 10000 0 - 10 Crkon Lucas 10009
1010Dobrotka Adam 10000 0 - 10 Vadila Ondrej 100021
1122Zatko Samuel 10000 1 - 00 Dobrotka Igor 100011
1223Ziska Adam 10000 1 voľno