Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Pribina - TPK Cup Mistrovství ČR juniorek a polofinále MČR juniorů 2012 kategorie G18 G20 B18 B20

Poslední aktualizace01.12.2012 13:46:53, Creator/Last Upload: czech republic licence 14

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgFIDERtgNpohlavíTypKlub/Místo
1Kraus TomášCZE22902317U18TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší
2Straka VojtěchCZE22852290U20SK OAZA Praha
3Jančařík JoelCZE22422242U20Sokol Praha-Kobylisy
4Braun MarekCZE22322243U20TJ Desko Liberec
5Baláček TadeášCZE22162235U18ŠK JOLY Lysá nad Labem
6Rabatin JakubCZE22092238U20Beskydská šachová škola o.s.
7Seidl ŠtěpánCZE21852208U18Gambit Jihlava
8Malý MarekCZE21432113U20TJ Sokol Lázně Velké Losiny
9Rubeš JanCZE21302149U18ŠK Teplice
10Gabriel AdamCZE21292152U20SK Boršice
11Haman JakubCZE21292143U18ŠK Kladno
12Stachoň MartinCZE21272180U20Slavia Kroměříž
13Toman OndřejCZE21012164U18TJ Sokol Údlice
14Půlpán JakubCZE20992127U182222 ŠK Polabiny
15Výprachtický DavidCZE20922154U20SK Žamberk
16Macháň JanCZE20782122U182222 ŠK Polabiny
17Růžička VáclavCZE20722071U20ŠK Kladno
18Dobeš VojtěchCZE20552083U18ŠK Staré Město
19Kozel JiříCZE20512079U18Beskydská šachová škola o.s.
20Čáp AdamCZE20282006U18ŠK Kladno
21Hošek MartinCZE20272072U20Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
22Šlampa JanCZE20242065U18TJ Sokol Údlice
23Stárek StanislavCZE20131921U18TJ Sokol Lázně Velké Losiny
24Ptáček TomášCZE20072127U18ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
25Hrdina RobinCZE20071988U18TJ Spartak Vlašim
26Pospíšil MartinCZE20071934U18Klub šachistů Říčany 1925
27Maříková JanaCZE20022046wU18TJ Náměšť n/Oslavou
28Zezula RudolfCZE19952052U18TJ Náměšť n/Oslavou
29Malčánek JanCZE19912050U20CHESSMONT Rožnov p.R.
30Krátký JosefCZE19771979U20TJ Lokomotiva Česká Třebová
31Franěk JanCZE19761974U18TJ Bohemians Praha
32Marek MatyášCZE19731982U18Mezinárodní šachová škola Interches
33Walek PetrCZE19692037U18TJ Náměšť n/Oslavou
34Alfimov IgorCZE19611962U18Agentura 64 Grygov
35Svoboda MatějCZE19551975U18Beskydská šachová škola o.s.
36Pýcha PatrikCZE19461933U18TJ Spartak Vlašim
37Richterová NatašaCZE19452087wU18Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
38Kratochvíl VítCZE19441964U18TJ Náměšť n/Oslavou
39Szücs MatyášCZE19341951U18ŠK Lípa
40Krejčí MartinCZE19341942U20Klub šachistů Říčany 1925
41Zpěváková JanaCZE19211967wU20ŠK Staré Město
42Hánl FrantišekCZE19171884U18Klub šachistů Říčany 1925
43Jurča MarekCZE18931919U20Zbrojovka Vsetín
44Chromík TomášCZE18891903U18Mezinárodní šachová škola Interches
45Sabolová KristýnaCZE18831870wU18ŠK Vysoké Mýto
46Rojíková LenkaCZE18661897wU18ŠK Lípa
47Navrátil MarekCZE18611913U18Slavia Kroměříž
48Johnová EliškaCZE18481894wU18CHESS MOST
49Steinhauserová AnnaCZE18211821wU20ŘEMDIH Strmilov
50Daněk DanielCZE18021859U18ŠK Duras BVK
51Šroubová LenkaCZE17901779wU18TJ Košutka Plzeň o.s.
52Škuthan JiříCZE17821826U18CHESS MOST
53Kopřiva MartinCZE17761834U18Sokol Domažlice
54Kaser JiříCZE17581686U20TJ Jiskra Havlíčkův Brod
55Suchomelová SimonaCZE17571774wU18ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
56Schaffer OndřejCZE17481685U20TJ Štefanydes Polička
57Šaffová MichaelaCZE17431688wU20TJ Sokol Litvínov-Lom.
58Tůma JanCZE17381788U18TJ Štefanydes Polička
59Pařízek VojtěchCZE17271793U18Sokol Praha-Kobylisy
60Macková VeronikaCZE17241663wU18ŠK Praha-Smíchov
61Fusková MartinaCZE17161653wU18Beskydská šachová škola o.s.
62Nosek JanCZE17061690U18ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
63Skořepa JakubCZE17021790U18Gambit Jihlava
64Zemková KláraCZE17021757wU18Beskydská šachová škola o.s.
65Babička MichalCZE17001761U18SK Děčín
66Liduch FilipCZE16971754U182222 ŠK Polabiny
67Kuchař TomášCZE16971702U18CHESS MOST
68Skořepa TomášCZE16951781U18Gambit Jihlava
69Kaňáková NatálieCZE16541770wU18Beskydská šachová škola o.s.
70Bobek DanielCZE16291670U18ŠK Teplice
71Stránská KamilaCZE16271674wU18ŠK Teplice
72Žitná AnetaCZE15481385wU18ŠK DDM Třebechovice pod Orebem
73Kovařík MatyášCZE15391735U18Zbrojovka Vsetín
74Steinhauser VáclavCZE15341676U18ŘEMDIH Strmilov
75Tobišková PetraCZE15151572wU20ŠK Lípa
76Zlámaná AnnaCZE14841484wU18Klub šachistů Říčany 1925
77Suchomel JanCZE14351646U18ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
78Kubitová AlžbětaCZE14221503wU20ŠK Praha-Smíchov
79Valterová VeronikaCZE13391314wU18ŠK Spartak Ústí n.L.
80Krutský MartinCZE01492U18ŠK Teplice
81Pibil TomášCZE01389U18TJ Jiskra Havlíčkův Brod
82Vrbová EvaCZE01317wU18Sokol Buštěhrad
83Štůla PetrCZE01314U18TJ Jiskra Havlíčkův Brod
84Brož PetrCZE01250U18ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
Advertisement