Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

Kategorie H10, D10 Mistrovství Čech mládeže v šachu 2012

Last update 18.11.2012 12:27:53, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Starting rank

No.NameFEDRtgClub/City
1Polanský Adam LubošCZE1475CHESS MOST
2Švanda OndřejCZE1380TJ Štefanydes Polička
3Pavlíček LukášCZE1355TJ Štefanydes Polička
4Reljič MichaelCZE1322ŠK Sokol Vyšehrad
5Sýkora TomášCZE1319QCC České Budějovice
6Škrabánek MatějCZE1262DDM Sokol Nymburk
7Andrle VojtěchCZE1250ŠK Svitavy
8Balín DanielCZE1250ŠK Spartak Ústí n.L.
9Bauer VáclavCZE1250QCC České Budějovice
10Beranová KarinCZE1250ŠK Karlovy Vary
11Boháč JaroslavCZE1250Sokol Český Brod
12Kufel PavolCZE1250ŠK Teplice
13Kurek PavelCZE1250Klub šachistů Říčany 1925
14Málková AdrianaCZE1250ŠK Líně
15Nagy LadislavCZE1250QCC České Budějovice
16Nechutný MichalCZE1250TJ ZČE Plzeň
17Novotný OndřejCZE1250ŠO Hlinsko
18Skýpala OndřejCZE1250TJ AERO Odolena Voda
19Sucharda TomášCZE1250Podzvičinská šachová škola
20Šuráň JanCZE1250ŠK PORG Praha
21Žejdlík ErikCZE12502222 ŠK Polabiny
22Daněk OndřejCZE11001. Novoborský ŠK
23Dudlová KateřinaCZE1100Šachový klub Ústí nad Orlicí
24Fojt PetrCZE1100ŠK AD Jičín
25Gárská LenkaCZE1100ŠK Spartak Chodov
26Handl PetrCZE1100Šachový klub Zdice
27Hložek DavidCZE1100TJ ZČE Plzeň
28Janouch Jáchym ŠtěpánCZE1100ŠK AD Jičín
29Karamonová AnežkaCZE1100ŠK JOLY Lysá nad Labem
30Kopecká KláraCZE1100Klub šachistů Říčany 1925
31Koubová Anna MarieCZE1100Sokol Praha-Kobylisy
32Kořenová KarolínaCZE1100ŠO Figurka při ZŠ Sofie
33Kubíče JakubCZE1100ŠK JOLY Lysá nad Labem
34Mačok MartinCZE1100Klub šachistů Říčany 1925
35Nykodem TomášCZE1100Klub šachistů Říčany 1925
36Otrubová KristínaCZE1100Klub šachistů Říčany 1925
37Patočka DavidCZE1100Sokol Český Brod
38Pražák ViktorCZE1100ŠK Lípa
39Píšová PetraCZE1100TJ Spartak Vlašim
40Ročňák MichalCZE1100ŠO Hlinsko
41Schmidt MaximCZE1100ŠK Sokol Klatovy
42Turková HanaCZE1100TJ Slavoj Litoměřice
43Tůmová MarieCZE1100ŠACHklub Tábor
44Vasilev DanCZE1100TJ Jawa Brodce
45Vincíbr VojtěchCZE1100ŠK Karlovy Vary
46Vitvar LukášCZE1100Klub šachistů Říčany 1925
47Vydra MartinCZE1100TJ Slavoj Litoměřice
48Zeman DanielCZE1100ŠK Vysoké Mýto
49Ďuriš MatějCZE1100ŠK JOLY Lysá nad Labem
50Šmíd Pavel HKCZE1100ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
51Šmíd Pavel ÚnLCZE1100ŠK Spartak Ústí n.L.
52Šolcová AndreaCZE1100ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
53Švejk MartinCZE1100Sokol Mladá Boleslav
54Bažant TomášCZE1000TJ Jince
55Chloupková BáraCZE1000Sokol Praha-Kobylisy
56Slámová ŠtěpánkaCZE1000ŠO Figurka při ZŠ Sofie
57Šulc JakubCZE1000Šachklub města Dobrovice
Advertisement
Advertisement