Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství Moravy a Slezska kat. H+D10, H+D12, H+D14, H+D16 2012 U12

Poslední aktualizace28.10.2012 11:47:54, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 37

Startovní listina

Čís.JménoRtgNKlub/Místo
1Chwistek Karel1709Slezan Opava
2Filip Tomáš1625Mezinárodní šachová škola Interches
3Gřesová Zuzana1620Beskydská šachová škola o.s.
4Demko Robert1610Beskydská šachová škola o.s.
5Budík Pavel1585Zbrojovka Vsetín
6Ochmyt Jakub1568SK Slavia Orlová
7Opluštil David1554Sokol Postoupky
8Vraj Ondra1537Sokol Hošťálková
9Nehyba Martin1525Sokol Skalička
10Kopcová Ludmila1507TJ Ostrava
11Židek Daniel1450Beskydská šachová škola o.s.
12Žitný Michal1442Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
13Suchánek Kryštof1409ŠK Zlín
14Vraj Karel1403Sokol Hošťálková
15Šrámek Vojtěch1400SK Slavia Orlová
16Ambrožová Lucie1397TJ Štefanydes Polička
17Kudělásek Dalibor1394Beskydská šachová škola o.s.
18Jurásek Vojtěch1382Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
19Kříž Vojtěch1373TJ Jiskra Humpolec
20Březina Adam1365Sokol Hošťálková
21Haška Filip1347Beskydská šachová škola o.s.
22Bauer Miroslav1320ŠK KME-DDM Kuřim
23Brož Petr1250ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
24Dančáková Klára1250Zbrojovka Vsetín
25Dudar Vladimír1250ŠK KME-DDM Kuřim
26Gemsová Tereza1250MSA Dolní Benešov
27Gnojek Petr1250Beskydská šachová škola o.s.
28Jiříček Vojtěch1250Sokol Skalička
29Klubal Jiří1250TJ Jiskra Humpolec
30Krč Michal1250Gambit Jihlava
31Pecháček Tomáš1250Sokol Postoupky
32Pekárek Aleš1250SK Slavia Orlová
33Pilc Daniel1250SK Slavia Orlová
34Skalský Alexandr1250ŠK Staré Město
35Vavřínková Eliška1250Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
36Ženíšek Tadeáš1250SK Slavia Orlová
37Kilberger Ondřej1100Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
38Novák Jan1100SK Slavia Orlová
39Pavlica Tomáš1100TJ ŠK Veselí n/M
40Prokop Martin1100ŠK KME-DDM Kuřim
41Skalková Daniela1100TJ ŠK Veselí n/M
42Zemánková Gabriela1100Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic
43Řehoř Jakub1100Sokol ČOS Vranovice
44Búsos Daniel1000TJ Město Albrechtice
45Dejmal Ondřej1000ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
46Doležalová Josefína1000ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
47Galuška Daniel1000TJ Město Albrechtice
48Géryk Šimon1000Beskydská šachová škola o.s.
49Kohut Pavel1000TJ Město Albrechtice
50Korbel Richard1000TJ Slovan Havířov
51Kratochvílová Lenka1000Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic
52Veselý Jiří1000TJ Město Albrechtice
53Vysloužil Lukáš1000SK ROŠÁDA Prostějov
54Zach Vojtěch1000TJ Jiskra Humpolec
55Šimečková Kateřina1000Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic
56Škaryd Tomáš1000TJ Jiskra Humpolec
57Žabka Damián1000SK Slavia Orlová
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, tiráž