Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství Moravy a Slezska kat. H+D10, H+D12, H+D14, H+D16 2012 U14

Poslední aktualizace28.10.2012 11:54:00, Creator/Last Upload: czech republic licence 37

Startovní listina

Čís.JménoRtgNKlub/Místo
1Zeman Radek1931ŠK Duras BVK
2Rakušan Miroslav1904Sokol Postoupky
3Daněk Daniel1859ŠK Duras BVK
4Štěpán Patrik1844Beskydská šachová škola o.s.
5Zajíček Tomáš1776SK ROŠÁDA Prostějov
6Stuchlý Ondřej1768ŠK Staré Město
7Krčil Aleš1766TJ Jiskra Humpolec
8Sedlák Jiří1758TJ Jiskra Humpolec
9Kovařík Matyáš1735Zbrojovka Vsetín
10Kubošová Jana1723SK Slavia Orlová
11Lojek Marek1708SK Slavia Orlová
12Bareš Jáchym1701Agentura 64 Grygov
13Gemsa Pavel1699MSA Dolní Benešov
14Havelka Ondřej1667Mezinárodní šachová škola Interches
15Buriánek Michal1646SK ROŠÁDA Prostějov
16Šigut David1632Beskydská šachová škola o.s.
17Fouček Šimon1607Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
18Jiříček Jakub1607Sokol Skalička
19Pilch David1574SK Slavia Orlová
20Kment Michal1568SK ROŠÁDA Prostějov
21Horvath Tomáš1543SK Slavia Orlová
22Kuchař Matěj1512Beskydská šachová škola o.s.
23Koukal Ondřej1490ŠK Duras BVK
24Plšek Antonín1490Beskydská šachová škola o.s.
25Nekarda Jan1479ŠK Staré Město
26Sikora Matouš1479OS Rychvald
27Hartingerová Martina1468Agentura 64 Grygov
28Fialka Adam1427SK Slavia Orlová
29Hronek Martin1419ŠK Zlín
30Polišenský Jan1401Sokol Postoupky
31Straka Vojtěch1364Sokol ČOS Vranovice
32Ptáček Jan1354TJ Jiskra Humpolec
33Vysloužil Tomáš1350SK ROŠÁDA Prostějov
34Martirosyan Ara1348ŠK Duras BVK
35Kocí Tereza0Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
36Svoboda Filip1332ŠK KME-DDM Kuřim
37Liška Martin1323ŠK KME-DDM Kuřim
38Jelínek Jindřich1313Agentura 64 Grygov
39Nytra Jan1297TJ Slovan Havířov
40Němec Jakub1256ŠK KME-DDM Kuřim
41Adamczyk Martin1250TJ Ostrava
42Berezjuk Rostislav1250Mezinárodní šachová škola Interches
43Bierská Adéla1250Zbrojovka Vsetín
44Dumek David1250Sokol Zastávka
45Hodovský Pavel1250Sokol ČOS Vranovice
46Hronek Štěpán1250ŠK Zlín
47Jahn Filip1250ŠK KME-DDM Kuřim
48Křivánek Jakub1250ŠK KME-DDM Kuřim
49Linha Jakub1250Mezinárodní šachová škola Interches
50Liška Robert1250Sokol ČOS Vranovice
51Straka Jan1250Gambit Jihlava
52Štorek Matěj1250SK Slavia Orlová
53Hartinger Antonín1100TJ Libina
54Hartinger Pavel1100TJ Libina
55Navrátilová Lenka1100Slavia Kroměříž
56Ochotný Václav1100TJ ŠK Veselí n/M
57Stanovský Arnold1100Gambit Jihlava
58Janeček Miroslav1000Slezan Opava
59Jelínek Vít1000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
60Šak Šimon1000Zbrojovka Vsetín
Advertisement