Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství Moravy a Slezska kat. H+D10, H+D12, H+D14, H+D16 2012 U16

Poslední aktualizace28.10.2012 11:31:59, Creator/Last Upload: czech republic licence 37

Startovní listina

Čís.JménoRtgNKlub/Místo
1Kubík Michael2196Beskydská šachová škola o.s.
2Szotkowski Jakub2179TJ Slovan Havířov
3Dvořák Adam2051Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
4Navrátil Jiří2006TJ ŠK DUE POP Uničov
5Kostka Vít1991SK Slavia Orlová
6Kratochvíl Vít1964TJ Náměšť n/Oslavou
7Mičulka David1913TJ Náměšť n/Oslavou
8Chromík Tomáš1903Mezinárodní šachová škola Interches
9Kula Dominik1892Mezinárodní šachová škola Interches
10Krejča Jakub1858Sokol Hošťálková
11Mrkus František1816ŠK Staré Město
12Nytra Petr1811SK Slavia Orlová
13Boček Tadeáš1795ŠK Duras BVK
14Walica Roman1793SK Slavia Orlová
15Skořepa Jakub1790Gambit Jihlava
16Skořepa Tomáš1781Gambit Jihlava
17Svoboda Filip1763Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
18Scheichenost Michal1757Sokol Postoupky
19Zemková Klára1757Beskydská šachová škola o.s.
20Kaňák Filip1744Beskydská šachová škola o.s.
21Gabryš Lukáš1720Zbrojovka Vsetín
22Šrámek Ondřej1715SK Slavia Orlová
23Netušil Jan1701Sokol Postoupky
24Zuziak Petr1679ŠK Duras BVK
25Pistovčáková Aneta1674TŽ Třinec
26Kladňák Martin1659ŠK Duras BVK
27Fusková Martina1653Beskydská šachová škola o.s.
28Štefaník Richard1653ŠK Staré Město
29Šimčáková Julie1598Sokol Postoupky
30Stančík Jakub1582Zbrojovka Vsetín
31Loužil Filip1578Řetězárna Česká Ves
32Otradovec Tomáš1577ŠK Staré Město
33Tománek Pavel1571SK Boršice
34Krajíček Filip1551Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
35Kubošová Hana1546SK Slavia Orlová
36Dumková Daniela1541Sokol Zastávka
37Skalka Michal1538TJ ŠK Veselí n/M
38Gruszka Aleš1480SK Slavia Orlová
39Macek Lukáš1456KVASACO Vacenovice
40Kolačný David1448ŠK Staré Město
41Sukaný Adam1398ŠK Caissa Třebíč
42Fojtů Áron1372Zbrojovka Vsetín
43Fridrišek Tomáš1273TJ Ostrava
44Řehoř Dominik1250Sokol ČOS Vranovice
45Chytil Petr1000Řetězárna Česká Ves
46Svoboda Dominik1000Řetězárna Česká Ves
Advertisement