Čís. | | Jméno | FED | Rtg | Klub/Místo |
1 | GM | Krejčí Jan | CZE | 2512 | Tatran Litovel |
2 | IM | Neuman Petr | CZE | 2463 | Šachový klub Zikuda Turnov - o.s. |
3 | GM | Velička Petr | CZE | 2458 | Šachový klub GEOFIN Ostrava |
4 | FM | Kočiščák Jiří | CZE | 2414 | Šachový klub GEOFIN Ostrava |
5 | FM | Zwardoň Vojtěch | CZE | 2389 | Beskydská šachová škola o.s. |
6 | FM | Caletka Radomír | CZE | 2349 | ŠK Slavoj Poruba |
7 | IM | Michenka Jozef | CZE | 2348 | Šachový klub GEOFIN Ostrava |
8 | IM | Vesselovsky Serguei | CZE | 2348 | Beskydská šachová škola o.s. |
9 | FM | Sabol Marian | CZE | 2342 | ŠK Vysoké Mýto |
10 | FM | Břečka Ivan | CZE | 2324 | TJ Ostrava |
11 | IM | Jirovský Pavel | CZE | 2321 | Sokol Kolín |
12 | IM | Klíma Lukáš | CZE | 2320 | ŠK Slavoj Poruba |
13 | | Bolacký Jiří | CZE | 2285 | ŠK Slavoj Poruba |
14 | FM | Sobek Jaroslav | CZE | 2283 | Šachový klub Karviná o.s. |
15 | FM | Malík Jan | CZE | 2270 | ŠK Slavoj Poruba |
16 | | Obrusnik Michal | POL | 2239 | KSz Silesia Raciborz |
17 | | Orzechowski Jacek | POL | 2228 | KSz Silesia Raciborz |
18 | | Melzer Patrik | CZE | 2211 | TJ Slovan Havířov |
19 | FM | Čempel Jaroslav | CZE | 2205 | Slezan Opava |
20 | | Krejčí Jan | CZE | 2169 | Tatran Litovel |
21 | | Novosadová Kristýna | CZE | 2161 | Beskydská šachová škola o.s. |
22 | | Rakús Pavel | CZE | 2147 | MSA Dolní Benešov |
23 | | Turner Radek | CZE | 2147 | ŠK Gordic Jihlava |
24 | | Kolář Stanislav | CZE | 2142 | ŠK Šenov |
25 | | Suchánek Miroslav | CZE | 2133 | MSA Dolní Benešov |
26 | FM | Pacl Václav | CZE | 2128 | TJ Slovan Havířov |
27 | | Palider Pavol | SVK | 2120 | MSK Dolný Kubín |
28 | | Beneš Petr | CZE | 2119 | ŠK Holdia DP Praha |
29 | | Šplíchal Stanislav | CZE | 2118 | TJ Ostrava |
30 | | Řezníček Marcel | CZE | 2106 | Slavia Havířov |
31 | | Pekár Karol | SVK | 2104 | Liptovská Šachová škola |
32 | | Karhánek Pavel | CZE | 2079 | VOKD Poruba |
33 | | Hrnciar Roman | SVK | 2071 | MSK Dolný Kubín |
34 | | Vacek Antonín | CZE | 2071 | TJ Ostrava |
35 | | Bulava Petr | CZE | 2068 | Baník Havířov |
36 | | Kovaľ Daňo | SVK | 2066 | PŠK Dason Prešov |
37 | | Vrubl Jaroslav | CZE | 2059 | Šachový klub Bruntál o.s. |
38 | | Didi Jan | CZE | 2054 | TJ Ostrava |
39 | | Káňa Pavel | CZE | 2052 | ŠK ERA Poštovní spořitelna |
40 | | Omamík Pavel | CZE | 2035 | TJ Studénka |
41 | | Hastík Svatopluk | CZE | 2013 | TJ Sokol Lázně Velké Losiny |
42 | | Melecký Jaroslav | CZE | 2011 | MSA Dolní Benešov |
43 | | Ďurica Daniel | SVK | 2002 | PŠK Dason Prešov |
44 | | Dostál Radim | CZE | 2000 | ŠK Slavoj Poruba |
45 | | Pavera Vít | CZE | 2000 | Orel Opava |
46 | | Podlesný Petr | CZE | 2000 | Baník Havířov |
47 | | Vlachopulos Georgis | CZE | 1992 | TJ Město Albrechtice |
48 | | Malinovský Petr | CZE | 1981 | Lokomotiva Krnov |
49 | | Vitásek Jan | CZE | 1981 | MSA Dolní Benešov |
50 | | Minas Janis Ioannis | GRE | 1972 | Lokomotiva Krnov |
51 | | Jecha Petr | CZE | 1970 | 2222 ŠK Polabiny |
52 | | Vágner Ladislav | CZE | 1957 | TJ Studénka |
53 | | Košťál Otakar | CZE | 1940 | TJ Mariánské Hory |
54 | | Sobek Martin | CZE | 1935 | Šachový klub Karviná o.s. |
55 | | Hasiński Kristian | POL | 1925 | TS Kuźnia Rybnik |
56 | | Tomíček Alfons | CZE | 1923 | MSA Dolní Benešov |
57 | | Kotlář Jarmil | CZE | 1915 | ŠK Šenov |
58 | | Klimeš Jiří | CZE | 1903 | T.J. Sokol Šumperk |
59 | | Bergloviec Jan | CZE | 1899 | ŠK POGO Budišov n.B. |
60 | | Čížek Petr | CZE | 1897 | T.J. Sokol Šumperk |
61 | | Konečný Vladimír | CZE | 1887 | Šachový klub Karviná o.s. |
62 | | Dziodzio Angelika | POL | 1880 | Mksz Rybnik |
63 | | Klobouk Jiří | CZE | 1876 | ŠO U Lípy Malé Hoštice |
64 | | Zeman Jan | SVK | 1868 | SKM Liptovský Hrádok |
65 | | Martinek Pavel | CZE | 1866 | Orel Opava |
66 | | Vilášek Antonín | CZE | 1834 | Slezan Opava |
67 | | Caban Lubor | SVK | 1832 | SK Liptovské Sliače |
68 | | Muller Leo | CZE | 1830 | TJ Vítkov |
69 | | Šipl František | CZE | 1830 | VOKD Poruba |
70 | | Lisy Jan | SVK | 1812 | SK Liptovské Sliače |
71 | | Cyroň Karel | CZE | 1808 | OS Rychvald |
72 | | Kwiatkowski Zygmunt | POL | 1800 | KSz Silesia Raciborz |
73 | | Reichmann Pavel | CZE | 1798 | T.J. Sokol Šumperk |
74 | | Křefký Manfréd | CZE | 1792 | ŠK GOBE Píšť |
75 | | Gilíková Michaela | CZE | 1785 | Slezan Opava |
76 | | Třetina Zdeněk | CZE | 1782 | VOKD Poruba |
77 | | Petrov Nikolaj | CZE | 1771 | ŠK Šenov |
78 | | Stania Petr | CZE | 1771 | Slezan Opava |
79 | | Šilhavý Miroslav | CZE | 1757 | Šachový klub Zdice |
80 | | Hasiński Sebastian | POL | 1748 | TS Kuźnia Rybnik |
81 | | Jureček Daniel | CZE | 1748 | Orel Opava |
82 | | Dziodzio Tomasz | POL | 1738 | Mksz Rybnik |
83 | | Gavroň Ladislav | CZE | 1726 | ŠK Šenov |
84 | | Meisel Karel | CZE | 1722 | ŠK GOBE Píšť |
85 | | Robenek Jiří | CZE | 1722 | Neregistrovaný |
86 | | Jančálek Jan | CZE | 1718 | TJ Vítkov |
87 | | Bilczewski Kacper | POL | 1714 | UKS ognisko Rydułtowy |
88 | | Chwistek Karel | CZE | 1709 | Slezan Opava |
89 | | Gemsa Pavel | CZE | 1699 | MSA Dolní Benešov |
90 | | Montág Petr | CZE | 1688 | Orel Opava |
91 | | Slanina Maxmilián | CZE | 1688 | MSA Dolní Benešov |
92 | | Kubelová Soňa | CZE | 1684 | Lokomotiva Krnov |
93 | | Pistovčáková Aneta | CZE | 1674 | TŽ Třinec |
94 | | Kundrát Jiří | CZE | 1657 | TJ Vítkov |
95 | | Melzer Petr | CZE | 1656 | TJ Slovan Havířov |
96 | | Šafarčík Miroslav | CZE | 1644 | HTJ Odra Ostrava |
97 | | Treger Lubomír | SVK | 1625 | SKM Liptovský Hrádok |
98 | | Demko Robert | CZE | 1610 | Beskydská šachová škola o.s. |
99 | | Duda Ondřej | CZE | 1602 | ŠK 1935 Bolatice |
100 | | Vavřínková Jitka | CZE | 1586 | MSA Dolní Benešov |
101 | | Michalski Jaroslaw | POL | 1569 | TS Kuznia Rybnik |
102 | | Hýl Miroslav | CZE | 1507 | ŠK Petřvald u NJ |
103 | | Mrkva Michal | CZE | 1460 | MSA Dolní Benešov |
104 | | Krajczok Miłosz | POL | 1400 | UKS ognisko Rydułtowy |
105 | | Bilczewska Olga | POL | 1275 | UKS ognisko Rydułtowy |
106 | | Gemsová Tereza | CZE | 1250 | MSA Dolní Benešov |
107 | | Janošová Kateřina Anna | CZE | 1250 | MSA Dolní Benešov |
108 | | Křefký Jakub | CZE | 1250 | MSA Dolní Benešov |
109 | | Nytra Ondřej | CZE | 1250 | Beskydská šachová škola o.s. |
110 | | Vavřínková Anna | CZE | 1250 | ŠK Lokomotiva Brno |
111 | | Vavřínková Eliška | CZE | 1250 | ŠK Lokomotiva Brno |
112 | | Mikesch Dalibor | CZE | 1100 | Beskydská šachová škola o.s. |
113 | | Wrlik Rostislav | CZE | 1100 | MSA Dolní Benešov |
114 | | Bober Mateusz | POL | 1000 | TS Kuźnia Rybnik |
115 | | Kubita Daniel | CZE | 1000 | Orel Opava |
116 | | Káňa Patrik | CZE | 1000 | Tatra Kopřivnice |
117 | | Machura Jaroslav | CZE | 1000 | Neregistovaný |
118 | | Michalski Krzystof | POL | 1000 | TS Kuznia Rybnik |