Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Velká cena Ústí n. L. 2012 - 4členná žákovská družstva

Poslední aktualizace22.09.2012 18:37:54, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstva bez výsledků

  1. Sokol Údlice A (Rtg prům.:1879 / PH 1: 25,5 / PH 2: 83,5)
Šach.JménoRtgFEDBodyPartie
1Toman Ondrej2164CZE7,07,0
2Kalužný Matyáš1970CZE7,07,0
3Horák Aleš1873CZE6,07,0
4Žatečková Karolína1507CZE5,57,0
  2. CHESS Most B (Rtg prům.:1774 / PH 1: 17,5 / PH 2: 87)
Šach.JménoRtgFEDBodyPartie
1Vykouk Jan1985CZE5,07,0
2Kadlec Daniel1795CZE4,07,0
3Kastl Daniel1839CZE5,07,0
4Polanský Adam Luboš1475CZE3,57,0
  3. CHESS Most A (Rtg prům.:1726 / PH 1: 24 / PH 2: 79,5)
Šach.JménoRtgFEDBodyPartie
1Škuthan Jiří1826CZE5,57,0
2Hanzlík Daniel1710CZE6,07,0
3Kuchař Tomáš1702CZE6,07,0
4Hanzlík Tomáš1667CZE6,57,0
  4. CHESS Most C (Rtg prům.:1573 / PH 1: 18,5 / PH 2: 84)
Šach.JménoRtgFEDBodyPartie
1Hofmann Lukáš1575CZE4,57,0
2Štich Jan1566CZE4,57,0
3Ho Tuan Anh1589CZE4,07,0
4Benešová Martina1560CZE5,57,0
  5. ŠK Teplice A (Rtg prům.:1522 / PH 1: 16,5 / PH 2: 78)
Šach.JménoRtgFEDBodyPartie
1Bobek Daniel1670CZE4,07,0
2Stránská Kamila1674CZE4,57,0
3Krutský Martin1492CZE4,07,0
4Piskač Marek1250CZE4,07,0
  6. ŠK Spartak DDM Ústí n.L. A (Rtg prům.:1352 / PH 1: 16,5 / PH 2: 76)
Šach.JménoRtgFEDBodyPartie
1Pavelka Hubert Jan1549CZE4,07,0
2Kalinová Eliška1359CZE4,57,0
3Jírek Jiří1250CZE4,07,0
4Balín Daniel1250CZE4,07,0
  7. CHESS Most D (Rtg prům.:1321 / PH 1: 13 / PH 2: 86,5)
Šach.JménoRtgFEDBodyPartie
1Šatra Šimon1250CZE4,07,0
2Ta Minh Khoi1435CZE2,07,0
3Sivák Matěj1350CZE3,07,0
4Škuthan Radek1250CZE4,07,0
  8. ŠK Teplice B (Rtg prům.:1213 / PH 1: 13 / PH 2: 70,5)
Šach.JménoRtgFEDBodyPartie
1Vacek Michal1250CZE3,07,0
2Zeman Pavel1250CZE2,57,0
3Zeman Filip1100CZE2,57,0
4Podlucký Jan1250CZE5,07,0
  9. TJ DDM Postoloprty (Rtg prům.:1175 / PH 1: 11,5 / PH 2: 56)
Šach.JménoRtgFEDBodyPartie
1Hons Tomáš1250CZE2,06,0
2Černíček Matyáš1250CZE1,06,0
3Valaha Igor1100CZE2,56,0
4Sabov Patrik1100CZE2,06,0
  10. CHESS Most E (Rtg prům.:1113 / PH 1: 14,5 / PH 2: 63,5)
Šach.JménoRtgFEDBodyPartie
1Abraham Tomáš1250CZE3,07,0
2Pešek Michal1100CZE3,57,0
3Kopáček Lukáš1100CZE5,07,0
4Semová Lada1000CZE3,07,0
  11. ŠK Teplice C (Rtg prům.:1100 / PH 1: 15 / PH 2: 69,5)
Šach.JménoRtgFEDBodyPartie
1Mašek Martin1100CZE4,07,0
2Kufel Pavol1100CZE4,07,0
3Burger Kryštof1100CZE5,07,0
4Grigorova Liubov1100CZE2,07,0
  12. Sokol Údlice B (Rtg prům.:1075 / PH 1: 14 / PH 2: 49,5)
Šach.JménoRtgFEDBodyPartie
1Janoušek Lukáš1100CZE2,06,0
2Řehořek Milan1100CZE2,06,0
3Peroutka Šimon1100CZE3,06,0
4Kalužný Maxmilián1000CZE3,06,0
  13. TJ Slavoj Litoměřice (Rtg prům.:1075 / PH 1: 12,5 / PH 2: 68,5)
Šach.JménoRtgFEDBodyPartie
1Nademlejnský Vít1100CZE2,07,0
2Pospíchal Michael1000CZE4,57,0
3Turková Hana1100CZE2,07,0
4Vydra Martin1100CZE4,07,0
  14. ŠK Spartak DDM Ústí D kombi (Rtg prům.:1069 / PH 1: 12,5 / PH 2: 62)
Šach.JménoRtgFEDBodyPartie
1Zahradník Aleš1277CZE6,07,0
2Wolf Petr0CZE1,57,0
3Wolf Ondřej0CZE4,07,0
4Balínová Nicol1000CZE2,07,0
  15. ŠK Teplice D (Rtg prům.:1050 / PH 1: 9 / PH 2: 53,5)
Šach.JménoRtgFEDBodyPartie
1Králik Pavel1100CZE1,06,0
2Králik Stanislav1000CZE3,06,0
3Sýkora Jakub1100CZE1,06,0
  16. ŠK Spartak DDM Ústí n.L. B (Rtg prům.:1025 / PH 1: 13 / PH 2: 54)
Šach.JménoRtgFEDBodyPartie
1Stehlík Filip1100CZE1,06,0
2Šmíd Pavel1000CZE4,06,0
3Limr Vojtěch1000CZE2,06,0
4Mach Štěpán1000CZE2,06,0
  17. ŠK Spartak DDM Ústí n.L. C (Rtg prům.:1000 / PH 1: 12,5 / PH 2: 46,5)
Šach.JménoRtgFEDBodyPartie
1Rojt Jiří1000CZE2,06,0
2David Miroslav1000CZE2,55,0
3Vlasáková Alena1000CZE1,04,0
4Matějka Tomáš1000CZE2,05,0
5Kacerovský Pavel1000CZE0,02,0
  18. ŠK Střelnice Kadaň (Rtg prům.:1000 / PH 1: 11 / PH 2: 52,5)
Šach.JménoRtgFEDBodyPartie
1Šťastný Jiří1000CZE1,06,0
2Šťastný Jakub1000CZE2,06,0
3Šponták Robert1000CZE2,06,0
4Turek Mikuláš1000CZE2,06,0
  19. TJ DDM Klášterec nad Ohří (Rtg prům.:1000 / PH 1: 10 / PH 2: 54,5)
Šach.JménoRtgFEDBodyPartie
1Řezáč Josef1000CZE2,06,0
2Porubská Marie1000CZE0,06,0
3Simek David1000CZE1,06,0
4Kutiš Martin1000CZE3,06,0