Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Memoriál F.Křížka a M.Grabce Vnorovy 2012 11. ročník

Poslední aktualizace16.09.2012 18:17:07, Creator/Last Upload: czech republic licence 4

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
110Kičmer PetrCZE2220Baník Havířov7,539,049,56
22IMPlát VojtěchCZE2454TŽ Třinec7,040,052,06
313Uřičář JakubCZE2179ŠK Staré Město7,035,045,56
411Sháněl JaroslavCZE2190ŠK Staré Město7,033,543,05
51IMBernášek JanCZE2510ŠK Rapid Pardubice, o.s.6,541,053,06
612Koutný PetrCZE2189ŠK Zlín6,536,546,56
74IMSosna JanCZE2390ŠK Slavoj Poruba6,040,552,05
89FMPapáček ŠtěpánCZE2236SK LISA, o.s.6,038,549,55
96FMMudrák JosefCZE2310ŠK Slavoj Poruba6,037,548,05
103IMZpěvák PavelCZE2408Tatran Litovel6,036,548,05
118FMVrána FrantišekCZE2279ŠK Staré Město6,036,047,05
125IMMichenka JozefCZE2348Šachový klub GEOFIN Ostrava5,544,055,05
1319Vykydal FrantišekCZE2113Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.5,539,550,54
1426Volčík LuděkCZE2047SK Boršice5,539,048,05
157Gaša AndrejSVK2282Sk Osuske5,536,548,04
1616Symerský PetrCZE2139TJ ŠK Veselí n/M5,536,547,05
1715Uhmann Jan st.CZE2142ŠK Hustopeče5,535,545,55
1814FMMarkovič IvanCZE2142ŠK Hustopeče5,534,043,54
1930Klenner RichardCZE2025TJ ŠK Veselí n/M5,534,042,55
2020Brázdil RomanCZE2109Sokol Postoupky5,533,041,54
2118Navrátilík PavelCZE2125Sokol Postoupky5,531,540,55
2245Šaňák FrantišekCZE1879SK Boršice5,034,543,54
2327Uhmann Jan ml.CZE2039Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.5,034,042,05
2423Pribila GerhardSVK2080Sk Nafta Gbely5,033,543,04
2524Hudaček JosefCZE2079Loko Uherský Ostroh5,030,039,05
2635Zpěváková JanaCZE1967ŠK Staré Město5,028,536,54
2717Kapusta PetrCZE2126ŠK Staré Město4,535,546,04
2834Partyš PetrCZE1980SK Boršice4,535,045,04
2933Kašík MiroslavCZE1982Slavia Kroměříž4,534,544,04
3043Kolouch JiříCZE1883TJ Bojkovice4,533,544,04
3139Gaša PatrikSVK1911Sk Osuske4,532,542,03
3222Strakáč PetrCZE2097Loko Uherský Ostroh4,532,042,54
3325Píše JanCZE2071Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.4,531,542,04
3428Navrátil JosefCZE2038TJ ŠK Veselí n/M4,530,540,54
3540Šimoník AdamCZE1907TJ ŠK Veselí n/M4,530,539,54
3621Trávníček PetrCZE2099ŠK Hodonín4,530,040,54
3738Mařík MiloslavCZE1937ŠK Veselí n.L.4,528,537,04
3836Chmelař ZdeněkCZE1954Sokol Vizovice4,033,543,03
3951Vičar LubomírCZE1814TJ ŠK Veselí n/M4,029,037,54
4031Kubiš IvanSVK2013Sk Skalica4,029,037,04
4155Skalka JanCZE1790TJ Náměšť n/Oslavou4,028,035,03
4254Vaňhara PetrCZE1793TJ Bojkovice4,027,534,54
4349Ludvíček JosefCZE1833SK Boršice4,027,033,53
4448Sýkora LadislavCZE1839ŠK Veselí n.L.4,026,534,04
4544Podešva AntonínCZE1883Dolní Němčí4,025,534,03
4647Janás VladimírCZE1840ŠK Hodonín3,533,542,03
4732Křížek FrantišekCZE1995TJ ŠK Veselí n/M3,533,542,02
4829Staněk StanislavCZE2034Moravská Slavia Brno3,530,539,53
4942Pálka MartinSVK1884Sk Senica3,528,038,03
5041Píštěk JanCZE1899TJ ŠK Veselí n/M3,528,036,03
5150Hrubša MarianSVK1820Sk Skalica3,527,034,53
5237Urban VlastimilCZE1945ŠK Hustopeče3,526,534,03
5346Mikulčík JosefCZE1860Spartak Uherský Brod3,525,032,53
5457Gutwirth JanCZE1691ŠK Veselí n.L.3,027,033,03
5553Vach JozefSVK1793Sk Skalica3,026,035,52
5661Tomčala JanCZE1514TJ ŠK Veselí n/M3,026,033,03
5760Skalka MichalCZE1538TJ ŠK Veselí n/M3,021,527,52
5856Fanta JiříCZE1774Jiskra Strážnice2,528,536,01
5958Samec FrantišekCZE1635ŠK Veselí n.L.2,528,035,51
6063Misorin VladimírCZE1100ŠK Hodonín2,524,030,51
6152Volčík StanislavCZE1797SK Boršice2,028,036,00
6262Eliáš PetrCZE1388Sokol Kněždub2,026,533,50
6359Vajčner JiříCZE1542Jiskra Strážnice2,022,029,01
6464Brázdil ZdeněkCZE1000Uherské Hradiště1,526,533,01

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories