Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

XIV Open Internacional de Sants, Hostafrancs i la Bordeta - Grup B

Darrera actualització26.08.2012 19:41:03, Creador/Darrera càrrega: spanish chess federation (licence 243)

Classificació final després de 10 rondes

OrdreNúm. Ini.NomTipusGrFEDFIDEEloNClub/CiutatPts. Des1  Des2  Des3 
135Perrusset BarbaraFRA18890Franconville8,5045,557,0
251Garcia Ramos Daniel2014ESP18631821Cerdanyola del Vallés8,0250,563,0
311Simonetto AdrianoITA19410Circolo Palladio Vicenza8,0356,068,5
470Torrents Senal Marc2018ESP18181750Peona i Peo8,0446,057,0
553Arnijas Fabregas Marc2094ESP18541840Llinars del Valles8,0551,563,5
643Hiel LinoBEL18770Sk Oude God8,0648,560,5
715Aprea Daniele2069ITA19350CECOB7,5052,064,0
868Bernal Gomez AlejandroEESP18181815Santa Ana Siglo XXI Tudela7,5052,063,0
94Costa Trave Jaume2087ESP19741990Granollers-Canovelles7,5051,564,0
102Migliorini MatteoITA19760Scacchi Club Valle Mosso7,5051,063,0
1113Garcia Valero Mario2092ESP19361952Cerdanyola del Vallés7,5051,062,5
1222Colom Andres Xavier2068ESP19201922Barcelona UGA7,5048,060,5
1336Dayan Sutton IsaacMEX188807,5048,059,0
1460Campos Chacon MarcoE1932ESP18331831Castelldefels7,5041,552,0
151Lebon JoffreyFRA19870Lille Université Club Echiquier du7,0056,070,5
1695Liarte Genoves Sergi1988ESP17791754Sant Andreu7,0054,566,0
177Saiz Rodrigo Josep Fernando2077ESP19631960Jake7,0053,566,0
18107Fortuny Profitos Jordi1974ESP17571786Balaguer7,0051,061,5
1921Turuguet Lopez Josep Lluis2042ESP19271914Tarrega7,0049,561,5
2016Cemborain Oricain AlfonsoESP19341931Gazte Berriak7,0048,559,5
2134Castrillon Otero Javier2051ESP18891876Gerunda7,0048,060,0
2226Madrid Sole Antonio2031ESP19101901Jake7,0048,059,5
2318Santos Ramos Carles2018ESP19291930Cirera7,0047,059,5
2430Vidal Rius Enric2057ESP19011877Ateneu Colón7,0046,558,5
2542Cervello I Tost Roger2083ESP18771824Peona i Peo7,0046,058,0
2645Ballina Amandi CasimiroESP18741834Siero7,0046,057,0
2746Sanz Serrano Alvar2031ESP18731881Peona i Peo7,0044,555,0
28130Opasiak Dustin TennesseeEGER17260SK Weisse Dame Hamburg7,0043,553,5
29109Lafuente Calvillo Andrea2002ESP17551743Llinars del Valles7,0041,051,0
3065Poyato Ruiz Fernando1994ESP18221800Sant Martí7,0040,550,0
31168Povill Claros Xavier1958ESP16531636Peona i Peo6,5051,562,0
328Kruijf CasparNED19630Almere6,5049,561,0
33271Martinez Pla Xavier1943ESP00Vila Olímpica6,5049,060,5
3420Valarezzo Ricard Pedro2044ESP19271924Sant Boi6,5048,560,0
3544Martinez Balaguer Josep1973ESP18741873Collblanc6,5048,060,0
3657Bonay Toscas Santiago2023ESP18421846Gavà6,5047,559,0
3728Gouma RonaldNED19070SV Paul Keres6,5046,558,5
3814Martin Valentin Francisco2048ESP19351941Tres Peons6,5046,558,0
3980Rius Selva Joan1986ESP17981779Peona i Peo6,5046,557,5
4089Martinez Cepedano RobertoEESP17901877La Casa del Ajedrez6,5046,056,5
4147Castillo Martinez Eloi2039ESP18731862Llinars del Valles6,5045,556,0
4232Veciana Coronado Pau2044ESP18961907Llinars del Valles6,5044,055,0
43296Marquinez Costa VictorF1700ESP00Tres Peons6,5044,054,5
4440Calderon Gutierrez Felipe2017ESP18811928La Colmena6,5043,054,0
4566Perez Garcia Francisco Jose2009ESP18211887Jake6,5041,052,0
4692Martinez Hernandez EmiliE1908ESP17851782Sant Josep de Badalona6,5038,049,5
47116Penalver Guardia JosepE1903ESP17471744Cerdanyola del Vallés6,0052,566,0
485Rios Torondell Jaume2094ESP19721967Santcugatenca6,0049,562,0
49127Bouanani DenisEITA17290ASD Scacchi Sempre Uniti6,0049,560,5
5029Gilabert Zaragoza Raul2009ESP19061900Barcelona UGA6,0049,060,0
5124Lozano Diaz Antoni2044ESP19131938Cerdanyola del Vallés6,0048,059,0
52100Guglielmetti OscarEITA17700Scaccomasco6,0048,059,0
53160Lliberia Blasco Josep Lluis1963ESP16631665Foment Martinenc6,0048,058,0
5474Sirera Bargallo Tomas2001ESP18111818Vilafranca6,0047,560,0
5525Gil Gil Antoni2032ESP19131908Montcada6,0047,559,5
5698Calderon Alzate Ivan Alejandro1989ESP17731783Catalunya6,0046,559,0
5764Ibanez Hidalgo Alberto1977ESP18231808La Colmena6,0046,558,0
58145Ros Alonso Jaume2011ESP16941616Colònia Güell6,0046,558,0
5987Escofet Llongueras JoanE1943ESP17911788Barcelona UGA6,0046,056,5
60126Montserrat Rubia AngelE1889ESP17311719Santpedor6,0045,056,5
6190Caparros Fernandez Xavier1957ESP17891782Jake6,0045,056,0
6223Vinas Serrano Jordi2007ESP19161913Agustí6,0044,556,0
6386Sanchez Canales Pol2014ESP17911793Cerdanyola del Vallés6,0044,555,5
6439Forno RobertoITA18830ASD Scacchi Sempre Uniti6,0044,555,5
65108Fernandez Rueda FrancescE1928ESP17571777Olesa6,0043,555,0
66114Lori MarjanoEITA17490ASD Scacchi Sempre Uniti6,0043,055,0
67124Muratet Carmona JuliaE1933ESP17351756Banyoles6,0043,052,5
6877Gisbert Mir AlejandroE1943ESP18041805Ideal de Clavé6,0042,554,0
69174Martinez Ferrer RafaelE1924ESP16471654Rubinenca6,0042,553,5
70149Panades Catarineu OriolE1944ESP16891682Llinars del Valles6,0042,553,0
7158Escobar Figueroa Sandra2032ESP18421801Sant Martí6,0042,053,0
7279Rodriguez Rodriguez TomasE1908ESP18001795Badía6,0042,052,5
7361Cattaneo UgoEITA18310Franciacorta6,0041,552,0
7462Vargas Drechsler Carlos2042ESP18281842Tres Peons6,0041,552,0
7571Rykov IvanERUS18180St. Petersburg6,0041,552,0
7672Martinez Ferrer Albert1958ESP18171829Rubinenca6,0041,052,0
77139Casanovas Cantarero EricE1930AND17101678Geva Andorra6,0041,051,5
7837Guerrero Romero AntonioESP18851884Shamat6,0041,051,0
79112Munoz Munoz Ricardo1979ESP17521744Colònia Güell6,0041,050,0
80157Munoz Esteve AntoniE1823ESP16691657Rubinenca6,0040,549,5
8181Matamoros Sibira JoanE1822ESP17971742Catalunya6,0040,050,0
8296Valbuena Castro GregorioE1796ESP17741768Padró6,0037,548,0
83122Albert Estebanez CarlesE1931ESP17381737Ateneu Colón6,0033,543,5
846Cabello Llopis Joan Emili2081ESP19652006Tres Peons5,5049,561,5
85197Casas Torres PauE1894ESP16051623Balaguer5,5049,061,5
8694Salazar Navas Josep2003ESP17831777Jake5,5046,556,5
87155Gabaldon Castillo Miquel AE1881ESP16791708Cadena5,5045,556,5
88272Genis Cardoner Ambros1937ESP00Els Palaus5,5045,556,0
8917Vargas Drechsler Manuel2021ESP19301915Catalunya5,5044,555,5
90165Meyer KunoE1901ESP16551669Santpedor5,5044,555,0
91148Ventura Solans VictorE1854ESP16901670Vila Olímpica5,5043,554,5
9233Flores Linan Josep Luis1995ESP18931888La Lira5,5043,554,0
93200Velasco Rebezon DanielaE1923ESP15941577Peona i Peo5,5043,552,0
94191Cort Hidalgo JordiE1848ESP16211611Tres Peons5,5043,054,5
95274Soler Lopez HugoE1802ESP00Escola d'Escacs de Barcelona5,5042,554,0
96173Sequera Morales Genesis GFVEN16490Venalum5,5042,553,0
97125Catalan Gasque NoeliaEESP17321674Círculo Mercantil de Castellón5,5042,552,5
9867Roche Peris EduardE1942ESP18191843Catalunya5,5042,052,0
99118Sans Bascu JoaquinE1899ESP17461767Tres Peons5,5042,051,5
100111Ferrer Fargas JordiE1874ESP17541777Moià5,5042,051,5
10156Beaskoa Estany Gabriel1992ESP18431831Peona i Peo5,5041,553,0
10291Soria Marchal RubenEESP17871738Tamarite5,5041,552,0
10373Rull Borrell SalvadorE1909ESP18141796Agustí5,5041,552,0
104123Romeo Ros JoaquinE1894ESP17371715Centre Aragonés5,5041,552,0
10549Serra Vilaro Agustin1992ESP18661860Comtal5,5041,551,5
10648Casasampera Boada Joaquim1997ESP18681916Molins de Rei5,5041,052,0
107110Llopis Jordan LluisE1873ESP17541832Vilasar de Mar5,5041,051,0
10884Monteagudo Aguilera Maximo2012ESP17911914Jake5,5040,550,5
109121Nadal Fajardo RicardE1909ESP17391734Escola d'escacs de Barcelona5,5039,550,5
11052Dieli RiccardoITA18610Franciacorta5,5039,548,5
111266Granados Falco FernandoEESP01833Netanya Chess Club5,5039,548,5
11241Sancho Sancho Josep1948ESP18781856Alcanar5,5038,548,5
113156Gonzalez Sanchez JoseFESP16721654Albatros Peón Aislado5,5037,546,5
11454Beaurain LouisFRA18510Condom5,5037,046,5
115106Calafell Marques JosepE1939ESP17571817Catalunya5,5037,046,0
11676Esteban Lupianez Jose MiguelE1885ESP18071808Catalunya5,5036,546,5
117115Albert Cristobal JorgeE1908ESP17471764Ateneu Colón5,5036,047,0
118179Fernandez Benito Carlos PabloE1823ESP16391487Cadena5,5036,044,5
119143Sanmarti Falguera RicardE1903ESP16971650Terrassa5,5035,544,0
120136Muratet Casadevall JordiE1936ESP17131701Banyoles5,0051,561,0
121134Vicente Bessen KiriamE1898ESP17141708Mollet5,0048,058,0
122167Montllor Aguilera FranciscoE1903ESP16531647Castellar5,0047,560,5
12393Subirana Santos MarcE1909ESP17841823Sant Josep de Badalona5,0047,557,0
12488Conde Chijeb Manuel JesusE1942ESP17911751CECOB5,0046,057,0
125225Llige Porta JoanE1830ESP15321529Escola d'Escacs de Barcelona5,0045,556,5
12610Carrey Abellan Enric2034ESP19431920Agustí5,0044,556,0
127230Suarez Ramirez JonayFESP15231469C.A. Grandama5,0044,556,0
128267Cortes Riquelme Ximena1900CHI01700Tres Peons5,0044,056,0
12969Gonzalez Garcia Sergi1964ESP18181807Sant Martí5,0043,553,5
13083Perez Vizcaino Joan Manel1967ESP17951820ONCE5,0042,553,0
13150Panada ValterITA18650Franciacorta5,0042,552,5
13212Olvera Anton A1886ESP19371877Foment Martinenc5,0042,053,0
133119Mendez Garcia Juan IgnacioE1948ESP17461736Barberà5,0042,052,5
134128N. N.005,0041,550,5
135142Niubo Barrachina OriolF1785ESP16981693Sant Martí5,0041,549,0
13685Estrada Villalba Eric1957ESP17911801Cervelló5,0041,052,5
137181Siegel RainerFGER16370SC Kienberg5,0041,049,5
13875Vicente Soriano Josep1969ESP18111804Vic5,0040,550,5
139198De Swert HeidiFBEL15980Sk Oude God5,0040,048,5
140248Garcia Acosta CarlaF1791ESP14331424Cerdanyola del Vallés5,0039,549,0
141196Capdevila Masgrau JoseF1772ESP16101598Gavà5,0039,547,5
142217Ayats Llobera GerardE1933ESP15471536Llinars del Valles5,0039,050,0
143250Bernat Pascual MagiE1810ESP14261382Catalunya5,0038,548,5
144133Forno DiegoEITA17150ASD Scacchi Sempre Uniti5,0038,548,0
145269Bergshoeff BertFNED01490Het Spaarne5,0038,048,0
146227Martinez Perez PabloF1772ESP15271487SCC Sabadell5,0038,047,5
147223Castillo Dalmau AlbertE1947ESP15371504Vila Olímpica5,0038,046,5
14819Vlug AndreNED19290Chesscool5,0037,547,0
149105Sinyol Monne LluisE1814ESP17581773Catalunya5,0037,047,0
150182Rizzi DomenicoFITA16360Accademia Scacchi Milano5,0037,046,5
151284Rivera Lopez FranciscoF1720ESP00Ateneu Colón5,0036,545,5
152194Ros Gorne RamonF1769ESP16141612Colònia Güell5,0035,044,5
153151Gonzalez Perez AdolfoE1875ESP16851672Cervelló5,0034,043,0
154209Trullas Tugues IvanF1773ESP15631533Terrassa5,0032,041,5
155204Martinez Marin AleixF1794ESP15831542Terrassa4,5049,061,5
156275Ribes Colom Jose MariaE1800ESP00Catalunya4,5046,056,0
157171Sans Font MarcE1855ESP16501639Castellar4,5045,055,0
158190Castillo Escario MartaE1867ESP16251599Sant Andreu4,5044,555,0
159239Gonzalez Benavides PilarFESP14761483Reino de Caissa4,5044,055,0
160176Pulido Leon Manuel1961ESP16451666La Colmena4,5044,054,0
161294Luces Camargo Rosselys AlejandF1700VEN00Venalum4,5043,554,5
162278Lopez Palomino Nilton CesarF1754ESP00CECOB4,5043,554,0
16327Mercader Rubio Luis1971ESP19081864Torrenegra4,5043,553,5
164199Petit Montes MarcE1873ESP15941582Catalunya4,5043,055,0
165180Giralt Garcia JoaquinE1822ESP16381673Comtal4,5042,553,5
16663Amargant Masferrer JorgeEESP18241828Vecindario4,5042,053,5
167103Veciana Francesch JosepE1906ESP17621754Llinars del Valles4,5042,052,5
168153Capellades Subirana LauraE1841ESP16801709Peona i Peo4,5042,052,5
16959Sanchez Artigas AntoniE1933ESP18361823Sant Feliu4,5042,052,0
170147Palomero Galvez AntonioE1863ESP16911779Sant Boi4,5041,551,0
171231Cano Sevila IvanE1801ESP15211496Barcelona UGA4,5041,051,5
172206Farell Duran JosepFESP156715114,5041,049,5
17338Lin Limin1752CHN18840Castelldefels4,5040,051,0
174132Ventura Fontanet JaumeE1905ESP17201698Vila Olímpica4,5039,549,5
175144Gomez Guinovart Josep ManelE1843ESP16961720Congres4,5039,548,5
176220Martin Perez PauE1901ESP15431527Llinars del Valles4,5039,050,0
177146Rodriguez Llorens Jorge2017ESP16921679EDAMI4,5038,549,0
178238Granada Pellicer PauF1732ESP14841408Sant Joan Despí4,5038,546,5
17997Tortosa Moros JoanE1898ESP17741734Ateneu Colón4,5038,048,5
180268Mostertman OlavFNED01650Grond-gen4,5038,047,0
181162Stanghelle AndersFNOR16610Nord-Odal SK4,5037,548,0
182205Asensio Graells RicardF1765ESP15681592Santa Eugenia4,5037,546,5
183212Poyato Duran DavidF1760ESP15571568Sant Martí4,5037,047,0
184219Latorre Freixes MarcE1825ESP15451502Terrassa4,5037,047,0
185189Escoriza Lusilla PedroF1787ESP16251642Gavà4,5037,046,0
186150Sanchez Viana JordiE1805ESP16851705Ateneu Barcelonés4,5036,047,0
18782Domenche Redondo Francesc1951ESP17951855Torrenegra4,5036,044,5
188203Aizpurua Zufiria InakiFESP15841564Gros Xake Taldea4,5035,543,0
189152Carbones Llobet JosepE1862ESP16851630Castellar4,5035,045,5
190170Febrero Perez LluisE1820ESP16511613Comtal4,5035,045,0
19178Rius Soler Benjami1959ESP18001899Granollers-Canovelles4,5034,543,5
192192Oliana Rectoret PereE1814ESP16171676Castelldefels4,5034,543,5
193154Martinez Lopez-Cozar ManuelE1865ESP16791750ONCE4,5033,542,5
194185Torres Janer MarcF1792ESP16291618Catalunya4,5033,542,0
195131Suarez Garcia MarioE1834ESP17221694Peona i Peo4,5033,042,0
196276Toquero Gracia PauF1792ESP00Llinars del Valles4,5029,537,0
1973Castellanos Rodriguez Roberto1821ESP19741996Sant Martí4,0049,062,5
198213Martin Dinares SoniaE1947ESP15561600Olesa4,0045,556,0
199101Romero Funieles Rafael1951ESP17691758La Lira4,0043,054,0
200102Garcia Ruiz AdrianE1877ESP17661729Jake4,0041,551,5
201178Ani VirgilE1800ESP16411633Barcelona UGA4,0041,052,0
202138Fernandez Benito Fco JavierE1788ESP17131673Cadena4,0041,051,5
203166Sanchez Coves Juan JosepE1846ESP16551658Ideal de Clavé4,0040,550,0
204163Guirado Martinez DavidF1794ESP16601674Peón Doblado4,0040,051,0
205281Rodriguez Isern BernatF1739ESP00Torrenegra4,0039,550,0
206164Romero Gamez Francisco JavierE1913ESP16581667EDAMI4,0039,549,5
207187Archs Garriga IgnasiF1781ESP16261543Peón Doblado4,0039,549,0
208169Izquierdo Morato JaumeE1863ESP16511723Montcada4,0038,047,5
209161Gil Blazquez RaulE1861ESP16621656Colònia Güell4,0037,047,5
210207Serentill Moya EmmanuelF1769ESP15660Tres Peons4,0037,046,0
211117Perez Llamas DavidE1804ESP17471698CECOB4,0036,547,0
212279Castillo Garrido AlexF1749ESP00Vila Olímpica4,0036,546,0
213135Salvador Munoz Jose MariaE1901ESP17131802Molí Nou4,0036,045,0
214210Fontela Hidalgo VictorE1800ESP15601706Ideal de Clavé4,0036,044,5
215222Cruz Jimenez MiguelF1793ESP15401511Terrassa4,0035,544,5
216188Saez Ortega JoseE1844ESP16251725Padró4,0035,544,0
217186Cantero Mitjans CarlesF1790ESP16271504Sant Joan Despí4,0035,544,0
218120De Las Heras Flo SergioE1858ESP17411605El Prat4,0035,544,0
219113Jesus Hurtado Ramon JoseE1873ESP17491716Agustí4,0034,544,0
220172Ylla Soro RafaelE1841ESP16491566Congres4,0034,543,0
221295Maria Medina Joan JosepF1700ESP00Llinars del Valles4,0034,043,5
222236Baldris Vila MiquelF1758ESP15021506Castellar4,0034,042,5
223159Aunes Cabanero JoseF1775ESP16651624Catalunya4,0032,041,5
224177Llop Llop JosepF1780ESP16451653Capablanca4,0031,040,0
225201Lensebakken JonarFNOR15930Nord-Odal SK4,0027,037,0
226183Calbet Freixanet EduardE1814ESP16341587Peón Doblado3,5047,060,0
227229Las Heras Aixandri GuillemE1802ESP15241547Llinars del Valles3,5041,051,5
228254Pascual Duran PauF1729ESP13800Foment Martinenc3,5039,550,5
229216Serrano Burgos PauF1767ESP15511376Colònia Güell3,5038,547,0
230184Vazquez Montreal EnricE1813ESP16301644Santa Eugenia3,5037,548,0
23199Fischetti LucianoEITA17720Il Cervo Parma3,5037,547,0
232175Pedraza Mancilla AlfonsoFESP16451680Alicante3,5037,045,0
233246Bermejo Piquel AntonioF1775ESP14421431Moià3,5036,545,0
234208Olleta Tanya JordiF1781ESP15651536El Masnou3,5036,047,5
235298Sequera Morales Jose DavidF1700VEN00Venalum3,5035,043,5
236193Gomez Fernandez MiquelE1805ESP16171563Sant Martí3,5035,043,0
237259Martinez Arranz LeireE1826ESP13321326Tres Peons3,5034,544,0
238233Gomez De Argila LluisF1748ESP15130Tres Peons3,5034,542,5
239237Garcia Castany JoseF1705ESP14911489Santa Eugenia3,5034,043,0
240202Gonzalez Trigo Jose LuisF1788ESP15841614Foment Martinenc3,5034,042,0
241224Pico Garcia AntoniF1738ESP15361511Escola d'Escacs de Barcelona3,5034,042,0
242214Arguijo Lopez AntonioF1731ESP15561583Collblanc3,5034,041,5
243140Pina Rabadan AndreuE1758ESP17091688Jake3,5033,541,0
244141Serrano Carmona AlfonsoE1880ESP17011704Abrera3,5033,041,5
245195Lopez Arjona EmilioF1713ESP16121637L'Espiga de les Corts3,5033,041,5
246228D`aste FedericoFITA15250Scacchistica Milanese3,5032,541,0
247242Ros Alonso JoanaF1798ESP14601416Colònia Güell3,5030,538,5
248247Martin Palau RogerF1704ESP14421304Peona i Peo3,5030,538,0
249137Robla Carreiras XavierE1869ESP17131699Agustí3,5030,039,0
250251Garcia Pitarch RaulF1721ESP14011408Mataró3,5024,030,5
2519Catarineu Navines Federico2075ESP19501969Ideal de Clavé3,0044,554,5
25231Mendoza Barbera Pablo2066ESP18991908Torredembarra3,0040,550,5
253158Valero Hellin Jose LuisF1731ESP16671613Comtal3,0040,550,0
254232Custodio Criado JofreF1756ESP15131449Peona i Peo3,0039,549,5
255255Campmany Sole JoanF1720ESP13711396Olesa3,0037,547,5
256218Las Heras Aixandri SaraE1894ESP15461440Llinars del Valles3,0037,046,0
257257Latorre Coma AntoniF1700ESP13411341Terrassa3,0035,044,5
258292Font Moreno SantiF1700ESP00Balaguer3,0034,543,5
259226Maria Oproae AlexE1843ESP15291495Llinars del Valles3,0034,043,0
260245Torralba Brosa MarcF1700ESP14441420Castellar3,0033,543,0
261211Munoz Medina FranciscoF1785ESP15591509L'Espiga de les Corts3,0033,542,0
262241Molina Taberner JordiF1703ESP14661415Tres Peons3,0033,542,0
263240Garcia Extremera ManuelF1700ESP14741467Barberà3,0033,541,5
264263Espinoza EduardoPER019003,0032,040,0
265283Boixader Arbo XavierF1731ESP00Mollet3,0031,540,5
266270Torrubia De Nova GuillermoF1700ESP01090Gavà3,0031,040,0
267297Nunez Sanchez ManuelF1700ESP00Catalunya3,0028,536,0
268243Artigas Crosas RamirF1700ESP14570L'Espiga de les Corts3,0027,034,5
269252Morral Esteve SalvadorF1700ESP13991354Sant Boi3,0026,032,5
270234Las Heras Maestro LluisF1730ESP15051484Llinars del Valles2,5036,545,0
271277Povill Claros LauraF1786ESP00Peona i Peo2,5034,543,5
272260Orts Gonzalez RafaelF1700ESP12661209Sant Martí2,5033,541,0
273290Escoriza Gallardo PedroF1700ESP00Gavà2,5031,039,5
274291Fernandez Clua Jose ManuelF1700ESP00Ateneu Colón2,5031,038,0
275261Bernat Mor JuliF1710ESP12511196Catalunya2,5030,037,5
276287Barquero Garcés CeldoniF1700ESP00Barcelona UGA2,5029,535,5
277215Barroso Vilanova DanielF1741ESP15521562ONCE2,5029,038,0
278249Freixa Rofastes ErnestF1709ESP14281419Centre Aragonés2,5028,035,0
279285Andreu Centelles Antonio ErnesF1700ESP00Sant Feliu2,5027,033,5
280273Martinez Arranz NagoreE1816ESP00Tres Peons2,5026,033,0
281258Martinez Perez SergioF1791ESP13401293SCC Sabadell2,0032,039,5
282244Urrutia Mule OriolF1700ESP14461400Castellar2,0031,038,0
283289Codina Sentias TeresaF1700ESP00ONCE2,0030,537,5
284286Balana Gomez MontseF1700ESP00Avenç Esplugues2,0029,037,0
285256Alarcon Alarcon MarinaF1700ESP13581274ONCE2,0025,532,5
286293Holinko Do Nascimento Gago JoaF1700ESP00Catalunya2,0024,030,5
287288Caudet Peinado AlfonsoF1700ESP00Collblanc1,5028,535,5
288235Lopez Abaurrea EduardoF1736ESP15021582Ideal de Clavé1,0028,536,5
289221Mir Bellmunt JoseE1845ESP15421855Foment Martinenc1,0027,535,5
290280Khmaruk AndreiF1744ESP00Escola Estel1,0024,030,5
291262Rodriguez Sanchez JacintoF1700ESP12351257ONCE0,0027,034,0
29255Zielinski OlgierdPOL185100,0026,032,5
104Peguero Peralta JesusE1801ESP17601743SCC Sabadell0,0026,032,5
129Billot DanielEFRA17270Echiquier Thiaisien 810,0026,032,5
253De La Fuente Gil RobertoF1700ESP13981367Peón Doblado0,0026,032,5
264Macatiag JonahPHI01900Manila0,0026,032,5
265Amo Parraga Jose AntonioEESP01839Ruy López Baena0,0026,032,5
282Gaya Sans JordiF1736ESP00Barcelonés Sud0,0026,032,5

Anotació:
Desempat1: Manually input (after Tie-Break matches)
Desempat2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.07.2020 21:21
PixFuture exclusive partner, Impressió