Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství CR senioru

Poslední aktualizace07.09.2007 13:42:42, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1Vodicka VlastimilCZE2228Šk Emerge Mladá Boleslav
2Volf JaroslavCZE2182Tj Jiskra Ústí Nad Orlicí
3Most ZdenekCZE2161Tj Baník Habartov
4Pecka FrantišekCZE2108Tj Slovan Jirkov
5Hastík SvatoplukCZE2105Šk Jeseník
6Píše JanCZE2082Šachový Klub Lokomotiva B
7Vávra JanCZE2071Tj Sokol Praha-Vršovice
8Hollmann ZdenekCZE2040Tj Spartak Rokytnice N.ji
9Martinec KarelCZE2025Tj Kaucuk Kralupy Nad Vlt
10Voboril PavelCZE2021Šk Rapid Pardubice
11Šulc JiríCZE2001Šk Mariánské Lázne
12Hájek JaroslavCZE1997Tj Sokol Zajecice
13Šnaidr JiríCZE1967Tj Sokol Plzen-Letná
14Trávnícek JaroslavCZE1966Tj Krásná Lípa
15Cervinka VladimírCZE1939Tj Spartak Rokytnice N.ji
16Krc MilanCZE1883Šk Duras Bvk
17Gernert VilémCZE1881Tj Spartak Rokytnice N.ji
18Mathon DimitrijCZE1855Sk Prerov
19Babický FrantišekCZE1830Tj Lokomotiva Liberec
20Robenek JiríCZE1803Šk Jeseník
21Lošan RudolfCZE1802Tj Sokol Praha-Vršovice
22Halla JiríCZE1790Caissa Úholicky
23Vítek VáclavCZE1982Tj Lokomotiva Cheb
24Perík AloisCZE1910Dynamo Dp Ostrava
25Zeman LadislavCZE1894Tj Jiskra Litomyšl
26Doktor PavelCZE1871Šo Stavby Mostu Praha
27Dufek VladimírCZE18671. Novoborský Šk
28Klimeš JiríCZE1844Šk Sokol Šumperk
29Pavlu JiríCZE1842Šk Sokol Šumperk
30Blažek JaroslavCZE1826Tj Tatran Zkz Podborany
31Vlasák LadislavCZE1802Tj Slavia Hradec Králové
32Rychtecký PavelCZE1754Šk Teplárna Praha-Malešic
33Hadámek MiroslavCZE1710Slavoj Bruntál
34Hrbácek JaromírCZE1704Tj Sokol Lázne Velké Losi
35Reichmann PavelCZE1695Šk Sokol Šumperk
36Palla StanislavCZE1666Šo Tropic Lanškroun
37Walter JaroslavCZE1615Tj Slavia Hradec Králové
38Tobiška JaroslavCZE1607Šo Kunvaldská A.s. Kunval
39Zástava LadislavCZE1606Tj Náchod
40Andrés JaroslavCZE1585Tj Spartak Rychnov Nad Kn
41Hanuš JanCZE1488Tj Spartak Rokytnice N.ji
42Hurdes EmilCZE1479Sk Žamberk
Advertisement