Logged on: Gast
Servertime 16.04.2024 08:33:48
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Головна
Турнірна база даних
AUT
Фото
ЧАВО
Онлайн реєстрація
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Увага: щоб знизити навантаження серверу від сканування усіх посилань (а їх більше 100 000) такими пошуковими системами як Google, Yahoo та іншими, усі посилання старіше двох тижнів сховані та відображаються після натискання на наступну кнопку:
Показати додаткову інформацію
Hauptturnier 20. Radisson SAS Weihnachts-Festival
Останнє оновлення21.07.2012 21:58:58, Автор /Останнє завантаження: Klaus Steffan
Search for player
Пошук
Стартовий список
Ном.
Ім'я
ФЕД.
Рейт.
Клуб/Місто
1
Minor Viatcheslav
GER
1997
SV Wartburgstadt Eisenach
2
Thier Jürgen
GER
1991
SF Heidelberg
3
Buring Matthias
GER
1971
SG Arnstadt-Stadtilm
4
Luther Helmut
GER
1957
SW Nürnberg Süd e.V.
5
Siebarth Marco
GER
1944
SG Blau-Weiß Stadtilm
6
du Maire Jerome
GER
1924
SV 1861 Liebschwitz
7
Wolf Isaak
GER
1897
SV Jenapharm Jena
8
Machowitsch Wolf
GER
1871
SV 1934 Ffm-Griesheim
9
Lindner Robert
GER
1839
SK Ricklingen
10
Keitz Daniel
GER
1837
Erfurter Schachklub
11
Römer Norbert
GER
1833
TSG Apolda
12
Jörges Frank
GER
1825
ESV Lok Meiningen
13
Schwarz Hilmar
GER
1822
SV Wartburgstadt Eisenach
14
Günther Andreas
GER
1818
SG Wächtersbach/Sotzbach
15
Mühlbayer Kevin
GER
1807
SF Bad Mergentheim
16
Klesser Robert
GER
1807
SG Blau-Weiß Stadtilm
17
Hadlich Gerald
GER
1805
SV Hermsdorf
18
August Daniel
GER
1804
TSG Ruhla
19
Körber Thomas
GER
1789
SF Fürth 1951 e.V.
20
Schmitt Katrin
GER
1787
SF Bad Mergentheim
21
Hille Wolfram
GER
1786
SV Springer Leipzig
22
Geißhirt Marco
GER
1786
SG Barchfeld/Breitungen
23
Sander Dirk
GER
1780
SV Berlin-Friedrichstadt
24
Saran Bajar
GER
1777
SV Schott Jena
25
Schwartl Helmut
GER
1758
SK 1933 Bad Neustadt
26
Schneider Thomas
GER
1753
Erfurter Schachklub
27
Rößner Uwe
GER
1739
Spvgg 1946 e.V. Stetten
28
Siegl Detlef
GER
1736
TSG Apolda
29
Mehringer Jörg
GER
1736
SC Weisse Dame e.V.
30
Berner Stephan
GER
1735
SG Blau-Weiß Stadtilm
31
Schimmer Michael
GER
1733
SV 1934 Ffm-Griesheim
32
Nieber Alexander
GER
1714
SG Aufbau Elbe Magdeburg
33
Böhme Sebastian
GER
1708
SV Aufbau Bernburg
34
Kreuchauf Olaf
GER
1707
SV Berolina Mitte e.V.
35
Nikol Christoph
GER
1705
TSG Apolda
36
Bertram Thomas
GER
1683
Schachfreunde Bad Lausick
37
Pastulovic Josip
GER
1682
SG Wächtersbach/Sotzbach
38
Möller Frank
GER
1681
Erfurter Schachklub
39
Axelsson Roland
GER
1679
SC Roter Turm Altstadt
40
Braje Monika
GER
1679
SK Lehrte
41
Bachmann Nick
GER
1674
SG Wächtersbach/Sotzbach
42
Günther Oliver
GER
1668
SV Empor Erfurt
43
Cserti Istvan
GER
1667
TSV Wacker Neutraubling
44
Dobrov Igor
GER
1655
Schachklub Blauer Springer Pader
45
Stube Peter
GER
1655
SV Lok Engelsdorf
46
Makarov Alexander
GER
1603
USV Erfurt Abteilung Schach
47
Wolf Jürgen
GER
1637
SV Jenapharm Jena
48
Imelmann Esther
GER
1630
SV Mainz-Mombach
49
Körber Christian
GER
1630
SF Fürth 1951 e.V.
50
Schmidt Deniz
GER
1630
SK Weisse Dame Hamburg
51
Schätz Bianca
GER
1624
SG Arnstadt-Stadtilm
52
Dittrich Hans-Georg
GER
1619
SG Blau-Weiß Stadtilm
53
Zwick Felix
GER
1608
SK Ricklingen
54
Petru Dennis
GER
1631
SK Weisse Dame Hamburg
55
Röder Detlef
GER
1607
SV Schmalkalden 04
56
Speck Andreas
GER
1604
Erfurter SK
57
Hapke Nils
GER
1596
SK Ricklingen
58
Steinacker Ronald
GER
1589
Erfurter SK
59
Knorre Jonas
GER
1583
SV Medizin Erfurt
60
Nerlinger Matthias
GER
1570
TSV Solln Schachabteilung
61
Veith Stefan
GER
1566
SC Roter Turm Altstadt
62
Sell Kurt Oliver
GER
1560
SG Barchfeld/Breitungen
63
Dresen Dietmar
GER
1557
Bedburger Schachverein 1947 e.V.
64
Debbeler Adrian
GER
1517
SK Wildeshausen
65
Spitzl Vinzent
GER
1504
SC Ladja Roßdorf
66
Michels Kim
GER
1375
SV Medizin Erfurt
67
Lindner Ferdinand
GER
1451
SV Medizin Erfurt
68
Happel Jonas
GER
1492
SV 1920 Hofheim
69
Beilfuß Björn
GER
1491
Hamburger SK von 1830 eV
70
Theer Timo
GER
1482
SG Barchfeld/Breitungen
71
Link Matthias
GER
1482
SG Wächtersbach/Sotzbach
72
Brandl Lea-Maria
GER
1462
SV 1920 Hofheim
73
Meulner Fabian
GER
1462
SW Nürnberg Süd e.V.
74
Mäther-Türk Stefan
GER
1454
SK Weiße Dame Hamburg
75
Mittelstaedt Ewald
GER
1438
SC Tarrasch 45 München
76
Wraga Hermann
GER
1426
SC IG Metall Osnabrück
77
Kreyssig Bruno
GER
1426
SC Leipzig-Gohlis
78
Latka Robert
GER
1418
SSV Vimaria 91 Weimar
79
Kapahnke Tilo
GER
1391
Chemnitzer SC Aufbau`95
80
Wraga Teresa
GER
1390
SC IG Metall Osnabrück
81
Schott Elisabeth
GER
1388
TSV Zeulenroda
82
Nguyen Huy Dat
GER
1515
SV Medizin Erfurt
83
Webel Jannik
GER
1355
ESV Lok Meiningen
84
Rosinus Karl
GER
1346
SG Kaiserslautern 1905
85
Helwer Demetrius
GER
1335
SG Wächtersbach/Sotzbach
86
Happel Jürgen
GER
1324
SV 1920 Hofheim
87
Wichmann Jörg
GER
1308
TSV Untersiemau
88
Rößler Linus Benedict
GER
1299
SG Aufbau Elbe Magdeburg
89
Wichmann Adrian
GER
1292
SV Seubelsdorf
90
Schott Arthur
GER
1290
TSV Zeulenroda
91
Brückner Heiko
GER
1209
TSV Untersiemau
92
Nickel Jonas
GER
1073
SG Wächtersbach/Sotzbach
сервер Chess-Tournament-Results
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 14.04.2024 08:12
Legal details/Terms of use