Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

CZECH OPEN 2012 "OCE OPEN" - turnaj F Open Championship of the Czech Republic of 4-member team tournament

Poslední aktualizace29.07.2012 10:59:40, Creator/Last Upload: czech republic licence 63

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  1. Dnepr (Rtg prům.:2476, PH 1: 13 / PH 2: 22)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.Typ1234567BodyPartieRtg prům.
1GMKononenko Dmitry26080UKRF111½0½15,072368
2GMSimantsev Mikhail25310UKRF11½½1116,072192
3GMMaximov Dmitry24800UKRF1111½116,572150
4IMVaritski Igor22860UKRF11½½½½½4,572102
  2. SK Zikuda Turnov A (MCR) (Rtg prům.:2477, PH 1: 12 / PH 2: 20,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.Typ1234567BodyPartieRtg prům.
1GMJaracz Pawel25300POLF½+½11116,072332
2GMPetr Martin25250CZEF110013,052280
3IMNeuman Petr24760CZEF110½114,562233
4IMCech Pavel23770CZEF11½1½15,062099
5FMVojta Tomas23530CZEF½1½02,042046
  3. Yamal (Rtg prům.:2399, PH 1: 11 / PH 2: 21,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.Typ1234567BodyPartieRtg prům.
1IMPotapov Pavel24580RUSF1½0½½114,572142
2FMBelyakov Bogdan23750RUSF1110½115,572102
3GMPotapov Alexander23950RUSF110½1115,571991
4IMKrapivin Vladislav23660RUSF111½1½16,071951
  4. SK Lipa A (MCR) (Rtg prům.:2099, PH 1: 11 / PH 2: 19,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.Typ1234567BodyPartieRtg prům.
1Jirasek Pavel22660CZEF11½1½116,072196
2Jedlicka Lubos21750CZEF101½2,542111
3Kaisler Martin20950CZEF1½½2,032076
4Szucs Matyas18580CZEF11½½00½3,571999
5Smid Jaroslav19820CZEF110111½5,571913
  5. TJ Pankrac (MCR) (Rtg prům.:2219, PH 1: 11 / PH 2: 19)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.Typ1234567BodyPartieRtg prům.
1IMDolezal Radoslav23740CZEF1½1½½½½4,572250
2FMVokoun Jan22120CZEF½½1½0013,572175
3Kratochvil Jakub21360CZEF11½11015,572117
5FMKrouzel Jaroslav21440CZEF½111½½15,572043
  6. SK Zikuda Turnov B (MCR) (Rtg prům.:2292, PH 1: 11 / PH 2: 18,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.Typ1234567BodyPartieRtg prům.
1IMSodoma Jan23950CZEF1½12,532014
2WIMHavlikova Kristyna22970CZEF½1½02,042315
3FMVaculik Martin22700CZEF1011½104,572218
4Vltavsky Vladimir22050CZEF1½½½½½03,572115
5Marsalek Zdenek22530CZEF11½111½6,071998
  7. 2222 SK Polabiny A (MCR) (Rtg prům.:2287, PH 1: 11 / PH 2: 18)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.Typ1234567BodyPartieRtg prům.
1FMRosko Lubos23120CZEF½1½010½3,572296
2FMNovotny Michal22840CZEF10101104,072166
3FMCerveny Martin23460CZEF01½11115,572054
4Bujnoch Radek22050CZEF11½2,531963
5Vesely Tomas21410CZEF10½12,542007
  8. SK Oaza Praha A (MCR) (Rtg prům.:2291, PH 1: 11 / PH 2: 18)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.Typ1234567BodyPartieRtg prům.
1Svoboda Vaclav23860CZEF100½102,562248
2Straka Vojtech22690CZEF11½½11½5,572173
3Vedral Oldrich22910CZEF11101½4,562109
4FMKubecka David22190CZEF011,022138
5Cuhra Martin22160CZEF110½114,562033
6Tyle Petr01564CZEN00,011792
  9. SK Caissa Trebic B (Rtg prům.:2330, PH 1: 11 / PH 2: 17)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.Typ1234567BodyPartieRtg prům.
1IMPisk Petr23890CZEF10½½½13,562317
2FMBuchnicek Petr23560CZEF½0½1,032372
3FMAdamek Jiri23110CZEF111½1½5,062166
4WGMKulovana Eva22640CZEF01½½½02,562166
5Umanec Filip23030CZEF1½1½1105,072018
  10. SK AD Jicin (MCR) (Rtg prům.:2298, PH 1: 11 / PH 2: 17)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.Typ1234567BodyPartieRtg prům.
1GMVolosin Leonid24270CZEF111½½½½5,072199
2FMJuptner Jan23600CZEF11114,042209
3Fiala Jaroslav22370CZEF0½0,522131
4FMIndrak Igor21680CZEF0½000,542112
5Novotny Lubomir19550CZEF10½1½½½4,072054
6Stolc Martin19690CZEF11½½3,041968
  11. TJ Namest nad Oslavou (MCR) (Rtg prům.:2072, PH 1: 10 / PH 2: 18)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.Typ1234567BodyPartieRtg prům.
1IMKanovsky David24280CZEF1111½116,572174
2Walek Petr19210CZEF10½1½014,072116
3Miculka David18970CZEF10½11003,572065
4Miculka Petr20410CZEF1½1010½4,071994
  12. Postoupky Mouflons (Rtg prům.:2057, PH 1: 10 / PH 2: 18)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.Typ1234567BodyPartieRtg prům.
1Dvorak Martin21900CZEF1½½2,032123
2Navratilik Pavel21000CZEF001110½3,572052
3Dungl Martin19640CZEF1½½½114,562007
4Vecera Petr19730CZEF1010114,061959
5Kolomaznikova Barbora19920CZEF1010114,061834
  13. Sokol Mlada Boleslav (MCR) (Rtg prům.:2182, PH 1: 10 / PH 2: 17,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.Typ1234567BodyPartieRtg prům.
1Rehorek Martin23050CZEF½011½14,062210
2Vichnar David22220CZEF1½½1014,062190
3Vodicka Vlastimil21200CZEF110½½3,052131
4Crha Pavel20790CZEF½½1013,051939
5Hajny Miloslav20600CZEF1½½½013,561968
  14. Kratochvilove (Rtg prům.:2116, PH 1: 10 / PH 2: 17)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.Typ1234567BodyPartieRtg prům.
1FMKratochvil Josef22150CZEF1111½½05,072230
2Kratochvil Karel22130CZEF½1½11004,072141
3Kratochvil Milan20870CZEF1½010103,572058
4Kratochvil Vit19470CZEF110½1104,571999
  15. SK Veseli (MCR) (Rtg prům.:1990, PH 1: 10 / PH 2: 16)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.Typ1234567BodyPartieRtg prům.
1Fiala Jan21020CZEF1½0001½3,072105
2Hejl Jaroslav20380CZEF10½01½14,071940
3Marik Miloslav19480CZEF1010½½14,071799
4Sykora Ladislav18700CZEF1½1½1105,071749
  16. SK Caissa Trebic A (MCR) (Rtg prům.:2198, PH 1: 10 / PH 2: 15,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.Typ1234567BodyPartieRtg prům.
1Zigo Viktor22640CZEF½0½0½1,552166
2FMSedlacek Oldrich22280CZEF1½½½2,542060
3FMSvanda Pavel21950CZEF01½1,531912
4Uher Vladimir21030CZEF1011½3,551943
5Tesar Jan21000CZEF11013,041904
6Bradac Roman19900CZEF½10113,551942
  17. Joly Lysa nad Labem B (MCR) (Rtg prům.:2027, PH 1: 10 / PH 2: 15)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.Typ1234567BodyPartieRtg prům.
1Postupa Pavel21220CZEF01010114,072204
2Smid Miroslav21240CZEF11010½½4,072072
3Postupa Martin19920CZEF10½011½4,072001
4Rezac Jindrich18710CZEF1½0½½-½3,071895
  18. SK Era Postovni sporitelna A (Rtg prům.:2234, PH 1: 9 / PH 2: 18)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.Typ1234567BodyPartieRtg prům.
1Kovar Vojtech22770CZEF1½1½0½03,572154
2FMBartos Jan22390CZEF101½1½4,062066
3Pokorny Petr22280CZEF11½½½½4,062010
4FMKozak Milos21920CZEF111½½1½5,571976
5Lamser Jan21810CZEF011,022109
  19. Imenitni (Rtg prům.:2203, PH 1: 9 / PH 2: 18)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.Typ1234567BodyPartieRtg prům.
1FMTomazini Aljosa23400SLOF1½½½½014,072170
2Gantar Jan22220SLOF½101½½½4,072139
3Spalir Jernej22040SLOF11½11116,571991
4Rozman Mitja20460SLOF11½00013,571907
  20. SK Sokol Vysehrad A (MCR) (Rtg prům.:2260, PH 1: 9 / PH 2: 18)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.Typ1234567BodyPartieRtg prům.
1IMVavra Pavel23910CZEF110½½14,062163
2Docekal Jan23160CZEF½11½½14,562157
3Vanek Petr22120CZEF10½113,552129
4Filipi Stepan21220CZEF11½1014,562002
5Rut Vojtech20390CZEF01½001,551982
  21. SK Hustopece (MCR) (Rtg prům.:2191, PH 1: 9 / PH 2: 17,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.Typ1234567BodyPartieRtg prům.
2FMHolemar David22690CZEF101114,052064
3FMMarkovic Ivan21630CZEF0½0½½1,552080
4Uhmann Jan21260CZEF1101115,062031
5Uhmann Jan19950CZEF1½1½014,061941
6Urban Vlastimil19790CZEF½10½013,061947
  22. SK IG (Rtg prům.:2057, PH 1: 9 / PH 2: 17,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.Typ1234567BodyPartieRtg prům.
1Rozic Samo20830SLOF1½10½1½4,572077
2Hiti Domen20440SLOF11110116,071982
3Rozic Adrijan21240SLOF10½01½03,071989
4Zupec Jan19780SLOF10110014,071899
  23. SK Zikuda Turnov C (MCR) (Rtg prům.:2187, PH 1: 9 / PH 2: 16,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.Typ1234567BodyPartieRtg prům.
2Hacha Ales20880CZEF½½½00½½2,572092
3Duda Antonin20460CZEF10101½03,572058
4Broucek Tomas20810CZEF½01½½114,571938
5Duran Tomas21670CZEF1111½½16,071887
  24. SK Era Postovni sporitelna B (Rtg prům.:2128, PH 1: 9 / PH 2: 16)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.Typ1234567BodyPartieRtg prům.
1FMJedlicka Ales22050CZEF½1½10+4,062283
2Karasek Lukas21950CZEF1100½2,552132
3Vala Filip20750CZEF10101½3,562008
4Splichal Petr20370CZEF1½1½0½3,562007
5Popper Tomas19840CZEF1001½2,552014
  25. SK Bohemia Pardubice A (MCR) (Rtg prům.:2097, PH 1: 9 / PH 2: 16)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.Typ1234567BodyPartieRtg prům.
1Yakimenko Alexander A22200RUSF1½0101½4,072196
2Petuchov Sergej21550CZEF1½11½04,062094
3Vodicka Pavel20600CZEF0½0,522045
4Danek Pavel19520CZEF1½½1003,061988
5Zelenka Jaroslav19480CZEF11½103,551945
6Kuzmin Sergej18610CZEF011,021808

Ukaž kompletní listinu

Info o hráči

Jaracz Pawel GM 2530 POL Rp:2605
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
143Simon Peter21600GER4,5s ½1
2365Munk Petr22160CZE4,0w 1K1
311FMTomazini Aljosa23400SLO4,0s ½1
4209FMRosko Lubos23120CZE3,5w 11
515GMKononenko Dmitry26080UKR5,0s 11
6443FMBuchnicek Petr23560CZE1,0w 11
7183FMKratochvil Josef22150CZE5,0s 11
Petr Martin GM 2525 CZE Rp:2352
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2366Musil Martin20630CZE1,5s 12
4210FMNovotny Michal22840CZE4,0s 12
516GMSimantsev Mikhail25310UKR6,0w 02
6444FMAdamek Jiri23110CZE5,0s 02
7184Kratochvil Karel22130CZE4,0w 12
Neuman Petr IM 2476 CZE Rp:2426
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
144Porschberg Thomas19990GER2,0w 12
312Gantar Jan22220SLO4,0w 12
4211FMCerveny Martin23460CZE5,5w 03
517GMMaximov Dmitry24800UKR6,5s ½3
6445WGMKulovana Eva22640CZE2,5w 13
7185Kratochvil Milan20870CZE3,5s 13
Cech Pavel IM 2377 CZE Rp:2372
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
145Jeute Peter19770GER1,5s 13
2367Postupa Pavel20380CZE2,5w 13
313Spalir Jernej22040SLO6,5s ½3
4213Vesely Tomas21410CZE2,5s 14
518IMVaritski Igor22860UKR4,5w ½4
7186Kratochvil Vit19470CZE4,5w 14
Vojta Tomas FM 2353 CZE Rp:2046
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
146Pohl Klaus01817GER5,0w ½4
2368Lochman Vaclav20180CZE3,0s 14
314Rozman Mitja20460SLO3,5w ½4
6446Umanec Filip23030CZE5,0s 04
Kononenko Dmitry GM 2608 UKR Rp:2526
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1417FMTuma Jiri23120CZE3,0w 11
232FMSabol Marian23900CZE3,0s 11
3457Rehorek Martin23050CZE4,0w 11
4471IMVyskocil Neklan23710CZE1,5s ½1
5351GMJaracz Pawel25300POL6,0w 01
6251IMDolezal Radoslav23740CZE4,5s ½1
7347WIMHavlikova Kristyna22970CZE2,0w 11
Simantsev Mikhail GM 2531 UKR Rp:2501
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1418Parizek Vojtech17430CZE2,0s 12
233Ptacek Lubos21210CZE3,0w 12
3458Vichnar David22220CZE4,0s ½2
4472Nepomucky Ondrej22510CZE3,5w ½2
5352GMPetr Martin25250CZE3,0s 12
6252FMVokoun Jan22120CZE3,5w 12
7348FMVaculik Martin22700CZE4,5s 12
Maximov Dmitry GM 2480 UKR Rp:2572
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1419Linhart Jan19860CZE4,5w 13
234Sabolova Gabriela19200CZE2,5s 13
3459Vodicka Vlastimil21200CZE3,0w 13
4473Rehurek Lukas22100CZE2,0s 13
5353IMNeuman Petr24760CZE4,5w ½3
6505Kratochvil Jakub21360CZE5,5s 13
7349Vltavsky Vladimir22050CZE3,5w 13
Varitski Igor IM 2286 UKR Rp:2204
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1420Sukdolak Radek19070CZE3,0s 14
236Marinov Peter18080CZE2,0w 14
3461Hajny Miloslav20600CZE3,5s ½4
4475Bures Vit21620CZE5,0w ½4
5354IMCech Pavel23770CZE5,0s ½4
6254FMKrouzel Jaroslav21440CZE5,5w ½4
7350Marsalek Zdenek22530CZE6,0s ½4
Potapov Pavel IM 2458 RUS Rp:2244
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1423Sedy Pavel21440CZE3,5s 11
2218Moravec Vit21410CZE4,5w ½1
3241FMJedlicka Ales22050CZE4,0s 01
4304Cizinsky Petr21510CZE2,0w ½1
5487Slacky Stanislav22160SVK3,5s ½1
6481Cap Adam20700CZE2,5w 11
7197Szotkowski Jakub20660CZE4,0s 11
Belyakov Bogdan FM 2375 RUS Rp:2332
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1300Slechta Karel19710CZE1,0w 12
2219Vojta Pavel22210CZE4,5s 12
3242Karasek Lukas21950CZE2,5w 12
4305Stachon Martin21070CZE4,0s 02
5488Pytlik Pavol20370SVK3,0w ½2
6482Ruzicka Vaclav20520CZE3,0s 12
7198WFMMiturova Magdalena21280CZE3,0w 12
Potapov Alexander GM 2395 RUS Rp:2221
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1301Novotny Josef19820CZE3,5s 13
2221Prochazka Petr19680CZE4,0w 13
3244Splichal Petr20370CZE3,5s 03
4306Hrabal Michal20890CZE3,5w ½3
5489Novak Martin17110SVK1,5s 13
6484Sulc Jaromir20820CZE1,5w 13
7199Melzer Patrik20660CZE4,5s 13
Krapivin Vladislav IM 2366 RUS Rp:2260
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1303Maly Petr16970CZE1,0w 14
2222Houdek Daniel18970CZE0,5s 14
3245Popper Tomas19840CZE2,5w 14
4307Zeinert Michal21440CZE2,0s ½4
5490Beranek Tomas17530SVK3,0w 14
6485Misicko Jan20430CZE4,0s ½4
7200Mitura Karel21380CZE4,0w 14
Pisk Petr IM 2389 CZE Rp:2374
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1223Tomes Zdenek20940CZE1,0w 11
2434IMKanovsky David24280CZE6,5s 01
3271FMKorinek Ondrej23250CZE2,5w ½1
4168Kovar Vojtech22770CZE3,5s ½1
5295IMVavra Pavel23910CZE4,0w ½1
7314Svoboda Vaclav23860CZE2,5w 11
Buchnicek Petr FM 2356 CZE Rp:2247
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
5296Docekal Jan23160CZE4,5s ½2
6351GMJaracz Pawel25300POL6,0s 01
7315Straka Vojtech22690CZE5,5s ½2
Adamek Jiri FM 2311 CZE Rp:2439
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1224Strnad Ondrej18330CZE2,0s 12
2435Walek Petr19210CZE4,0w 12
3272Srejber Michal21870CZE2,5s 12
4169FMBartos Jan22390CZE4,0w ½2
6352GMPetr Martin25250CZE3,0w 12
7316Vedral Oldrich22910CZE4,5w ½3
Kulovana Eva WGM 2264 CZE Rp:2109
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1225Fuchs Ludek20190CZE4,0w 03
2436Miculka David18970CZE3,5s 13
3273Tazlar Petr21640CZE2,0w ½3
4170Pokorny Petr22280CZE4,0s ½3
5297Vanek Petr22120CZE3,5w ½3
6353IMNeuman Petr24760CZE4,5s 03
Umanec Filip 2303 CZE Rp:2176
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1228Tomes Zdenek01250CZE0,0s 14
2437Miculka Petr20410CZE4,0w ½4
3274Matonoha Ctirad20320CZE5,0s 14
4171FMKozak Milos21920CZE5,5w ½4
5299Rut Vojtech20390CZE1,5s 14
6355FMVojta Tomas23530CZE2,0w 14
7318Cuhra Martin22160CZE4,5s 04
Volosin Leonid GM 2427 CZE Rp:2357
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1148Konvicka Martin19230CZE3,5s 11
226Trhal Tomas21250CZE3,0w 11
3491Yakimenko Alexander A22200RUS4,0s 11
4197Szotkowski Jakub20660CZE4,0w ½1
5251IMDolezal Radoslav23740CZE4,5s ½1
6471IMVyskocil Neklan23710CZE1,5w ½1
7209FMRosko Lubos23120CZE3,5s ½1
Juptner Jan FM 2360 CZE Rp:3009
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
4198WFMMiturova Magdalena21280CZE3,0s 12
5252FMVokoun Jan22120CZE3,5w 12
6473Rehurek Lukas22100CZE2,0s 12
7210FMNovotny Michal22840CZE4,0w 12
Fiala Jaroslav 2237 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
227Kosek Jiri21060CZE2,0s 02
3492Petuchov Sergej21550CZE4,0w ½2
Indrak Igor FM 2168 CZE Rp:1790
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1150Malcanek Jan19070CZE4,5w 02
3493Vodicka Pavel20600CZE0,5s ½3
5505Kratochvil Jakub21360CZE5,5s 03
7211FMCerveny Martin23460CZE5,5s 03
Novotny Lubomir 1955 CZE Rp:2104
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1151Navratil Marek18280CZE3,5s 13
229Kosek Marek19920CZE5,0w 03
3494Danek Pavel19520CZE3,0w ½4
4199Melzer Patrik20660CZE4,5w 13
5254FMKrouzel Jaroslav21440CZE5,5w ½4
6474Skacelik Petr21920CZE5,5w ½3
7212Bujnoch Radek22050CZE2,5w ½4
Stolc Martin 1969 CZE Rp:2161
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1152Phamova Xuan Mai17470CZE4,5w 14
231Ptacek Miloslav18240CZE0,0s 14
4200Mitura Karel21380CZE4,0s ½4
6475Bures Vit21620CZE5,0s ½4
Sodoma Jan IM 2395 CZE Rp:2287
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1486Gremen Tomas18790SVK1,5w 11
2192Kawulok Marek20390CZE3,5s ½1
326Trhal Tomas21250CZE3,0w 11
Havlikova Kristyna WIM 2297 CZE Rp:2315
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
4481Cap Adam20700CZE2,5s ½1
5168Kovar Vojtech22770CZE3,5w 11
6457Rehorek Martin23050CZE4,0s ½1
715GMKononenko Dmitry26080UKR5,0s 01
Vaculik Martin FM 2270 CZE Rp:2320
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1487Slacky Stanislav22160SVK3,5s 12
2194Mitura Vaclav21720CZE3,5w 02
327Kosek Jiri21060CZE2,0s 12
4482Ruzicka Vaclav20520CZE3,0w 12
5170Pokorny Petr22280CZE4,0s ½2
6458Vichnar David22220CZE4,0w 12
716GMSimantsev Mikhail25310UKR6,0w 02
Vltavsky Vladimir 2205 CZE Rp:2115
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1488Pytlik Pavol20370SVK3,0w 13
2195Broda Michal18250CZE1,0s ½3
328Dosedel Jiri20700CZE2,5w ½3
4484Sulc Jaromir20820CZE1,5s ½3
5171FMKozak Milos21920CZE5,5w ½3
6459Vodicka Vlastimil21200CZE3,0s ½3
717GMMaximov Dmitry24800UKR6,5s 03
Marsalek Zdenek 2253 CZE Rp:2307
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1489Novak Martin17110SVK1,5s 14
2196Folwarczny Marek17120CZE3,0w 14
329Kosek Marek19920CZE5,0s ½4
4485Misicko Jan20430CZE4,0w 14
5172Lamser Jan21810CZE1,0s 14
6461Hajny Miloslav20600CZE3,5w 14
718IMVaritski Igor22860UKR4,5w ½4
Svoboda Vaclav 2386 CZE Rp:2191
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1263Simecek Alexej21200CZE4,5s 11
2447Ringel Zbynek22410CZE5,5w 01
3183FMKratochvil Josef22150CZE5,0s 01
4251IMDolezal Radoslav23740CZE4,5w ½1
5304Cizinsky Petr21510CZE2,0s 11
7442IMPisk Petr23890CZE3,5s 01
Straka Vojtech 2269 CZE Rp:2403
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1264Janovsky Martin19760CZE4,5w 12
2448Velecky Viktor21690CZE2,5s 12
3184Kratochvil Karel22130CZE4,0w ½2
4252FMVokoun Jan22120CZE3,5s ½2
5306Hrabal Michal20890CZE3,5w 12
692Vanek Ladislav21950CZE2,0w 11
7443FMBuchnicek Petr23560CZE1,0w ½2
Vedral Oldrich 2291 CZE Rp:2302
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1265Landa Jiri19500CZE2,5s 13
2449Vrnata Jiri20630CZE4,0w 13
3185Kratochvil Milan20870CZE3,5s 13
4505Kratochvil Jakub21360CZE5,5w 03
693Strasil Pavel21090CZE2,0s 12
7444FMAdamek Jiri23110CZE5,0s ½3
Kubecka David FM 2219 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
5307Zeinert Michal21440CZE2,0s 03
694Zapletal Jiri21310CZE3,5w 13
Cuhra Martin 2216 CZE Rp:2226
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2450Hepnar David17930CZE2,0s 14
3186Kratochvil Vit19470CZE4,5w 14
4254FMKrouzel Jaroslav21440CZE5,5s 04
5308Skoda Martin19640CZE3,5w ½4
695Opravil Karel20480CZE2,5s 14
7446Umanec Filip23030CZE5,0w 14
Tyle Petr 1564 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1266Ruzicka Tomas17920CZE5,0w 04
Rosko Lubos FM 2312 CZE Rp:2296
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
15Ptacek Tomas20010CZE4,0w ½1
2235Kralovsky Martin20330CZE2,5s 11
351Jirasek Pavel22660CZE6,0w ½1
4351GMJaracz Pawel25300POL6,0s 01
532FMSabol Marian23900CZE3,0w 11
6434IMKanovsky David24280CZE6,5s 01
7428GMVolosin Leonid24270CZE5,0w ½1
Novotny Michal FM 2284 CZE Rp:2216
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
16Minovsky Roman19650CZE2,0s 12
2236Hula Lukas20920CZE3,0w 02
352Jedlicka Lubos21750CZE2,5s 12
4352GMPetr Martin25250CZE3,0w 02
533Ptacek Lubos21210CZE3,0s 12
6435Walek Petr19210CZE4,0w 12
7429FMJuptner Jan23600CZE4,0s 02
Cerveny Martin FM 2346 CZE Rp:2284
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
17Smolej Lukas19690CZE4,5w 03
2237Belousek Michal20900CZE2,5s 13
354Szucs Matyas18580CZE3,5w ½3
4353IMNeuman Petr24760CZE4,5s 13
534Sabolova Gabriela19200CZE2,5w 13
6436Miculka David18970CZE3,5s 13
7431FMIndrak Igor21680CZE0,5w 13
Bujnoch Radek 2205 CZE Rp:2236
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
19Humlicek Vojtech19530CZE2,0s 14
355Smid Jaroslav19820CZE5,5s 14
7432Novotny Lubomir19550CZE4,0s ½4
Vesely Tomas 2141 CZE Rp:2102
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2239Pospisil Petr17270CZE4,0w 14
4354IMCech Pavel23770CZE5,0w 04
535Ondrej Tomas18820CZE2,5s ½4
6437Miculka Petr20410CZE4,0w 14
Vavra Pavel IM 2391 CZE Rp:2288
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1173Vondra Lukas20130CZE3,0s 11
2246Stastny Jan22360CZE5,0w 11
3197Szotkowski Jakub20660CZE4,0s 01
4241FMJedlicka Ales22050CZE4,0w ½1
5442IMPisk Petr23890CZE3,5s ½1
7481Cap Adam20700CZE2,5s 11
Docekal Jan 2316 CZE Rp:2350
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2248Vavrinec Tomas19950CZE5,0s ½2
3198WFMMiturova Magdalena21280CZE3,0w 12
4242Karasek Lukas21950CZE2,5s 12
5443FMBuchnicek Petr23560CZE1,0w ½2
6183FMKratochvil Josef22150CZE5,0w ½1
7482Ruzicka Vaclav20520CZE3,0w 12
Vanek Petr 2212 CZE Rp:2278
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1174Petraz Martin20110CZE3,5w 12
4243Vala Filip20750CZE3,5w 03
5445WGMKulovana Eva22640CZE2,5s ½3
6184Kratochvil Karel22130CZE4,0s 12
7484Sulc Jaromir20820CZE1,5s 13
Filipi Stepan 2122 CZE Rp:2195
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1175Simek Zdenek18950CZE2,0s 13
2249Krejci Martin19360CZE3,5w 13
3199Melzer Patrik20660CZE4,5s ½3
4245Popper Tomas19840CZE2,5s 14
6185Kratochvil Milan20870CZE3,5w 03
7485Misicko Jan20430CZE4,0w 14
Rut Vojtech 2039 CZE Rp:1833
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1176Borek Pavel19050CZE4,0w 04
2250Cech Lubomir01619CZE0,0s 14
3200Mitura Karel21380CZE4,0w ½4
5446Umanec Filip23030CZE5,0w 04
6186Kratochvil Vit19470CZE4,5s 04
Vyskocil Neklan IM 2371 CZE Rp:2339
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
415GMKononenko Dmitry26080UKR5,0w ½1
5447Ringel Zbynek22410CZE5,5s ½1
6428GMVolosin Leonid24270CZE5,0s ½1
7434IMKanovsky David24280CZE6,5w 01
Nepomucky Ondrej 2251 CZE Rp:2407
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1102Vecera Pavel22030CZE5,0w ½1
2392Navratilik Pavel21000CZE3,5s 11
3255FMTuma Jakub22890CZE4,5w ½1
416GMSimantsev Mikhail25310UKR6,0s ½2
5448Velecky Viktor21690CZE2,5w 12
Rehurek Lukas 2210 CZE Rp:1983
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1104Oburka Vladislav18430CZE3,5s ½2
2393Dungl Martin19640CZE4,5w ½2
3256Miskolczi Vitezslav20770CZE4,5s 12
417GMMaximov Dmitry24800UKR6,5w 03
6429FMJuptner Jan23600CZE4,0w 02
7435Walek Petr19210CZE4,0s 02
Skacelik Petr 2192 CZE Rp:2331
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1105Bukacek Lubomir17330CZE0,5w 13
2394Vecera Petr19730CZE4,0s 13
3257Holes Michal19560CZE1,5w 13
5449Vrnata Jiri20630CZE4,0s 13
6432Novotny Lubomir19550CZE4,0s ½3
7436Miculka David18970CZE3,5w 13
Bures Vit 2162 CZE Rp:2092
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1106Rosecky Zdenek01710CZE3,0s 14
2395Kolomaznikova Barbora19920CZE4,0w 14
3258Kuchar Tomas17480CZE2,0s 14
418IMVaritski Igor22860UKR4,5s ½4
5450Hepnar David17930CZE2,0w ½4
6433Stolc Martin19690CZE3,0w ½4
7437Miculka Petr20410CZE4,0s ½4
Kovar Vojtech 2277 CZE Rp:2154
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1453Cap Jaroslav18120CZE2,0s 11
2287Rozic Samo20830SLO4,5w ½1
3497Postupa Pavel21220CZE4,0s 11
4442IMPisk Petr23890CZE3,5w ½1
5347WIMHavlikova Kristyna22970CZE2,0s 01
6305Stachon Martin21070CZE4,0w ½1
751Jirasek Pavel22660CZE6,0s 01
Bartos Jan FM 2239 CZE Rp:2191
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1454Vagner Patrik17340CZE3,5w 12
2288Hiti Domen20440SLO6,0s 02
3498Smid Miroslav21240CZE4,0w 12
4444FMAdamek Jiri23110CZE5,0s ½2
6306Hrabal Michal20890CZE3,5s 12
753Kaisler Martin20950CZE2,0w ½2
Pokorny Petr 2228 CZE Rp:2135
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1455Havrda Daniel01550CZE2,0s 13
2289Rozic Adrijan21240SLO3,0w 13
3499Postupa Martin19920CZE4,0s ½3
4445WGMKulovana Eva22640CZE2,5w ½3
5348FMVaculik Martin22700CZE4,5w ½2
754Szucs Matyas18580CZE3,5s ½3
Kozak Milos FM 2192 CZE Rp:2206
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1456Vitek Dominik01350CZE1,5w 14
2290Zupec Jan19780SLO4,0s 14
3500Rezac Jindrich18710CZE3,0w 14
4446Umanec Filip23030CZE5,0s ½4
5349Vltavsky Vladimir22050CZE3,5s ½3
6307Zeinert Michal21440CZE2,0w 13
755Smid Jaroslav19820CZE5,5w ½4
Lamser Jan 2181 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
5350Marsalek Zdenek22530CZE6,0w 04
6308Skoda Martin19640CZE3,5s 14
Plat Vojtech IM 2492 CZE Rp:2352
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1413Hosek Martin20000CZE3,0w ½1
2361Frank Miroslav19250CZE0,5s 11
4417FMTuma Jiri23120CZE3,0s 11
Polak Benedikt 2136 CZE Rp:2191
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1414Pakosta Miroslav21060CZE3,0s 02
2362Drahonovsky Ivo19220CZE3,5w ½2
35Ptacek Tomas20010CZE4,0w 11
4418Parizek Vojtech17430CZE2,0w 12
5491Yakimenko Alexander A22200RUS4,0w 11
6102Vecera Pavel22030CZE5,0s ½1
7192Kawulok Marek20390CZE3,5w 11
Kubat Pavel 1924 CZE Rp:1922
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
36Minovsky Roman19650CZE2,0s 02
4419Linhart Jan19860CZE4,5s 03
5492Petuchov Sergej21550CZE4,0s 02
6103Svoboda Ivo20200CZE2,5w 12
7193Gibiec Ernest22290CZE4,0s ½2
Gombala Marek 1750 CZE Rp:1948
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1415Sikora Lukas19410CZE4,0w 03
2363Zima Jan18530CZE3,5s 13
37Smolej Lukas19690CZE4,5w 13
4420Sukdolak Radek19070CZE3,0w ½4
5494Danek Pavel19520CZE3,0w 03
6104Oburka Vladislav18430CZE3,5s 13
7194Mitura Vaclav21720CZE3,5w 03
Lasek Frantisek 1826 CZE Rp:1810
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1416Effenberger Adam01737CZE0,5s 14
2364Travnik Petr01802CZE5,0w ½4
39Humlicek Vojtech19530CZE2,0s 04
5495Zelenka Jaroslav19480CZE3,5s ½4
6106Rosecky Zdenek01710CZE3,0w 14
7196Folwarczny Marek17120CZE3,0s 04
Dolezal Radoslav IM 2374 CZE Rp:2352
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1401Petrus Ludek20170CZE1,0w 11
275Cerny Jan20640CZE0,5s ½1
3324Cmiko Jakub20300CZE3,0w 11
4314Svoboda Vaclav23860CZE2,5s ½1
5428GMVolosin Leonid24270CZE5,0w ½1
615GMKononenko Dmitry26080UKR5,0w ½1
7491Yakimenko Alexander A22200RUS4,0s ½1
Vokoun Jan FM 2212 CZE Rp:2175
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1402Hospodka Josef18370CZE1,5s ½2
276Just Pavel20340CZE4,5w ½2
3325Hulin Petr20410CZE4,0s 12
4315Straka Vojtech22690CZE5,5w ½2
5429FMJuptner Jan23600CZE4,0s 02
616GMSimantsev Mikhail25310UKR6,0s 02
7492Petuchov Sergej21550CZE4,0w 12
Kratochvil Jakub 2136 CZE Rp:2347
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1403Zverina Jan19410CZE1,0w 13
277Trojan Lubos20150CZE3,5s 13
3326Sterba Karel19720CZE3,5w ½3
4316Vedral Oldrich22910CZE4,5s 13
5431FMIndrak Igor21680CZE0,5w 13
617GMMaximov Dmitry24800UKR6,5w 03
7494Danek Pavel19520CZE3,0s 13
Krouzel Jaroslav FM 2144 CZE Rp:2273
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1404Krejcik Tomas19110CZE3,5s ½4
278Torvenyi Roman20080CZE3,0w 14
3327Hudec Ondrej19750CZE3,5s 14
4318Cuhra Martin22160CZE4,5w 14
5432Novotny Lubomir19550CZE4,0s ½4
618IMVaritski Igor22860UKR4,5s ½4
7495Zelenka Jaroslav19480CZE3,5w 14
Tomazini Aljosa FM 2340 SLO Rp:2220
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1462Ruzicka Ales20800CZE1,0s 11
2371Michalek Frantisek20690CZE2,5w ½1
3351GMJaracz Pawel25300POL6,0w ½1
4235Kralovsky Martin20330CZE2,5s ½1
551Jirasek Pavel22660CZE6,0w ½1
6491Yakimenko Alexander A22200RUS4,0s 01
7144Braunstein Fabian19930GER1,5w 11
Gantar Jan 2222 SLO Rp:2189
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1463Matejka Radek19920CZE5,0w ½2
2372Hala Viktor20180CZE3,0s 12
3353IMNeuman Petr24760CZE4,5s 02
4237Belousek Michal20900CZE2,5w 12
552Jedlicka Lubos21750CZE2,5s ½2
6492Petuchov Sergej21550CZE4,0w ½2
7145Noack Christian20680GER4,0s ½2
Spalir Jernej 2204 SLO Rp:2413
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1465Prochazka Pavel17810CZE0,5s 13
2374Franc Lubor19140CZE3,0w 13
3354IMCech Pavel23770CZE5,0w ½3
4238Jelinek Vaclav20220CZE2,0s 13
554Szucs Matyas18580CZE3,5w 13
6494Danek Pavel19520CZE3,0s 13
7146Selig Rainer20300GER4,0w 13
Rozman Mitja 2046 SLO Rp:1907
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1466Lastovicka Jan15680CZE3,0w 14
2375Vlasak Jiri18640CZE3,5s 14
3355FMVojta Tomas23530CZE2,0s ½4
4239Pospisil Petr17270CZE4,0w 04
555Smid Jaroslav19820CZE5,5s 04
6495Zelenka Jaroslav19480CZE3,5w 04
7147Fuchs Oliver19040GER4,0s 14
Zigo Viktor 2264 CZE Rp:2017
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
3102Vecera Pavel22030CZE5,0w ½1
4392Navratilik Pavel21000CZE3,5s 01
5434IMKanovsky David24280CZE6,5w ½1
6324Cmiko Jakub20300CZE3,0s 01
774Pulpan Jakub20670CZE4,5w ½1
Sedlacek Oldrich FM 2228 CZE Rp:2155
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1382Sladek Vladislav19450CZE1,0w 11
2255FMTuma Jakub22890CZE4,5s ½1
4393Dungl Martin19640CZE4,5w ½2
6325Hulin Petr20410CZE4,0w ½2
Svanda Pavel FM 2195 CZE Rp:1912
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
3104Oburka Vladislav18430CZE3,5s 02
4394Vecera Petr19730CZE4,0s 13
5435Walek Petr19210CZE4,0s ½2
Uher Vladimir 2103 CZE Rp:2092
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1383Cihal Jan19010CZE4,0s 12
2256Miskolczi Vitezslav20770CZE4,5w 02
3105Bukacek Lubomir17330CZE0,5w 13
6326Sterba Karel19720CZE3,5s 13
776Just Pavel20340CZE4,5s ½2
Tesar Jan 2100 CZE Rp:2097
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
3106Rosecky Zdenek01710CZE3,0s 14
4395Kolomaznikova Barbora19920CZE4,0w 14
5436Miculka David18970CZE3,5w 03
777Trojan Lubos20150CZE3,5w 13
Bradac Roman 1990 CZE Rp:2091
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1384Krupica Pavel19620CZE5,5w ½3
2257Holes Michal19560CZE1,5s 13
5437Miculka Petr20410CZE4,0s 04
6327Hudec Ondrej19750CZE3,5w 14
779Pulpan Matej17760CZE0,0s 14
Holemar David FM 2269 CZE Rp:2304
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1132Grecny Karol19630CZE1,0s 11
2497Postupa Pavel21220CZE4,0w 01
4287Rozic Samo20830SLO4,5w 11
6197Szotkowski Jakub20660CZE4,0w 11
7153Schwarz Milan20840CZE3,0s 11
Markovic Ivan FM 2163 CZE Rp:1931
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2498Smid Miroslav21240CZE4,0s 02
3376Muller Petr19610CZE4,0s ½1
4288Hiti Domen20440SLO6,0s 02
5218Moravec Vit21410CZE4,5s ½1
6198WFMMiturova Magdalena21280CZE3,0s ½2
Uhmann Jan 2126 CZE Rp:2304
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1133Hollmann Zdenek19860CZE2,5w 12
2499Postupa Martin19920CZE4,0w 13
3377Stary Lukas19110CZE5,0w 02
4289Rozic Adrijan21240SLO3,0w 13
5219Vojta Pavel22210CZE4,5w 12
7155Vitovec Jiri19500CZE2,5w 12
Uhmann Jan 1995 CZE Rp:2066
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1135Kopecky Tomas18820CZE2,5s 13
2500Rezac Jindrich18710CZE3,0s ½4
3378Stary Vladimir18930CZE1,5s 13
5220Matejovsky Ondrej19920CZE2,0s ½3
6199Melzer Patrik20660CZE4,5w 03
7156Pacovsky Martin19430CZE3,5s 13
Urban Vlastimil 1979 CZE Rp:1947
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1136Lenc Zdenek19430CZE3,5w ½4
3379Hon Jiri18400CZE4,0w 14
4290Zupec Jan19780SLO4,0s 04
5221Prochazka Petr19680CZE4,0w ½4
6200Mitura Karel21380CZE4,0s 04
7157Martinkova Monika18170CZE2,5w 14
Hacha Ales 2088 CZE Rp:1990
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1158Vermirovsky Vlastimil20550CZE2,5w ½1
2324Cmiko Jakub20300CZE3,0s ½1
3413Hosek Martin20000CZE3,0w ½1
474Pulpan Jakub20670CZE4,5s 01
5309Trmal Jaroslav21890CZE4,5s 01
643Simon Peter21600GER4,5w ½1
7218Moravec Vit21410CZE4,5s ½1
Duda Antonin 2046 CZE Rp:2058
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1159Zemlicka Vit19980CZE4,5s 12
2325Hulin Petr20410CZE4,0w 02
3414Pakosta Miroslav21060CZE3,0s 12
476Just Pavel20340CZE4,5w 02
5310Pechoc Bohumil20090CZE3,0w 12
644Porschberg Thomas19990GER2,0s ½2
7219Vojta Pavel22210CZE4,5w 02
Broucek Tomas 2081 CZE Rp:2040
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1166Kovalsky David18220CZE3,5w ½3
2326Sterba Karel19720CZE3,5s 03
3415Sikora Lukas19410CZE4,0w 13
477Trojan Lubos20150CZE3,5s ½3
5312Cizek Ondrej18440CZE2,5s ½3
645Jeute Peter19770GER1,5w 13
7220Matejovsky Ondrej19920CZE2,0s 13
Duran Tomas 2167 CZE Rp:2196
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1167Kahanek Martin18760CZE4,0s 14
2327Hudec Ondrej19750CZE3,5w 14
3416Effenberger Adam01737CZE0,5s 14
478Torvenyi Roman20080CZE3,0w 14
5313Stufka Karel18280CZE2,5w ½4
646Pohl Klaus01817GER5,0s ½4
7221Prochazka Petr19680CZE4,0w 14
Rehorek Martin 2305 CZE Rp:2335
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1107Burianek Petr19230CZE1,5s ½1
315GMKononenko Dmitry26080UKR5,0s 01
4371Michalek Frantisek20690CZE2,5w 11
5497Postupa Pavel21220CZE4,0s 11
6347WIMHavlikova Kristyna22970CZE2,0w ½1
7447Ringel Zbynek22410CZE5,5s 11
Vichnar David 2222 CZE Rp:2315
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1108Framberk Jan19870CZE3,0w 12
237Horacek Michal20610CZE3,5w ½1
316GMSimantsev Mikhail25310UKR6,0w ½2
5498Smid Miroslav21240CZE4,0w 12
6348FMVaculik Martin22700CZE4,5s 02
7448Velecky Viktor21690CZE2,5w 12
Vodicka Vlastimil 2120 CZE Rp:2203
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1109Pribyl Jaroslav19300CZE5,0s 13
238Nadrchal Tomas20240CZE4,0s 12
317GMMaximov Dmitry24800UKR6,5s 03
4372Hala Viktor20180CZE3,0s ½2
6349Vltavsky Vladimir22050CZE3,5w ½3
Crha Pavel 2079 CZE Rp:2011
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1110Halla Jiri18760CZE0,5w ½4
240Michlian Stefan18480CZE2,5w ½3
4374Franc Lubor19140CZE3,0w 13
5499Postupa Martin19920CZE4,0s 03
7449Vrnata Jiri20630CZE4,0s 13
Hajny Miloslav 2060 CZE Rp:2025
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
242Kvapil Petr17400CZE1,5s 14
318IMVaritski Igor22860UKR4,5w ½4
4375Vlasak Jiri18640CZE3,5s ½4
5500Rezac Jindrich18710CZE3,0w ½4
6350Marsalek Zdenek22530CZE6,0s 04
7450Hepnar David17930CZE2,0w 14
Korinek Ondrej FM 2325 CZE Rp:2265
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2267Trepka Jan22210CZE3,5w ½1
3442IMPisk Petr23890CZE3,5s ½1
6419Linhart Jan19860CZE4,5w 11
7287Rozic Samo20830SLO4,5s ½1
Srejber Michal 2187 CZE Rp:2121
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1477Mares Jan19330CZE3,0s 11
2268Hasek Vaclav20790CZE3,5s 12
3444FMAdamek Jiri23110CZE5,0w 02
4497Postupa Pavel21220CZE4,0w 01
543Simon Peter21600GER4,5s ½1
Tazlar Petr 2164 CZE Rp:2028
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1478Kylar Pavel19000CZE2,5w 12
2269Valek Tomas18230CZE4,0w ½3
3445WGMKulovana Eva22640CZE2,5s ½3
4498Smid Miroslav21240CZE4,0s 02
Matonoha Ctirad 2032 CZE Rp:2159
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1479Kamenik David18770CZE4,5s 13
2270Brcak Marek18830CZE4,5s 14
3446Umanec Filip23030CZE5,0w 04
4499Postupa Martin19920CZE4,0w 13
544Porschberg Thomas19990GER2,0w 12
6420Sukdolak Radek19070CZE3,0s 12
7288Hiti Domen20440SLO6,0w 02
Lustinec Vladimir 1982 CZE Rp:2118
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1480Kapoun Vit17770CZE1,0w 14
545Jeute Peter19770GER1,5s ½3
6422Jun, sr Rudolf01250CZE0,0w 13
7289Rozic Adrijan21240SLO3,0s 13
Johnova Eliska 1801 CZE Rp:1642
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
4500Rezac Jindrich18710CZE3,0s ½4
546Pohl Klaus01817GER5,0w 04
6421Jun, jr Rudolf01250CZE0,0s 14
7290Zupec Jan19780SLO4,0w 04
Jedlicka Ales FM 2205 CZE Rp:2355
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1127Krondraf Karel21730CZE3,0w ½1
31IMPotapov Pavel24580RUS4,5w 11
4295IMVavra Pavel23910CZE4,0s ½1
526Trhal Tomas21250CZE3,0w 11
651Jirasek Pavel22660CZE6,0s 01
7235Kralovsky Martin20330CZE2,5w 1K1
Karasek Lukas 2195 CZE Rp:2132
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1128Hajek Radovan18830CZE4,0s 12
2144Braunstein Fabian19930GER1,5s 11
32FMBelyakov Bogdan23750RUS5,5s 02
4296Docekal Jan23160CZE4,5w 02
653Kaisler Martin20950CZE2,0w ½2
Vala Filip 2075 CZE Rp:2065
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1130Karas Pavel01747CZE1,0w 13
2145Noack Christian20680GER4,0w 02
4297Vanek Petr22120CZE3,5s 13
528Dosedel Jiri20700CZE2,5s 02
654Szucs Matyas18580CZE3,5s 13
7237Belousek Michal20900CZE2,5s ½2
Splichal Petr 2037 CZE Rp:2064
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1131Pelan Jan16200CZE2,5s 14
2146Selig Rainer20300GER4,0s ½3
33GMPotapov Alexander23950RUS5,5w 13
529Kosek Marek19920CZE5,0w ½3
655Smid Jaroslav19820CZE5,5w 04
7238Jelinek Vaclav20220CZE2,0w ½3
Popper Tomas 1984 CZE Rp:2014
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2147Fuchs Oliver19040GER4,0w 14
34IMKrapivin Vladislav23660RUS6,0s 04
4298Filipi Stepan21220CZE4,5w 04
530Trhal Michal19530CZE2,0s 14
7239Pospisil Petr17270CZE4,0s ½4
Cizinsky Petr 2151 CZE Rp:2165
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1283Bach Markus20600GER2,0s ½1
3309Trmal Jaroslav21890CZE4,5s 11
41IMPotapov Pavel24580RUS4,5s ½1
5314Svoboda Vaclav23860CZE2,5w 01
7337Vyprachticky David20920CZE4,0w 01
Stachon Martin 2107 CZE Rp:2274
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1284FMRoesemann Rainer22860GER6,0w ½2
2153Schwarz Milan20840CZE3,0w ½1
3311Zeman Martin19280CZE4,0w 12
42FMBelyakov Bogdan23750RUS5,5w 12
6168Kovar Vojtech22770CZE3,5s ½1
7339Kratky Josef19460CZE3,0s ½2
Hrabal Michal 2089 CZE Rp:2190
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1285Bach Ulf-Gunter19760GER4,5s 13
2154Pekarkova Eva20130CZE2,0s 12
43GMPotapov Alexander23950RUS5,5s ½3
5315Straka Vojtech22690CZE5,5s 02
6169FMBartos Jan22390CZE4,0w 02
7340Sodomka Adam19070CZE2,5w 13
Zeinert Michal 2144 CZE Rp:2041
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2156Pacovsky Martin19430CZE3,5w 03
3312Cizek Ondrej18440CZE2,5s ½3
44IMKrapivin Vladislav23660RUS6,0w ½4
5317FMKubecka David22190CZE1,0w 13
6171FMKozak Milos21920CZE5,5s 03
Skoda Martin 1964 CZE Rp:1895
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1286Roesemann Alex01297GER1,5w 14
2157Martinkova Monika18170CZE2,5s ½4
3313Stufka Karel18280CZE2,5w ½4
5318Cuhra Martin22160CZE4,5s ½4
6172Lamser Jan21810CZE1,0w 04
7341Schaffer David16890CZE3,0s 14
Vanek Ladislav 2195 CZE Rp:2099
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
3192Kawulok Marek20390CZE3,5w 11
4255FMTuma Jakub22890CZE4,5s 01
574Pulpan Jakub20670CZE4,5w ½1
6315Straka Vojtech22690CZE5,5s 01
7391Dvorak Martin21900CZE2,0w ½1
Strasil Pavel 2109 CZE Rp:1983
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1396Kozusek Daniel19520CZE3,0w 01
2413Hosek Martin20000CZE3,0s 11
3193Gibiec Ernest22290CZE4,0s 02
4256Miskolczi Vitezslav20770CZE4,5w ½2
6316Vedral Oldrich22910CZE4,5w 02
7392Navratilik Pavel21000CZE3,5s ½2
Zapletal Jiri 2131 CZE Rp:2175
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1397Flasar Jaroslav19470CZE3,5s 12
2414Pakosta Miroslav21060CZE3,0w 12
3195Broda Michal18250CZE1,0w 13
576Just Pavel20340CZE4,5s ½2
6317FMKubecka David22190CZE1,0s 03
Opravil Karel 2048 CZE Rp:1849
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1398Vlckova Katerina18550CZE2,5w 13
2415Sikora Lukas19410CZE4,0s 03
3196Folwarczny Marek17120CZE3,0s 04
4257Holes Michal19560CZE1,5s 13
577Trojan Lubos20150CZE3,5w ½3
6318Cuhra Martin22160CZE4,5w 04
7393Dungl Martin19640CZE4,5w 03
Volek Karel 1967 CZE Rp:1895
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1399Sedivy Martin18600CZE4,5s 04
2416Effenberger Adam01737CZE0,5w 14
4258Kuchar Tomas17480CZE2,0w 14
579Pulpan Matej17760CZE0,0s 14
7395Kolomaznikova Barbora19920CZE4,0s 04
Vlach Karel 2138 CZE Rp:1710
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
4438Barta Miroslav19400CZE3,5w ½1
5423Sedy Pavel21440CZE3,5s 01
6497Postupa Pavel21220CZE4,0w 01
7148Konvicka Martin19230CZE3,5s 01
Vanka Miloslav 2134 CZE Rp:2044
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1376Muller Petr19610CZE4,0s ½1
2491Yakimenko Alexander A22200RUS4,0w ½1
3396Kozusek Daniel19520CZE3,0s ½1
Stursa Jan 2140 CZE Rp:2047
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
3397Flasar Jaroslav19470CZE3,5w 02
4439Mrazik Tomas19130CZE3,5s 12
7150Malcanek Jan19070CZE4,5w 12
Marsalek Lubos 2051 CZE Rp:1956
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1377Stary Lukas19110CZE5,0w 02
2492Petuchov Sergej21550CZE4,0s 02
5301Novotny Josef19820CZE3,5w 12
6498Smid Miroslav21240CZE4,0s ½2
Palas Ales 2032 CZE Rp:1877
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1378Stary Vladimir18930CZE1,5s 13
2494Danek Pavel19520CZE3,0w ½3
3398Vlckova Katerina18550CZE2,5s 13
4440Janak Josef17930CZE3,5w ½3
5302Stepanek Svatopluk18280CZE2,5s ½3
6499Postupa Martin19920CZE4,0w 03
7151Navratil Marek18280CZE3,5s 03
Sedlak Ludek 1891 CZE Rp:1826
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1379Hon Jiri18400CZE4,0w ½4
2495Zelenka Jaroslav19480CZE3,5s 04
3399Sedivy Martin18600CZE4,5w ½4
4441Nedoma Michal18650CZE2,5s ½4
5303Maly Petr16970CZE1,0w 14
6500Rezac Jindrich18710CZE3,0s 1K4
7152Phamova Xuan Mai17470CZE4,5w ½4
Kratochvil Josef FM 2215 CZE Rp:2388
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1320Noha Michal20340CZE1,5w 11
2337Vyprachticky David20920CZE4,0s 11
3314Svoboda Vaclav23860CZE2,5w 11
4324Cmiko Jakub20300CZE3,0s 11
5267Trepka Jan22210CZE3,5w ½1
6296Docekal Jan23160CZE4,5s ½1
7351GMJaracz Pawel25300POL6,0w 01
Kratochvil Karel 2213 CZE Rp:2191
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1321Tyle Vladimir19150CZE3,5s ½2
2339Kratky Josef19460CZE3,0w 12
3315Straka Vojtech22690CZE5,5s ½2
4325Hulin Petr20410CZE4,0w 12
5268Hasek Vaclav20790CZE3,5s 12
6297Vanek Petr22120CZE3,5w 02
7352GMPetr Martin25250CZE3,0s 02
Kratochvil Milan 2087 CZE Rp:2058
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1322Charvat Jiri18160CZE3,0w 13
2340Sodomka Adam19070CZE2,5s ½3
3316Vedral Oldrich22910CZE4,5w 03
4326Sterba Karel19720CZE3,5s 13
5269Valek Tomas18230CZE4,0w 03
6298Filipi Stepan21220CZE4,5s 13
7353IMNeuman Petr24760CZE4,5w 03
Kratochvil Vit 1947 CZE Rp:2101
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1323Vasicek Martin01813CZE3,5s 14
2341Schaffer David16890CZE3,0w 14
3318Cuhra Martin22160CZE4,5s 04
4327Hudec Ondrej19750CZE3,5w ½4
5270Brcak Marek18830CZE4,5s 14
6299Rut Vojtech20390CZE1,5w 14
7354IMCech Pavel23770CZE5,0s 04
Cap Adam 2070 CZE Rp:2123
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
162Ruda Ondrej20750CZE1,0s 11
2309Trmal Jaroslav21890CZE4,5w 01
3153Schwarz Milan20840CZE3,0s ½1
4347WIMHavlikova Kristyna22970CZE2,0w ½1
5287Rozic Samo20830SLO4,5s ½1
61IMPotapov Pavel24580RUS4,5s 01
7295IMVavra Pavel23910CZE4,0w 01
Ruzicka Vaclav 2052 CZE Rp:2171
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2310Pechoc Bohumil20090CZE3,0s 12
3154Pekarkova Eva20130CZE2,0w 12
4348FMVaculik Martin22700CZE4,5s 02
5288Hiti Domen20440SLO6,0w 12
62FMBelyakov Bogdan23750RUS5,5w 02
7296Docekal Jan23160CZE4,5s 02
Satransky Jaroslav 2222 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
163Vesela Misha19110CZE1,5w 12
Sulc Jaromir 2082 CZE Rp:1867
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
164Prazak Pavel18650CZE4,5s ½3
2311Zeman Martin19280CZE4,0w 03
3155Vitovec Jiri19500CZE2,5s ½3
4349Vltavsky Vladimir22050CZE3,5w ½3
5289Rozic Adrijan21240SLO3,0s 03
63GMPotapov Alexander23950RUS5,5s 03
7297Vanek Petr22120CZE3,5w 03
Misicko Jan 2043 CZE Rp:2040
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
167Safka Otakar01550CZE1,0w 14
2312Cizek Ondrej18440CZE2,5s 14
3157Martinkova Monika18170CZE2,5w ½4
4350Marsalek Zdenek22530CZE6,0s 04
5290Zupec Jan19780SLO4,0w 14
64IMKrapivin Vladislav23660RUS6,0w ½4
7298Filipi Stepan21220CZE4,5s 04
Szotkowski Jakub 2066 CZE Rp:2280
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1328Prouza Tomas19680CZE3,0w 11
2123Fiala Jan21020CZE3,0s ½1
3295IMVavra Pavel23910CZE4,0w 11
4428GMVolosin Leonid24270CZE5,0s ½1
5144Braunstein Fabian19930GER1,5w 11
6161FMHolemar David22690CZE4,0s 01
71IMPotapov Pavel24580RUS4,5w 01
Miturova Magdalena WFM 2128 CZE Rp:2120
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1329Boruvka Milan18710CZE1,0s 12
2124Hejl Jaroslav20380CZE4,0w 12
3296Docekal Jan23160CZE4,5s 02
4429FMJuptner Jan23600CZE4,0w 02
5145Noack Christian20680GER4,0s ½2
6162FMMarkovic Ivan21630CZE1,5w ½2
72FMBelyakov Bogdan23750RUS5,5s 02
Melzer Patrik 2066 CZE Rp:2149
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1330Kunes Jan18810CZE4,0w 13
2125Marik Miloslav19480CZE4,0s 13
3298Filipi Stepan21220CZE4,5w ½3
4432Novotny Lubomir19550CZE4,0s 03
5146Selig Rainer20300GER4,0w 13
6164Uhmann Jan19950CZE4,0s 13
73GMPotapov Alexander23950RUS5,5w 03
Mitura Karel 2138 CZE Rp:2043
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1331Prouza Pavel18240CZE5,0s 14
2126Sykora Ladislav18700CZE5,0w ½4
3299Rut Vojtech20390CZE1,5s ½4
4433Stolc Martin19690CZE3,0w ½4
5147Fuchs Oliver19040GER4,0s ½4
6165Urban Vlastimil19790CZE3,0w 14
74IMKrapivin Vladislav23660RUS6,0s 04
Jirasek Pavel 2266 CZE Rp:2505
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1438Barta Miroslav19400CZE3,5s 11
2506FMScetinin Alexander22380RUS4,0w 11
3209FMRosko Lubos23120CZE3,5s ½1
437Horacek Michal20610CZE3,5w 11
511FMTomazini Aljosa23400SLO4,0s ½1
6241FMJedlicka Ales22050CZE4,0w 11
7168Kovar Vojtech22770CZE3,5w 11
Jedlicka Lubos 2175 CZE Rp:2206
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1439Mrazik Tomas19130CZE3,5w 12
3210FMNovotny Michal22840CZE4,0w 02
438Nadrchal Tomas20240CZE4,0s 12
512Gantar Jan22220SLO4,0w ½2
Kaisler Martin 2095 CZE Rp:2201
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2507Grigorieva Yulia17940RUS1,5s 12
6242Karasek Lukas21950CZE2,5s ½2
7169FMBartos Jan22390CZE4,0s ½2
Szucs Matyas 1858 CZE Rp:1999
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1440Janak Josef17930CZE3,5s 13
2508Makbulova Adilina01250RUS0,0w 13
3211FMCerveny Martin23460CZE5,5s ½3
439Novak Ales20990CZE3,5w ½3
513Spalir Jernej22040SLO6,5s 03
6243Vala Filip20750CZE3,5w 03
7170Pokorny Petr22280CZE4,0w ½3
Smid Jaroslav 1982 CZE Rp:2143
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1441Nedoma Michal18650CZE2,5w 14
2509Vasilitcov Arsenii01250RUS1,5s 14
3212Bujnoch Radek22050CZE2,5w 04
441Juchelka Petr17930CZE0,0s 14
514Rozman Mitja20460SLO3,5w 14
6244Splichal Petr20370CZE3,5s 14
7171FMKozak Milos21920CZE5,5s ½4
Yakimenko Alexander A 2220 RUS Rp:2246
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1361Frank Miroslav19250CZE0,5w 11
2113Vanka Miloslav21340CZE1,5s ½1
3428GMVolosin Leonid24270CZE5,0w 01
4320Noha Michal20340CZE1,5s 11
522Polak Benedikt21360CZE5,0s 01
611FMTomazini Aljosa23400SLO4,0w 11
7251IMDolezal Radoslav23740CZE4,5w ½1
Petuchov Sergej 2155 CZE Rp:2219
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2115Marsalek Lubos20510CZE1,5w 12
3430Fiala Jaroslav22370CZE0,5s ½2
4321Tyle Vladimir19150CZE3,5w 12
525Kubat Pavel19240CZE1,5w 12
612Gantar Jan22220SLO4,0s ½2
7252FMVokoun Jan22120CZE3,5s 02
Vodicka Pavel 2060 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1362Drahonovsky Ivo19220CZE3,5s 02
3431FMIndrak Igor21680CZE0,5w ½3
Danek Pavel 1952 CZE Rp:1988
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1363Zima Jan18530CZE3,5w 13
2116Palas Ales20320CZE3,5s ½3
3432Novotny Lubomir19550CZE4,0s ½4
523Gombala Marek01750CZE3,5s 13
613Spalir Jernej22040SLO6,5w 03
7505Kratochvil Jakub21360CZE5,5w 03
Zelenka Jaroslav 1948 CZE Rp:2094
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2117Sedlak Ludek18910CZE4,0w 14
4322Charvat Jiri18160CZE3,0s 13
524Lasek Frantisek18260CZE3,0w ½4
614Rozman Mitja20460SLO3,5s 14
7254FMKrouzel Jaroslav21440CZE5,5s 04
Kuzmin Sergej 1861 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1364Travnik Petr01802CZE5,0s 04
4323Vasicek Martin01813CZE3,5w 14
Munk Petr 2216 CZE Rp:2301
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1342Janacek Jaroslav20440CZE2,5s 11
2351GMJaracz Pawel25300POL6,0s 0K1
3382Sladek Vladislav19450CZE1,0w ½1
5148Konvicka Martin19230CZE3,5s 11
6255FMTuma Jakub22890CZE4,5s 11
7123Fiala Jan21020CZE3,0w ½1
Musil Martin 2063 CZE Rp:2216
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2352GMPetr Martin25250CZE3,0w 02
3383Cihal Jan19010CZE4,0s 12
4267Trepka Jan22210CZE3,5w ½1
Postupa Pavel 2038 CZE Rp:1921
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1343Suchomelova Simona17200CZE3,0w 12
2354IMCech Pavel23770CZE5,0s 03
3384Krupica Pavel19620CZE5,5w ½3
4268Hasek Vaclav20790CZE3,5s ½2
5150Malcanek Jan19070CZE4,5w ½2
6256Miskolczi Vitezslav20770CZE4,5w 02
7124Hejl Jaroslav20380CZE4,0s 02
Lochman Vaclav 2018 CZE Rp:1883
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1344Stukheil Martin18910CZE3,5s ½3
2355FMVojta Tomas23530CZE2,0w 04
3385Snasel Michal17350CZE3,0s 14
4269Valek Tomas18230CZE4,0w ½3
5151Navratil Marek18280CZE3,5s ½3
6257Holes Michal19560CZE1,5s ½3
7125Marik Miloslav19480CZE4,0w 03
Valtr Tomas 2013 CZE Rp:2058
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1345Broz Pavel18410CZE4,5w 14
4270Brcak Marek18830CZE4,5s 04
5152Phamova Xuan Mai17470CZE4,5w 14
6258Kuchar Tomas17480CZE2,0w 14
7126Sykora Ladislav18700CZE5,0s 14
Moravec Vit 2141 CZE Rp:2192
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
157Nemec Otakar18620CZE0,0w 11
21IMPotapov Pavel24580RUS4,5s ½1
3158Vermirovsky Vlastimil20550CZE2,5w ½1
45Ptacek Tomas20010CZE4,0s 11
5162FMMarkovic Ivan21630CZE1,5w ½1
6413Hosek Martin20000CZE3,0s ½1
7357Hacha Ales20880CZE2,5w ½1
Vojta Pavel 2221 CZE Rp:2170
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
158Portych Vaclav18620CZE2,0s 12
22FMBelyakov Bogdan23750RUS5,5w 02
3159Zemlicka Vit19980CZE4,5s ½2
46Minovsky Roman19650CZE2,0w 12
5163Uhmann Jan21260CZE5,0s 02
6414Pakosta Miroslav21060CZE3,0w 12
7358Duda Antonin20460CZE3,5s 12
Matejovsky Ondrej 1992 CZE Rp:1997
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
47Smolej Lukas19690CZE4,5s 13
5164Uhmann Jan19950CZE4,0w ½3
6415Sikora Lukas19410CZE4,0s ½3
7359Broucek Tomas20810CZE4,5w 03
Prochazka Petr 1968 CZE Rp:1966
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
159Mares Ilja18120CZE3,5w 13
23GMPotapov Alexander23950RUS5,5s 03
3166Kovalsky David18220CZE3,5w ½3
410Vitova Anna01499CZE0,0w 14
5165Urban Vlastimil19790CZE3,0s ½4
6416Effenberger Adam01737CZE0,5w 14
7360Duran Tomas21670CZE6,0s 04
Houdek Daniel 1897 CZE Rp:1730
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
161Vochozka Jindrich17680CZE2,0s 04
24IMKrapivin Vladislav23660RUS6,0w 04
3167Kahanek Martin18760CZE4,0s ½4
Sabol Marian FM 2390 CZE Rp:2119
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
168Slavik Jan19750CZE3,5s ½1
215GMKononenko Dmitry26080UKR5,0w 01
3173Vondra Lukas20130CZE3,0s ½1
4337Vyprachticky David20920CZE4,0w 11
5209FMRosko Lubos23120CZE3,5s 01
637Horacek Michal20610CZE3,5w 11
7497Postupa Pavel21220CZE4,0s 01
Ptacek Lubos 2121 CZE Rp:2207
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
169Batka Jan19050CZE1,5w 12
216GMSimantsev Mikhail25310UKR6,0s 02
3174Petraz Martin20110CZE3,5w 12
4339Kratky Josef19460CZE3,0s 12
5210FMNovotny Michal22840CZE4,0w 02
Sabolova Gabriela 1920 CZE Rp:1996
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
170Sedlacek Jan19120CZE1,5s ½3
217GMMaximov Dmitry24800UKR6,5w 03
3175Simek Zdenek18950CZE2,0s ½3
4340Sodomka Adam19070CZE2,5w ½3
5211FMCerveny Martin23460CZE5,5s 03
638Nadrchal Tomas20240CZE4,0s ½2
7498Smid Miroslav21240CZE4,0w ½2
Ondrej Tomas 1882 CZE Rp:1921
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
171Krasa Marek16840CZE2,0w ½4
4341Schaffer David16890CZE3,0s 14
5213Vesely Tomas21410CZE2,5w ½4
639Novak Ales20990CZE3,5w 03
7499Postupa Martin19920CZE4,0s ½3
Marinov Peter 1808 CZE Rp:1964
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
218IMVaritski Igor22860UKR4,5s 04
3176Borek Pavel19050CZE4,0w ½4
641Juchelka Petr17930CZE0,0s 14
7500Rezac Jindrich18710CZE3,0w ½4
Trhal Tomas 2125 CZE Rp:2091
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1229Frana Tomas19030CZE3,0w 11
2428GMVolosin Leonid24270CZE5,0s 01
3346IMSodoma Jan23950CZE2,5s 01
4283Bach Markus20600GER2,0w 11
5241FMJedlicka Ales22050CZE4,0s 01
6263Simecek Alexej21200CZE4,5w ½1
7486Gremen Tomas18790SVK1,5s ½1
Kosek Jiri 2106 CZE Rp:2047
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1230Hyks Martin01896CZE1,5s ½2
2430Fiala Jaroslav22370CZE0,5w 12
3348FMVaculik Martin22700CZE4,5w 02
6264Janovsky Martin19760CZE4,5s ½2
7487Slacky Stanislav22160SVK3,5w 02
Dosedel Jiri 2070 CZE Rp:2230
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1231Hruska Pavel19750CZE1,5w 13
3349Vltavsky Vladimir22050CZE3,5s ½3
4284FMRoesemann Rainer22860GER6,0s 02
5243Vala Filip20750CZE3,5w 12
Kosek Marek 1992 CZE Rp:2116
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1234Kracik Jiri01500CZE0,5s 14
2432Novotny Lubomir19550CZE4,0s 13
3350Marsalek Zdenek22530CZE6,0w ½4
4285Bach Ulf-Gunter19760GER4,5w ½3
5244Splichal Petr20370CZE3,5s ½3
6265Landa Jiri19500CZE2,5w 13
7488Pytlik Pavol20370SVK3,0s ½3
Trhal Michal 1953 CZE Rp:1696
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
4286Roesemann Alex01297GER1,5s 14
5245Popper Tomas19840CZE2,5w 04
6266Ruzicka Tomas17920CZE5,0s 04
7489Novak Martin17110SVK1,5w 14
Ptacek Miloslav 1824 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2433Stolc Martin19690CZE3,0w 04
Kanovsky David IM 2428 CZE Rp:2596
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1205Pycha Patrik18810CZE4,0s 11
2442IMPisk Petr23890CZE3,5w 11
3462Ruzicka Ales20800CZE1,0s 11
4148Konvicka Martin19230CZE3,5w 11
5138Zigo Viktor22640CZE1,5s ½1
6209FMRosko Lubos23120CZE3,5w 11
7471IMVyskocil Neklan23710CZE1,5s 11
Walek Petr 1921 CZE Rp:2166
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1206Havelka Petr19110CZE1,0w 12
2444FMAdamek Jiri23110CZE5,0s 02
3463Matejka Radek19920CZE5,0w ½2
4150Malcanek Jan19070CZE4,5s 12
5140FMSvanda Pavel21950CZE1,5w ½2
6210FMNovotny Michal22840CZE4,0s 02
7473Rehurek Lukas22100CZE2,0w 12
Miculka David 1897 CZE Rp:2065
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1207Filip Vojtech18120CZE4,0s 13
2445WGMKulovana Eva22640CZE2,5w 03
3464Krch Lukas19100CZE4,0s ½3
4151Navratil Marek18280CZE3,5w 13
5142Tesar Jan21000CZE3,0s 13
6211FMCerveny Martin23460CZE5,5w 03
7474Skacelik Petr21920CZE5,5s 03
Miculka Petr 2041 CZE Rp:2044
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1208Vonderka Lukas18360CZE4,0w 14
2446Umanec Filip23030CZE5,0s ½4
3465Prochazka Pavel17810CZE0,5w 14
4152Phamova Xuan Mai17470CZE4,5s 04
5143Bradac Roman19900CZE3,5w 14
6213Vesely Tomas21410CZE2,5s 04
7475Bures Vit21620CZE5,0w ½4
Ringel Zbynek 2241 CZE Rp:2427
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1188Novak Milan19740CZE2,5w 11
2314Svoboda Vaclav23860CZE2,5s 11
3401Petrus Ludek20170CZE1,0w 11
4123Fiala Jan21020CZE3,0s 11
5471IMVyskocil Neklan23710CZE1,5w ½1
6267Trepka Jan22210CZE3,5s 11
7457Rehorek Martin23050CZE4,0w 01
Velecky Viktor 2169 CZE Rp:1972
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1189Saxl Jiri17470CZE2,5s ½2
2315Straka Vojtech22690CZE5,5w 02
3404Krejcik Tomas19110CZE3,5s 02
4124Hejl Jaroslav20380CZE4,0w 12
5472Nepomucky Ondrej22510CZE3,5s 02
6268Hasek Vaclav20790CZE3,5w 12
7458Vichnar David22220CZE4,0s 02
Vrnata Jiri 2063 CZE Rp:2024
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1190Benes Karel16400CZE2,5w 13
2316Vedral Oldrich22910CZE4,5s 03
3405Fiala Milan18450CZE3,0w 13
4125Marik Miloslav19480CZE4,0s 13
5474Skacelik Petr21920CZE5,5w 03
6269Valek Tomas18230CZE4,0s 13
7460Crha Pavel20790CZE3,0w 03
Hepnar David 1793 CZE Rp:1813
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1191Kraus Roman01672CZE3,0s 04
2318Cuhra Martin22160CZE4,5w 04
3406Novotny Tomas19360CZE5,0s ½4
4126Sykora Ladislav18700CZE5,0w ½4
5475Bures Vit21620CZE5,0s ½4
6270Brcak Marek18830CZE4,5w ½4
7461Hajny Miloslav20600CZE3,5s 04
Kawulok Marek 2039 CZE Rp:2058
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1424Vokolek Jaroslav18680CZE4,0s ½1
2346IMSodoma Jan23950CZE2,5w ½1
392Vanek Ladislav21950CZE2,0s 01
4486Gremen Tomas18790SVK1,5w ½1
5173Vondra Lukas20130CZE3,0s 11
6107Burianek Petr19230CZE1,5w 11
722Polak Benedikt21360CZE5,0s 01
Gibiec Ernest 2229 CZE Rp:2223
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1425Vocilka Jiri18850CZE2,5w 12
393Strasil Pavel21090CZE2,0w 12
5174Petraz Martin20110CZE3,5w ½2
6108Framberk Jan19870CZE3,0s 12
725Kubat Pavel19240CZE1,5w ½2
Mitura Vaclav 2172 CZE Rp:2125
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2348FMVaculik Martin22700CZE4,5s 12
4488Pytlik Pavol20370SVK3,0s ½2
5175Simek Zdenek18950CZE2,0s ½3
6109Pribyl Jaroslav19300CZE5,0w ½3
723Gombala Marek01750CZE3,5s 13
Broda Michal 1825 CZE Rp:1719
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1426Novotny Roman18450CZE3,5s ½3
2349Vltavsky Vladimir22050CZE3,5w ½3
394Zapletal Jiri21310CZE3,5s 03
4489Novak Martin17110SVK1,5w 03
5176Borek Pavel19050CZE4,0w 04
Folwarczny Marek 1712 CZE Rp:1892
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1427Stehlik Jiri17840CZE3,5w ½4
2350Marsalek Zdenek22530CZE6,0s 04
395Opravil Karel20480CZE2,5w 14
4490Beranek Tomas17530SVK3,0s 04
6111Hatas Radim16870CZE4,5s ½4
724Lasek Frantisek18260CZE3,0w 14
Stastny Jan 2236 CZE Rp:2183
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1387Stanek Petr18160CZE1,0w 11
2295IMVavra Pavel23910CZE4,0s 01
3320Noha Michal20340CZE1,5w 11
4328Prouza Tomas19680CZE3,0s 11
5123Fiala Jan21020CZE3,0w 11
663Vesela Misha19110CZE1,5s ½1
7396Kozusek Daniel19520CZE3,0w ½1
Pospisil Evzen 2091 CZE Rp:1950
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
5124Hejl Jaroslav20380CZE4,0s 02
664Prazak Pavel18650CZE4,5w 12
7397Flasar Jaroslav19470CZE3,5s ½2
Vavrinec Tomas 1995 CZE Rp:2063
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1388Netusil Jan17290CZE1,0s 12
2296Docekal Jan23160CZE4,5w ½2
3321Tyle Vladimir19150CZE3,5s 02
4329Boruvka Milan18710CZE1,0w 12
5125Marik Miloslav19480CZE4,0w ½3
665Charvat Vaclav17040CZE1,0s 13
7398Vlckova Katerina18550CZE2,5w 13
Krejci Martin 1936 CZE Rp:1827
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1389Rakusan Miroslav17170CZE5,5w 13
2298Filipi Stepan21220CZE4,5s 03
3322Charvat Jiri18160CZE3,0w ½3
4330Kunes Jan18810CZE4,0s ½3
5126Sykora Ladislav18700CZE5,0s 04
666Tobiskova Petra15230CZE0,5w 14
7399Sedivy Martin18600CZE4,5s ½4
Cech Lubomir 1619 CZE Rp:1032
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1390Rysavy Jindrich16510CZE4,0s 04
2299Rut Vojtech20390CZE1,5w 04
3323Vasicek Martin01813CZE3,5s 04
4331Prouza Pavel18240CZE5,0w 04
Kralovsky Martin 2033 CZE Rp:2221
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1291Bradac Daniel18900CZE1,5s 11
2209FMRosko Lubos23120CZE3,5w 01
3132Grecny Karol19630CZE1,0s 11
411FMTomazini Aljosa23400SLO4,0w ½1
7241FMJedlicka Ales22050CZE4,0s 0K1
Hula Lukas 2092 CZE Rp:2103
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1292Bradac Adam18090CZE3,0w ½2
2210FMNovotny Michal22840CZE4,0s 12
3133Hollmann Zdenek19860CZE2,5w ½2
5463Matejka Radek19920CZE5,0s ½1
6153Schwarz Milan20840CZE3,0w ½1
Belousek Michal 2090 CZE Rp:1941
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1293Peniska Pavel19160CZE4,0s ½3
2211FMCerveny Martin23460CZE5,5w 03
3135Kopecky Tomas18820CZE2,5s ½3
412Gantar Jan22220SLO4,0s 02
5464Krch Lukas19100CZE4,0w ½2
6155Vitovec Jiri19500CZE2,5s ½2
7243Vala Filip20750CZE3,5w ½2
Jelinek Vaclav 2022 CZE Rp:1991
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
413Spalir Jernej22040SLO6,5w 03
5465Prochazka Pavel17810CZE0,5s 13
6156Pacovsky Martin19430CZE3,5w ½3
7244Splichal Petr20370CZE3,5s ½3
Pospisil Petr 1727 CZE Rp:1944
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1294Svec Ludek17600CZE3,5w 14
2213Vesely Tomas21410CZE2,5s 04
3136Lenc Zdenek19430CZE3,5w ½4
414Rozman Mitja20460SLO3,5s 14
5466Lastovicka Jan15680CZE3,0w ½4
6157Martinkova Monika18170CZE2,5s ½4
7245Popper Tomas19840CZE2,5w ½4
Rozic Samo 2083 SLO Rp:2179
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
188Dudek Jaromir17380CZE1,5w 11
2168Kovar Vojtech22770CZE3,5s ½1
3328Prouza Tomas19680CZE3,0w 11
4161FMHolemar David22690CZE4,0s 01
5481Cap Adam20700CZE2,5w ½1
6291Bradac Daniel18900CZE1,5s 11
7271FMKorinek Ondrej23250CZE2,5w ½1
Hiti Domen 2044 SLO Rp:2291
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
189Patocka Josef17060CZE1,0s 12
2169FMBartos Jan22390CZE4,0w 12
3329Boruvka Milan18710CZE1,0s 12
4162FMMarkovic Ivan21630CZE1,5w 12
5482Ruzicka Vaclav20520CZE3,0s 02
6292Bradac Adam18090CZE3,0w 12
7274Matonoha Ctirad20320CZE5,0s 12
Rozic Adrijan 2124 SLO Rp:1939
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
190Hlavaty Jaroslav17060CZE3,0w 13
2170Pokorny Petr22280CZE4,0s 03
3330Kunes Jan18810CZE4,0w ½3
4163Uhmann Jan21260CZE5,0s 03
5484Sulc Jaromir20820CZE1,5w 13
6293Peniska Pavel19160CZE4,0s ½3
7275Lustinec Vladimir19820CZE3,5w 03
Zupec Jan 1978 SLO Rp:1949
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
191Martinek Lubomir16910CZE3,5s 14
2171FMKozak Milos21920CZE5,5w 04
3331Prouza Pavel18240CZE5,0s 14
4165Urban Vlastimil19790CZE3,0w 14
5485Misicko Jan20430CZE4,0s 04
6294Svec Ludek17600CZE3,5w 04
7276Johnova Eliska18010CZE1,5s 14
Dvorak Martin 2190 CZE Rp:2248
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
5133Hollmann Zdenek19860CZE2,5s 11
6309Trmal Jaroslav21890CZE4,5w ½1
792Vanek Ladislav21950CZE2,0s ½1
Navratilik Pavel 2100 CZE Rp:2052
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1178Pelikan Tomas01859CZE5,0s 01
2472Nepomucky Ondrej22510CZE3,5w 01
3108Framberk Jan19870CZE3,0s 11
4138Zigo Viktor22640CZE1,5w 11
5135Kopecky Tomas18820CZE2,5w 12
6310Pechoc Bohumil20090CZE3,0s 02
793Strasil Pavel21090CZE2,0w ½2
Dungl Martin 1964 CZE Rp:2200
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1180Radovsky Pavel17000CZE0,0w 12
2473Rehurek Lukas22100CZE2,0s ½2
3109Pribyl Jaroslav19300CZE5,0w ½2
4139FMSedlacek Oldrich22280CZE2,5s ½2
6311Zeman Martin19280CZE4,0w 13
795Opravil Karel20480CZE2,5s 13
Vecera Petr 1973 CZE Rp:2084
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1181Sasyn Stanislav17210CZE3,5s 13
2474Skacelik Petr21920CZE5,5w 03
3110Halla Jiri18760CZE0,5s 13
4140FMSvanda Pavel21950CZE1,5w 03
5136Lenc Zdenek19430CZE3,5s 13
6313Stufka Karel18280CZE2,5s 14
Kolomaznikova Barbora 1992 CZE Rp:1959
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1182Radovsky Kosta01303CZE1,0w 14
2475Bures Vit21620CZE5,0s 04
3111Hatas Radim16870CZE4,5w 14
4142Tesar Jan21000CZE3,0s 04
5137Gernert Vilem17860CZE2,0w 14
796Volek Karel19670CZE3,0w 14
Michalek Frantisek 2069 CZE Rp:1997
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1118Balkova Anna19150CZE3,0w 01
211FMTomazini Aljosa23400SLO4,0s ½1
3438Barta Miroslav19400CZE3,5w ½1
4457Rehorek Martin23050CZE4,0s 01
5158Vermirovsky Vlastimil20550CZE2,5w 11
6123Fiala Jan21020CZE3,0s 01
7320Noha Michal20340CZE1,5w ½1
Hala Viktor 2018 CZE Rp:1930
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1120Litvinova Oxana16530CZE2,0s 12
212Gantar Jan22220SLO4,0w 02
3439Mrazik Tomas19130CZE3,5s ½2
4459Vodicka Vlastimil21200CZE3,0w ½2
5159Zemlicka Vit19980CZE4,5s 02
6124Hejl Jaroslav20380CZE4,0w ½2
7321Tyle Vladimir19150CZE3,5s ½2
Franc Lubor 1914 CZE Rp:1846
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1121Cernouskova Alena16070CZE1,5w ½3
213Spalir Jernej22040SLO6,5s 03
3440Janak Josef17930CZE3,5w ½3
4460Crha Pavel20790CZE3,0s 03
5166Kovalsky David18220CZE3,5w 13
6125Marik Miloslav19480CZE4,0s ½3
7322Charvat Jiri18160CZE3,0w ½3
Vlasak Jiri 1864 CZE Rp:1856
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1122Kormoutova Adela14630CZE1,5s 14
214Rozman Mitja20460SLO3,5w 04
3441Nedoma Michal18650CZE2,5s 14
4461Hajny Miloslav20600CZE3,5w ½4
5167Kahanek Martin18760CZE4,0s ½4
6126Sykora Ladislav18700CZE5,0w 04
7323Vasicek Martin01813CZE3,5s ½4
Pulpan Jakub 2067 CZE Rp:2235
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
197Krahula Pavel18930CZE2,0s ½1
3477Mares Jan19330CZE3,0s 11
4357Hacha Ales20880CZE2,5w 11
592Vanek Ladislav21950CZE2,0s ½1
6486Gremen Tomas18790SVK1,5w 11
7138Zigo Viktor22640CZE1,5s ½1
Cerny Jan 2064 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2251IMDolezal Radoslav23740CZE4,5w ½1
Just Pavel 2034 CZE Rp:2167
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
198Reichl Roman18440CZE3,0w ½2
2252FMVokoun Jan22120CZE3,5s ½2
3478Kylar Pavel19000CZE2,5w ½2
4358Duda Antonin20460CZE3,5s 12
594Zapletal Jiri21310CZE3,5w ½2
6487Slacky Stanislav22160SVK3,5s 12
7141Uher Vladimir21030CZE3,5w ½2
Trojan Lubos 2015 CZE Rp:1984
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
199Milfort Vaclav16070CZE0,5s 13
2505Kratochvil Jakub21360CZE5,5w 03
3479Kamenik David18770CZE4,5s 13
4359Broucek Tomas20810CZE4,5w ½3
595Opravil Karel20480CZE2,5s ½3
6488Pytlik Pavol20370SVK3,0w ½3
7142Tesar Jan21000CZE3,0s 03
Torvenyi Roman 2008 CZE Rp:1900
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1101Reichl Lubos01339CZE2,5w 14
2254FMKrouzel Jaroslav21440CZE5,5s 04
3480Kapoun Vit17770CZE1,0w 14
4360Duran Tomas21670CZE6,0s 04
6489Novak Martin17110SVK1,5s 14
Pulpan Matej 1776 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
596Volek Karel19670CZE3,0w 04
7143Bradac Roman19900CZE3,5w 04
Postupa Pavel 2122 CZE Rp:2254
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1201Janska Jitka18590CZE4,5w 01
2161FMHolemar David22690CZE4,0s 11
3168Kovar Vojtech22770CZE3,5w 01
4272Srejber Michal21870CZE2,5s 11
5457Rehorek Martin23050CZE4,0w 01
6112Vlach Karel21380CZE0,5s 11
732FMSabol Marian23900CZE3,0w 11
Smid Miroslav 2124 CZE Rp:2122
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1202Pychova Nela17420CZE4,5s 12
2162FMMarkovic Ivan21630CZE1,5w 12
3169FMBartos Jan22390CZE4,0s 02
4273Tazlar Petr21640CZE2,0w 12
5458Vichnar David22220CZE4,0s 02
6115Marsalek Lubos20510CZE1,5w ½2
734Sabolova Gabriela19200CZE2,5s ½2
Postupa Martin 1992 CZE Rp:2051
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1203Hatasova Michaela16250CZE2,5w 13
2163Uhmann Jan21260CZE5,0s 03
3170Pokorny Petr22280CZE4,0w ½3
4274Matonoha Ctirad20320CZE5,0s 03
5460Crha Pavel20790CZE3,0w 13
6116Palas Ales20320CZE3,5s 13
735Ondrej Tomas18820CZE2,5w ½3
Rezac Jindrich 1871 CZE Rp:1895
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1204Vilimova Julie15120CZE2,0s 14
2164Uhmann Jan19950CZE4,0w ½4
3171FMKozak Milos21920CZE5,5s 04
4276Johnova Eliska18010CZE1,5w ½4
5461Hajny Miloslav20600CZE3,5s ½4
6117Sedlak Ludek18910CZE4,0w 0K4
736Marinov Peter18080CZE2,0s ½4
Tuma Jakub FM 2289 CZE Rp:2211
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1259Gajdos Daniel17810CZE1,5s 11
2139FMSedlacek Oldrich22280CZE2,5w ½1
3472Nepomucky Ondrej22510CZE3,5s ½1
492Vanek Ladislav21950CZE2,0w 11
5476Blasko Stepan19720CZE2,5s 11
6365Munk Petr22160CZE4,0w 01
7263Simecek Alexej21200CZE4,5s ½1
Miskolczi Vitezslav 2077 CZE Rp:2119
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1260Schaffer Ondrej17470CZE1,0w 12
2141Uher Vladimir21030CZE3,5s 12
3473Rehurek Lukas22100CZE2,0w 02
493Strasil Pavel21090CZE2,0s ½2
5477Mares Jan19330CZE3,0w ½2
6367Postupa Pavel20380CZE2,5s 12
7264Janovsky Martin19760CZE4,5w ½2
Holes Michal 1956 CZE Rp:1823
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1261Cesenek Jan17200CZE4,5s 0K3
2143Bradac Roman19900CZE3,5w 03
3474Skacelik Petr21920CZE5,5s 03
495Opravil Karel20480CZE2,5w 03
5478Kylar Pavel19000CZE2,5s 13
6368Lochman Vaclav20180CZE3,0w ½3
7265Landa Jiri19500CZE2,5s 03
Kuchar Tomas 1748 CZE Rp:1600
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1262Tulis Jan01425CZE3,0w 14
20Brett nicht besetzt000,0s 1K4
3475Bures Vit21620CZE5,0w 04
496Volek Karel19670CZE3,0s 04
5479Kamenik David18770CZE4,5w 04
6369Valtr Tomas20130CZE4,0s 04
7266Ruzicka Tomas17920CZE5,0w 04
Horacek Michal 2061 CZE Rp:2069
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1407Tuma Jan17080CZE3,0w 01
2458Vichnar David22220CZE4,0s ½1
3188Novak Milan19740CZE2,5w 11
451Jirasek Pavel22660CZE6,0s 01
5396Kozusek Daniel19520CZE3,0w 11
632FMSabol Marian23900CZE3,0s 01
7328Prouza Tomas19680CZE3,0w 11
Nadrchal Tomas 2024 CZE Rp:1982
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1408Tomek Karel01745CZE2,0s 12
2459Vodicka Vlastimil21200CZE3,0w 02
3189Saxl Jiri17470CZE2,5s 12
452Jedlicka Lubos21750CZE2,5w 02
5397Flasar Jaroslav19470CZE3,5s 12
634Sabolova Gabriela19200CZE2,5w ½2
7329Boruvka Milan18710CZE1,0s ½2
Novak Ales 2099 CZE Rp:2145
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
3190Benes Karel16400CZE2,5w 13
454Szucs Matyas18580CZE3,5s ½3
5398Vlckova Katerina18550CZE2,5w 13
635Ondrej Tomas18820CZE2,5s 13
Michlian Stefan 1848 CZE Rp:2166
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1409Rychly Tomas17180CZE1,0w 13
2460Crha Pavel20790CZE3,0s ½3
7330Kunes Jan18810CZE4,0w 13
Juchelka Petr 1793 CZE Rp:1069
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
455Smid Jaroslav19820CZE5,5w 04
5399Sedivy Martin18600CZE4,5s 04
636Marinov Peter18080CZE2,0w 04
7331Prouza Pavel18240CZE5,0s 04
Kvapil Petr 1740 CZE Rp:1723
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1410Eis Pavel01436CZE0,0s 14
2461Hajny Miloslav20600CZE3,5w 04
3191Kraus Roman01672CZE3,0s ½4
Cmiko Jakub 2030 CZE Rp:2015
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1277Bartos Vaclav16680CZE0,5s 11
2357Hacha Ales20880CZE2,5w ½1
3251IMDolezal Radoslav23740CZE4,5s 01
4183FMKratochvil Josef22150CZE5,0w 01
5205Pycha Patrik18810CZE4,0s 01
6138Zigo Viktor22640CZE1,5w 11
7132Grecny Karol19630CZE1,0s ½1
Hulin Petr 2041 CZE Rp:2087
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1279Bobek Daniel16660CZE1,5w ½2
2358Duda Antonin20460CZE3,5s 12
3252FMVokoun Jan22120CZE3,5w 02
4184Kratochvil Karel22130CZE4,0s 02
5206Havelka Petr19110CZE1,0w 12
6139FMSedlacek Oldrich22280CZE2,5s ½2
7133Hollmann Zdenek19860CZE2,5w 12
Sterba Karel 1972 CZE Rp:1968
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1280Schonecker Rudolf01613CZE1,0s 13
2359Broucek Tomas20810CZE4,5w 13
3505Kratochvil Jakub21360CZE5,5s ½3
4185Kratochvil Milan20870CZE3,5w 03
5207Filip Vojtech18120CZE4,0s ½3
6141Uher Vladimir21030CZE3,5w 03
7136Lenc Zdenek19430CZE3,5s ½3
Hudec Ondrej 1975 CZE Rp:1893
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1281Indra Antonin01380CZE0,0w 14
2360Duran Tomas21670CZE6,0s 04
3254FMKrouzel Jaroslav21440CZE5,5w 04
4186Kratochvil Vit19470CZE4,5s ½4
5208Vonderka Lukas18360CZE4,0w 14
6143Bradac Roman19900CZE3,5s 04
7137Gernert Vilem17860CZE2,0w 14
Trepka Jan 2221 CZE Rp:2048
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
180Nespurek Petr17770CZE2,0w ½1
2271FMKorinek Ondrej23250CZE2,5s ½1
388Dudek Jaromir17380CZE1,5w 11
4366Musil Martin20630CZE1,5s ½1
5183FMKratochvil Josef22150CZE5,0s ½1
6447Ringel Zbynek22410CZE5,5w 01
7231Hruska Pavel19750CZE1,5s ½1
Hasek Vaclav 2079 CZE Rp:1964
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
181Vorel Bohuslav17340CZE2,0s 12
2272Srejber Michal21870CZE2,5w 02
389Patocka Josef17060CZE1,0s 12
4367Postupa Pavel20380CZE2,5w ½2
5184Kratochvil Karel22130CZE4,0w 02
6448Velecky Viktor21690CZE2,5s 02
7232Wadura Robert01698CZE2,5w 12
Valek Tomas 1823 CZE Rp:1923
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
182Nespurek Jan01438CZE0,0w 13
2273Tazlar Petr21640CZE2,0s ½3
390Hlavaty Jaroslav17060CZE3,0w ½3
4368Lochman Vaclav20180CZE3,0s ½3
5185Kratochvil Milan20870CZE3,5s 13
6449Vrnata Jiri20630CZE4,0w 03
7233Chrobak Martin01632CZE2,5s ½3
Brcak Marek 1883 CZE Rp:1849
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
184Nespurek Vojtech01250CZE0,0s 14
2274Matonoha Ctirad20320CZE5,0w 04
391Martinek Lubomir16910CZE3,5s 14
4369Valtr Tomas20130CZE4,0w 14
5186Kratochvil Vit19470CZE4,5w 04
6450Hepnar David17930CZE2,0s ½4
7234Kracik Jiri01500CZE0,5w 14
Braunstein Fabian 1993 GER Rp:1883
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1467Vasicek Martin21570CZE4,5s 01
2242Karasek Lukas21950CZE2,5w 01
3283Bach Markus20600GER2,0s ½1
4376Muller Petr19610CZE4,0w 01
5197Szotkowski Jakub20660CZE4,0s 01
6173Vondra Lukas20130CZE3,0w 11
711FMTomazini Aljosa23400SLO4,0s 01
Noack Christian 2068 GER Rp:2076
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1468Lehnert Leander01550GER0,0w 12
2243Vala Filip20750CZE3,5s 12
3284FMRoesemann Rainer22860GER6,0w 02
4377Stary Lukas19110CZE5,0s ½2
5198WFMMiturova Magdalena21280CZE3,0w ½2
6174Petraz Martin20110CZE3,5s ½2
712Gantar Jan22220SLO4,0w ½2
Selig Rainer 2030 GER Rp:1987
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1469Vasicek Tomas14890CZE1,5s 13
2244Splichal Petr20370CZE3,5w ½3
3285Bach Ulf-Gunter19760GER4,5s ½3
4378Stary Vladimir18930CZE1,5w 13
5199Melzer Patrik20660CZE4,5s 03
6175Simek Zdenek18950CZE2,0w 13
713Spalir Jernej22040SLO6,5s 03
Fuchs Oliver 1904 GER Rp:1832
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1470Kubal Ondrej01283CZE2,0w 14
2245Popper Tomas19840CZE2,5s 04
3286Roesemann Alex01297GER1,5w 14
4379Hon Jiri18400CZE4,0s 14
5200Mitura Karel21380CZE4,0w ½4
6177Bartos Karel18840CZE1,0s ½4
714Rozman Mitja20460SLO3,5w 04
Schwarz Milan 2084 CZE Rp:2108
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1501Teitsson Smari Rafn20570ISL4,0w 11
2305Stachon Martin21070CZE4,0s ½1
3481Cap Adam20700CZE2,5w ½1
4158Vermirovsky Vlastimil20550CZE2,5s ½1
6236Hula Lukas20920CZE3,0s ½1
7161FMHolemar David22690CZE4,0w 01
Pekarkova Eva 2013 CZE Rp:1869
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1502Kolka Dawid15320ISL1,5s 12
2306Hrabal Michal20890CZE3,5w 02
3482Ruzicka Vaclav20520CZE3,0s 02
4159Zemlicka Vit19980CZE4,5w ½2
5320Noha Michal20340CZE1,5w ½1
Vitovec Jiri 1950 CZE Rp:1874
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1503Jonsson Robert Leo01550ISL2,5w 03
3484Sulc Jaromir20820CZE1,5w ½3
4166Kovalsky David18220CZE3,5s ½3
5321Tyle Vladimir19150CZE3,5s 12
6237Belousek Michal20900CZE2,5w ½2
7163Uhmann Jan21260CZE5,0s 02
Pacovsky Martin 1943 CZE Rp:1994
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1504Lehnert Anuska01250ISL0,0s 14
2307Zeinert Michal21440CZE2,0s 13
5322Charvat Jiri18160CZE3,0w 13
6238Jelinek Vaclav20220CZE2,0s ½3
7164Uhmann Jan19950CZE4,0w 03
Martinkova Monika 1817 CZE Rp:1843
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2308Skoda Martin19640CZE3,5w ½4
3485Misicko Jan20430CZE4,0s ½4
4167Kahanek Martin18760CZE4,0w ½4
5323Vasicek Martin01813CZE3,5s ½4
6239Pospisil Petr17270CZE4,0w ½4
7165Urban Vlastimil19790CZE3,0s 04
Vyprachticky David 2092 CZE Rp:2126
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
147Busov Ilya01950UKR2,0s 11
2183FMKratochvil Josef22150CZE5,0w 01
368Slavik Jan19750CZE3,5s ½1
432FMSabol Marian23900CZE3,0s 01
5291Bradac Daniel18900CZE1,5w ½1
6376Muller Petr19610CZE4,0w 11
7304Cizinsky Petr21510CZE2,0s 11
Kraus Ondrej 2028 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
148Kamenskyi Olexandr01550UKR1,0w 12
Kratky Josef 1946 CZE Rp:1867
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
149Semenov Stanislav01350UKR1,0s 13
2184Kratochvil Karel22130CZE4,0s 02
369Batka Jan19050CZE1,5w ½2
433Ptacek Lubos21210CZE3,0w 02
5292Bradac Adam18090CZE3,0s ½2
6377Stary Lukas19110CZE5,0s ½2
7305Stachon Martin21070CZE4,0w ½2
Sodomka Adam 1907 CZE Rp:1913
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2185Kratochvil Milan20870CZE3,5w ½3
370Sedlacek Jan19120CZE1,5s ½3
434Sabolova Gabriela19200CZE2,5s ½3
5293Peniska Pavel19160CZE4,0w 03
6378Stary Vladimir18930CZE1,5w 13
7306Hrabal Michal20890CZE3,5s 03
Schaffer David 1689 CZE Rp:1725
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
150Diachenko Oleksandr01350UKR1,0w 14
2186Kratochvil Vit19470CZE4,5s 04
371Krasa Marek16840CZE2,0w 14
435Ondrej Tomas18820CZE2,5w 04
5294Svec Ludek17600CZE3,5s 14
6379Hon Jiri18400CZE4,0s 04
7308Skoda Martin19640CZE3,5w 04
Trmal Jaroslav 2189 CZE Rp:2197
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1214Havel Vojtech01662CZE2,5w 11
2481Cap Adam20700CZE2,5s 11
3304Cizinsky Petr21510CZE2,0w 01
5357Hacha Ales20880CZE2,5w 11
6391Dvorak Martin21900CZE2,0s ½1
757Nemec Otakar18620CZE0,0w 11
Pechoc Bohumil 2009 CZE Rp:1943
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1215Smrckova Svetlana15510CZE3,0s 12
2482Ruzicka Vaclav20520CZE3,0w 02
4342Janacek Jaroslav20440CZE2,5s 01
5358Duda Antonin20460CZE3,5s 02
6392Navratilik Pavel21000CZE3,5w 12
758Portych Vaclav18620CZE2,0s 12
Zeman Martin 1928 CZE Rp:1995
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1216Foucek Simon15360CZE3,0w 13
2484Sulc Jaromir20820CZE1,5s 13
3305Stachon Martin21070CZE4,0s 02
4343Suchomelova Simona17200CZE3,0w 12
6393Dungl Martin19640CZE4,5s 03
759Mares Ilja18120CZE3,5w 13
Cizek Ondrej 1844 CZE Rp:1980
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2485Misicko Jan20430CZE4,0w 04
3307Zeinert Michal21440CZE2,0w ½3
4344Stukheil Martin18910CZE3,5s 13
5359Broucek Tomas20810CZE4,5w ½3
760Tsapanidis Vasilis17430CZE3,5s ½4
Stufka Karel 1828 CZE Rp:1878
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1217Hemalova Katerina01447CZE0,0s 14
3308Skoda Martin19640CZE3,5s ½4
4345Broz Pavel18410CZE4,5w ½4
5360Duran Tomas21670CZE6,0s ½4
6394Vecera Petr19730CZE4,0w 04
Fiala Jan 2102 CZE Rp:2055
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1333Sedlak Jiri01668CZE2,0s 11
2197Szotkowski Jakub20660CZE4,0w ½1
3506FMScetinin Alexander22380RUS4,0s 01
4447Ringel Zbynek22410CZE5,5w 01
5246Stastny Jan22360CZE5,0s 01
6371Michalek Frantisek20690CZE2,5w 11
7365Munk Petr22160CZE4,0s ½1
Hejl Jaroslav 2038 CZE Rp:1990
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1334Kriz Vojtech01345CZE1,0w 12
2198WFMMiturova Magdalena21280CZE3,0s 02
3507Grigorieva Yulia17940RUS1,5w ½2
4448Velecky Viktor21690CZE2,5s 02
5247Pospisil Evzen20910CZE1,5w 12
6372Hala Viktor20180CZE3,0s ½2
7367Postupa Pavel20380CZE2,5w 12
Marik Miloslav 1948 CZE Rp:1849
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1335Ptacek Jan01289CZE1,5s 13
2199Melzer Patrik20660CZE4,5w 03
3508Makbulova Adilina01250RUS0,0s 13
4449Vrnata Jiri20630CZE4,0w 03
5248Vavrinec Tomas19950CZE5,0s ½3
6374Franc Lubor19140CZE3,0w ½3
7368Lochman Vaclav20180CZE3,0s 13
Sykora Ladislav 1870 CZE Rp:1907
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1336Klubal Jiri01250CZE2,0w 14
2200Mitura Karel21380CZE4,0s ½4
3509Vasilitcov Arsenii01250RUS1,5w 14
4450Hepnar David17930CZE2,0s ½4
5249Krejci Martin19360CZE3,5w 14
6375Vlasak Jiri18640CZE3,5s 14
7369Valtr Tomas20130CZE4,0w 04
Simon Peter 2160 GER Rp:2187
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1351GMJaracz Pawel25300POL6,0w ½1
2438Barta Miroslav19400CZE3,5s ½1
358Portych Vaclav18620CZE2,0w 11
4361Frank Miroslav19250CZE0,5s 11
5272Srejber Michal21870CZE2,5w ½1
6357Hacha Ales20880CZE2,5s ½1
7283Bach Markus20600GER2,0w ½1
Porschberg Thomas 1999 GER Rp:1912
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1353IMNeuman Petr24760CZE4,5s 02
2439Mrazik Tomas19130CZE3,5w 02
359Mares Ilja18120CZE3,5s ½2
4362Drahonovsky Ivo19220CZE3,5w 12
5274Matonoha Ctirad20320CZE5,0s 02
6358Duda Antonin20460CZE3,5w ½2
7284FMRoesemann Rainer22860GER6,0s 02
Jeute Peter 1977 GER Rp:1742
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1354IMCech Pavel23770CZE5,0w 03
2440Janak Josef17930CZE3,5s 03
360Tsapanidis Vasilis17430CZE3,5w ½3
4363Zima Jan18530CZE3,5s 03
5275Lustinec Vladimir19820CZE3,5w ½3
6359Broucek Tomas20810CZE4,5s 03
7285Bach Ulf-Gunter19760GER4,5w ½3
Pohl Klaus 1817 GER Rp:2023
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1355FMVojta Tomas23530CZE2,0s ½4
2441Nedoma Michal18650CZE2,5w ½4
361Vochozka Jindrich17680CZE2,0s ½4
4364Travnik Petr01802CZE5,0w 14
5276Johnova Eliska18010CZE1,5s 14
6360Duran Tomas21670CZE6,0w ½4
7286Roesemann Alex01297GER1,5s 14
Tuma Jiri FM 2312 CZE Rp:2282
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
115GMKononenko Dmitry26080UKR5,0s 01
2342Janacek Jaroslav20440CZE2,5w 11
3279Bobek Daniel16660CZE1,5s 11
420IMPlat Vojtech24920CZE2,5w 01
5506FMScetinin Alexander22380RUS4,0s 11
Parizek Vojtech 1743 CZE Rp:1887
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
116GMSimantsev Mikhail25310UKR6,0w 02
2343Suchomelova Simona17200CZE3,0s 02
3280Schonecker Rudolf01613CZE1,0w 12
422Polak Benedikt21360CZE5,0s 02
5507Grigorieva Yulia17940RUS1,5w 12
Linhart Jan 1986 CZE Rp:1978
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
117GMMaximov Dmitry24800UKR6,5s 03
2344Stukheil Martin18910CZE3,5w 13
3281Indra Antonin01380CZE0,0s 13
425Kubat Pavel19240CZE1,5w 13
5508Makbulova Adilina01250RUS0,0s 13
6271FMKorinek Ondrej23250CZE2,5s 01
7205Pycha Patrik18810CZE4,0w ½1
Sukdolak Radek 1907 CZE Rp:1710
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
118IMVaritski Igor22860UKR4,5w 04
2345Broz Pavel18410CZE4,5s 04
3282Cervena Zuzana01250CZE0,5w 14
423Gombala Marek01750CZE3,5s ½4
5509Vasilitcov Arsenii01250RUS1,5w 14
6274Matonoha Ctirad20320CZE5,0w 02
7206Havelka Petr19110CZE1,0s ½2
Jun, sr Rudolf 1250 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
6275Lustinec Vladimir19820CZE3,5s 03
7207Filip Vojtech18120CZE4,0w 03
Jun, jr Rudolf 1250 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
6276Johnova Eliska18010CZE1,5w 04
7208Vonderka Lukas18360CZE4,0s 04
Sedy Pavel 2144 CZE Rp:2263
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
11IMPotapov Pavel24580RUS4,5w 01
3361Frank Miroslav19250CZE0,5w 11
4188Novak Milan19740CZE2,5s ½1
5112Vlach Karel21380CZE0,5w 11
762Ruda Ondrej20750CZE1,0w 11
Slechta Karel 1971 CZE Rp:1700
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
12FMBelyakov Bogdan23750RUS5,5s 02
256Novak Ludek19580CZE2,5s ½1
3362Drahonovsky Ivo19220CZE3,5s ½2
4189Saxl Jiri17470CZE2,5w 02
6328Prouza Tomas19680CZE3,0s 01
764Prazak Pavel18650CZE4,5s 02
Novotny Josef 1982 CZE Rp:1978
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
13GMPotapov Alexander23950RUS5,5w 03
258Portych Vaclav18620CZE2,0w ½2
4190Benes Karel16400CZE2,5s 13
5115Marsalek Lubos20510CZE1,5s 02
6329Boruvka Milan18710CZE1,0w 12
765Charvat Vaclav17040CZE1,0w 13
Stepanek Svatopluk 1828 CZE Rp:1727
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
260Tsapanidis Vasilis17430CZE3,5s ½3
3363Zima Jan18530CZE3,5w 03
4191Kraus Roman01672CZE3,0w 14
5116Palas Ales20320CZE3,5w ½3
6330Kunes Jan18810CZE4,0s 03
766Tobiskova Petra15230CZE0,5s ½4
Maly Petr 1697 CZE Rp:1690
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
14IMKrapivin Vladislav23660RUS6,0s 04
261Vochozka Jindrich17680CZE2,0w ½4
3364Travnik Petr01802CZE5,0s ½4
5117Sedlak Ludek18910CZE4,0s 04
6331Prouza Pavel18240CZE5,0w 04
Tomes Zdenek 2094 CZE Rp:1788
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1442IMPisk Petr23890CZE3,5s 01
268Slavik Jan19750CZE3,5w 01
3178Pelikan Tomas01859CZE5,0s 01
4205Pycha Patrik18810CZE4,0w ½1
7187Petras Milan20350CZE0,5s ½1
Strnad Ondrej 1833 CZE Rp:1820
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1444FMAdamek Jiri23110CZE5,0w 02
269Batka Jan19050CZE1,5s 02
4206Havelka Petr19110CZE1,0s 12
5229Frana Tomas19030CZE3,0s 01
6277Bartos Vaclav16680CZE0,5w ½1
7188Novak Milan19740CZE2,5w ½2
Fuchs Ludek 2019 CZE Rp:1971
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1445WGMKulovana Eva22640CZE2,5s 13
3179Matas Stanislav17290CZE2,5w 12
4207Filip Vojtech18120CZE4,0w 03
5231Hruska Pavel19750CZE1,5w ½2
6278Vintera Daniel16580CZE2,0s 12
7190Benes Karel16400CZE2,5s ½3
Hyrs Martin 1958 CZE Rp:2079
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
270Sedlacek Jan19120CZE1,5w ½3
3181Sasyn Stanislav17210CZE3,5s 13
6279Bobek Daniel16660CZE1,5w 13
7191Kraus Roman01672CZE3,0w 14
Strnad Radek 1701 CZE Rp:1677
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
271Krasa Marek16840CZE2,0s ½4
3182Radovsky Kosta01303CZE1,0w 14
5232Wadura Robert01698CZE2,5s ½3
6282Cervena Zuzana01250CZE0,5s 14
Tomes Zdenek 1250 CZE Rp:1124
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1446Umanec Filip23030CZE5,0w 04
4208Vonderka Lukas18360CZE4,0s 04
5233Chrobak Martin01632CZE2,5w 04
Konvicka Martin 1923 CZE Rp:2102
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1428GMVolosin Leonid24270CZE5,0w 01
2229Frana Tomas19030CZE3,0s 11
3214Havel Vojtech01662CZE2,5w 11
4434IMKanovsky David24280CZE6,5s 01
5365Munk Petr22160CZE4,0w 01
6438Barta Miroslav19400CZE3,5s ½1
7112Vlach Karel21380CZE0,5w 11
Malcanek Jan 1907 CZE Rp:2049
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1431FMIndrak Igor21680CZE0,5s 12
2230Hyks Martin01896CZE1,5w 12
3215Smrckova Svetlana15510CZE3,0s 12
4435Walek Petr19210CZE4,0w 02
5367Postupa Pavel20380CZE2,5s ½2
6439Mrazik Tomas19130CZE3,5w 12
7114Stursa Jan21400CZE2,0s 02
Navratil Marek 1828 CZE Rp:1887
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1432Novotny Lubomir19550CZE4,0w 03
2231Hruska Pavel19750CZE1,5s 13
3216Foucek Simon15360CZE3,0w ½3
4436Miculka David18970CZE3,5s 03
5368Lochman Vaclav20180CZE3,0w ½3
6440Janak Josef17930CZE3,5s ½3
7116Palas Ales20320CZE3,5w 13
Phamova Xuan Mai 1747 CZE Rp:1920
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1433Stolc Martin19690CZE3,0s 04
2234Kracik Jiri01500CZE0,5w 14
3217Hemalova Katerina01447CZE0,0s 14
4437Miculka Petr20410CZE4,0w 14
5369Valtr Tomas20130CZE4,0s 04
6441Nedoma Michal18650CZE2,5w 14
7117Sedlak Ludek18910CZE4,0s ½4
Gremen Tomas 1879 SVK Rp:1836
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1346IMSodoma Jan23950CZE2,5s 01
2205Pycha Patrik18810CZE4,0w ½1
3333Sedlak Jiri01668CZE2,0w 01
4192Kawulok Marek20390CZE3,5s ½1
674Pulpan Jakub20670CZE4,5s 01
726Trhal Tomas21250CZE3,0w ½1
Slacky Stanislav 2216 SVK Rp:2078
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1348FMVaculik Martin22700CZE4,5w 02
2206Havelka Petr19110CZE1,0s 12
3334Kriz Vojtech01345CZE1,0s 12
51IMPotapov Pavel24580RUS4,5w ½1
676Just Pavel20340CZE4,5w 02
727Kosek Jiri21060CZE2,0s 12
Pytlik Pavol 2037 SVK Rp:2008
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1349Vltavsky Vladimir22050CZE3,5s 03
3335Ptacek Jan01289CZE1,5w 13
4194Mitura Vaclav21720CZE3,5w ½2
52FMBelyakov Bogdan23750RUS5,5s ½2
677Trojan Lubos20150CZE3,5s ½3
729Kosek Marek19920CZE5,0w ½3
Novak Martin 1711 SVK Rp:1848
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1350Marsalek Zdenek22530CZE6,0w 04
2207Filip Vojtech18120CZE4,0w ½3
4195Broda Michal18250CZE1,0s 13
53GMPotapov Alexander23950RUS5,5w 03
678Torvenyi Roman20080CZE3,0w 04
730Trhal Michal19530CZE2,0s 04
Beranek Tomas 1753 SVK Rp:1984
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2208Vonderka Lukas18360CZE4,0s 14
3336Klubal Jiri01250CZE2,0s 14
4196Folwarczny Marek17120CZE3,0w 14
54IMKrapivin Vladislav23660RUS6,0s 04
Simecek Alexej 2120 CZE Rp:2191
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1314Svoboda Vaclav23860CZE2,5w 01
2188Novak Milan19740CZE2,5s ½1
3118Balkova Anna19150CZE3,0w 11
497Krahula Pavel18930CZE2,0s 11
5342Janacek Jaroslav20440CZE2,5w 11
626Trhal Tomas21250CZE3,0s ½1
7255FMTuma Jakub22890CZE4,5w ½1
Janovsky Martin 1976 CZE Rp:2023
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1315Straka Vojtech22690CZE5,5s 02
2189Saxl Jiri17470CZE2,5w 12
3119Kozlova Lucie16840CZE0,5s 12
498Reichl Roman18440CZE3,0w 12
5343Suchomelova Simona17200CZE3,0s ½2
627Kosek Jiri21060CZE2,0w ½2
7256Miskolczi Vitezslav20770CZE4,5s ½2
Landa Jiri 1950 CZE Rp:1759
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1316Vedral Oldrich22910CZE4,5w 03
2190Benes Karel16400CZE2,5s 03
3120Litvinova Oxana16530CZE2,0w 03
499Milfort Vaclav16070CZE0,5s 13
5344Stukheil Martin18910CZE3,5w ½3
629Kosek Marek19920CZE5,0s 03
7257Holes Michal19560CZE1,5w 13
Ruzicka Tomas 1792 CZE Rp:1833
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1319Tyle Petr01564CZE0,0s 14
2191Kraus Roman01672CZE3,0w 04
3121Cernouskova Alena16070CZE1,5s 04
4101Reichl Lubos01339CZE2,5w 14
5345Broz Pavel18410CZE4,5s 14
630Trhal Michal19530CZE2,0w 14
7258Kuchar Tomas17480CZE2,0s 14
Ptacek Tomas 2001 CZE Rp:2133
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1209FMRosko Lubos23120CZE3,5s ½1
2424Vokolek Jaroslav18680CZE4,0w ½1
322Polak Benedikt21360CZE5,0s 01
4218Moravec Vit21410CZE4,5w 01
5376Muller Petr19610CZE4,0s 11
6386Bacak Martin21180CZE1,5w 11
7342Janacek Jaroslav20440CZE2,5s 11
Minovsky Roman 1965 CZE Rp:2079
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1210FMNovotny Michal22840CZE4,0w 02
2425Vocilka Jiri18850CZE2,5s 12
325Kubat Pavel19240CZE1,5w 12
4219Vojta Pavel22210CZE4,5s 02
Smolej Lukas 1969 CZE Rp:2001
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1211FMCerveny Martin23460CZE5,5s 13
2426Novotny Roman18450CZE3,5w 13
323Gombala Marek01750CZE3,5s 03
4220Matejovsky Ondrej19920CZE2,0w 03
5377Stary Lukas19110CZE5,0w ½2
6388Netusil Jan17290CZE1,0s 12
7343Suchomelova Simona17200CZE3,0w 12
Palij Lubomir 1902 CZE Rp:1709
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
5378Stary Vladimir18930CZE1,5s 03
6389Rakusan Miroslav17170CZE5,5w ½3
7344Stukheil Martin18910CZE3,5s ½3
Humlicek Vojtech 1953 CZE Rp:2063
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1212Bujnoch Radek22050CZE2,5w 04
2427Stehlik Jiri17840CZE3,5s 14
324Lasek Frantisek18260CZE3,0w 14
Vitova Anna 1499 CZE Rp:1025
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
4221Prochazka Petr19680CZE4,0s 04
5379Hon Jiri18400CZE4,0w 04
6390Rysavy Jindrich16510CZE4,0s 04
7345Broz Pavel18410CZE4,5w 04
Vondra Lukas 2013 CZE Rp:1982
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1295IMVavra Pavel23910CZE4,0w 01
2387Stanek Petr18160CZE1,0s ½1
332FMSabol Marian23900CZE3,0w ½1
488Dudek Jaromir17380CZE1,5s 11
5192Kawulok Marek20390CZE3,5w 01
6144Braunstein Fabian19930GER1,5s 01
7201Janska Jitka18590CZE4,5w 11
Petraz Martin 2011 CZE Rp:1972
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1297Vanek Petr22120CZE3,5s 02
2388Netusil Jan17290CZE1,0w 12
333Ptacek Lubos21210CZE3,0s 02
489Patocka Josef17060CZE1,0w 12
5193Gibiec Ernest22290CZE4,0s ½2
6145Noack Christian20680GER4,0w ½2
7202Pychova Nela17420CZE4,5s ½2
Simek Zdenek 1895 CZE Rp:1741
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1298Filipi Stepan21220CZE4,5w 03
2389Rakusan Miroslav17170CZE5,5s 03
334Sabolova Gabriela19200CZE2,5w ½3
490Hlavaty Jaroslav17060CZE3,0s 13
5194Mitura Vaclav21720CZE3,5w ½3
6146Selig Rainer20300GER4,0s 03
7203Hatasova Michaela16250CZE2,5w 03
Borek Pavel 1905 CZE Rp:2043
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1299Rut Vojtech20390CZE1,5s 14
2390Rysavy Jindrich16510CZE4,0w 14
336Marinov Peter18080CZE2,0s ½4
491Martinek Lubomir16910CZE3,5w ½4
5195Broda Michal18250CZE1,0s 14
Bartos Karel 1884 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
6147Fuchs Oliver19040GER4,0w ½4
7204Vilimova Julie15120CZE2,0s ½4
Vecera Pavel 2203 CZE Rp:2182
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1472Nepomucky Ondrej22510CZE3,5s ½1
2291Bradac Daniel18900CZE1,5w 11
3138Zigo Viktor22640CZE1,5s ½1
468Slavik Jan19750CZE3,5w 11
5424Vokolek Jaroslav18680CZE4,0s ½1
622Polak Benedikt21360CZE5,0w ½1
7259Gajdos Daniel17810CZE1,5s 11
Svoboda Ivo 2020 CZE Rp:1905
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
471Krasa Marek16840CZE2,0s ½2
5425Vocilka Jiri18850CZE2,5w 12
625Kubat Pavel19240CZE1,5s 02
7260Schaffer Ondrej17470CZE1,0w 12
Oburka Vladislav 1843 CZE Rp:1916
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1473Rehurek Lukas22100CZE2,0w ½2
2292Bradac Adam18090CZE3,0s ½2
3140FMSvanda Pavel21950CZE1,5w 12
472Kracik Martin18820CZE1,0w ½3
5426Novotny Roman18450CZE3,5s ½3
623Gombala Marek01750CZE3,5w 03
7261Cesenek Jan17200CZE4,5s ½3
Bukacek Lubomir 1733 CZE Rp:1797
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1474Skacelik Petr21920CZE5,5s 03
2293Peniska Pavel19160CZE4,0w ½3
3141Uher Vladimir21030CZE3,5s 03
Rosecky Zdenek 1710 CZE Rp:1794
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1475Bures Vit21620CZE5,0w 04
2294Svec Ludek17600CZE3,5s 14
3142Tesar Jan21000CZE3,0w 04
473Slavik Libor18540CZE3,5s 04
5427Stehlik Jiri17840CZE3,5w 14
624Lasek Frantisek18260CZE3,0s 04
7262Tulis Jan01425CZE3,0w 14
Cap Jaroslav 1812 CZE Rp:1740
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1168Kovar Vojtech22770CZE3,5w 01
288Dudek Jaromir17380CZE1,5s 01
397Krahula Pavel18930CZE2,0w ½1
4118Balkova Anna19150CZE3,0s 01
5333Sedlak Jiri01668CZE2,0w 11
6424Vokolek Jaroslav18680CZE4,0s 01
7361Frank Miroslav19250CZE0,5w ½1
Vagner Patrik 1734 CZE Rp:1804
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1169FMBartos Jan22390CZE4,0s 02
289Patocka Josef17060CZE1,0w 12
398Reichl Roman18440CZE3,0s ½2
4119Kozlova Lucie16840CZE0,5w ½2
5334Kriz Vojtech01345CZE1,0s 12
6425Vocilka Jiri18850CZE2,5w 02
7362Drahonovsky Ivo19220CZE3,5s ½2
Havrda Daniel 1550 CZE Rp:1582
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1170Pokorny Petr22280CZE4,0w 03
290Hlavaty Jaroslav17060CZE3,0s ½3
399Milfort Vaclav16070CZE0,5w ½3
4120Litvinova Oxana16530CZE2,0s 03
5335Ptacek Jan01289CZE1,5w 13
6426Novotny Roman18450CZE3,5s 03
7363Zima Jan18530CZE3,5w 03
Vitek Dominik 1350 CZE Rp:1416
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1171FMKozak Milos21920CZE5,5s 04
291Martinek Lubomir16910CZE3,5w 04
3101Reichl Lubos01339CZE2,5s ½4
4122Kormoutova Adela14630CZE1,5w ½4
5336Klubal Jiri01250CZE2,0s ½4
6427Stehlik Jiri17840CZE3,5w 04
7364Travnik Petr01802CZE5,0s 04
Hosek Martin 2000 CZE Rp:2013
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
120IMPlat Vojtech24920CZE2,5s ½1
293Strasil Pavel21090CZE2,0w 01
3357Hacha Ales20880CZE2,5s ½1
4424Vokolek Jaroslav18680CZE4,0w 11
5259Gajdos Daniel17810CZE1,5s ½1
6218Moravec Vit21410CZE4,5w ½1
7376Muller Petr19610CZE4,0s 01
Pakosta Miroslav 2106 CZE Rp:1961
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
122Polak Benedikt21360CZE5,0w 12
294Zapletal Jiri21310CZE3,5s 02
3358Duda Antonin20460CZE3,5w 02
4425Vocilka Jiri18850CZE2,5s ½2
5260Schaffer Ondrej17470CZE1,0w 12
6219Vojta Pavel22210CZE4,5s 02
7377Stary Lukas19110CZE5,0w ½2
Sikora Lukas 1941 CZE Rp:1954
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
123Gombala Marek01750CZE3,5s 13
295Opravil Karel20480CZE2,5w 13
3359Broucek Tomas20810CZE4,5s 03
4426Novotny Roman18450CZE3,5w ½3
5261Cesenek Jan17200CZE4,5s ½3
6220Matejovsky Ondrej19920CZE2,0w ½3
7378Stary Vladimir18930CZE1,5s ½3
Effenberger Adam 1737 CZE Rp:1432
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
124Lasek Frantisek18260CZE3,0w 04
296Volek Karel19670CZE3,0s 04
3360Duran Tomas21670CZE6,0w 04
4427Stehlik Jiri17840CZE3,5s 04
5262Tulis Jan01425CZE3,0w ½4
6221Prochazka Petr19680CZE4,0s 04
7379Hon Jiri18400CZE4,0w 04
Ruzicka Ales 2080 CZE Rp:2026
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
111FMTomazini Aljosa23400SLO4,0w 01
2119Kozlova Lucie16840CZE0,5s 11
3434IMKanovsky David24280CZE6,5w 01
Matejka Radek 1992 CZE Rp:2136
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
112Gantar Jan22220SLO4,0s ½2
2120Litvinova Oxana16530CZE2,0w 12
3435Walek Petr19210CZE4,0s ½2
4386Bacak Martin21180CZE1,5s ½1
5236Hula Lukas20920CZE3,0w ½1
657Nemec Otakar18620CZE0,0s 11
768Slavik Jan19750CZE3,5w 11
Krch Lukas 1910 CZE Rp:1937
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2121Cernouskova Alena16070CZE1,5s 13
3436Miculka David18970CZE3,5w ½3
4388Netusil Jan17290CZE1,0w 12
5237Belousek Michal20900CZE2,5s ½2
658Portych Vaclav18620CZE2,0w ½2
771Krasa Marek16840CZE2,0s ½2
Prochazka Pavel 1781 CZE Rp:1545
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
113Spalir Jernej22040SLO6,5w 03
3437Miculka Petr20410CZE4,0s 04
4389Rakusan Miroslav17170CZE5,5s 03
5238Jelinek Vaclav20220CZE2,0w 03
659Mares Ilja18120CZE3,5s 03
772Kracik Martin18820CZE1,0w ½3
Lastovicka Jan 1568 CZE Rp:1747
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
114Rozman Mitja20460SLO3,5s 04
2122Kormoutova Adela14630CZE1,5w 14
4390Rysavy Jindrich16510CZE4,0w 14
5239Pospisil Petr17270CZE4,0s ½4
660Tsapanidis Vasilis17430CZE3,5w 04
773Slavik Libor18540CZE3,5s ½4
Horak Bronislav 1949 CZE Rp:1769
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
4291Bradac Daniel18900CZE1,5w 01
568Slavik Jan19750CZE3,5s 01
6259Gajdos Daniel17810CZE1,5w ½1
780Nespurek Petr17770CZE2,0s 11
Sladek Vladislav 1945 CZE Rp:1976
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1139FMSedlacek Oldrich22280CZE2,5s 01
2178Pelikan Tomas01859CZE5,0w ½1
3365Munk Petr22160CZE4,0s ½1
Cihal Jan 1901 CZE Rp:1888
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1141Uher Vladimir21030CZE3,5w 02
2179Matas Stanislav17290CZE2,5s 12
3366Musil Martin20630CZE1,5w 02
4292Bradac Adam18090CZE3,0s ½2
571Krasa Marek16840CZE2,0w 12
6260Schaffer Ondrej17470CZE1,0s ½2
781Vorel Bohuslav17340CZE2,0w 12
Krupica Pavel 1962 CZE Rp:2042
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1143Bradac Roman19900CZE3,5s ½3
2180Radovsky Pavel17000CZE0,0w 13
3367Postupa Pavel20380CZE2,5s ½3
4293Peniska Pavel19160CZE4,0w 13
572Kracik Martin18820CZE1,0s 13
6261Cesenek Jan17200CZE4,5w ½3
782Nespurek Jan01438CZE0,0s 13
Snasel Michal 1735 CZE Rp:1546
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
10Brett nicht besetzt000,0w 1K4
2181Sasyn Stanislav17210CZE3,5s 14
3368Lochman Vaclav20180CZE3,0w 04
4294Svec Ludek17600CZE3,5s 04
573Slavik Libor18540CZE3,5w 04
6262Tulis Jan01425CZE3,0s 04
784Nespurek Vojtech01250CZE0,0w 14
Grecny Karol 1963 CZE Rp:1788
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1161FMHolemar David22690CZE4,0w 01
2201Janska Jitka18590CZE4,5s 01
3235Kralovsky Martin20330CZE2,5w 01
447Busov Ilya01950UKR2,0s ½1
7324Cmiko Jakub20300CZE3,0w ½1
Hollmann Zdenek 1986 CZE Rp:1857
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1163Uhmann Jan21260CZE5,0s 02
2202Pychova Nela17420CZE4,5w ½2
3236Hula Lukas20920CZE3,0s ½2
448Kamenskyi Olexandr01550UKR1,0w 12
5391Dvorak Martin21900CZE2,0w 01
668Slavik Jan19750CZE3,5s ½1
7325Hulin Petr20410CZE4,0s 02
Kopecky Tomas 1882 CZE Rp:1844
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1164Uhmann Jan19950CZE4,0w 03
3237Belousek Michal20900CZE2,5w ½3
449Semenov Stanislav01350UKR1,0s 13
5392Navratilik Pavel21000CZE3,5s 02
671Krasa Marek16840CZE2,0w 12
Lenc Zdenek 1943 CZE Rp:1917
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1165Urban Vlastimil19790CZE3,0s ½4
2203Hatasova Michaela16250CZE2,5s 13
3239Pospisil Petr17270CZE4,0s ½4
5394Vecera Petr19730CZE4,0w 03
672Kracik Martin18820CZE1,0s 13
7326Sterba Karel19720CZE3,5w ½3
Gernert Vilem 1786 CZE Rp:1665
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2204Vilimova Julie15120CZE2,0w 14
450Diachenko Oleksandr01350UKR1,0w 14
5395Kolomaznikova Barbora19920CZE4,0s 04
673Slavik Libor18540CZE3,5w 04
7327Hudec Ondrej19750CZE3,5s 04
Vermirovsky Vlastimil 2055 CZE Rp:1957
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1357Hacha Ales20880CZE2,5s ½1
297Krahula Pavel18930CZE2,0w 11
3218Moravec Vit21410CZE4,5s ½1
4153Schwarz Milan20840CZE3,0w ½1
5371Michalek Frantisek20690CZE2,5s 01
6229Frana Tomas19030CZE3,0w 01
7506FMScetinin Alexander22380RUS4,0s 01
Zemlicka Vit 1998 CZE Rp:2055
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1358Duda Antonin20460CZE3,5w 02
299Milfort Vaclav16070CZE0,5s 12
3219Vojta Pavel22210CZE4,5w ½2
4154Pekarkova Eva20130CZE2,0s ½2
5372Hala Viktor20180CZE3,0w 12
6231Hruska Pavel19750CZE1,5s ½2
7507Grigorieva Yulia17940RUS1,5w 12
Kovalsky David 1822 CZE Rp:1768
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1359Broucek Tomas20810CZE4,5s ½3
2100Kubicek Martin15120CZE1,0w 13
3221Prochazka Petr19680CZE4,0s ½3
4155Vitovec Jiri19500CZE2,5w ½3
5374Franc Lubor19140CZE3,0s 03
6232Wadura Robert01698CZE2,5w 03
7508Makbulova Adilina01250RUS0,0s 13
Kahanek Martin 1876 CZE Rp:1759
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1360Duran Tomas21670CZE6,0w 04
2101Reichl Lubos01339CZE2,5s 14
3222Houdek Daniel18970CZE0,5w ½4
4157Martinkova Monika18170CZE2,5s ½4
5375Vlasak Jiri18640CZE3,5w ½4
6233Chrobak Martin01632CZE2,5s 14
7509Vasilitcov Arsenii01250RUS1,5w ½4
Burianek Petr 1923 CZE Rp:1756
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1457Rehorek Martin23050CZE4,0w ½1
2407Tuma Jan17080CZE3,0s ½1
4201Janska Jitka18590CZE4,5s 01
5118Balkova Anna19150CZE3,0w ½1
6192Kawulok Marek20390CZE3,5s 01
7424Vokolek Jaroslav18680CZE4,0w 01
Framberk Jan 1987 CZE Rp:1852
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1458Vichnar David22220CZE4,0s 02
2408Tomek Karel01745CZE2,0w 1K2
3392Navratilik Pavel21000CZE3,5w 01
4202Pychova Nela17420CZE4,5w 02
5119Kozlova Lucie16840CZE0,5s 12
6193Gibiec Ernest22290CZE4,0w 02
7425Vocilka Jiri18850CZE2,5s 12
Pribyl Jaroslav 1930 CZE Rp:1982
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1459Vodicka Vlastimil21200CZE3,0w 03
2410Eis Pavel01436CZE0,0s 13
3393Dungl Martin19640CZE4,5s ½2
4203Hatasova Michaela16250CZE2,5s 13
5121Cernouskova Alena16070CZE1,5w 13
6194Mitura Vaclav21720CZE3,5s ½3
7426Novotny Roman18450CZE3,5w 13
Halla Jiri 1876 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1460Crha Pavel20790CZE3,0s ½4
3394Vecera Petr19730CZE4,0w 03
Hatas Radim 1687 CZE Rp:1812
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2412Klabenes Petr01250CZE0,0w 14
3395Kolomaznikova Barbora19920CZE4,0s 04
4204Vilimova Julie15120CZE2,0w 14
5122Kormoutova Adela14630CZE1,5s 14
6196Folwarczny Marek17120CZE3,0w ½4
7427Stehlik Jiri17840CZE3,5s 14
Petrus Ludek 2017 CZE Rp:2007
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1251IMDolezal Radoslav23740CZE4,5s 01
2259Gajdos Daniel17810CZE1,5w 11
3447Ringel Zbynek22410CZE5,5s 01
Hospodka Josef 1837 CZE Rp:2162
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1252FMVokoun Jan22120CZE3,5w ½2
4506FMScetinin Alexander22380RUS4,0w 01
5187Petras Milan20350CZE0,5s 11
Zverina Jan 1941 CZE Rp:1862
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1505Kratochvil Jakub21360CZE5,5s 03
6467Vasicek Martin21570CZE4,5w 01
7333Sedlak Jiri01668CZE2,0w 11
Krejcik Tomas 1911 CZE Rp:1940
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1254FMKrouzel Jaroslav21440CZE5,5w ½4
2260Schaffer Ondrej17470CZE1,0s 12
3448Velecky Viktor21690CZE2,5w 12
6468Lehnert Leander01550GER0,0s 12
7334Kriz Vojtech01345CZE1,0s 02
Fiala Milan 1845 CZE Rp:1722
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2261Cesenek Jan17200CZE4,5w 13
3449Vrnata Jiri20630CZE4,0s 03
4507Grigorieva Yulia17940RUS1,5s ½2
5188Novak Milan19740CZE2,5w 02
6469Vasicek Tomas14890CZE1,5w ½3
7335Ptacek Jan01289CZE1,5w 13
Novotny Tomas 1936 CZE Rp:1731
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2262Tulis Jan01425CZE3,0s 14
3450Hepnar David17930CZE2,0w ½4
4508Makbulova Adilina01250RUS0,0w 13
5189Saxl Jiri17470CZE2,5s ½3
6470Kubal Ondrej01283CZE2,0s 14
7336Klubal Jiri01250CZE2,0s 14
Blasko Stepan 1972 CZE Rp:2020
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
4214Havel Vojtech01662CZE2,5s 11
5255FMTuma Jakub22890CZE4,5w 01
6201Janska Jitka18590CZE4,5s ½1
7291Bradac Daniel18900CZE1,5w 11
Mares Jan 1933 CZE Rp:1837
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1272Srejber Michal21870CZE2,5w 01
280Nespurek Petr17770CZE2,0s ½1
374Pulpan Jakub20670CZE4,5w 01
4215Smrckova Svetlana15510CZE3,0w 12
5256Miskolczi Vitezslav20770CZE4,5s ½2
6202Pychova Nela17420CZE4,5w 02
7292Bradac Adam18090CZE3,0s 12
Kylar Pavel 1900 CZE Rp:1750
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1273Tazlar Petr21640CZE2,0s 02
281Vorel Bohuslav17340CZE2,0w ½2
376Just Pavel20340CZE4,5s ½2
4216Foucek Simon15360CZE3,0s ½3
5257Holes Michal19560CZE1,5w 03
6203Hatasova Michaela16250CZE2,5s ½3
7293Peniska Pavel19160CZE4,0w ½3
Kamenik David 1877 CZE Rp:1809
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1274Matonoha Ctirad20320CZE5,0w 03
282Nespurek Jan01438CZE0,0s 13
377Trojan Lubos20150CZE3,5w 03
4217Hemalova Katerina01447CZE0,0w 14
5258Kuchar Tomas17480CZE2,0s 14
6204Vilimova Julie15120CZE2,0w 14
7294Svec Ludek17600CZE3,5s ½4
Kapoun Vit 1777 CZE Rp:1722
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1275Lustinec Vladimir19820CZE3,5s 04
283Bilek Marek01550CZE0,0w 14
378Torvenyi Roman20080CZE3,0s 04
Krondraf Karel 2173 CZE Rp:2113
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1241FMJedlicka Ales22050CZE4,0s ½1
3342Janacek Jaroslav20440CZE2,5s ½1
4259Gajdos Daniel17810CZE1,5w 11
5386Bacak Martin21180CZE1,5s ½1
6501Teitsson Smari Rafn20570ISL4,0w ½1
Hajek Radovan 1883 CZE Rp:1913
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1242Karasek Lukas21950CZE2,5w 02
2277Bartos Vaclav16680CZE0,5w 11
4260Schaffer Ondrej17470CZE1,0s ½2
5388Netusil Jan17290CZE1,0w 12
6502Kolka Dawid15320ISL1,5s 12
7178Pelikan Tomas01859CZE5,0s ½1
Klanica Pavel 1844 CZE Rp:1560
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2278Vintera Daniel16580CZE2,0s ½2
3343Suchomelova Simona17200CZE3,0w ½2
4261Cesenek Jan17200CZE4,5w 03
5389Rakusan Miroslav17170CZE5,5s 03
7179Matas Stanislav17290CZE2,5w ½2
Karas Pavel 1747 CZE Rp:1448
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1243Vala Filip20750CZE3,5s 03
2279Bobek Daniel16660CZE1,5w 03
3344Stukheil Martin18910CZE3,5s 03
4262Tulis Jan01425CZE3,0s ½4
6503Jonsson Robert Leo01550ISL2,5w 03
7181Sasyn Stanislav17210CZE3,5s ½3
Pelan Jan 1620 CZE Rp:1498
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1244Splichal Petr20370CZE3,5w 04
2282Cervena Zuzana01250CZE0,5s ½4
3345Broz Pavel18410CZE4,5w 04
5390Rysavy Jindrich16510CZE4,0w ½4
6504Lehnert Anuska01250ISL0,0s 14
7182Radovsky Kosta01303CZE1,0w ½4
Bach Markus 2060 GER Rp:1874
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1304Cizinsky Petr21510CZE2,0w ½1
2501Teitsson Smari Rafn20570ISL4,0s ½1
3144Braunstein Fabian19930GER1,5w ½1
426Trhal Tomas21250CZE3,0s 01
5201Janska Jitka18590CZE4,5w 01
6205Pycha Patrik18810CZE4,0s 01
743Simon Peter21600GER4,5s ½1
Roesemann Rainer FM 2286 GER Rp:2227
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1305Stachon Martin21070CZE4,0s ½2
2502Kolka Dawid15320ISL1,5w 12
3145Noack Christian20680GER4,0s 12
428Dosedel Jiri20700CZE2,5w 12
5202Pychova Nela17420CZE4,5s ½2
6206Havelka Petr19110CZE1,0w 12
744Porschberg Thomas19990GER2,0w 12
Bach Ulf-Gunter 1976 GER Rp:1970
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1306Hrabal Michal20890CZE3,5w 03
2503Jonsson Robert Leo01550ISL2,5s 13
3146Selig Rainer20300GER4,0w ½3
429Kosek Marek19920CZE5,0s ½3
5203Hatasova Michaela16250CZE2,5w 13
6207Filip Vojtech18120CZE4,0s 13
745Jeute Peter19770GER1,5s ½3
Roesemann Alex 1297 GER Rp:1518
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1308Skoda Martin19640CZE3,5s 04
2504Lehnert Anuska01250ISL0,0w 14
3147Fuchs Oliver19040GER4,0s 04
430Trhal Michal19530CZE2,0w 04
5204Vilimova Julie15120CZE2,0s ½4
6208Vonderka Lukas18360CZE4,0w 04
746Pohl Klaus01817GER5,0w 04
Kozusek Daniel 1952 CZE Rp:2089
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
193Strasil Pavel21090CZE2,0s 11
2376Muller Petr19610CZE4,0w 01
3113Vanka Miloslav21340CZE1,5w ½1
537Horacek Michal20610CZE3,5s 01
6187Petras Milan20350CZE0,5w 11
7246Stastny Jan22360CZE5,0s ½1
Flasar Jaroslav 1947 CZE Rp:1991
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
194Zapletal Jiri21310CZE3,5w 02
2377Stary Lukas19110CZE5,0s 02
3114Stursa Jan21400CZE2,0s 12
4333Sedlak Jiri01668CZE2,0s 11
538Nadrchal Tomas20240CZE4,0w 02
6188Novak Milan19740CZE2,5s 12
7247Pospisil Evzen20910CZE1,5w ½2
Vlckova Katerina 1855 CZE Rp:1778
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
195Opravil Karel20480CZE2,5s 03
2378Stary Vladimir18930CZE1,5w 13
3116Palas Ales20320CZE3,5w 03
4334Kriz Vojtech01345CZE1,0w 12
539Novak Ales20990CZE3,5s 03
6189Saxl Jiri17470CZE2,5w ½3
7248Vavrinec Tomas19950CZE5,0s 03
Sedivy Martin 1860 CZE Rp:1872
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
196Volek Karel19670CZE3,0w 14
2379Hon Jiri18400CZE4,0s ½4
3117Sedlak Ludek18910CZE4,0s ½4
4335Ptacek Jan01289CZE1,5s ½3
541Juchelka Petr17930CZE0,0w 14
6191Kraus Roman01672CZE3,0s ½4
7249Krejci Martin19360CZE3,5w ½4
Kozusek Slavomir 1785 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
4336Klubal Jiri01250CZE2,0w ½4
Muller Petr 1961 CZE Rp:2098
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1113Vanka Miloslav21340CZE1,5w ½1
2396Kozusek Daniel19520CZE3,0s 11
3162FMMarkovic Ivan21630CZE1,5w ½1
4144Braunstein Fabian19930GER1,5s 11
55Ptacek Tomas20010CZE4,0w 01
6337Vyprachticky David20920CZE4,0s 01
7413Hosek Martin20000CZE3,0w 11
Stary Lukas 1911 CZE Rp:2188
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1115Marsalek Lubos20510CZE1,5s 12
2397Flasar Jaroslav19470CZE3,5w 12
3163Uhmann Jan21260CZE5,0s 12
4145Noack Christian20680GER4,0w ½2
57Smolej Lukas19690CZE4,5s ½2
6339Kratky Josef19460CZE3,0w ½2
7414Pakosta Miroslav21060CZE3,0s ½2
Stary Vladimir 1893 CZE Rp:1722
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1116Palas Ales20320CZE3,5w 03
2398Vlckova Katerina18550CZE2,5s 03
3164Uhmann Jan19950CZE4,0w 03
4146Selig Rainer20300GER4,0s 03
58Palij Lubomir19020CZE1,0w 13
6340Sodomka Adam19070CZE2,5s 03
7415Sikora Lukas19410CZE4,0w ½3
Hon Jiri 1840 CZE Rp:1844
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1117Sedlak Ludek18910CZE4,0s ½4
2399Sedivy Martin18600CZE4,5w ½4
3165Urban Vlastimil19790CZE3,0s 04
4147Fuchs Oliver19040GER4,0w 04
510Vitova Anna01499CZE0,0s 14
6341Schaffer David16890CZE3,0w 14
7416Effenberger Adam01737CZE0,5s 14
Noha Michal 2034 CZE Rp:1934
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1183FMKratochvil Josef22150CZE5,0s 01
2467Vasicek Martin21570CZE4,5w ½1
3246Stastny Jan22360CZE5,0s 01
4491Yakimenko Alexander A22200RUS4,0w 01
5154Pekarkova Eva20130CZE2,0s ½1
6506FMScetinin Alexander22380RUS4,0w 01
7371Michalek Frantisek20690CZE2,5s ½1
Tyle Vladimir 1915 CZE Rp:1954
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1184Kratochvil Karel22130CZE4,0w ½2
2468Lehnert Leander01550GER0,0s 12
3248Vavrinec Tomas19950CZE5,0w 12
4492Petuchov Sergej21550CZE4,0s 02
5155Vitovec Jiri19500CZE2,5w 02
6507Grigorieva Yulia17940RUS1,5s ½2
7372Hala Viktor20180CZE3,0w ½2
Charvat Jiri 1816 CZE Rp:1745
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1185Kratochvil Milan20870CZE3,5s 03
2469Vasicek Tomas14890CZE1,5w 13
3249Krejci Martin19360CZE3,5s ½3
4495Zelenka Jaroslav19480CZE3,5w 03
5156Pacovsky Martin19430CZE3,5s 03
6508Makbulova Adilina01250RUS0,0w 13
7374Franc Lubor19140CZE3,0s ½3
Vasicek Martin 1813 CZE Rp:1663
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1186Kratochvil Vit19470CZE4,5w 04
2470Kubal Ondrej01283CZE2,0s ½4
3250Cech Lubomir01619CZE0,0w 14
4496Kuzmin Sergej18610CZE1,0s 04
5157Martinkova Monika18170CZE2,5w ½4
6509Vasilitcov Arsenii01250RUS1,5s 14
7375Vlasak Jiri18640CZE3,5w ½4
Ruda Ondrej 2075 CZE Rp:1624
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1481Cap Adam20700CZE2,5w 01
2214Havel Vojtech01662CZE2,5s 01
4407Tuma Jan17080CZE3,0s ½1
588Dudek Jaromir17380CZE1,5w ½1
7423Sedy Pavel21440CZE3,5s 01
Vesela Misha 1911 CZE Rp:1842
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1483Satransky Jaroslav22220CZE1,0s 02
2215Smrckova Svetlana15510CZE3,0w 02
589Patocka Josef17060CZE1,0s 12
6246Stastny Jan22360CZE5,0w ½1
Prazak Pavel 1865 CZE Rp:2091
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1484Sulc Jaromir20820CZE1,5w ½3
3201Janska Jitka18590CZE4,5w 11
4408Tomek Karel01745CZE2,0w 1K2
590Hlavaty Jaroslav17060CZE3,0w 13
6247Pospisil Evzen20910CZE1,5s 02
7300Slechta Karel19710CZE1,0w 12
Charvat Vaclav 1704 CZE Rp:1529
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
3202Pychova Nela17420CZE4,5s 02
4410Eis Pavel01436CZE0,0s 13
591Martinek Lubomir16910CZE3,5s 04
6248Vavrinec Tomas19950CZE5,0w 03
7301Novotny Josef19820CZE3,5s 03
Tobiskova Petra 1523 CZE Rp:1409
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2216Foucek Simon15360CZE3,0s 03
3203Hatasova Michaela16250CZE2,5w 03
6249Krejci Martin19360CZE3,5s 04
7302Stepanek Svatopluk18280CZE2,5w ½4
Safka Otakar 1550 CZE Rp:1542
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1485Misicko Jan20430CZE4,0s 04
2217Hemalova Katerina01447CZE0,0w 14
3204Vilimova Julie15120CZE2,0s 04
Prouza Tomas 1968 CZE Rp:1955
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1197Szotkowski Jakub20660CZE4,0s 01
247Busov Ilya01950UKR2,0w 11
3287Rozic Samo20830SLO4,5s 01
4246Stastny Jan22360CZE5,0w 01
5277Bartos Vaclav16680CZE0,5s 11
6300Slechta Karel19710CZE1,0w 11
737Horacek Michal20610CZE3,5s 01
Boruvka Milan 1871 CZE Rp:1699
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1198WFMMiturova Magdalena21280CZE3,0w 02
3288Hiti Domen20440SLO6,0w 02
4248Vavrinec Tomas19950CZE5,0s 02
5278Vintera Daniel16580CZE2,0w ½2
6301Novotny Josef19820CZE3,5s 02
738Nadrchal Tomas20240CZE4,0w ½2
Kunes Jan 1881 CZE Rp:1910
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1199Melzer Patrik20660CZE4,5s 03
248Kamenskyi Olexandr01550UKR1,0s 12
3289Rozic Adrijan21240SLO3,0s ½3
4249Krejci Martin19360CZE3,5w ½3
5279Bobek Daniel16660CZE1,5s 13
6302Stepanek Svatopluk18280CZE2,5w 13
740Michlian Stefan18480CZE2,5s 03
Prouza Pavel 1824 CZE Rp:1866
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1200Mitura Karel21380CZE4,0w 04
249Semenov Stanislav01350UKR1,0w 13
3290Zupec Jan19780SLO4,0w 04
4250Cech Lubomir01619CZE0,0s 14
5281Indra Antonin01380CZE0,0w 14
6303Maly Petr16970CZE1,0s 14
741Juchelka Petr17930CZE0,0w 14
Martinovsky Miroslav 1835 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
250Diachenko Oleksandr01350UKR1,0s 14
Barta Miroslav 1940 CZE Rp:2089
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
151Jirasek Pavel22660CZE6,0w 01
243Simon Peter21600GER4,5w ½1
3371Michalek Frantisek20690CZE2,5s ½1
4112Vlach Karel21380CZE0,5s ½1
547Busov Ilya01950UKR2,0w 11
6148Konvicka Martin19230CZE3,5w ½1
7386Bacak Martin21180CZE1,5s ½1
Mrazik Tomas 1913 CZE Rp:1931
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
152Jedlicka Lubos21750CZE2,5s 02
244Porschberg Thomas19990GER2,0s 12
3372Hala Viktor20180CZE3,0w ½2
4114Stursa Jan21400CZE2,0w 02
548Kamenskyi Olexandr01550UKR1,0s 12
6150Malcanek Jan19070CZE4,5s 02
7388Netusil Jan17290CZE1,0w 12
Janak Josef 1793 CZE Rp:1811
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
154Szucs Matyas18580CZE3,5w 03
245Jeute Peter19770GER1,5w 13
3374Franc Lubor19140CZE3,0s ½3
4116Palas Ales20320CZE3,5s ½3
549Semenov Stanislav01350UKR1,0w 13
6151Navratil Marek18280CZE3,5w ½3
7389Rakusan Miroslav17170CZE5,5s 03
Nedoma Michal 1865 CZE Rp:1655
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
155Smid Jaroslav19820CZE5,5s 04
246Pohl Klaus01817GER5,0s ½4
3375Vlasak Jiri18640CZE3,5w 04
4117Sedlak Ludek18910CZE4,0w ½4
550Diachenko Oleksandr01350UKR1,0s 14
6152Phamova Xuan Mai17470CZE4,5s 04
7390Rysavy Jindrich16510CZE4,0w ½4
Frank Miroslav 1925 CZE Rp:1684
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1491Yakimenko Alexander A22200RUS4,0s 01
220IMPlat Vojtech24920CZE2,5w 01
3423Sedy Pavel21440CZE3,5s 01
443Simon Peter21600GER4,5w 01
5501Teitsson Smari Rafn20570ISL4,0s 01
6178Pelikan Tomas01859CZE5,0w 01
7453Cap Jaroslav18120CZE2,0s ½1
Drahonovsky Ivo 1922 CZE Rp:1880
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1493Vodicka Pavel20600CZE0,5w 12
222Polak Benedikt21360CZE5,0s ½2
3300Slechta Karel19710CZE1,0w ½2
444Porschberg Thomas19990GER2,0s 02
5502Kolka Dawid15320ISL1,5w ½2
6179Matas Stanislav17290CZE2,5s ½2
7454Vagner Patrik17340CZE3,5w ½2
Zima Jan 1853 CZE Rp:1761
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1494Danek Pavel19520CZE3,0s 03
223Gombala Marek01750CZE3,5w 03
3302Stepanek Svatopluk18280CZE2,5s 13
445Jeute Peter19770GER1,5w 13
5503Jonsson Robert Leo01550ISL2,5s ½3
6181Sasyn Stanislav17210CZE3,5w 03
7455Havrda Daniel01550CZE2,0s 13
Travnik Petr 1802 CZE Rp:1744
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1496Kuzmin Sergej18610CZE1,0w 14
224Lasek Frantisek18260CZE3,0s ½4
3303Maly Petr16970CZE1,0w ½4
446Pohl Klaus01817GER5,0s 04
5504Lehnert Anuska01250ISL0,0w 14
6182Radovsky Kosta01303CZE1,0s 14
7456Vitek Dominik01350CZE1,5w 14
Janacek Jaroslav 2044 CZE Rp:1972
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1365Munk Petr22160CZE4,0w 01
2417FMTuma Jiri23120CZE3,0s 01
3127Krondraf Karel21730CZE3,0w ½1
4310Pechoc Bohumil20090CZE3,0w 11
5263Simecek Alexej21200CZE4,5s 01
6119Kozlova Lucie16840CZE0,5s 11
75Ptacek Tomas20010CZE4,0w 01
Suchomelova Simona 1720 CZE Rp:1829
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1367Postupa Pavel20380CZE2,5s 02
2418Parizek Vojtech17430CZE2,0w 12
3129Klanica Pavel18440CZE1,5s ½2
4311Zeman Martin19280CZE4,0s 02
5264Janovsky Martin19760CZE4,5w ½2
6120Litvinova Oxana16530CZE2,0w 12
77Smolej Lukas19690CZE4,5s 02
Stukheil Martin 1891 CZE Rp:1865
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1368Lochman Vaclav20180CZE3,0w ½3
2419Linhart Jan19860CZE4,5s 03
3130Karas Pavel01747CZE1,0w 13
4312Cizek Ondrej18440CZE2,5w 03
5265Landa Jiri19500CZE2,5s ½3
6121Cernouskova Alena16070CZE1,5s 13
78Palij Lubomir19020CZE1,0w ½3
Broz Pavel 1841 CZE Rp:1834
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1369Valtr Tomas20130CZE4,0s 04
2420Sukdolak Radek19070CZE3,0w 14
3131Pelan Jan16200CZE2,5s 14
4313Stufka Karel18280CZE2,5s ½4
5266Ruzicka Tomas17920CZE5,0w 04
6122Kormoutova Adela14630CZE1,5w 14
710Vitova Anna01499CZE0,0s 14
Novak Ludek 1958 CZE Rp:2040
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2300Slechta Karel19710CZE1,0w ½1
4277Bartos Vaclav16680CZE0,5w 11
5214Havel Vojtech01662CZE2,5s 11
Nemec Otakar 1862 CZE Rp:1195
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1218Moravec Vit21410CZE4,5s 01
4278Vintera Daniel16580CZE2,0s 02
6463Matejka Radek19920CZE5,0w 01
7309Trmal Jaroslav21890CZE4,5s 01
Portych Vaclav 1862 CZE Rp:1763
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1219Vojta Pavel22210CZE4,5w 02
2301Novotny Josef19820CZE3,5s ½2
343Simon Peter21600GER4,5s 01
4280Schonecker Rudolf01613CZE1,0w 03
5215Smrckova Svetlana15510CZE3,0w 12
6464Krch Lukas19100CZE4,0s ½2
7310Pechoc Bohumil20090CZE3,0w 02
Mares Ilja 1812 CZE Rp:1822
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1221Prochazka Petr19680CZE4,0s 03
344Porschberg Thomas19990GER2,0w ½2
4281Indra Antonin01380CZE0,0s 14
5216Foucek Simon15360CZE3,0s 13
6465Prochazka Pavel17810CZE0,5w 13
7311Zeman Martin19280CZE4,0s 03
Tsapanidis Vasilis 1743 CZE Rp:1882
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2302Stepanek Svatopluk18280CZE2,5w ½3
345Jeute Peter19770GER1,5s ½3
5217Hemalova Katerina01447CZE0,0w 14
6466Lastovicka Jan15680CZE3,0s 14
7312Cizek Ondrej18440CZE2,5w ½4
Vochozka Jindrich 1768 CZE Rp:1929
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1222Houdek Daniel18970CZE0,5w 14
2303Maly Petr16970CZE1,0s ½4
346Pohl Klaus01817GER5,0w ½4
Slavik Jan 1975 CZE Rp:2101
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
132FMSabol Marian23900CZE3,0w ½1
2223Tomes Zdenek20940CZE1,0s 11
3337Vyprachticky David20920CZE4,0w ½1
4102Vecera Pavel22030CZE5,0s 01
5381Horak Bronislav19490CZE1,5w 11
6133Hollmann Zdenek19860CZE2,5w ½1
7463Matejka Radek19920CZE5,0s 01
Batka Jan 1905 CZE Rp:1967
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
133Ptacek Lubos21210CZE3,0s 02
2224Strnad Ondrej18330CZE2,0w 12
3339Kratky Josef19460CZE3,0s ½2
Sedlacek Jan 1912 CZE Rp:1928
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
134Sabolova Gabriela19200CZE2,5w ½3
2226Hyrs Martin19580CZE3,5s ½3
3340Sodomka Adam19070CZE2,5w ½3
Krasa Marek 1684 CZE Rp:1697
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
135Ondrej Tomas18820CZE2,5s ½4
2227Strnad Radek17010CZE3,0w ½4
3341Schaffer David16890CZE3,0s 04
4103Svoboda Ivo20200CZE2,5w ½2
5383Cihal Jan19010CZE4,0s 02
6135Kopecky Tomas18820CZE2,5s 02
7464Krch Lukas19100CZE4,0w ½2
Kracik Martin 1882 CZE Rp:1689
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
4104Oburka Vladislav18430CZE3,5s ½3
5384Krupica Pavel19620CZE5,5w 03
6136Lenc Zdenek19430CZE3,5w 03
7465Prochazka Pavel17810CZE0,5s ½3
Slavik Libor 1854 CZE Rp:2036
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
4106Rosecky Zdenek01710CZE3,0w 14
5385Snasel Michal17350CZE3,0s 14
6137Gernert Vilem17860CZE2,0s 14
7466Lastovicka Jan15680CZE3,0w ½4
Frana Tomas 1903 CZE Rp:1979
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
126Trhal Tomas21250CZE3,0s 01
2148Konvicka Martin19230CZE3,5w 01
3259Gajdos Daniel17810CZE1,5s ½1
4467Vasicek Martin21570CZE4,5w ½1
5224Strnad Ondrej18330CZE2,0w 11
6158Vermirovsky Vlastimil20550CZE2,5s 11
Hyks Martin 1896 CZE Rp:1920
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
127Kosek Jiri21060CZE2,0w ½2
2150Malcanek Jan19070CZE4,5s 02
3260Schaffer Ondrej17470CZE1,0w 12
Hruska Pavel 1975 CZE Rp:1878
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
128Dosedel Jiri20700CZE2,5s 03
2151Navratil Marek18280CZE3,5w 03
5225Fuchs Ludek20190CZE4,0s ½2
6159Zemlicka Vit19980CZE4,5w ½2
7267Trepka Jan22210CZE3,5w ½1
Wadura Robert 1698 CZE Rp:1883
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
4468Lehnert Leander01550GER0,0s 12
5227Strnad Radek17010CZE3,0w ½3
6166Kovalsky David18220CZE3,5s 13
7268Hasek Vaclav20790CZE3,5s 02
Chrobak Martin 1632 CZE Rp:1632
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
3261Cesenek Jan17200CZE4,5s 03
4469Vasicek Tomas14890CZE1,5w 13
5228Tomes Zdenek01250CZE0,0s 14
6167Kahanek Martin18760CZE4,0w 04
7269Valek Tomas18230CZE4,0w ½3
Kracik Jiri 1500 CZE Rp:1300
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
129Kosek Marek19920CZE5,0w 04
2152Phamova Xuan Mai17470CZE4,5s 04
3262Tulis Jan01425CZE3,0w 04
4470Kubal Ondrej01283CZE2,0s ½4
7270Brcak Marek18830CZE4,5s 04
Pycha Patrik 1881 CZE Rp:2076
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1434IMKanovsky David24280CZE6,5w 01
2486Gremen Tomas18790SVK1,5s ½1
3407Tuma Jan17080CZE3,0w ½1
4223Tomes Zdenek20940CZE1,0s ½1
5324Cmiko Jakub20300CZE3,0w 11
6283Bach Markus20600GER2,0w 11
7419Linhart Jan19860CZE4,5s ½1
Havelka Petr 1911 CZE Rp:1684
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1435Walek Petr19210CZE4,0s 02
2487Slacky Stanislav22160SVK3,5w 02
3408Tomek Karel01745CZE2,0s ½2
4224Strnad Ondrej18330CZE2,0w 02
5325Hulin Petr20410CZE4,0s 02
6284FMRoesemann Rainer22860GER6,0s 02
7420Sukdolak Radek19070CZE3,0w ½2
Filip Vojtech 1812 CZE Rp:1802
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1436Miculka David18970CZE3,5w 03
2489Novak Martin17110SVK1,5s ½3
3410Eis Pavel01436CZE0,0w 13
4225Fuchs Ludek20190CZE4,0s 13
5326Sterba Karel19720CZE3,5w ½3
6285Bach Ulf-Gunter19760GER4,5w 03
7422Jun, sr Rudolf01250CZE0,0s 13
Vonderka Lukas 1836 CZE Rp:1595
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1437Miculka Petr20410CZE4,0s 04
2490Beranek Tomas17530SVK3,0w 04
3412Klabenes Petr01250CZE0,0s 14
4228Tomes Zdenek01250CZE0,0w 14
5327Hudec Ondrej19750CZE3,5s 04
6286Roesemann Alex01297GER1,5s 14
7421Jun, jr Rudolf01250CZE0,0w 14
Petras Milan 2035 CZE Rp:1688
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
5402Hospodka Josef18370CZE1,5w 01
6396Kozusek Daniel19520CZE3,0s 01
7223Tomes Zdenek20940CZE1,0w ½1
Novak Milan 1974 CZE Rp:1925
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1447Ringel Zbynek22410CZE5,5s 01
2263Simecek Alexej21200CZE4,5w ½1
337Horacek Michal20610CZE3,5s 01
4423Sedy Pavel21440CZE3,5w ½1
5405Fiala Milan18450CZE3,0s 12
6397Flasar Jaroslav19470CZE3,5w 02
7224Strnad Ondrej18330CZE2,0s ½2
Saxl Jiri 1747 CZE Rp:1932
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1448Velecky Viktor21690CZE2,5w ½2
2264Janovsky Martin19760CZE4,5s 02
338Nadrchal Tomas20240CZE4,0w 02
4300Slechta Karel19710CZE1,0s 12
5406Novotny Tomas19360CZE5,0w ½3
6398Vlckova Katerina18550CZE2,5s ½3
Benes Karel 1640 CZE Rp:1874
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1449Vrnata Jiri20630CZE4,0s 03
2265Landa Jiri19500CZE2,5w 13
339Novak Ales20990CZE3,5s 03
4301Novotny Josef19820CZE3,5w 03
50Brett nicht besetzt000,0s 1K4
7225Fuchs Ludek20190CZE4,0w ½3
Kraus Roman 1672 CZE Rp:1829
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1450Hepnar David17930CZE2,0w 14
2266Ruzicka Tomas17920CZE5,0s 14
342Kvapil Petr17400CZE1,5w ½4
4302Stepanek Svatopluk18280CZE2,5s 04
6399Sedivy Martin18600CZE4,5w ½4
7226Hyrs Martin19580CZE3,5s 04
Vokolek Jaroslav 1868 CZE Rp:2015
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1192Kawulok Marek20390CZE3,5w ½1
25Ptacek Tomas20010CZE4,0s ½1
380Nespurek Petr17770CZE2,0w ½1
4413Hosek Martin20000CZE3,0s 01
5102Vecera Pavel22030CZE5,0w ½1
6453Cap Jaroslav18120CZE2,0w 11
7107Burianek Petr19230CZE1,5s 11
Vocilka Jiri 1885 CZE Rp:1866
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1193Gibiec Ernest22290CZE4,0s 02
26Minovsky Roman19650CZE2,0w 02
381Vorel Bohuslav17340CZE2,0s 12
4414Pakosta Miroslav21060CZE3,0w ½2
5103Svoboda Ivo20200CZE2,5s 02
6454Vagner Patrik17340CZE3,5s 12
7108Framberk Jan19870CZE3,0w 02
Novotny Roman 1845 CZE Rp:1785
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1195Broda Michal18250CZE1,0w ½3
27Smolej Lukas19690CZE4,5s 03
382Nespurek Jan01438CZE0,0w 13
4415Sikora Lukas19410CZE4,0s ½3
5104Oburka Vladislav18430CZE3,5w ½3
6455Havrda Daniel01550CZE2,0w 13
7109Pribyl Jaroslav19300CZE5,0s 03
Stehlik Jiri 1784 CZE Rp:1628
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1196Folwarczny Marek17120CZE3,0s ½4
29Humlicek Vojtech19530CZE2,0w 04
384Nespurek Vojtech01250CZE0,0s 14
4416Effenberger Adam01737CZE0,5w 14
5106Rosecky Zdenek01710CZE3,0s 04
6456Vitek Dominik01350CZE1,5s 14
7111Hatas Radim16870CZE4,5w 04
Bacak Martin 2118 CZE Rp:1940
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
4463Matejka Radek19920CZE5,0w ½1
5127Krondraf Karel21730CZE3,0w ½1
65Ptacek Tomas20010CZE4,0s 01
7438Barta Miroslav19400CZE3,5w ½1
Stanek Petr 1816 CZE Rp:2010
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1246Stastny Jan22360CZE5,0s 01
2173Vondra Lukas20130CZE3,0w ½1
3467Vasicek Martin21570CZE4,5s ½1
Netusil Jan 1729 CZE Rp:1581
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1248Vavrinec Tomas19950CZE5,0w 02
2174Petraz Martin20110CZE3,5s 02
3468Lehnert Leander01550GER0,0w 12
4464Krch Lukas19100CZE4,0s 02
5128Hajek Radovan18830CZE4,0s 02
67Smolej Lukas19690CZE4,5w 02
7439Mrazik Tomas19130CZE3,5s 02
Rakusan Miroslav 1717 CZE Rp:2036
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1249Krejci Martin19360CZE3,5s 03
2175Simek Zdenek18950CZE2,0w 13
3469Vasicek Tomas14890CZE1,5s 13
4465Prochazka Pavel17810CZE0,5w 13
5129Klanica Pavel18440CZE1,5w 13
68Palij Lubomir19020CZE1,0s ½3
7440Janak Josef17930CZE3,5w 13
Rysavy Jindrich 1651 CZE Rp:1673
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1250Cech Lubomir01619CZE0,0w 14
2176Borek Pavel19050CZE4,0s 04
3470Kubal Ondrej01283CZE2,0w 14
4466Lastovicka Jan15680CZE3,0s 04
5131Pelan Jan16200CZE2,5s ½4
610Vitova Anna01499CZE0,0w 14
7441Nedoma Michal18650CZE2,5s ½4
Bradac Daniel 1890 CZE Rp:1826
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1235Kralovsky Martin20330CZE2,5w 01
2102Vecera Pavel22030CZE5,0s 01
3501Teitsson Smari Rafn20570ISL4,0w 01
4381Horak Bronislav19490CZE1,5s 11
5337Vyprachticky David20920CZE4,0s ½1
6287Rozic Samo20830SLO4,5w 01
7476Blasko Stepan19720CZE2,5s 01
Bradac Adam 1809 CZE Rp:1849
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1236Hula Lukas20920CZE3,0s ½2
2104Oburka Vladislav18430CZE3,5w ½2
3502Kolka Dawid15320ISL1,5s 12
4383Cihal Jan19010CZE4,0w ½2
5339Kratky Josef19460CZE3,0w ½2
6288Hiti Domen20440SLO6,0s 02
7477Mares Jan19330CZE3,0w 02
Peniska Pavel 1916 CZE Rp:1945
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1237Belousek Michal20900CZE2,5w ½3
2105Bukacek Lubomir17330CZE0,5s ½3
3503Jonsson Robert Leo01550ISL2,5w 13
4384Krupica Pavel19620CZE5,5s 03
5340Sodomka Adam19070CZE2,5s 13
6289Rozic Adrijan21240SLO3,0w ½3
7478Kylar Pavel19000CZE2,5s ½3
Svec Ludek 1760 CZE Rp:1709
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1239Pospisil Petr17270CZE4,0s 04
2106Rosecky Zdenek01710CZE3,0w 04
3504Lehnert Anuska01250ISL0,0s 14
4385Snasel Michal17350CZE3,0w 14
5341Schaffer David16890CZE3,0w 04
6290Zupec Jan19780SLO4,0s 14
7479Kamenik David18770CZE4,5w ½4
Bartak Pavel 2010 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
7501Teitsson Smari Rafn20570ISL4,0s 0K1
Dudek Jaromir 1738 CZE Rp:1684
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1287Rozic Samo20830SLO4,5s 01
2453Cap Jaroslav18120CZE2,0w 11
3267Trepka Jan22210CZE3,5s 01
4173Vondra Lukas20130CZE3,0w 01
562Ruda Ondrej20750CZE1,0s ½1
6214Havel Vojtech01662CZE2,5w 01
7502Kolka Dawid15320ISL1,5w 02
Patocka Josef 1706 CZE Rp:1531
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1288Hiti Domen20440SLO6,0w 02
2454Vagner Patrik17340CZE3,5s 02
3268Hasek Vaclav20790CZE3,5w 02
4174Petraz Martin20110CZE3,5s 02
563Vesela Misha19110CZE1,5w 02
6215Smrckova Svetlana15510CZE3,0s 02
7503Jonsson Robert Leo01550ISL2,5s 13
Hlavaty Jaroslav 1706 CZE Rp:1670
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1289Rozic Adrijan21240SLO3,0s 03
2455Havrda Daniel01550CZE2,0w ½3
3269Valek Tomas18230CZE4,0s ½3
4175Simek Zdenek18950CZE2,0w 03
564Prazak Pavel18650CZE4,5s 03
6216Foucek Simon15360CZE3,0w 13
7504Lehnert Anuska01250ISL0,0w 14
Martinek Lubomir 1691 CZE Rp:1768
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1290Zupec Jan19780SLO4,0w 04
2456Vitek Dominik01350CZE1,5s 14
3270Brcak Marek18830CZE4,5w 04
4176Borek Pavel19050CZE4,0s ½4
565Charvat Vaclav17040CZE1,0w 14
6217Hemalova Katerina01447CZE0,0s 14
Pelikan Tomas 1859 CZE Rp:2096
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1392Navratilik Pavel21000CZE3,5w 11
2382Sladek Vladislav19450CZE1,0s ½1
3223Tomes Zdenek20940CZE1,0w 11
480Nespurek Petr17770CZE2,0s ½1
598Reichl Roman18440CZE3,0w ½1
6361Frank Miroslav19250CZE0,5s 11
7128Hajek Radovan18830CZE4,0w ½1
Matas Stanislav 1729 CZE Rp:1781
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2383Cihal Jan19010CZE4,0w 02
3225Fuchs Ludek20190CZE4,0s 02
481Vorel Bohuslav17340CZE2,0w ½2
599Milfort Vaclav16070CZE0,5s 12
6362Drahonovsky Ivo19220CZE3,5w ½2
7129Klanica Pavel18440CZE1,5s ½2
Radovsky Pavel 1700 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1393Dungl Martin19640CZE4,5s 02
2384Krupica Pavel19620CZE5,5s 03
Sasyn Stanislav 1721 CZE Rp:1761
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1394Vecera Petr19730CZE4,0w 03
2385Snasel Michal17350CZE3,0w 04
3226Hyrs Martin19580CZE3,5w 03
483Bilek Marek01550CZE0,0s 13
5100Kubicek Martin15120CZE1,0w 13
6363Zima Jan18530CZE3,5s 13
7130Karas Pavel01747CZE1,0w ½3
Radovsky Kosta 1303 CZE Rp:1347
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1395Kolomaznikova Barbora19920CZE4,0s 04
3227Strnad Radek17010CZE3,0s 04
485Bilek Jaroslav01264CZE1,0w 04
5101Reichl Lubos01339CZE2,5s ½4
6364Travnik Petr01802CZE5,0w 04
7131Pelan Jan16200CZE2,5s ½4
Balkova Anna 1915 CZE Rp:1989
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1371Michalek Frantisek20690CZE2,5s 11
3263Simecek Alexej21200CZE4,5s 01
4453Cap Jaroslav18120CZE2,0w 11
5107Burianek Petr19230CZE1,5s ½1
7214Havel Vojtech01662CZE2,5s ½1
Kozlova Lucie 1684 CZE Rp:1598
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2462Ruzicka Ales20800CZE1,0w 01
3264Janovsky Martin19760CZE4,5w 02
4454Vagner Patrik17340CZE3,5s ½2
5108Framberk Jan19870CZE3,0w 02
6342Janacek Jaroslav20440CZE2,5w 01
Litvinova Oxana 1653 CZE Rp:1672
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1372Hala Viktor20180CZE3,0w 02
2463Matejka Radek19920CZE5,0s 02
3265Landa Jiri19500CZE2,5s 13
4455Havrda Daniel01550CZE2,0w 13
6343Suchomelova Simona17200CZE3,0s 02
7215Smrckova Svetlana15510CZE3,0w 02
Cernouskova Alena 1607 CZE Rp:1636
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1374Franc Lubor19140CZE3,0s ½3
2464Krch Lukas19100CZE4,0w 03
3266Ruzicka Tomas17920CZE5,0w 14
5109Pribyl Jaroslav19300CZE5,0s 03
6344Stukheil Martin18910CZE3,5w 03
7216Foucek Simon15360CZE3,0s 03
Kormoutova Adela 1463 CZE Rp:1433
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1375Vlasak Jiri18640CZE3,5w 04
2466Lastovicka Jan15680CZE3,0s 04
4456Vitek Dominik01350CZE1,5s ½4
5111Hatas Radim16870CZE4,5w 04
6345Broz Pavel18410CZE4,5s 04
7217Hemalova Katerina01447CZE0,0w 14
Krahula Pavel 1893 CZE Rp:1827
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
174Pulpan Jakub20670CZE4,5w ½1
2158Vermirovsky Vlastimil20550CZE2,5s 01
3453Cap Jaroslav18120CZE2,0s ½1
4263Simecek Alexej21200CZE4,5w 01
647Busov Ilya01950UKR2,0w ½1
7407Tuma Jan17080CZE3,0s ½1
Reichl Roman 1844 CZE Rp:1816
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
176Just Pavel20340CZE4,5s ½2
3454Vagner Patrik17340CZE3,5w ½2
4264Janovsky Martin19760CZE4,5s 02
5178Pelikan Tomas01859CZE5,0s ½1
648Kamenskyi Olexandr01550UKR1,0s 12
7408Tomek Karel01745CZE2,0w ½2
Milfort Vaclav 1607 CZE Rp:1482
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
177Trojan Lubos20150CZE3,5w 03
2159Zemlicka Vit19980CZE4,5w 02
3455Havrda Daniel01550CZE2,0s ½3
4265Landa Jiri19500CZE2,5w 03
5179Matas Stanislav17290CZE2,5w 02
Kubicek Martin 1512 CZE Rp:1460
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2166Kovalsky David18220CZE3,5s 03
5181Sasyn Stanislav17210CZE3,5s 03
649Semenov Stanislav01350UKR1,0w 13
7409Rychly Tomas17180CZE1,0s 03
Reichl Lubos 1339 CZE Rp:1474
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
178Torvenyi Roman20080CZE3,0s 04
2167Kahanek Martin18760CZE4,0w 04
3456Vitek Dominik01350CZE1,5w ½4
4266Ruzicka Tomas17920CZE5,0s 04
5182Radovsky Kosta01303CZE1,0w ½4
650Diachenko Oleksandr01350UKR1,0s 14
7411Jirsa Ondrej01350CZE1,5w ½4
Janska Jitka 1859 CZE Rp:2090
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1497Postupa Pavel21220CZE4,0s 11
2132Grecny Karol19630CZE1,0w 11
364Prazak Pavel18650CZE4,5s 01
4107Burianek Petr19230CZE1,5w 11
5283Bach Markus20600GER2,0s 11
6476Blasko Stepan19720CZE2,5w ½1
7173Vondra Lukas20130CZE3,0s 01
Pychova Nela 1742 CZE Rp:2106
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1498Smid Miroslav21240CZE4,0w 02
2133Hollmann Zdenek19860CZE2,5s ½2
365Charvat Vaclav17040CZE1,0w 12
4108Framberk Jan19870CZE3,0s 12
5284FMRoesemann Rainer22860GER6,0w ½2
6477Mares Jan19330CZE3,0s 12
7174Petraz Martin20110CZE3,5w ½2
Hatasova Michaela 1625 CZE Rp:1778
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1499Postupa Martin19920CZE4,0s 03
2136Lenc Zdenek19430CZE3,5w 03
366Tobiskova Petra15230CZE0,5s 13
4109Pribyl Jaroslav19300CZE5,0w 03
5285Bach Ulf-Gunter19760GER4,5s 03
6478Kylar Pavel19000CZE2,5w ½3
7175Simek Zdenek18950CZE2,0s 13
Vilimova Julie 1512 CZE Rp:1549
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1500Rezac Jindrich18710CZE3,0w 04
2137Gernert Vilem17860CZE2,0s 04
367Safka Otakar01550CZE1,0w 14
4111Hatas Radim16870CZE4,5s 04
5286Roesemann Alex01297GER1,5w ½4
6479Kamenik David18770CZE4,5s 04
7177Bartos Karel18840CZE1,0w ½4
Gajdos Daniel 1781 CZE Rp:1846
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1255FMTuma Jakub22890CZE4,5w 01
2401Petrus Ludek20170CZE1,0s 01
3229Frana Tomas19030CZE3,0w ½1
4127Krondraf Karel21730CZE3,0s 01
5413Hosek Martin20000CZE3,0w ½1
6381Horak Bronislav19490CZE1,5s ½1
7102Vecera Pavel22030CZE5,0w 01
Schaffer Ondrej 1747 CZE Rp:1662
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1256Miskolczi Vitezslav20770CZE4,5s 02
2404Krejcik Tomas19110CZE3,5w 02
3230Hyks Martin01896CZE1,5s 02
4128Hajek Radovan18830CZE4,0w ½2
5414Pakosta Miroslav21060CZE3,0s 02
6383Cihal Jan19010CZE4,0w ½2
7103Svoboda Ivo20200CZE2,5s 02
Cesenek Jan 1720 CZE Rp:1902
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1257Holes Michal19560CZE1,5w 1K3
2405Fiala Milan18450CZE3,0s 03
3233Chrobak Martin01632CZE2,5w 13
4129Klanica Pavel18440CZE1,5s 13
5415Sikora Lukas19410CZE4,0w ½3
6384Krupica Pavel19620CZE5,5s ½3
7104Oburka Vladislav18430CZE3,5w ½3
Tulis Jan 1425 CZE Rp:1680
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1258Kuchar Tomas17480CZE2,0s 04
2406Novotny Tomas19360CZE5,0w 04
3234Kracik Jiri01500CZE0,5s 14
4130Karas Pavel01747CZE1,0w ½4
5416Effenberger Adam01737CZE0,5s ½4
6385Snasel Michal17350CZE3,0w 14
7106Rosecky Zdenek01710CZE3,0s 04
Tuma Jan 1708 CZE Rp:1917
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
137Horacek Michal20610CZE3,5s 11
2107Burianek Petr19230CZE1,5w ½1
3205Pycha Patrik18810CZE4,0s ½1
462Ruda Ondrej20750CZE1,0w ½1
6333Sedlak Jiri01668CZE2,0s 01
797Krahula Pavel18930CZE2,0w ½1
Tomek Karel 1745 CZE Rp:1781
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
138Nadrchal Tomas20240CZE4,0w 02
2108Framberk Jan19870CZE3,0s 0K2
3206Havelka Petr19110CZE1,0w ½2
464Prazak Pavel18650CZE4,5s 0K2
6334Kriz Vojtech01345CZE1,0w 12
798Reichl Roman18440CZE3,0s ½2
Rychly Tomas 1718 CZE Rp:1425
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
140Michlian Stefan18480CZE2,5s 03
6335Ptacek Jan01289CZE1,5s 03
7100Kubicek Martin15120CZE1,0w 13
Eis Pavel 1436 CZE Rp:997
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
142Kvapil Petr17400CZE1,5w 04
2109Pribyl Jaroslav19300CZE5,0w 03
3207Filip Vojtech18120CZE4,0s 03
465Charvat Vaclav17040CZE1,0w 03
Jirsa Ondrej 1350 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
40Brett nicht besetzt000,0s 1K4
6336Klubal Jiri01250CZE2,0w 04
7101Reichl Lubos01339CZE2,5s ½4
Klabenes Petr 1250 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2111Hatas Radim16870CZE4,5s 04
3208Vonderka Lukas18360CZE4,0w 04
Bartos Vaclav 1668 CZE Rp:1568
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1324Cmiko Jakub20300CZE3,0w 01
2128Hajek Radovan18830CZE4,0s 01
456Novak Ludek19580CZE2,5s 01
5328Prouza Tomas19680CZE3,0w 01
6224Strnad Ondrej18330CZE2,0s ½1
747Busov Ilya01950UKR2,0s 0K1
Vintera Daniel 1658 CZE Rp:1899
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2129Klanica Pavel18440CZE1,5w ½2
457Nemec Otakar18620CZE0,0w 12
5329Boruvka Milan18710CZE1,0s ½2
6225Fuchs Ludek20190CZE4,0w 02
748Kamenskyi Olexandr01550UKR1,0w 0K2
Bobek Daniel 1666 CZE Rp:1839
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1325Hulin Petr20410CZE4,0s ½2
2130Karas Pavel01747CZE1,0s 13
3417FMTuma Jiri23120CZE3,0w 01
5330Kunes Jan18810CZE4,0w 03
6226Hyrs Martin19580CZE3,5s 03
749Semenov Stanislav01350UKR1,0s 0K3
Schonecker Rudolf 1613 CZE Rp:1734
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1326Sterba Karel19720CZE3,5w 03
3418Parizek Vojtech17430CZE2,0s 02
458Portych Vaclav18620CZE2,0s 13
Indra Antonin 1380 CZE Rp:1099
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1327Hudec Ondrej19750CZE3,5s 04
3419Linhart Jan19860CZE4,5w 03
459Mares Ilja18120CZE3,5w 04
5331Prouza Pavel18240CZE5,0s 04
Cervena Zuzana 1250 CZE Rp:1470
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2131Pelan Jan16200CZE2,5w ½4
3420Sukdolak Radek19070CZE3,0s 04
6227Strnad Radek17010CZE3,0w 04
750Diachenko Oleksandr01350UKR1,0w 0K4
Scetinin Alexander FM 2238 RUS Rp:2226
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
251Jirasek Pavel22660CZE6,0s 01
3123Fiala Jan21020CZE3,0w 11
4402Hospodka Josef18370CZE1,5s 11
5417FMTuma Jiri23120CZE3,0w 01
6320Noha Michal20340CZE1,5s 11
7158Vermirovsky Vlastimil20550CZE2,5w 11
Grigorieva Yulia 1794 RUS Rp:1746
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
253Kaisler Martin20950CZE2,0w 02
3124Hejl Jaroslav20380CZE4,0s ½2
4405Fiala Milan18450CZE3,0w ½2
5418Parizek Vojtech17430CZE2,0s 02
6321Tyle Vladimir19150CZE3,5w ½2
7159Zemlicka Vit19980CZE4,5s 02
Makbulova Adilina 1250 RUS Rp:1094
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
254Szucs Matyas18580CZE3,5s 03
3125Marik Miloslav19480CZE4,0w 03
4406Novotny Tomas19360CZE5,0s 03
5419Linhart Jan19860CZE4,5w 03
6322Charvat Jiri18160CZE3,0s 03
7166Kovalsky David18220CZE3,5w 03
Vasilitcov Arsenii 1250 RUS Rp:1524
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
255Smid Jaroslav19820CZE5,5w 04
3126Sykora Ladislav18700CZE5,0s 04
40Brett nicht besetzt000,0w 1K4
5420Sukdolak Radek19070CZE3,0s 04
6323Vasicek Martin01813CZE3,5w 04
7167Kahanek Martin18760CZE4,0s ½4
Nespurek Petr 1777 CZE Rp:1873
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1267Trepka Jan22210CZE3,5s ½1
2477Mares Jan19330CZE3,0w ½1
3424Vokolek Jaroslav18680CZE4,0s ½1
4178Pelikan Tomas01859CZE5,0w ½1
5467Vasicek Martin21570CZE4,5s 01
7381Horak Bronislav19490CZE1,5w 01
Vorel Bohuslav 1734 CZE Rp:1716
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1268Hasek Vaclav20790CZE3,5w 02
2478Kylar Pavel19000CZE2,5s ½2
3425Vocilka Jiri18850CZE2,5w 02
4179Matas Stanislav17290CZE2,5s ½2
5468Lehnert Leander01550GER0,0w 12
7383Cihal Jan19010CZE4,0s 02
Nespurek Jan 1438 CZE Rp:1077
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1269Valek Tomas18230CZE4,0s 03
2479Kamenik David18770CZE4,5w 03
3426Novotny Roman18450CZE3,5s 03
7384Krupica Pavel19620CZE5,5w 03
Bilek Marek 1550 CZE Rp:862
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2480Kapoun Vit17770CZE1,0s 04
4181Sasyn Stanislav17210CZE3,5w 03
5469Vasicek Tomas14890CZE1,5s 03
Nespurek Vojtech 1250 CZE Rp:1001
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1270Brcak Marek18830CZE4,5w 04
3427Stehlik Jiri17840CZE3,5w 04
7385Snasel Michal17350CZE3,0s 04
Bilek Jaroslav 1264 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
4182Radovsky Kosta01303CZE1,0s 14
5470Kubal Ondrej01283CZE2,0w 04
Vasicek Martin 2157 CZE Rp:2104
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1144Braunstein Fabian19930GER1,5w 11
2320Noha Michal20340CZE1,5s ½1
3387Stanek Petr18160CZE1,0w ½1
4229Frana Tomas19030CZE3,0s ½1
580Nespurek Petr17770CZE2,0w 11
6403Zverina Jan19410CZE1,0s 11
Lehnert Leander 1550 GER Rp:1043
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1145Noack Christian20680GER4,0s 02
2321Tyle Vladimir19150CZE3,5w 02
3388Netusil Jan17290CZE1,0s 02
4232Wadura Robert01698CZE2,5w 02
581Vorel Bohuslav17340CZE2,0s 02
6404Krejcik Tomas19110CZE3,5w 02
Vasicek Tomas 1489 CZE Rp:1572
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1146Selig Rainer20300GER4,0w 03
2322Charvat Jiri18160CZE3,0s 03
3389Rakusan Miroslav17170CZE5,5w 03
4233Chrobak Martin01632CZE2,5s 03
583Bilek Marek01550CZE0,0w 13
6405Fiala Milan18450CZE3,0s ½3
Kubal Ondrej 1283 CZE Rp:1553
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1147Fuchs Oliver19040GER4,0s 04
2323Vasicek Martin01813CZE3,5w ½4
3390Rysavy Jindrich16510CZE4,0s 04
4234Kracik Jiri01500CZE0,5w ½4
585Bilek Jaroslav01264CZE1,0s 14
6406Novotny Tomas19360CZE5,0w 04
Teitsson Smari Rafn 2057 ISL Rp:2098
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1153Schwarz Milan20840CZE3,0s 01
2283Bach Markus20600GER2,0w ½1
3291Bradac Daniel18900CZE1,5s 11
5361Frank Miroslav19250CZE0,5w 11
6127Krondraf Karel21730CZE3,0s ½1
786Bartak Pavel20100CZE0,0w 1K1
Kolka Dawid 1532 ISL Rp:1749
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1154Pekarkova Eva20130CZE2,0w 02
2284FMRoesemann Rainer22860GER6,0s 02
3292Bradac Adam18090CZE3,0w 02
5362Drahonovsky Ivo19220CZE3,5s ½2
6128Hajek Radovan18830CZE4,0w 02
788Dudek Jaromir17380CZE1,5s 12
Jonsson Robert Leo 1550 ISL Rp:1801
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1155Vitovec Jiri19500CZE2,5s 13
2285Bach Ulf-Gunter19760GER4,5w 03
3293Peniska Pavel19160CZE4,0s 03
5363Zima Jan18530CZE3,5w ½3
6130Karas Pavel01747CZE1,0s 13
789Patocka Josef17060CZE1,0w 03
Lehnert Anuska 1250 ISL Rp:888
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1156Pacovsky Martin19430CZE3,5w 04
2286Roesemann Alex01297GER1,5s 04
3294Svec Ludek17600CZE3,5w 04
5364Travnik Petr01802CZE5,0s 04
6131Pelan Jan16200CZE2,5w 04
790Hlavaty Jaroslav17060CZE3,0s 04
Busov Ilya 1950 UKR Rp:1731
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1337Vyprachticky David20920CZE4,0w 01
2328Prouza Tomas19680CZE3,0s 01
4132Grecny Karol19630CZE1,0w ½1
5438Barta Miroslav19400CZE3,5s 01
697Krahula Pavel18930CZE2,0s ½1
7277Bartos Vaclav16680CZE0,5w 1K1
Kamenskyi Olexandr 1550 UKR Rp:1130
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1338Kraus Ondrej20280CZE1,0s 02
2330Kunes Jan18810CZE4,0w 02
4133Hollmann Zdenek19860CZE2,5s 02
5439Mrazik Tomas19130CZE3,5w 02
698Reichl Roman18440CZE3,0w 02
7278Vintera Daniel16580CZE2,0s 1K2
Semenov Stanislav 1350 UKR Rp:991
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1339Kratky Josef19460CZE3,0w 03
2331Prouza Pavel18240CZE5,0s 03
4135Kopecky Tomas18820CZE2,5w 03
5440Janak Josef17930CZE3,5s 03
6100Kubicek Martin15120CZE1,0s 03
7279Bobek Daniel16660CZE1,5w 1K3
Diachenko Oleksandr 1350 UKR Rp:903
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1341Schaffer David16890CZE3,0s 04
2332Martinovsky Miroslav18350CZE1,0w 04
4137Gernert Vilem17860CZE2,0s 04
5441Nedoma Michal18650CZE2,5w 04
6101Reichl Lubos01339CZE2,5w 04
7282Cervena Zuzana01250CZE0,5s 1K4
Havel Vojtech 1662 CZE Rp:1865
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1309Trmal Jaroslav21890CZE4,5s 01
262Ruda Ondrej20750CZE1,0w 11
3148Konvicka Martin19230CZE3,5s 01
4476Blasko Stepan19720CZE2,5w 01
556Novak Ludek19580CZE2,5w 01
688Dudek Jaromir17380CZE1,5s 11
7118Balkova Anna19150CZE3,0w ½1
Smrckova Svetlana 1551 CZE Rp:1804
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1310Pechoc Bohumil20090CZE3,0w 02
263Vesela Misha19110CZE1,5s 12
3150Malcanek Jan19070CZE4,5w 02
4477Mares Jan19330CZE3,0s 02
558Portych Vaclav18620CZE2,0s 02
689Patocka Josef17060CZE1,0w 12
7120Litvinova Oxana16530CZE2,0s 12
Foucek Simon 1536 CZE Rp:1708
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1311Zeman Martin19280CZE4,0s 03
266Tobiskova Petra15230CZE0,5w 13
3151Navratil Marek18280CZE3,5s ½3
4478Kylar Pavel19000CZE2,5w ½3
559Mares Ilja18120CZE3,5w 03
690Hlavaty Jaroslav17060CZE3,0s 03
7121Cernouskova Alena16070CZE1,5w 13
Hemalova Katerina 1447 CZE Rp:900
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1313Stufka Karel18280CZE2,5w 04
267Safka Otakar01550CZE1,0s 04
3152Phamova Xuan Mai17470CZE4,5w 04
4479Kamenik David18770CZE4,5s 04
560Tsapanidis Vasilis17430CZE3,5s 04
691Martinek Lubomir16910CZE3,5w 04
7122Kormoutova Adela14630CZE1,5s 04
Sedlak Jiri 1668 CZE Rp:1773
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1123Fiala Jan21020CZE3,0w 01
3486Gremen Tomas18790SVK1,5s 11
4397Flasar Jaroslav19470CZE3,5w 01
5453Cap Jaroslav18120CZE2,0s 01
6407Tuma Jan17080CZE3,0w 11
7403Zverina Jan19410CZE1,0s 01
Kriz Vojtech 1345 CZE Rp:1644
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1124Hejl Jaroslav20380CZE4,0s 02
3487Slacky Stanislav22160SVK3,5w 02
4398Vlckova Katerina18550CZE2,5s 02
5454Vagner Patrik17340CZE3,5w 02
6408Tomek Karel01745CZE2,0s 02
7404Krejcik Tomas19110CZE3,5w 12
Ptacek Jan 1289 CZE Rp:1633
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1125Marik Miloslav19480CZE4,0w 03
3488Pytlik Pavol20370SVK3,0s 03
4399Sedivy Martin18600CZE4,5w ½3
5455Havrda Daniel01550CZE2,0s 03
6409Rychly Tomas17180CZE1,0w 13
7405Fiala Milan18450CZE3,0s 03
Klubal Jiri 1250 CZE Rp:1549
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1126Sykora Ladislav18700CZE5,0s 04
3490Beranek Tomas17530SVK3,0w 04
4400Kozusek Slavomir17850CZE0,5s ½4
5456Vitek Dominik01350CZE1,5w ½4
6411Jirsa Ondrej01350CZE1,5s 14
7406Novotny Tomas19360CZE5,0w 04

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2012/07/12 Hodina 17:00
Šach.52
  Outfit FM B...S
ELO-1
  SK Zikuda Turnov A (MCR)
ELO1 : 3
1.1
Simon, Peter
2160-GM
Jaracz, Pawel
2530½ - ½
1.2
Porschberg, Thomas
1999-IM
Neuman, Petr
24760 - 1
1.3
Jeute, Peter
1977-IM
Cech, Pavel
23770 - 1
1.4
Pohl, Klaus
1817-FM
Vojta, Tomas
2353½ - ½
Šach.2
  Dnepr
ELO-53
  TJ PV Lisudvaju
ELO4 : 0
2.1GM
Kononenko, Dmitry
2608-FM
Tuma, Jiri
23121 - 0
2.2GM
Simantsev, Mikhail
2531-
Parizek, Vojtech
17431 - 0
2.3GM
Maximov, Dmitry
2480-
Linhart, Jan
19861 - 0
2.4IM
Varitski, Igor
2286-
Sukdolak, Radek
19071 - 0
Šach.54
  SK Sokol Vysehrad B
ELO-3
  Yamal
ELO0 : 4
3.1
Sedy, Pavel
2144-IM
Potapov, Pavel
24580 - 1
3.2
Slechta, Karel
1971-FM
Belyakov, Bogdan
23750 - 1
3.3
Novotny, Josef
1982-GM
Potapov, Alexander
23950 - 1
3.4
Maly, Petr
1697-IM
Krapivin, Vladislav
23660 - 1
Šach.4
  SK Caissa Trebic B
ELO-55
  Spojeny Bambus
ELO3 : 1
4.1IM
Pisk, Petr
2389-
Tomes, Zdenek
20941 - 0
4.2FM
Adamek, Jiri
2311-
Strnad, Ondrej
18331 - 0
4.3WGM
Kulovana, Eva
2264-
Fuchs, Ludek
20190 - 1
4.4
Umanec, Filip
2303-
Tomes, Zdenek
12501 - 0
Šach.56
  Hyakugojuusan A
ELO-5
  SK AD Jicin (MCR)
ELO1 : 3
5.1
Konvicka, Martin
1923-GM
Volosin, Leonid
24270 - 1
5.2
Malcanek, Jan
1907-FM
Indrak, Igor
21681 - 0
5.3
Navratil, Marek
1828-
Novotny, Lubomir
19550 - 1
5.4
Phamova, Xuan Mai
1747-
Stolc, Martin
19690 - 1
Šach.6
  SK Zikuda Turnov B (MCR)
ELO-57
  Lokomotiva Caissa Bratislava
ELO4 : 0
6.1IM
Sodoma, Jan
2395-
Gremen, Tomas
18791 - 0
6.2FM
Vaculik, Martin
2270-
Slacky, Stanislav
22161 - 0
6.3
Vltavsky, Vladimir
2205-
Pytlik, Pavol
20371 - 0
6.4
Marsalek, Zdenek
2253-
Novak, Martin
17111 - 0
Šach.58
  DDM Pisek (MCR)
ELO-7
  SK Oaza Praha A (MCR)
ELO1 : 3
7.1
Simecek, Alexej
2120-
Svoboda, Vaclav
23860 - 1

Ukaž kompletní listinu