Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Habeas Corpus 2012 Turnaj jednotlivců, žáků základních a středních škol s vyhodnocením družstev

Poslední aktualizace18.06.2012 20:39:28, Creator/Last Upload: czech republic licence 63

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1Rous Daniel 9CZE1912ZŠ Lány
2Nový Filip 6CZE1899Nový PORG Praha
3Anaškin Arsenij 5CZE1841Nový PORG Praha
4Pařízek Vojtěch 5CZE1802ZŠ Satalice
5Jelínek Michal 6CZE1749ZŠ Ohradní
6Daňhel Lukáš 8CZE1522Gym. Voděradská
7Zadina Tomáš 9CZE1517ZŠ Jince
8Macková Veronika 8CZE1479Nový PORG Praha
9Pech David 5CZE1476ZŠ Povrly
10Havelka Jiří 5CZE1475ZŠ Liteň
11Králová Josefina 5CZE1402Gym. Voděradská
12Přibylová Sofie 4CZE1374ZŠ Lány
13Aubrecht Petr 6CZE1372Gym. Heyrovského
14Novotný David 6CZE1370Gym. Nad Štolou
15Přibyl Viktor 1CZE1303ZŠ Lány
16Havelka František 3CZE1250ZŠ Liteň
17Hřídel Petr 8CZE1250Gym. Oty Pavla
18Karpecki Jan 4CZE1250ZŠ Liteň
19Schick Matyáš 4CZE1250ZŠ Povrly
20Svoboda Vít 6CZE1250ZŠ Povrly
21Vo Hong Quan 8CZE1250Gym. Voděradská
22Škrabánek Matěj 3CZE1250DDM Nymburk
23Šuráň Jan 3CZE1250ZŠ Písnická
24Karpecká Marie 0CZE1100ZŠ Liteň
25Klaus Jakub 3CZE1100Nový PORG Praha
26Kroča Karel 8CZE1100ZŠ Jince
27Křeček Matěj 5CZE1100ZŠ Spořická
28Lieskovský Juraj 8CZE1100Gym. Voděradská
29Rous Dominik 0CZE1100ZŠ Lány
30Zajíc Jakub 5CZE1100ZŠ Satalice
31Bažant Tomáš 2CZE1000ZŠ Jince
32Bažantová Viktorie 5CZE1000ZŠ Jince
33Berger Vojtěch 8CZE1000Gym. Oty Pavla
34Bělohradský Jan 4CZE1000ZŠ a MŠ Nebušice
35Chloupková Bára 2CZE1000ZŠ Povrly (H)
36Devicenzo Matteo 2CZE1000ZŠ Satalice
37Fuchs Matyáš 2CZE1000ZŠ Satalice
38Gaďurek Vojtěch 4CZE1000ŠK PORG Praha
39Gvazava Ketevan 0CZE1000ZŠ Lyčkovo nám.
40Gvazava Michail 2CZE1000ZŠ Lyčkovo nám.
41Honsa Petr 6CZE1000ZŠ Satalice
42Hrubeš Ondřej 5CZE1000ZŠ Satalice
43Hruška Adam 1CZE1000ZŠ a MŠ Nebušice
44Hykeš Václav 7CZE1000ZŠ a MŠ Nebušice
45Jakimič Patrik 2CZE1000ZŠ Satalice
46Jedlička Jakub 3CZE1000ZŠ a MŠ Nebušice
47Jelínek Lukáš 3CZE1000ZŠ Ohradní
48Kantor Tomáš 1CZE1000ZŠ a MŠ Nebušice
49Karpecki Jiří 0CZE1000ZŠ Liteň
50Kormaňoš Samuel 2CZE1000ZŠ Senovážná
51Kratochvíl Lukáš 6CZE1000Gym. J. Heyrovského
52Krejčí Čeněk 9CZE1000ZŠ a MŠ Nebušice
53Kropáčová Monika 8CZE1000ZŠ Jince
54Kročová Eliška 6CZE1000ZŠ Jince
55Lísková Tereza 0CZE1000ZŠ Jince
56Marišler Lukáš 1CZE1000ZŠ Satalice
57Mařan Daniel 4CZE1000ZŠ Satalice
58Mlejnek Tomáš 4CZE1000ZŠ Satalice
59Mlejnková Jana 7CZE1000ZŠ Satalice
60Novotný Lukáš 6CZE1000ŠK Sokol Vyšehrad
61Pitner Michal 3CZE1000ZŠ Povrly
62Porteš David 4CZE1000ZŠ a MŠ Nebušice
63Porteš Pavel 7CZE1000ZŠ a MŠ Nebušice
64Portešová Jana 6CZE1000ZŠ a MŠ Nebušice
65Prozr Aldo 6CZE1000ZŠ Písnická
66Prozrová Tina 6CZE1000ZŠ Písnická
67Průcha Alexandr 5CZE1000Nový PORG Praha
68Reljič Michael 3CZE1000ŠK Sokol Vyšehrad
69Smutná Anička 3CZE1000ZŠ a MŠ Nebušice
70Tomšů Marek 5CZE1000ZŠ Spořická
71Tupý Bořek 5CZE1000ZŠ Spořická
72Ucháč Adam 2CZE1000ZŠ Ostrovní
73Ucháč David 8CZE1000ZŠ Vrané n.Vlt.
74Ucháč Jakub 5CZE1000ZŠ Ostrovní
75Ucháčová Klára 1CZE1000ZŠ Ostrovní
76Ulrych Václav 4CZE1000DDM Nymburk
77Vondráčková Alena 9CZE1000ZŠ Žatec
78Votavová Eliška 5CZE1000ZŠ Spořická
79Zachař Filip 3CZE1000ZŠ B. Hrabala
80Čamra Luboš 5CZE1000ZŠ Spořická
81Čermák Tomáš 5CZE1000ZŠ a MŠ Nebušice
82Šilhánek Martin 6CZE1000TJ Jince
83Šimáček Vojtěch 5CZE1000ZŠ Spořická
84Šindelář Libor 7CZE1000ZŠ a MŠ Nebušice
85Škurek Martin 5CZE1000ZŠ Spořická
86Šmejkal Jakub 2CZE1000ZŠ Jince
Advertisement