Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Turnaj v rapidsachu jednotlivcu DS Brno OPEN

Poslední aktualizace03.06.2012 12:43:04, Creator: chess federation of the czech republic,Last Upload: czech republic licence 63

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1Dočekal JanCZE2289SK Gym. a Střední pedagog. škola Zn
2FMPaganik PavelCZE2268CHESS MOST
3Hadraba VladimírCZE2242ŠK Teplice
4Vařejčko JosefCZE2236TJ Sokol Zaječice
5Šmajzr MartinCZE2205Šachový klub Ústí nad Orlicí
6FMZyla JanuszPOL2199GANT HETMAN Wroclaw
7Braun MarekCZE2197TJ Desko Liberec
8Baláček TadeášCZE2193Sokol Kolín
9Horák JiříCZE2175TJ Slovan Jirkov
10Korsa JindřichCZE2124TJ Bohemians Praha
11Hájek LukášCZE2113TJ Sokol Zaječice
12Juříček StanislavCZE2104Zbrojovka Vsetín
13Malý MarekCZE2100TJ Sokol Lázně Velké Losiny
14Navrátil JiříCZE2089TJ ŠK DUE POP Uničov
15Stárek StanislavCZE2057Klub šachistů Říčany 1925
16Holásek PavelCZE2056Šachový klub Ústí nad Orlicí
17Kovář JanCZE2050TJ Sokol Údlice
18Hromádko MartinCZE1963TJ Sokol Zaječice
19Richterová NatašaCZE1889Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
20Majstr JiříCZE18431. Novoborský ŠK
21Jiroušek FilipCZE1789Klub šachistů Říčany 1925
22Lužíková NicolaCZE1758TJ Sokol Lázně Velké Losiny
23Brenner DavidCZE1736Sokol Praha-Kobylisy
24Hanzlík DavidCZE1735ŠK Most
25Smrčková SvětlanaCZE1687SK Gym. a Střední pedagog. škola Zn
26Majstrová AlžbětaCZE16301. Novoborský ŠK
27Hemalová LýdieCZE1574SK Gym. a Střední pedagog. škola Zn
28Vilém RostislavCZE1570Zbrojovka Vsetín
29Pech DavidCZE1476Šachy Povrly
30Sadil PavelCZE1400ŠK KDJS Sedlčany
31Ryšavá MonikaCZE1387TJ Štefanydes Polička
32Zahradník AlešCZE1285Šachy Povrly
33Osička PřemyslCZE1250ŠO Hlinsko
34Schachinger PetrCZE1250ŠACHklub Tábor
35Němcová EvaCZE1100SK OAZA Praha
36Baran JaroslawPOL1000MUKS MDK Fabryczna Wroclaw
37Dědek PetrCZE1000TJ Sokol Zaječice
38Kačor PetrCZE1000Havlíčkova Borová
39Pavelka MiroslavCZE1000Spartak Ústí nad Labem
40Peňáz VladimírCZE1000ŠO Hlinsko
41Samková PavlaCZE1000
42Sýkorová SoňaCZE1000Sokol Zastávka
43Vašek PetrCZE1000ŠO Hlinsko
44Šolc RomanCZE1000ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové