Увага: щоб знизити навантаження серверу від сканування усіх посилань (а їх більше 100 000) такими пошуковими системами як Google, Yahoo та іншими, усі посилання старіше двох тижнів сховані та відображаються після натискання на наступну кнопку:


Показати додаткову інформацію
 

Open IRT Liga de Ajedrez de Bogota JUNIO

Останнє оновлення12.06.2012 00:51:48, Автор /Останнє завантаження: fecodaz

Стартовий список

Ном.Ім'якод FIDEФЕД.Рейт.міжн.статьТипКлуб/Місто
1Perez Olarte Cesar Camilo4403290BOG2262Sicoopweb
2Garavito Miguel Angel4401557CUN2232Juego De Reyes
3Trujillo Otoniel4400747BOG2212
4FMRuiz Alciguel4400372BOG2197S50Sicoopweb
5Lizarazo Arango Juan Carlos4402871BOG2105
6Estrella Becerra Fernando4420900BOG2084S50
7Acuna Buitrago Camilo Andres4425197BOG2047
8Motta Leon Gerardo4425332BOG2043
9Guzman Campo Elias4403746CUN2036S50Juego De Reyes
10Barrios Hernando4411153BOG2034S50
11Romo David4421272BOG1991
12Vargas Mauricio4404572VAL1990
13Nieto Manuel Valerio Waldo4409612BOG1965U18
14Lozano Nestor Favian4412672CUN1951U18Juego De Reyes
15Bohorquez Pulgarin Samuel Davi4430484BOG1949U18
16Castellanos Rodriguez Camilo4434625BOG1949U18
17Zuluaga Torres Juan Pablo4409388BOG1945
18Borbon Oscar4417674BOG1927
19Cardozo Carlos Eduardo4409477CUN1925Juego De Reyes
20Prado Leonardo4404092BOG1914S50
21Nieto Guillermo Luigui Ubaldo4409604BOG1913U18
22Nieto Manuel Guillermo4415272BOG1892S50
23Aguilar Hernando4420713BOG1867S50
24Contreras R Wilson Mauricio4426886BOG1861
25Corredor Castellanos Camilo4425871BOG1822U18Sicoopweb
26Buitrago BernardoCUN0Paralimpico
27Ortegon Villacorte Daniela4407113CUN1800w
28Duarte Andres Javier4433181BOG1781
29Cuellar Jose Gabriel4431260CUN1756Paralimpico
30Fraile Vela Maria Isabel4425901BOG1752wU18
31Caceres Quintero Gerson Mauric4431154BOG1734
32Penas Burgos Nestor4411420BOG1710S50
33Nieto Mancilla Frank Fernando4433645BOG0
34Pacheco Luis Emilio4423623BOG0
35Rodriguez Venegas JaimeCUN0S50Paralimpico
36Torres Daza JairoCUN0S50Paralimpico
37Bautista Miguel Fernando4429931BOG0
38Caballero GuillermoBOG0
39Rosero Hugo Alberto4410769BOG1625S50
40Castellanos Carlos4434544BOG0S50
41Peralta Gonzalez Javier HernandoCUN1600Paralimpico
42Puerto R Ruth Maribel4427297CUN0wParalimpico
43Elizalde Eduar4433459VAL0
44Sanchez Rubiela4423755CUN0wU18
45Bustamante FernandoCUN0Paralimpico
46Bohorquez Jorge4432401ANT0
47Diaz Gutierrez LibardoBOG0S50Anolaima
48Duque SantiagoBOG0U18