Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:

Cupa Romaniei la sah rapid pe echipe 2012 - masculin

Ultima actualizare04.06.2012 11:28:43, Creator/Last Upload: romanian chess federation (licence 25)

Clasament final dupa 9 runde

LocNr.startEchipaNr. partide  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4 
11ACS Sah Apa Nova Bucuresti 1963015223,5499,8
22Politehnica Iasi971115024,0507,3
34CSM Baia Mare970214023,5490,0
48ACS Sah Apa Nova Bucuresti 2952212024,0444,3
55CSU Ploiesti951311023,0426,8
67CS Victoria Techirghiol943211021,5394,0
76Clubul Central de Sah Bucuresti 1951311020,5402,5
83CSM Lugoj950410021,0404,0
910Conpet Ploiesti 1950410019,5368,5
1015Chindia Targoviste950410019,5275,5
1118CSU Targoviste950410018,5306,3
1217Energy Cameron Campina94149019,5269,3
1319Conpet Ploiesti 294149018,0286,0
1411CS Otopeni94149016,5290,5
1520Clubul Central de Sah Bucuresti 293339016,5241,3
1613Sissa Constanta 194149015,5250,0
1716CS Spartac Bucuresti94058018,5239,0
1812Master Mind Bucuresti93248017,5272,8
1914Petrom Flacara Moreni 193248017,5229,8
209Colosseum Giurgiu 193248015,5278,0
2121ACS Sah Apa Nova Bucuresti 394058014,0215,3
2223Petrom Flacara Moreni 293157018,0221,5
2324CS Tinerii Maestri Bucuresti92256016,0251,8
2422Colosseum Giurgiu 291264014,0169,5
2526CSU Arad9027208,0105,3
2625Sissa Constanta 29018104,557,5

Adnotare:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Tie Break3: points (game-points)
Tie Break4: FIDE-Sonneborn-Berger-Tie-Break

Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 07.09.2021 12:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use