Σημείωση: Για να ελαττωθεί ο φόρτος του διακομιστή από τον ημερήσιο έλεγχο όλων των συνδέσμων από μηχανές αναζήτησης όπως Google, Yahoo κλπ., όλοι οι σύνδεσμοι για τουρνουά παλαιότερα των 2 εβδομάδων (ημ. λήξης) εμφανίζονται πατώντας το προσεχές πλήκτρο:


προβολή στοιχείων τουρνουά
 

XI GRAN TORNEO INTERNACIONAL AFICIONADOS "B" S-2000 BENIDORM - Gran Hotel Bali 2012 (Event FIDE code: 69405)

Τελευταία ενημέρωση13.12.2012 15:49:17, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: ia vicente fernando g¢mez roca

Αρχική Κατάταξη

Α/Α ΌνομαΑΜFIDE IDΧΩΡΔΕλοΕΕλοφύλοΤυπ.Ομ.Σύλλογος
1
Moreno Giron Victor M.5242224828ESP19992043VAL Alicante
2
Zamora Soler Raul121632273225ESP19981964VAL API Elx
3
Abul Qasem010201815BAN19980BAN
4
Adeyemi Adedeji2374222262539ESP19971993CAT Martorell
5
Moya Mallafre Erik28692237709ESP19951982RIO Sociedad Ajedrecística Logroñes
6
Perez Garcia Jose Miguel117322227657ESP19931972H*VAL CM Castellón
7
Roca Cruz Rafael1183632022450ESP19922022VAL Alzira
8
Ingunza Lopez Txema72842225417ESP19921978H*VETEUS Rey Ardid
9
Ramirez Rus Fernando139782267535ESP19921970VAL Ibi
10
Picazo Gonzalez Alejandro156562280540ESP19911966VAL Alicante
11
Sanz Bastos Fernando12392205432ESP19892027VETCAT Jaque Barcelona
12
Johnsen Kjell Magne01505319NOR19890H*NOR Vadsø Norway
13
RKukov Andrej02906341BUL19880BUL
14
Hernandez Delgado Gabriel3592211734ESP19872030VETARA El Olivar
15
Marti Blanes Jose Manuel217712247518ESP19871967VAL Aspe
16
Arroyo Rodriguez Jesus138172277760ESP19851979H*AND La Jara
17
Sumin Vladyslav014128438UKR19830S-16UKR Lviv
18
Tonus Alex22589837911ITA19801962VAL Alicante
19
Cardenas Fernando Adrian032042981ESP19800CAT Barcelona
20
RSanchez Moreno Jose Carlos26972226928ESP19781992ARA AAA
21
Reginaldo Huix Pere144292256134ESP19771919HCAT
22
Fernandez Gil Ruben Carlos228202208750ESP19761988S-16MAD
23
Moya de la Flor Daniel141592263114ESP19761959H*AND ANFORA-ELECAM
24
Real Masdeu Albert953522234551ESP19742022VETCAT Sant Cugat
25
Bas Mas Miguel230692237954ESP19741940S-16VAL Fomento Gandía
26
Busto Prendes Abel49162274744ESP19731944AST
27
Botelho Luis Miguel Rodrigues01904981POR19720H*POR CPNDA Faro
28
Galle Andre0201600BEL19720H*BEL
29
Haddad Filho Paulo Ibrahim02103702BRA19720H*BRA
30
RRios Garcia Miguel02219000ESP19720VAL Zugzwang
31
Picornell Morant Juan Enrique117582214741ESP19701917VAL Xeraco
32
Blonna Michele0811327ITA19700H*ITA Roma
33
Sanchez Sanchez Alberto27742265338ESP19681927CTM Albacete
34
Iglesias Garcia Jorge2387822224629ESP19681915H*S-16GAL Universidade de Vigo
35
Jimenez Chacon Francisco735322294694ESP19661953AND
36
Hall Rachid1824322224327ESP19641945MAD
37
Muniz Giron Carlos13572231158ESP19631935H*VETAST Oviedo'93
38
Blanco Juan03900100VEN19630H*
39
RMeruvia Meruvia Juan03407616CHI19630CHI Arica
40
Stefanov Evtim02907070BUL19630BUL
41
Rodriguez Marcos Jose R.6462230917ESP19621966CAT Salou
42
Gonzalez Pabollet Jesus Maria693722242597ESP19621964VETNAV Casino de Pamplona
43
Gonzalez Cuervo Eloy206992239299ESP19611923AST
44
Baeza Garcia Agustin153972298449ESP19581938H*VAL Vila-real
45
Becking Franz Josef04632540GER19580H*GER SV Schwalbach
46
Fernandez Aguilar Francisco238262286262ESP19551957CAT SCC Sabadell
47
Cebada Benitez Fernando1482224674ESP19531931VETAND PAI
48
Oualili Abdelali09001417MAR19530
49
Lopez Heras Arturo4382225433ESP19521987VETMAD La Didactica
50
Nieto Tornero Jose202932294354ESP19511926VAL CIM Benimaclet
51
Simeonov Ventsislav02908387BUL19500BUL
52
Gutierrez Leon70952218283ESP19471945VETEXT
53
Aprea Daniele0886548ITA19460CAT CECOB
54
Bote Kobolo Benjamin166512289440ESP19441969MAD
55
Borja Perez Jose294722219587ESP19441937MUR Cabezo de Torres
56
Rios Torondell Jaume96402223236ESP19441932CAT Sant Cugat
57
Patino Andreu Ramon117032219301ESP19441879VAL Torrevieja
58
Turcheniak Yury024106429RUS19420RUS
59
Tirado Parra Alberto144702265354ESP19401961MAD La Expansión
60
Rucsandescu Dan01209868ROU19390ROU CS Politehnica Iasi
61
RAtanasiu Nicolae0262420BEL19380BEL Chess Club Anderlecht
62
RPerez Garcia Juan Angel31812211262ESP19371925CTM Ateneo Albacete
63
Albers Andreas04673280GER19370GER Hamburger Schachklub von 1830
64
Egan Colm02501732IRL19370HVETIRL Dublin
65
Allabatre Steeve0695602FRA19360FRA saint thomas
66
Kaufmann Vazquez David2468322288260ESP19341959H*CAT Tarragona
67
Delgado Lozano Jose Manuel132802236222ESP19341890MUR Ruy López de Cieza
68
Cuevas Silva Angel556222221131ESP19281958CAT Figueres
69
RRamon Gualberto Arturo1181322235566ESP19271919VAL Sueca
70
Esquerdo Nogueroles Gaspar23502218674ESP19271894VAL La Vila
71
Larranaga Aldalur Jose Joaqui74782287234ESP19261943EUS Zarautz
72
Parks Joseph02401720SCO19230H*VSCO
73
Marquez Bernal Florencio159932275309ESP19221974H*AND Chaturanga
74
Moragrega Herrero Juan Jose9622277212ESP19221941VETMAD
75
Thomson Neil02402246SCO19220H*SCO
76
Navarro Molina Carmelo Jose149402263734ESP19191917VAL
77
Fernandez Contreras Juan Carl2632432063229ESP19181908VAL Costa Blanca
78
Stamenov Valeriy02908280BUL19150BUL Sofia
79
Wlogalski Olivier0208353BEL19150BEL Crelel
80
Moya Albaladejo Jose Antonio8732224046ESP19121884H*MUR Mar Menor
81
Voet Dirk0207993BEL19110H*BEL Mechelen
82
Cohen Avi02025329USA19100USA
83
Trabazos Gallego Javier157502277727ESP19091896CTM Ateneo Albacetense
84
Cabrera Tormo Federico35872261383ESP19051880VETVAL Benimodo
85
Garcia Serrano Jose M.163122285215ESP19021957MAD
86
Kleboe James P R02401746SCO19020H*VETSCO
87
RPorfireanu Serban01208632ROU19020ROU CS Politehnica Iasi
88
RAlbert Garrote Amadeo33312224313ESP19001869VAL Sueca
89
RCano Alarcon Rafael361322293183ESP19001860MUR Beniel
90
Castrillon Otero Javier130672263343ESP18971888H*CAT Gerunda
91
Robles Bryan07301367GUA18970H*MAD Leganés
92
RBuenafe Moya Jesus35712247780ESP18951906VAL Zugzwang
93
Elmas Mustafa06309682TUR18920H*TUR
94
RDiez Jover Alberto34472282038ESP18911859VAL Goloso Peon
95
RManas Garcia-Mascaraque Ramon148962295547ESP18901772CTM Los Molinos
96
Blesa Fernandez Francisco2628732050704ESP18891869S-16MUR Casa Ajedrez Murcia
97
Gillespie David Mcphail02403307SCO18890H*SCO
98
Valarezzo Ricard Pedro136262264137ESP18881888VETCAT Sant Boi de Llobregat
99
Ribera Cebolla Marc2415522238999ESP18851864H*S-16VAL Cullera
100
Fournier Manuel0687421FRA18840H*FRA
101
Pastor Briones Jose31702275970ESP18831870VETVAL Benidorm
102
Zotes Flecha Luis128482287404ESP18831865VETVAL Benidorm
103
Ayza Casamitjana Antoni134182252384ESP18821875CAT Barceloneta
104
Gomez Lopez Pedro68052260913ESP18801832VAL Costa Blanca
105
Gillespie Gary02402777SCO18780H*SCO
106
Portillo Castellon Javier229722269570ESP18761841MU Casa del Ajedrez
107
Suarez Garcia Ivan213072202727ESP18751840AST Universidad de Oviedo
108
Garcia Martin Juan Manuel28292221780ESP18741908VETMAD
109
Coves Sepulcre Laureano134472264366ESP18731807VAL API Elx
110
Blondel Jerome0644340FRA18720FRA orcher la tour
111
RBouzidi Mohamed259732296624ESP18691840VAL API Elx
112
Garcia Sanchez Jose Manuel02283492ESP18650H*VETEUS Zuridaltza
113
Martinez Zazo Jesus31442237695ESP18631868H*NAV
114
Young Mel J0410357ENG18630VETENG Hastings
115
RFernandez Garcia Francisco145532259656VAL18621810VAL
116
Rico Sanchez Julio28862272920ESP18591839VETVAL Enric Valor Figueras Pacheco
117
Scholl Alois012951102GER18580GER
118
Maronda Escriva Ivan114352249847ESP18571846VAL Castelló de Rugat
119
Martin-Consuegra Barrilero Ja80822259206ESP18551885MAD Pueblo Nuevo
120
Rodriguez Gonzalez Miguel Ang2086722229345ESP18551848H*CTL Palencia
121
Outeiro Padin Heladio131752268876ESP18551809H*GAL
122
Catherine Bertrand0697702FRA18550H*FRA
123
Moya Pol Antonio85252204673ESP18531891BAL Binissalem
124
RGarzon Negrete Martin Felipe236422250131ESP18531878MAD
125
Carrasco Fernandez Manuel36302255561ESP18521767HVET
126
Armelles Ferrer Miguel227372246503ESP18521763VAL CM Castellón
127
RGuttridge David0470341ENG18520VETENG Martham
128
Moreno Cervera Jose Luis84702274213ESP18471864BAL Sant Josep
129
Nazarov Alexander024164950RUS18470H*VAL Capablanca Torrevieja
130
Fuset Torralba Jose Luis37402269910ESP18461856VETVAL ONCE
131
Moore Robin02402807SCO18460H*SCO
132
RAlonso Igual Ignacio33492269813ESP18431834VETVAL Rafa Bayarri Alboraya
133
Mengual Jerez Antoni82352287307ESP18411857H*VETCAT Union Coral
134
Delgado Lozano Ignacio Maria2616332043198ESP18411817AND La Merced
135
Todic Simo0837903ITA18410ITA
136
Teran Pereda Luis1125722230980ESP18381883VETCNT
137
RBallester Pomata Miguel Angel339832022824ESP18361897VAL Enric Valor Figueras Pacheco
138
Alonso Jimenez Jaime166202287030ESP18361863VAL Benidorm
139
Mcgovern Patrick02402793SCO18350H*
140
RBeaskoa Estany Gabriel2571232028113ESP18321831CAT Peona i Peó
141
Pascual Fuertes Jose Enrique89732290979ESP18311829H*RIOJA Rioja
142
Chesa Chavarria Aurelio1512210800ESP18301829H*VETARA Fraga
143
Velasco Gomez Esperanza25422210754ESP18281828wVETMAD
144
Saber Salah2724310607633EGY18271858MAD La Didactica
145
Orti Boix Miquel Lluis88082262304ESP18261836VETCAT Alcanar
146
Martin Espeja Jorge J.1866322208550ESP18251873H*MAD AVA Madrid
147
Blanco Blanco Jesus125362256924ESP18251862VETMAD
148
Vera Juan Andreu2401522273921ESP18251726S-16VAL EVA Manises
149
Garcia Martinez Oscar65492270919ESP18221881RIO Sociedad Ajedrecística Logroñes
150
Altin Halis06309330TUR18200H*VETTUR

Προβολή πλήρους λίστας