Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Ostravský koník 2012 - FIDE Open B

Poslední aktualizace06.05.2012 14:54:33, Creator/Last Upload: czech republic licence 1

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgKlub/Místo
1
Kubeczka AlešCZE1994TJ Slovan Havířov
2
Borovička BohumilCZE1992TJ Mořkov
3
Trombík KarelCZE1989SK Slavia Orlová
4
Píša VladimírCZE1981ŠK U Freda Darkovičky
5
Doležal RadoslavCZE1980Klub šachistů Říčany 1925
6
Oborný LuborCZE1979ŠK Slavoj Poruba
7
Albertovič LukášCZE1977ŠK Slavoj Poruba
8
Macek KamilCZE1960TJ Bohemia Poděbrady
9
Novák BořivojCZE1958T.J. Sokol Hranice
10
Pšenička PavelCZE1955VOKD Poruba
11
Blecha ZdeněkCZE1952Sokol Fryčovice
12
Geffert MichalCZE1948Baník Havířov
13
Šamu PavelCZE1947TJ Mittal Ostrava
14
Hasinski KrystianPOL1939TS Kuźnia Rybnik
15
Bražina DavidCZE1936TJ Mittal Ostrava
16
Hlubina PavelCZE1935VOKD Poruba
17
Tyleček DrahomírCZE1929TJ Mariánské Hory
18
Blecha JosefCZE1929Sokol Fryčovice
19
Habada JindřichCZE1905ŠK Hotel Merkur
20
Petrov NikolajCZE1904ŠK Šenov
21
Petkevich DenisRUS1902Moskva
22
Čubok ZdeněkCZE1901TJ Vendryně
23
Milat PatrikCZE1895Beskydská šachová škola o.s.
24
Týn MarekCZE1890TJ Slovan Havířov
25
Vízner JaroslavCZE1889Baník Havířov
26
Balogh MilanCZE1873TJ Mittal Ostrava
27
Valenčík JozefCZE1872TJ Slovan Havířov
28
Vlček AntonínCZE1861TJ Vítkov
29
Čubok MilanCZE1856TJ Dobratice
30
Müller LeoCZE1851TJ Vítkov
31
Badačová IrenaCZE1847TJ Respekt
32
Bergloviec JanCZE1839ŠK POGO Budišov n.B.
33
Cyroň KarelCZE1838OS Rychvald
34
Červenka RomanCZE1833TJ Slovan Havířov
35
Hradský AlešCZE1830Sportovní klub Prostějov
36
Broskevič LumírCZE1822ŠK Šenov
37
Omasta DušanCZE1802TJ Slovan Havířov
38
Nisztuk MichalPOL1798Klub Zryw
39
Vinklárek RobertCZE1792TJ Nový Jičín
40
Prokop TomášCZE1792Sokol Fryčovice
41
Tantsov PeterRUS1779
42
Vaníček MichalCZE1775Beskydská šachová škola o.s.
43
Pecha VladanCZE1773Beskydská šachová škola o.s.
44
Skočková KateřinaCZE1760Sokol Polanka n/O
45
Krupanský JaromírCZE1753TJ Slovan Havířov
46
Kaňák FilipCZE1753Beskydská šachová škola o.s.
47
Škuta ArnoštCZE1753TJ Mariánské Hory
48
Parakhoni AndreyRUS1751Moskva
49
Rychtecký PavelCZE1749ŠK Teplárna Praha-Malešice
50
Chrostek LukášCZE1744TJ Mittal Ostrava
51
Šafarčík MiroslavCZE1740HTJ Odra Ostrava
52
Kapoun PavelCZE1731TJ Chlumec
53
Doškař MiloslavCZE1729Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
54
Hasinski SebastianPOL1727TS Kuźnia Rybnik
55
Kolařík TomášCZE1722ŠK Hošťálkovice
56
Klus MilanCZE1721TJ Dobratice
57
Románek ZdeněkCZE1695TJ Sokol Valašská Bystřice
58
Jaššo SlavomírCZE1688ŠK POGO Budišov n.B.
59
Žižka RadimCZE1681Sokol Skalice
60
Havelka OndřejCZE1655Beskydská šachová škola o.s.
61
Bohanesová VendulaCZE1653Beskydská šachová škola o.s.
62
Alekseev VasilyRUS1635Moskva
63
Kaňáková NatálieCZE1614Beskydská šachová škola o.s.
64
Zemková KláraCZE1594Beskydská šachová škola o.s.
65
Čech JanCZE1572Beskydská šachová škola o.s.
66
Pistovčáková AnetaCZE1557TŽ Třinec
67
Lisowski AdamPOL1553TS Kuźnia Rybnik
68
Chlevišťan JaromírCZE1546VOKD Poruba
69
Gemsa PavelCZE1531MSA Dolní Benešov
70
Židek DanielCZE1528Beskydská šachová škola o.s.
71
Bok ZdeněkCZE1488Sokol Dobrá
72
Pirhala LadislavCZE1445Dynamo DP Ostrava
73
Jamka BřetislavCZE1970Slovan Ostrava
74
Tománek MarekCZE1886ŠK Petřvald u NJ
75
Kondula DominikCZE1882VOKD Poruba
76
Šoki ZdeněkCZE1872Sokol Vítkovice
77
Jureček DanielCZE1798Orel Opava
78
Bok TomášCZE1777Sokol Dobrá
79
Halámka PavelCZE1768TJ Mittal Ostrava
80
Gavroň LadislavCZE1749Slovan Ostrava
81
Pyka MilanCZE1739
82
Stania PetrCZE1737Slezan Opava
83
Brzezny PetrCZE1709OS Rychvald
84
Cvik ŠtěpánCZE1707VOKD Poruba
85
Szabó PavelCZE1697Slovan Ostrava
86
Beneš JaroslavCZE1665Slovan Ostrava
87
Hanák TomášCZE1645OS Rychvald
88
Holiš JaroslavCZE1616TJ Nový Jičín
89
Repák JanCZE1603TJ Mittal Ostrava
90
Vnouček MartinCZE1584TJ Jawa Brodce
91
Čáp ŠimonCZE1582VOKD Poruba
92
Lička RadekCZE1574TJ Mariánské Hory
93
Semančík DavidCZE1561OS Rychvald
94
Bagar MiroslavCZE1546Sokol Vítkovice
95
Koki JanCZE1545TJ Mariánské Hory
96
Filip TomášCZE1535Beskydská šachová škola o.s.
97
Šrámek OndřejCZE1496SK Slavia Orlová
98
Kuchař MatějCZE1490Beskydská šachová škola o.s.
99
Zimnioková MarkétaCZE1464Šachový klub Karviná o.s.
100
Bošňák OndrejCZE1440VOKD Poruba
101
Sedláček MilanCZE1425Slezan Opava
102
Kopcová LudmilaCZE1338TJ Mittal Ostrava
103
Valenčíková SandraCZE1319TJ Slovan Havířov
104
Beluská TerezaCZE1315Beskydská šachová škola o.s.
105
Demko RobertCZE1250Beskydská šachová škola o.s.
106
Fridrišek TomášCZE1250TJ Mittal Ostrava
107
Gemsová TerezaCZE1250MSA Dolní Benešov
108
Gřesová ZuzanaCZE1250Beskydská šachová škola o.s.
109
Halamíček RadekCZE1250Beskydská šachová škola o.s.
110
Haška FilipCZE1250Beskydská šachová škola o.s.
111
Kudělásek DaliborCZE1250Beskydská šachová škola o.s.
112
Sikora MatoušCZE1250OS Rychvald
113
Kopec LadislavCZE1100TJ Mittal Ostrava
114
Malina RomanCZE1100ŠK Slavoj Poruba
115
Tichá AnetaCZE1100MSA Dolní Benešov
116
Vyvial PatrikCZE1100Beskydská šachová škola o.s.
117
Alexandr PetrCZE1000Slovan Ostrava
118
Biron ValeriyRUS1000Moskva
119
Bubík AntonínCZE1000
120
Chernyshev AndreyRUS1000Moskva
121
Depta TomášCZE1000Dynamo DP Ostrava
122
Frydrych LukasPOL1000TS Kuźnia Rybnik
123
Grygar PetrCZE1000TJ Mariánské Hory
124
Ivanov AlexanderRUS1000Moskva
125
Kočí TomášCZE1000ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
126
Kuliamin AntonRUS1000Moskva
127
Lendel FilipPOL1000TS Kuźnia Rybnik
128
Lugovets DmitryRUS1000Moskva
129
Machura JaroslavCZE1000
130
Mikhailoviskiy VladimirRUS1000Moskva
131
Nguyen Thai Dai VinhCZE1000ŠK Praha-Smíchov
132
Přeček DušanCZE1000VOKD Poruba
133
Shelepen AleksandrRUS1000Moskva
134
Shelepen MariaRUS1000Moskva
135
Tretyakov AlexanderRUS1000Moskva
136
Vikharev AlexeyRUS1000Moskva
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 07.09.2021 12:51
PixFuture exclusive partner, tiráž