Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Ostravský koník 2012 - FIDE Open A

Poslední aktualizace06.05.2012 14:31:42, Creator/Last Upload: czech republic licence 1

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgKlub/Místo
1
IMŠimáček PavelCZE2447Agentura 64 Grygov
2
IMPlát VojtěchCZE2436TŽ Třinec
3
IMHausner IvanCZE2408ŠK Mahrla Praha
4
IMPacher MilanSVK2402ŠK Slovan Bratislava
5
IMDoležal RadoslavCZE2384TJ Praha-Pankrác
6
Nguyen PiotrPOL2374Gostmat Gostynin
7
FMTilicheev ViacheslavRUS2366Moskva
8
IMMichenka JozefCZE2353Šachový klub GEOFIN Ostrava
9
FMVojtek VladimirSVK2345ŠKŠ Dubnica nad Váhom
10
FMKočiščák JiříCZE2340Šachový klub GEOFIN Ostrava
11
IMPlischki SebastianGER2333SV Bueckeburg
12
Weichhold PawelPOL2326 AKSz Hetman Koszalin
13
IMKantorik MarianSVK2323
14
FMMalík JanCZE2321ŠK Slavoj Poruba
15
FMHolemář DavidCZE2306ŠK Bystrc Oilers
16
IMPoloch PetrCZE2297TJ Mittal Ostrava
17
FMFiřt StanislavCZE2294Šachový klub GEOFIN Ostrava
18
Hladík OtoCZE2207TJ Mittal Ostrava
19
IMSikora-Lerch JanCZE2206ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
20
Veselý MartinCZE2196TJ Mittal Ostrava
21
FMLys JosefCZE2191Šachový klub Karviná o.s.
22
Šedý PavelCZE2178ŠK Praha-Smíchov
23
WFMBukhteeva ViktoriaRUS2173Moskva
24
Macíček JakubCZE2171Beskydská šachová škola o.s.
25
Očkay TomášCZE2171VOKD Poruba
26
FMBombek PeterSVK2166ŠKŠ Dubnica nad Váhom
27
Dogodkina JuliaRUS2161Moskva
28
FMKroužel JaroslavCZE2143TJ Praha-Pankrác
29
Slanina MiroslavCZE2140Sokol Dobrá
30
Chlevišťan JakubCZE2140VOKD Poruba
31
Štukner ŠimonCZE2136Beskydská šachová škola o.s.
32
Zimniok LubomírCZE2135Šachový klub Karviná o.s.
33
Weissmann LukášCZE2123Sokol Dobrá
34
Záleský KarelCZE2116Slezan Opava
35
WCMLeks MariaPOL2103 Polonia Warszawa
36
Šnyta ZdeněkCZE2098ŠKTP Hrabyně
37
Omamík PavelCZE2086TJ Studénka
38
Suchánek MiroslavCZE2079MSA Dolní Benešov
39
Dobeš LuděkCZE2069VOKD Poruba
40
Kolář StanislavCZE2061ŠK Šenov
41
Papán CyrilCZE2059TJ Nový Jičín
42
Aleksandrovskiy DmitriyRUS2056Moskva
43
Dvořák VladimírCZE2030SK ROŠÁDA Prostějov
44
Kubík MichaelCZE2030Beskydská šachová škola o.s.
45
Tichý MiroslavCZE2026SK ROŠÁDA Prostějov
46
Didi JanCZE2019TJ Mittal Ostrava
47
Stehlík JiříCZE2017Sokol Kolín
48
Závěšický PetrCZE2008Sokol Dobrá
49
Pavera VítCZE2004Orel Opava
50
Žemlička VítCZE1998Sokol Praha-Kobylisy
51
Van Nieuwenhuizen HansNED1974Krimpen aan den Ijssel
52
Melzer PatrikCZE1969TJ Slovan Havířov
53
Šnajdr TomášCZE1968ŠK Hotel Merkur
54
Plašil PetrCZE1948Sokol Praha-Kobylisy
55
Kotouček JiříCZE1947Baník Havířov
56
Lexa VáclavCZE1940TJ Sokol Praha-Vršovice
57
Kondula LukášCZE1912VOKD Poruba
58
CMMaltsev LeonidUKR1907Gambit
59
Číhal JanCZE1901ŠK KME-DDM Kuřim
60
Nguyen Thai Dai VanCZE1897Beskydská šachová škola o.s.
61
Parakhoni AnnaRUS1878Moskva
62
Morozova YuliaRUS1875Moskva
63
Chromík TomášCZE1829Beskydská šachová škola o.s.
64
Glacner KarelCZE1649ŠK Bystrc Oilers
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 07.09.2021 12:51
PixFuture exclusive partner, tiráž