Logged on: Gast
Servertime 23.04.2024 08:37:46
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Tournament-Database
AUT championship
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 5 days (end-date) are shown after clicking the following button:
Steinitz 2023 - Bitola
Last update 21.01.2023 16:27:08, Creator/Last Upload: zocpoc
Search for player
Search
Starting rank
No.
Name
FideID
FED
Rtg
sex
Typ
Club/City
1
IM
Lazov Toni
15000770
MKD
2327
Alkaloid
2
Ilievski Borce
15000591
MKD
2141
Sah Seh
3
Gjorgjieski Dejan
15001229
MKD
2138
Pelagon
4
FM
Kralevski Aleksander
15000664
MKD
2135
Fisher
5
Damceski Marjan
15001920
MKD
1969
Pelagon
6
Minas Ioannis
4251857
GRE
1966
7
FM
Ilic Ljubomir
15000540
MKD
1964
8
Vardakas Grigorios
4264843
GRE
1964
U20
9
Jankov Saso
15002101
MKD
1917
Karpos
10
Ranic Viktor
15002870
MKD
1859
Karpos
11
Stojanovski Valentin
15002675
MKD
1830
Sah Seh
12
Rajchovski Lazar
15010210
MKD
1823
Sah Seh
13
Zvezdakoski Matej
15004961
MKD
1776
U18
Alkaloid
14
Ahmedi Ismail
15005518
MKD
1771
Prilep
15
Temkov Blagoja
15001385
MKD
1768
Karpos
16
Smilevski Blagoj
15010074
MKD
1717
Sah Seh
17
Brzovski Tomica
15001377
MKD
1695
Sah Seh
18
Popchevski Darko
15008533
MKD
1677
Sah Seh
19
Bozhinovski Miloe
15011909
MKD
1666
Sah Seh
20
Karapetrov Gjorgji
15003574
MKD
1656
Sah Seh
21
Zeca Skrielj
15006387
MKD
1652
Prilep
22
Popagjoski Ljupco
15002381
MKD
1645
Lasker
23
Lusheski Konstantin
15005275
MKD
1611
U18
Lasker
24
Arslanovic Edin
15005526
MKD
1606
Prilep
25
Shterijov Stojanche
15009670
MKD
1597
Shtip
26
Koloski Andon
15010945
MKD
1584
Lasker
27
Smolikj Momchilo
15009661
MKD
1576
Shtip
28
Jovanovski Zoran B
15008274
MKD
1573
Sah Seh
29
Hristovski Marjan
15008495
MKD
1571
U20
Shtajnic
30
Popchevski Zoran
15009939
MKD
1543
Sah Seh
31
Markusheski Mihail
15012794
MKD
1510
U16
Prilep
32
Nasev Emil
15012050
MKD
1500
Shtip
33
Velkoski Ivan
15005992
MKD
1477
U18
Alkaloid
34
Markovski Marko
15012034
MKD
1473
U16
Sah Seh
35
Alexandri Dimitra
42107989
GRE
1456
w
U14
36
Novevski Bojan
15007111
MKD
1456
37
Stojkovski Pece
15012239
MKD
1433
Sah Seh
38
Gulaboski Oliver
15011933
MKD
1400
Krivogashtani
39
Atanasov Martin
15008665
MKD
1376
Sah Seh
40
Naskov Aleks
15007847
MKD
1366
Shtajnic
41
Loshkov Konstantin
15005348
MKD
1365
42
Grashkoski Leonid
15012859
MKD
1362
U20
Pelagon
43
Nedelkovski Andrej
15012069
MKD
1333
U16
Sah Seh
44
Naskov Malachi
15007855
MKD
1316
U14
Shtajnic
45
Jevtimov Aleksandar
15010880
MKD
1311
Carevi kuli
46
Todosiev Mitko
15012867
MKD
1284
Shtip
47
Vardaka Sofia
25824848
GRE
1269
w
U16
48
Lukaroski Filip
15012018
MKD
1256
Krivogashtani
49
Lozanovski Andrej
15010830
MKD
1249
U16
Shtajnic
50
Usovic Goran
15013294
MKD
1225
Lasker
51
Gjorgjieska Teodora
15013812
MKD
1202
w
U14
ZSK Prilep
52
Smilevski David
15008690
MKD
1124
U16
Sah Seh
53
Radonjanin Nikola
15007774
MKD
1120
U14
Gambit Asseco see
54
Vardaka Styliani
25846388
GRE
1116
w
U14
55
Simonoski Luka
15009394
MKD
1109
U10
Alkaloid
56
Rovchanin Filip
15011291
MKD
1075
U18
Shtajnic
57
Veleva Ilijana
15010422
MKD
1026
w
U10
Alkaloid
58
Smilevska Nade
15009378
MKD
1020
w
U12
Sah Seh
59
Bojadjiev Boris
15014088
MKD
0
Sah Seh
60
Gagachev Dimitar
15014070
MKD
0
61
Galovska Magdalena
15013057
MKD
0
w
U20
Shtajnic
62
Kalev Boris
15012964
MKD
0
Carevi kuli
63
Karanfilov Hristo
15011992
MKD
0
U10
Shtajnic
64
Koleski Blagoja
15013359
MKD
0
Krivogashtani
65
Nechova Ana Marija
15010368
MKD
0
w
U18
Shtajnic
66
Pecev Zvonko
15012972
MKD
0
Carevi kuli
67
Tancevski Krste
15012980
MKD
0
Carevi kuli
68
Ujgunoski Mario
15013332
MKD
0
U18
Pelagon
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use