Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 12:39:22
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Головна
Турнірна база даних
AUT
Фото
ЧАВО
Онлайн реєстрація
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Увага: щоб знизити навантаження серверу від сканування усіх посилань (а їх більше 100 000) такими пошуковими системами як Google, Yahoo та іншими, усі посилання старіше двох тижнів сховані та відображаються після натискання на наступну кнопку:
Показати додаткову інформацію
Školské Majstrovstvá regiónu HE, SV a VT v zrýchlenom šachu SŠ 22/23 - študenti
Останнє оновлення29.11.2022 12:32:56, Автор /Останнє завантаження: Slovak Chess Federation license 9
Search for player
Пошук
Стартовий список
Ном.
Ім'я
код FIDE
ФЕД.
Рейт.
Тип
Клуб/Місто
1
Valko Michal
14953790
SVK
1862
HE
GAGLS Humenné
2
Greno Pavol
14957744
SVK
1835
HE
GAGLS Humenné
3
Simonova Stela
14949636
SVK
1744
HE
GAGLS Humenné
4
Simon Leonard
14949628
SVK
1560
HE
GAGLS Humenné
5
Kuzma Samuel
14958333
SVK
1549
HE
GAGLS Humenné
6
Bucko Samuel
14949490
SVK
1458
HE
GAGLS Humenné
7
Babjarcik Tobias
14949466
SVK
1202
HE
GAGLS Humenné
8
Lucova Karolina
14964279
SVK
1117
SV
CSŠ Snina
9
Blaha Tomas
14953978
SVK
1089
HE
GAGLS Humenné
10
Volohda Alex
14953820
SVK
1078
HE
SOŠ Polytechnická HE
11
Marcinko Michal Jan
14963167
SVK
1025
SV
CSŠ Snina
12
Andrejčík Dávid
SVK
1000
SV
Gymnázium Snina
13
Bača Dávid
14953803
SVK
1000
HE
SOŠ Polytechnická HE
14
Balogáč Ján
SVK
1000
HE
CSŠ Humenné
15
Cogan Erik
SVK
1000
SV
CSŠ Snina
16
Červeňák Jakub
SVK
1000
VT
OA Daxnerova VT
17
Čisľák Richard
SVK
1000
HE
GAGLS Humenné
18
Debrecényi Adam
SVK
1000
HE
CSŠ Humenné
19
Fedorko Peter
SVK
1000
HE
SOŠ Polytechnická HE
20
Ganajová Lucia
SVK
1000
HE
CSŠ Humenné
21
Gerzaničová Viktória
SVK
1000
SV
CSŠ Snina
22
Hančar Dominik
SVK
1000
HE
CSŠ Humenné
23
Harmaňoš Tibor
SVK
1000
SV
SPŠ Snina
24
Hostiňák Daniel
SVK
1000
HE
GJZ Humenné
25
Chrin Adam
SVK
1000
SV
CSŠ Snina
26
Labon Radoslav
SVK
1000
HE
SOŠ Polytechnická HE
27
Leňková Daniela
SVK
1000
SV
Gymnázium Snina
28
Macejka Patrik
SVK
1000
SV
SPŠ Snina
29
Matejko Daniel
SVK
1000
HE
GJZ Humenné
30
Minďár Kenneth
SVK
1000
SV
SPŠ Snina
31
Novák Matúš
SVK
1000
HE
CSŠ Humenné
32
Sklenčar Jozef
SVK
1000
HE
CSŠ Humenné
33
Šmajdová Viktória
SVK
1000
SV
Gymnázium Snina
34
Tichá Adriána
SVK
1000
HE
GJZ Humenné
35
Tichý Richard
SVK
1000
VT
OA Daxnerova VT
36
Timko Daniel
SVK
1000
HE
SOŠ Polytechnická HE
37
Verbický Adam
SVK
1000
SV
Gymnázium Snina
сервер Chess-Tournament-Results
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Legal details/Terms of use