24ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (2012) Γ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

Τελευταία ενημέρωση09.04.2012 11:21:04, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: greek chess federation

Επιλογή τουρνουάN, A, B, C, D, E, ST, AG, BG, GG, L, O1, O2, O3
ΣύνδεσμοιΙστοσελίδα του Διοργανωτή, Σύνδεση με το ημερολόγιο τουρνουά
Επιλογή παραμέτρων προβολή στοιχείων τουρνουά
ΛίστεςΑρχική Κατάταξη, Αλφαβητική Κατάσταση παικτών, Στατιστικά Ομοσπονδιών, Παρτίδων και Τίτλων, Alphabetical list all groups, Χρονοδιάγραμμα
Πίνακας Τελικής Κατάταξης μετά από 9 Γύρους, Πίνακας Αρχικής Κατάταξης
Ατομικά ζευγάριαΓύ.1, Γύ.2, Γύ.3, Γύ.4, Γύ.5, Γύ.6, Γύ.7, Γύ.8, Γύ.9/9 , χωρίς αντίπαλο
Κατάταξη μετά απόΓύ.1, Γύ.2, Γύ.3, Γύ.4, Γύ.5, Γύ.6, Γύ.7, Γύ.8, Γύ.9
Excel και ΕκτύπωσηΕκτύπωση λίστας

 

Alphabetical list all groups

Α/ΑΌνομαΈλοΣύλλογοςΌνομα
1ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ168010ο ΠΟΛΙΧΝΗΣST
2ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ010ο ΠολίχνηςE
3ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ0ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝBG
4ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ059ο ΠΑΤΡΩΝD
5ΑΓΟΡΑΣΤΟΥΔΗΣ - ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ162027ο ΘεσσαλονίκηςL
6ΑΔΑΜΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ02ο ΠΟΛΥΓΥΡΟΥC
7ΑΔΑΜΙΩΤΗ ΝΙΚΟΛΙΝΑ02ο ΠΟΛΥΓΥΡΟΥO1
8ΑΔΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ0ΡΙΟΥD
9ΑΔΑΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ0ΡΙΟB
10ΑΛΑΣΚΑΡ ΙΛΑΤ02ο Γυμνάσιο ΜίκραςAG
11ΑΛΑΣΚΑΡ ΤΑΪΜΑ02ο ΜίκραςBG
12ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ147528ο ΠΕΙΡΑΙΑE
13ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ028ο ΠΕΙΡΑΙΑC
14ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ02ο ΔράμαςAG
15ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1420ΕΡΑΣΜΕΙΟΣST
16ΑΛΕΞΙΟΥ - ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ12803ο ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥAG
17ΑΛΕΞΙΟΥ - ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ04ο ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥO1
18ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ13351ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣL
19ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ19301Ο ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣL
20ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ03ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥC
21ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ03ο ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥB
22ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΥ ΞΑΝΘΟΥΛΑ0ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ JEAN D ARKO3
23ΑΝΔΡΟΜΕΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ11352ο ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣE
24ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ1205ΔΟΥΚΑD
25ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣ.-ΓΕΩΡΓ.14009ο ΠάτραςE
26ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ0ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΠΑΤΡΩΝBG
27ΑΝΕΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ0Γυμνάσιο ΑγρούGG
28ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ04ο ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥO1
29ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ14204ο ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥE
30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ10454ο ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥE
31ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ0ΕΚΠ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗN
32ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ010ο ΚΑΒΑΛΑΣA
33ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ142010ο ΚαβάλαςST
34ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ ΘΑΛΗΣ05ο ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣA
35ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ0ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝST
36ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ04ο ΖΩΓΡΑΦΟΥD
37ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ01ο ΠανοράματοςBG
38ΑΡΑΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ0ΠΡΟΤ. ΕΚΠ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣB
39ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ11253ο ΠατρώνE
40ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΒΥΡΩΝ1605ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣL
41ΑΡΠΑΤΖΑΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΑ01ο ΣΟΥΦΛΙΟΥC
42ΑΡΠΑΤΖΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ01ο ΣΟΥΦΛΙΟΥO2
43ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ13451Ο ΠΕΙΡΑΙΑL
44ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ0ΑΡΣΑΚΕΙΟBG
45ΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1375ΚΑΤΕΡΙΝΗBG
46ΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1415ΚΑΤΕΡΙΝΗGG
47ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ ΠΑΝΟΣ12852ο Γυμνάσιο ΚέρκυραςGG
48ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ06ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥC
49ΒΑΖΟΥΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ0Δ.Σ. ΚαμινίωνE
50ΒΑΖΟΥΡΑ ΕΙΡΗΝΗ1370Γυμνάσιο ΒραχνέϊκωνGG
51ΒΑΚΙΡΤΖΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ1060ΓΙΑΝΝΙΤΣΑBG
52ΒΑΛΙΑΔΟΥ ΔΑΦΝΗ0ΕΚΠ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗN
53ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ140510ο ΑλεξανδρούποληςST
54ΒΑΛΟΥΡΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ110015ο ΝίκαιαςST
55ΒΑΝΙΑΝ ΒΑΖΓΚΕΝ02Ο ΟΡΕΣΤΙΆΔΑςGG
56ΒΑΝΙΑΝ ΒΑΧΑΝ13602Ο ΟΡΕΣΤΙΆΔΑςL
57ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ0ΚΑΤΕΡΙΝΗA
58ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ0ΚΑΤΕΡΙΝΗC
59ΒΑΡΕΛΗΣ ΜΑΚΗΣ01ο ΘΙΝΑΛΙΩΝE
60ΒΑΡΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ02ο ΛΑΥΡΙΟΥAG
61ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ0ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝAG
62ΒΑΣΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ02ο ΠΡΕΒΕΖΑΣA
63ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ10855Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛ.ST
64ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ05ο ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥD
65ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ06ο ΚΕΡΚΥΡΑΣO1
66ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ02ο ΚΕΡΚΥΡΑΣO3
67ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ14851ο ΓΕΛ ΧορτιάτηL
68ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ0ΠΡΟΤ. ΕΚΠ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣB
69ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΥ ΦΑΙΔΡΑ0ΡΟΔΟΥD
70ΒΛΑΣΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ02ο ΚαβάλαςE
71ΒΟΖΙΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ14702ο Πειραματικό ΝίκαιαςL
72ΒΟΝΤΕΤΣΙΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ02ο ΚέρκυραςAG
73ΒΟΥΖΟΥΚΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ06ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣB
74ΒΟΥΖΟΥΚΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ06ο ΚΕΡΚΥΡΑΣN
75ΒΟΥΛΔΟΥΚΗ ΣΑΒΒΙΝΑ013ο ΚαβάλαςE
76ΒΟΥΡΓΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ01ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥO1
77ΒΟΥΡΓΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ012ο ΚΕΡΚΥΡΑΣO1
78ΒΟΥΡΓΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ0ΚΑΡΟΥΣΑΔΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣB
79ΒΟΥΡΓΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ0ΚΕΡΚΥΡΑΣN
80ΒΟΥΡΛΗ - ΚΩΛΕΤΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ0Μουσικό Γυμνάσιο ΚέρκυραςBG
81ΒΟΥΡΛΗΣ - ΚΩΛΕΤΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ01ο ΑΘΗΝΑΛΙΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣO2
82ΒΟΥΡΛΗΣ - ΚΩΛΕΤΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ02ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΘΙΝΑΛΙΩΝST
83ΒΟΥΡΛΗΣ - ΚΩΛΕΤΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ02ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΘΙΝΑΛΙΩΝST
84ΒΡΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ0ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣO1
85ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ02ο ΚΕΡΚΥΡΑΣO1
86ΒΡΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ0ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙΑN
87ΒΩΣΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ0ΑΡΣΑΚΕΙΟC
88ΓΑΒΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ0Πρότυπα Εκπ. ΘεσσαλονίκηςE
89ΓΑΒΡΙΗΛ ΟΔΥΣΣΕΑΣ0ΝΕΟ ΡΥΣΙΟA
90ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ03ο ΦΕΡΩΝB
91ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ02ο ΚαβάλαςE
92ΓΑΛΕΡΙΔΗΣ ΚΛΕΑΡΧΟΣ0ΑΓ. ΠΑΥΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝD
93ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ0ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝE
94ΓΑΡΝΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ02ο ΚΟΜΟΤΗΝΗΣO2
95ΓΑΤΣΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ0Κολλέγιο ΑνατόλιαL
96ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ1150ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΠΑΤΡΩΝBG
97ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ0ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑB
98ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ11151ο ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣD
99ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ0ΑΞΙΟΝ ΞΑΝΘΗΣD
100ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ04ο ΑσπροπύργουE
101ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ0Λεόντειος ΠατησίωνAG
102ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1225ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝBG
103ΓΙΑΒΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ03ο ΝΕΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥE
104ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ02ο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣST
105ΓΙΑΝΝΕΛΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ01ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ BG
106ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ12653ο ΝίκαιαςL
107ΓΙΟΥΒΑΝΤΣΙΟΥΔΗΣ ΑΡΗΣ0ΕΞΟΧΗΣA
108ΓΙΟΥΡΓΑ ΝΕΦΕΛΗ012ο ΚΕΡΚΥΡΑΣO1
109ΓΚΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ1045Παιδαγωγική ΠρωτοπορίαGG
110ΓΚΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1320ΕΚΠΑΙΔ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΩΗST
111ΓΚΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ0ΕΚΠ. ΖΩΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣD
112ΓΚΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ18002Ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥL
113ΓΚΙΟΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ03ο ΚέρκυραςBG
114ΓΚΙΟΥΝΑΣΒΙΛΙ ΓΚΙΟΡΓΚΙ03ο ΦΕΡΩΝB
115ΓΚΙΩΝΗ ΓΙΑΝΝΑ0ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑB
116ΓΚΙΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ0ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝE
117ΓΚΛΕΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ02ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥA
118ΓΚΛΙΑΓΙΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ0ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ BG
119ΓΚΛΙΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1145ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑL
120ΓΚΟΥΡΝΕΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ024ο ΠΑΤΡΑΣA
121ΓΟΥΛΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1640Εκπαιδευτήρια ΜαντουλίδηBG
122ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1640Παιδαγωγική ΠρωτοπορίαAG
123ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ0ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑGG
124ΔΑΛΑΜΑΓΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ0ΜΑΙΡΗ ΑΡΓΥΡΗ ΛΑΙΜΟΥB
125ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ07ο ΠατρώνBG
126ΔΑΛΛΗ ΕΛΕΝΗ12553Ο ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝGG
127ΔΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ11755ο ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝD
128ΔΑΡΒΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ0ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗB
129ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ10402ο Γυμνάσιο ΜίκραςAG
130ΔΕΛΗΠΟΡΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ0ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣO2
131ΔΕΛΗΠΟΡΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ0Πρότυπα Εκπ. ΘεσσαλονίκηςE
132ΔΕΛΛΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ0Εκπ. Μαίρης Αργύρης ΛαιμούE
133ΔΕΜΕΛΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ0ΣΕΡΡΕΣB
134ΔΕΜΕΛΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ0ΣΕΡΡΕΣO2
135ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΥΠΑΤΙΟΣ0ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑAG
136ΔΕΡΜΕΝΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ0ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΡΑΜΑΣO2
137ΔΕΡΜΕΝΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ02Ο ΔΡΆΜΑςGG
138ΔΗΜΑΝΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ0ΕΡΥΘΡΑΙΑN
139ΔΗΜΑΤΟΣ ΝΙΚΟΣ02ο ΑργοστολίουE
140ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ010ο ΚαβάλαςST
141ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ02ο ΠΥΡΓΟΥB
142ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ02ο ΠΥΡΓΟΥN
143ΔΗΜΟΥΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ07ο ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣD
144ΔΗΜΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ039ο ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥO2
145ΔΗΜΟΥΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ01ο ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣC
146ΔΟΝΤΣΙΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ0ΦΛΩΡΙΝΑD
147ΔΟΥΔΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1145ΚΙΛΚΙΣE
148ΔΟΥΛΙΑΚΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ1175ΚΑΤΕΡΙΝΗL
149ΔΟΥΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ144014Ο ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥGG
150ΔΟΥΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ01Ο ΕΠΑΛ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥL

Προβολή πλήρους λίστας