24ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (2012) Β' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

Τελευταία ενημέρωση09.04.2012 11:09:14, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: greek chess federation

Επιλογή τουρνουάN, A, B, C, D, E, ST, AG, BG, GG, L, O1, O2, O3
ΣύνδεσμοιΙστοσελίδα του Διοργανωτή, Σύνδεση με το ημερολόγιο τουρνουά
Επιλογή παραμέτρων προβολή στοιχείων τουρνουά
ΛίστεςΑρχική Κατάταξη, Αλφαβητική Κατάσταση παικτών, Στατιστικά Ομοσπονδιών, Παρτίδων και Τίτλων, Alphabetical list all groups, Χρονοδιάγραμμα
Πίνακας Τελικής Κατάταξης μετά από 9 Γύρους, Πίνακας Αρχικής Κατάταξης
Ατομικά ζευγάριαΓύ.1, Γύ.2, Γύ.3, Γύ.4, Γύ.5, Γύ.6, Γύ.7, Γύ.8, Γύ.9/9 , χωρίς αντίπαλο
Κατάταξη μετά απόΓύ.1, Γύ.2, Γύ.3, Γύ.4, Γύ.5, Γύ.6, Γύ.7, Γύ.8, Γύ.9
Excel και ΕκτύπωσηΕκτύπωση λίστας, Εξαγωγή στο Excel (.xls), Εξαγωγή στο Excel (.xlsx), Εξαγωγή σε αρχείο PDF

 

Αρχική Κατάταξη

Α/ΑΌνομαΈλοφύλοΤυπ.Σύλλογος
1ΑΔΑΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ0wPATΡΙΟ
2ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ0TSS3ο ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
3ΑΡΑΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ0THEΠΡΟΤ. ΕΚΠ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ0THEΠΡΟΤ. ΕΚΠ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5ΒΟΥΖΟΥΚΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ0DE6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
6ΒΟΥΡΓΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ0DEΚΑΡΟΥΣΑΔΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
7ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ0AM3ο ΦΕΡΩΝ
8ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ0EDMΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
9ΓΚΙΟΥΝΑΣΒΙΛΙ ΓΚΙΟΡΓΚΙ0THE3ο ΦΕΡΩΝ
10ΓΚΙΩΝΗ ΓΙΑΝΝΑ0wATCΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑ
11ΔΑΛΑΜΑΓΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ0wATCΜΑΙΡΗ ΑΡΓΥΡΗ ΛΑΙΜΟΥ
12ΔΑΡΒΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ0ATCΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ
13ΔΕΜΕΛΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ0EDMΣΕΡΡΕΣ
14ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ0wPAT2ο ΠΥΡΓΟΥ
15ΗΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ0wATC9ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
16ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ0wEDMΚΟΖΑΝΗ
17ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΑΡΙΑ0wDEΕΚΠ. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
18ΚΑΝΑΒΟΥ ΣΟΦΙΑ0wPATΚΑΤΩ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙ
19ΚΑΣΙΟΥΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ0ATC3ο ΑΙΓΑΛΕΩ
20ΚΑΤΣΙΓΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ0THE3ο ΠΕΥΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
21ΚΛΕΙΔΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ0ATC5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
22ΚΟΖΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ0CRE4ο ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
23ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ0THEΠΡΟΤ. ΕΚΠ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
24ΚΟΚΟΝΑ ΙΛΙΑΝΑ0wTHEΝΕΟ ΡΟΔΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
25ΚΟΛΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ0PAT32ο ΠΑΤΡΩΝ
26ΚΟΤΣΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ0ATCΕΛΛΗΝΟΑΓΓΛΙΚΗ
27ΚΟΥΤΑ ΑΝΤΩΝΙΑ0wATCΕΚΠ. ΑΡΓΥΡΗ ΛΑΙΜΟΥ
28ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ0AM15ο ΚΑΒΑΛΑΣ
29ΚΩΔΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ0EDMΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
30ΛΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ0wEDMΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
31ΛΙΟΥΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ0wEDMΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
32ΛΟΥΤΡΑΓΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ0ΕΚΠ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΩΗ
33ΜΠΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ0AM14ο ΞΑΝΘΗΣ
34ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΙΑΣΩΝ0ATCΜ. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
35ΜΠΑΜΝΙΟΣ ΧΑΡΗΣ0THE3ο ΕΠΑΝΩΜΗΣ
36ΜΠΑΣΤΙΑΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΚΗ0wATC9ο ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
37ΜΠΕΡΙΤΖΕ ΕΛΕΝΗ0wTHE2o ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
38ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ0AM2ο ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ
39ΜΠΕΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ0PAT46ο ΠΑΤΡΩΝ
40ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ0wTHE10ο ΣΥΚΕΩΝ
41ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑ0wTHE7ο ΝΕΑΠΟΛΗΣ
42ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΛΗΤΩ0wTHEΠΡΟΤ. ΕΚΠ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
43ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ0THE2ο ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
44ΠΑΡΤΣΑΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ0ATC36ο ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
45ΠΑΣΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ0wTHE80ο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
46ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΚΛΕΑΡΧΟΣ0ATC1ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
47ΣΟΥΣΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ0wTHE2ο ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
48ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ0ATC142ο ΑΘΗΝΩΝ
49ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ0wEDMΦΛΩΡΙΝΑ
50ΣΤΑΜΑΤΗ ΦΕΡΟΝΙΚΗ ΜΑΡΙΑ0wΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
51ΣΤΡΑΤΗ ΜΠΕΤΤΥ - ΑΝΝΑ0wATC2ο ΛΑΥΡΙΟΥ
52ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ0DE6ο ΚΕΡΚΥΡΑΣ
53ΤΣΕΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ0CREΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ
54ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ0wCRE3Ο ΔΗΜ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ