24ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (2012) ΝΗΠΙΑ

Διοργανωτής(-ές)Ελληνική Σκακιστική Ομοσπονδία
ΟμοσπονδίαΕλλάδα ( GRE )
Διευθυντής ΑγώνωνΒασίλειος Θεοδωρίδης
Επικεφαλής ΔιαιτητήςΑργύρης Κυθαρίδης (4214218)
Bedenkzeit15'/game+10''/move
Χώρος ΑγώνωνATHOS PALACE, Καλλιθέα Χαλκιδικής
Υπολογισμός Έλο -
Ημερομηνία2012/04/08 ως 2012/04/09
Μέσος Όρος Έλο1200
Πρόγραμμα ΚληρώσεωνSwiss-Manager από τον Heinz Herzog

Τελευταία ενημέρωση09.04.2012 12:34:08, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: greek chess federation

Επιλογή τουρνουάN, A, B, C, D, E, ST, AG, BG, GG, L, O1, O2, O3
ΣύνδεσμοιΙστοσελίδα του Διοργανωτή, Σύνδεση με το ημερολόγιο τουρνουά
Επιλογή παραμέτρων χωρίς στοιχεία τουρνουά
ΛίστεςΑρχική Κατάταξη, Αλφαβητική Κατάσταση παικτών, Στατιστικά Ομοσπονδιών, Παρτίδων και Τίτλων, Alphabetical list all groups, Χρονοδιάγραμμα
Πίνακας Τελικής Κατάταξης μετά από 9 Γύρους, Πίνακας Αρχικής Κατάταξης
Ατομικά ζευγάριαΓύ.1, Γύ.2, Γύ.3, Γύ.4, Γύ.5, Γύ.6, Γύ.7, Γύ.8, Γύ.9/9 , χωρίς αντίπαλο
Κατάταξη μετά απόΓύ.1, Γύ.2, Γύ.3, Γύ.4, Γύ.5, Γύ.6, Γύ.7, Γύ.8, Γύ.9
Excel και ΕκτύπωσηΕκτύπωση λίστας, Εξαγωγή στο Excel (.xls), Εξαγωγή στο Excel (.xlsx), Εξαγωγή σε αρχείο PDF

 

Αλφαβητική Κατάσταση παικτών

Α/ΑΌνομαΈλοΣύλλογος
1ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ0ΕΚΠ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
2ΒΑΛΙΑΔΟΥ ΔΑΦΝΗ0ΕΚΠ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
3ΒΟΥΖΟΥΚΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ06ο ΚΕΡΚΥΡΑΣ
4ΒΟΥΡΓΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ0ΚΕΡΚΥΡΑΣ
5ΒΡΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ0ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙΑ
6ΔΗΜΑΝΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ0ΕΡΥΘΡΑΙΑ
7ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ02ο ΠΥΡΓΟΥ
8ΕΛ-ΛΩΝ ΑΛΕΞΑΝΡΟΣ ΑΦΙΦ0ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
9ΖΗΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ03ο ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
10ΖΩΡΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ0ΕΚΠ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
11ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ07ο ΠΟΛΙΧΝΗΣ
12ΚΑΒΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ04ο ΝΗΠΙΑΓ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
13ΚΑΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ0ΕΛΛΗΝΟΑΓΓΛΙΚΗ
14ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΣΤΙΝΗ0ΚΟΥΚΛΟΣΠΙΤΟ
15ΚΑΝΤΕΡΑΚΗ ΜΥΡΤΩ01ο ΝΗΠΙΑΓ. ΧΑΝΙΩΝ
16ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ0ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
17ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ08ο ΚΑΒΑΛΑΣ
18ΚΑΡΕΚΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ01ο ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
19ΚΕΧΑΓΙΑ ΚΑΛΙΟΠΗ0ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
20ΚΟΤΖΕΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ05ο ΚΗΦΙΣΙΑΣ
21ΚΟΥΡΕΛΑΡΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ08ο ΠΟΛΙΧΝΗΣ
22ΚΟΥΤΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ0ΦΕΡΩΝ
23ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ018ο ΠΕΙΡΑΙΑ
24ΛΕΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ03ο ΠΟΛΙΧΝΗΣ
25ΛΙΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ0ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
26ΜΑΞΙΛΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ07ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
27ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ09ο ΝΕΑΠΟΛΗΣ
28ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ0ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
29ΜΙΣΣΑΚΙΑΝ ΜΑΡΙΟΣ0ΕΚΠ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
30ΝΤΑΛΑΧΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ0ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ (ΠΑΤΡΑ)
31ΝΤΟΒΑΣ ΣΠΥΡΟΣ02ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ
32ΠΑΡΙΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ0ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ
33ΠΕΛΕΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ0ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
34ΠΙΛΑΛΗΣ ΕΡΝΕΣΤΟΣ014ο ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
35ΤΑΛΕΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ0ΝΕΑ ΡΟΔΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
36ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ0ΜΟΝΤΕΣΣΟΡΙΑΝΑ
37ΧΑΤΖΗΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ03ο ΘΕΡΜΗΣ