Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 07:51:18
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Tournament-Database
AUT championship
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 5 days (end-date) are shown after clicking the following button:
VII Международный шахматный Фестиваль "Черная пешка" Турнир B Рапид (2011 г.р. и моложе)
Last update 05.11.2022 09:03:57, Creator/Last Upload: BELARUS CHESS FEDERATION
Search for player
Search
Starting rank
No.
Name
FED
Rtg
sex
Club/City
1
Бабейкин Кирилл
BLR
1800
Минск
2
Бойко Даниил
BLR
1800
Брест
3
Булгак Дамир
BLR
1800
Минск
4
Бурдыко Майя
BLR
1800
w
Минск
5
Вакулик Дмитрий
BLR
1800
Брест
6
Венская Ника
BLR
1800
w
Минск
7
Голован Владимир
BLR
1800
Минск
8
Голован Игорь
BLR
1800
Минск
9
Дорохин Дарий
BLR
1800
Брест
10
Жуков Роман
BLR
1800
Минск
11
Киреев Борис
BLR
1800
Минск
12
Козлов Петр
BLR
1800
Брест
13
Крикливый Тимофей
BLR
1800
Минск
14
Лазарева Татьяна
BLR
1800
w
Минск
15
Лугинин Максим
BLR
1800
Гродно
16
Малюш Алиса
BLR
1800
w
Гродно
17
Мрищук Владимир
BLR
1800
Гродно
18
Насеня Матвей
BLR
1800
Брест
19
Новиков Никита
BLR
1800
Светлогорск
20
Новиков Сергей
BLR
1800
Минск
21
Прилуцкий Михаил
BLR
1800
Брест
22
Романович Мария
BLR
1800
w
Брест
23
Савенков Павел
BLR
1800
Минск
24
Севостьянчук Анастасия
BLR
1800
w
Минск
25
Сивко Лев
BLR
1800
Гомель
26
Скоморощенко Дария
BLR
1800
w
Брест
27
Цевелюк Илья
BLR
1800
Брест
28
Эльяшевич Захар
BLR
1800
Минск
29
Андреев Алексей
BLR
1600
Минск
30
Берилло Денис
BLR
1600
Минск
31
Войшнис Иван
BLR
1600
Гродно
32
Волович Аркадий
BLR
1600
Брест
33
Грицук Николай
BLR
1600
Кобрин
34
Гуцалюк Варвара
BLR
1600
w
Минск
35
Коцюбко Мирослав
BLR
1600
Кобрин
36
Лысак Владислав
BLR
1600
Брест
37
Мартынюк Денис
BLR
1600
Брест
38
Панчайкин Лев
BLR
1600
Брест
39
Раковец Иван
BLR
1600
Брест
40
Романович Владислав
BLR
1600
Брест
41
Савенков Мирон
BLR
1600
Минск
42
Салюк Мария
BLR
1600
w
Брест
43
Тарасов Артур
BLR
1600
Брест
44
Трофимчук Тихон
BLR
1600
Брест
45
Ярошик Михаил
BLR
1600
Брест
46
Богданович Артем
BLR
1400
Брест
47
Кечко Семен
BLR
1400
Минск
48
Полетило Варя
BLR
1400
w
Брест
49
Полторжицкий Павел
BLR
1400
Минск
50
Трус Дарья
BLR
1400
w
Гродно
51
Филипук Полина
BLR
1400
w
Брест
52
Черкасевич Артем
BLR
1400
Брест
53
Чечура Саша
BLR
1400
c
Брест
54
Ярмолюк Андрей
BLR
1400
Брест
55
Квартальный Мирослав
BLR
1200
Брест
56
Румянцев Александр
BLR
1200
Минск
57
Гриценя Илья
BLR
0
Брест
58
Зубков Матвей
BLR
0
Барановичи
59
Нигериш Иван
BLR
0
Брест
60
Никитюк Петр
BLR
0
Брест
61
Сементович Игорь
BLR
0
Брест
62
Тимощук Ярослав
BLR
0
Брест
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Legal details/Terms of use