Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

33. turnaj sachovych nadeji - U12 - 33. tournament of young talents - U12

Poslední aktualizace09.04.2012 12:00:17, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgFIDERtgNKlub/Místo
1
Vykouk JanCZE18451810CHESS MOST
2
Tarhon BrianENG18270England
3
Volcko RichardSVK17880BSK Bardejov
4
Liang Jake ZENG17490England
5
Lojek MarekCZE16721760SK Slavia Orlova
6
Havelka OndrejCZE16551531Beskydska sachova skola o.s.
7
Kucharska HonorataPOL16280UKS SP 8 Chrtanow
8
Pilch DavidCZE16151598SK Slavia Orlova
9
Chlebek JanCZE15451499Beskydska sachova skola o.s.
10
Zidek DanielCZE15281448Beskydska sachova skola o.s.
11
Ferkova DominikaSVK15190BSK Bardejov
12
Vilimova JulieCZE15121512Klub sachistu Ricany 1925
13
Vaitsiakhouski YauheniBLR14760MDDM Minsk
14
Dolansky LukasCZE14691461SACHklub Tabor
15
Horvath TomasCZE14611567SK Slavia Orlova
16
Havelka JiriCZE14361488SK Revnice
17
Koci TerezaCZE14231423SK Lokomotiva Brno, o.s.
18
Paskovskij LevBLR01900Gomel
19
Slade TheodoreENG01824England
20
Lip AloysiusENG01802England
21
Kuleshov GeorgiyBLR01800MDDM Minsk
22
Grieve HarryENG01794England
23
Yanamandra AdityaENG01762England
24
Ressel EvaENG01666England
25
Chwistek KarelCZE01610Slezan Opava
26
Paramonov YiriBLR01550Gomel
27
Filip TomasCZE01535Beskydska sachova skola o.s.
28
Miesbauer JanCZE01523SACHklub Pisek
29
Kuchar MatejCZE01490Beskydska sachova skola o.s.
30
Plsek AntoninCZE01472Beskydska sachova skola o.s.
31
Antisipenka VolgaBLR01400MDDM Minsk
32
Laurynovich AliakseiBLR01400MDDM Minsk
33
Jurasek VojtechCZE01343SK Lokomotiva Brno, o.s.
34
Kopcova LudmilaCZE01338TJ Mittal Ostrava
35
Ochmyt JakubCZE01334SK Slavia Orlova
36
Zitny MichalCZE01330SK Lokomotiva Brno, o.s.
37
Kriz VojtechCZE01319TJ Jiskra Humpolec
38
Ludvik TomasCZE013092222 SK Polabiny
39
Zlamana AnnaCZE01303Klub sachistu Ricany 1925
40
Korenova MagdalenaCZE01293TJ Bohemians Praha
41
Adamcik JurajSVK01280TJ Slavia Caissa Cadca
42
Bilko SimonCZE01250SK Slavia Orlova
43
Drastichova AnezkaCZE01250SK Slavia Orlova
44
Gresova ZuzanaCZE01250Beskydska sachova skola o.s.
45
Haska FilipCZE01250Beskydska sachova skola o.s.
46
Havelka FrantisekCZE01250SK Revnice
47
Kutasevich ArtsiomBLR01250SCS Minsk
48
Musial DominikCZE01250Beskydska sachova skola o.s.
49
Paukert VojtechCZE01250SK Revnice
50
Petr JakubCZE01250TJ Bohemians Praha
51
Pribylova SofieCZE01250TJ Sokol Lany
52
Sklenka JanCZE01250SK Revnice
53
Vavrinkova EliskaCZE01250SK Lokomotiva Brno, o.s.
54
Dabrowski MichalPOL01219Hetman Michalovice
55
Matsiukhevich RenatBLR01200MDDM Minsk
56
Miklasova EmmaSVK01167Liptovska Sachova Skola
57
Bulockin MartinCZE01100Sachova skola Panda Rychnov nad Kne
58
Burdenjuk AnnaBLR01100Gomel
59
Danek JakubCZE01100Sachova skola Panda Rychnov nad Kne
60
Novak JanCZE01100SK Slavia Orlova
61
Shvedau MikhailBLR01100SCS Minsk
62
Yarmalovich IlyaBLR01100SCS Minsk
63
Tomcikova ZuzanaSVK01092Sk Rajec
64
Kaziukou MikhailBLR01000SCS Minsk
65
Klimek DominikSVK01000Cadca
66
Letniakou YahorBLR01000SCS Minsk
67
Oravec MatejSVK01000Sk Komplet Modranka
68
Sadryieu ArtsemiBLR01000SCS Minsk
69
Volkau KirylBLR01000SCS Minsk
70
Zhlobo IlyaBLR01000SCS Minsk
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 16.09.2020 15:56
PixFuture exclusive partner, tiráž