Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

33. turnaj sachovych nadeji - U15 - 33. tournament of young talents - U15

Poslední aktualizace09.04.2012 12:51:47, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgFIDERtgNKlub/Místo
1
Pavelek TomasCZE19782020Beskydska sachova skola o.s.
2
Marek MatyasCZE19722093Beskydska sachova skola o.s.
3
Miculka DavidCZE18651958TJ Namest n/Oslavou
4
Kumar DixitENG18620England
5
Kalairajah ShyamMAL18110England
6
Ouaret AbdelouhabALG17920Bejaia Chess Association
7
Kaluzny MatyasCZE17821856TJ Sokol Udlice
8
Adamciak TomasSVK17690Liptovska Sachova Skola
9
Kanak FilipCZE17531751Beskydska sachova skola o.s.
10
Stepan PatrikCZE17321789Beskydska sachova skola o.s.
11
Fuskova MartinaCZE17261728Beskydska sachova skola o.s.
12
Bares JachymCZE16931799Agentura 64 Grygov
13
Liscinska JanaSVK16840Slavia PU Presov
14
Stefanisin JanCZE16741674SO Jiskra Rymarov
15
Walica RomanCZE16611671SK Slavia Orlova
16
Liduch FilipCZE165317082222 SK Polabiny
17
Bohanesova VendulaCZE16531609Beskydska sachova skola o.s.
18
Horak AlesCZE16331676TJ Sokol Udlice
19
Sucharda DavidCZE16181618Podzvicinska sachova skola
20
Kanakova NatalkaCZE16141832Beskydska sachova skola o.s.
21
Zemkova KlaraCZE15941699Beskydska sachova skola o.s.
22
Garbowski JakubPOL15810Szemud
23
Pistovcakova AnetaCZE15571748TZ Trinec
24
Ryzhkouski VadzimBLR15070MDDM Minsk
25
Dabrowski MikolajPOL14900Hetman Michalovice
26
Mojs RichardSVK14710Liptovska Sachova Skola
27
Kabelka OndrejCZE14381615TJ Jiskra Horice v Podkrkonosi
28
Kowacz AgnieszkaPOL14070Klub MCKiS Jaworzno
29
Benesova MartinaCZE14001372CHESS MOST
30
Horton Andrew PENG01986England
31
Mitra Roman CENG01970England
32
Tsoi Leo ZENG01970England
33
Murali PavanENG01874England
34
Davis Alexei Y MENG01858England
35
Bansal RohanIND01842England
36
Calderon PaulUSA01762England
37
Harris TobyENG01722England
38
Leung Simon C HENG01714England
39
Svoboda FilipCZE01639SK Lokomotiva Brno, o.s.
40
Danhel LukasCZE01533TJ Bohemians Praha
41
Kitshoff AlexENG01402England
42
Chasak JanCZE01381Sachova skola Panda Rychnov nad Kne
43
Mackova VeronikaCZE01368SK Praha-Smichov
44
Beluska TerezaCZE01315Beskydska sachova skola o.s.
45
Piro MichaelCZE01283Sachova skola Panda Rychnov nad Kne
46
Visna MatejCZE01277SK Revnice
47
Pokorna JanaCZE01274SK Rakovnik
48
Nova MichaelaCZE01250Sokol Bustehrad
49
Sakolov AndrejBLR01250Gomel
50
Storek MatejCZE01250SK Slavia Orlova
51
Bensadi LotfiALG01100Bejaia Chess Association
52
Hanec KristianSVK01100Cadca
53
Kuka DenisSVK01100Cadca
54
Maouchi AminaALG01100Bejaia Chess Association
55
Macek LukasCZE01000SK ZS a MS Ratiskovic
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 16.09.2020 15:56
PixFuture exclusive partner, tiráž