Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Turnaj Pobeskydi 2012 - FIDE Open - Tournament Pobeskydi 2012 - FIDE Open

Poslední aktualizace09.04.2012 12:55:58, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgFIDERtgNKlub/Místo
1
IMBernasek JanCZE24642485SK Rapid Pardubice, o.s.
2
IMPlat VojtechCZE24362417TZ Trinec
3
FMKociscak JiriCZE23402342Sachovy klub GEOFIN Ostrava
4
FMMatras OndrejCZE22952291TJ Sokol Praha-Vrsovice
5
FMSamovojska DamirCRO22570
6
Jaroch PawelPOL22520
7
WIMKorenova MartinaCZE22202194Klub sachistu Ricany 1925
8
Pagerka MartinSVK22150SK Osuske
9
Karhanek PavelCZE22112217VOKD Poruba
10
FMLys JosefCZE22062197Sachovy klub Karvina o.s.
11
Klecker TadeasCZE22012216SK OAZA Praha
12
Vanek LadislavCZE21992224Tatran Litovel
13
FMCempel JaroslavCZE21882195Slezan Opava
14
Bury RastislavSVK21730SK Osuske
15
Macicek JakubCZE21712190Beskydska sachova skola o.s.
16
Rabatin JakubCZE21592157Beskydska sachova skola o.s.
17
Stukner SimonCZE21362080Beskydska sachova skola o.s.
18
FMWalkusz WitoslawPOL21330
19
Zavadil MichalCZE21062109SK Duras BVK
20
WCMLeks MariaPOL21030
21
Chrz PavelCZE20942077SK Spartak Usti n.L.
22
WFMMotycakova MonikaSVK20870Liptovska Sachova Skola
23
Djaballah FaroukALG20750
24
Port JosefCZE20702072Beskydska sachova skola o.s.
25
Fargac MartinCZE20692081TZ Trinec
26
Novosadova KristynaCZE20552062Beskydska sachova skola o.s.
27
Kozak PavelCZE20472035MSA Dolni Benesov
28
Kanarkiewicz MichalPOL20360
29
Holecek VladimirCZE20302041Beskydska sachova skola o.s.
30
Kubik MichaelCZE20301964Beskydska sachova skola o.s.
31
Mikes JanCZE20292126SK Spartak Usti n.L.
32
Cap AdamCZE20282063SK Kladno
33
Miculka PetrCZE20112019TJ Namest n/Oslavou
34
Framberk JanCZE20082024CAISSA Uholicky
35
Lepik JaroslavCZE20021974Beskydska sachova skola o.s.
36
Trombik KarelCZE19891985SK Slavia Orlova
37
Daniel JiriCZE19751959Sachova skola Panda Rychnov nad Kne
38
Dziodzio AngelikaPOL19730
39
Petr JanCZE19721987TJ Bohemians Praha
40
Slampa JanCZE19711980TJ Sokol Udlice
41
Kozel JiriCZE19692065Beskydska sachova skola o.s.
42
Melzer PatrikCZE19692044TJ Slovan Havirov
43
Fusek LukasCZE19691989SK Stare Mesto
44
Svoboda MatejCZE19661979Beskydska sachova skola o.s.
45
Remes RadekCZE19632003Sokol Skalice
46
Vucic MihovilCRO19500
47
Borek PavelCZE19341881TJ Lokomotiva Ceska Trebova
48
Hanl FrantisekCZE19331928TJ Kralupy nad Vltavou
49
Pechac JergusSVK19210TJ Mladost Zilina
50
Riha JaroslavCZE19171935SK Spartak Usti n.L.
51
Kratochvil Vit 98CZE19141918TJ Namest n/Oslavou
52
Skalicky TomasCZE19131905Klub sachistu Ricany 1925
53
Payne Matthew JENG19130England
54
Burianek PetrCZE19091823
55
Paukert JanCZE19021872SK Revnice
56
Sadzikowski MarianPOL19000
57
Zitny PetrCZE18981949SK Lokomotiva Brno, o.s.
58
Kerdik AdamSVK18860Liptovska Sachova Skola
59
Katulic ZlatkoCRO18600
60
Richterova NatasaCZE18301820SK Lokomotiva Brno, o.s.
61
Chromik TomasCZE18291840Beskydska sachova skola o.s.
62
Petras MarianSVK18220Liptovska Sachova Skola
63
Prochazka PavelCZE17971734Sokol Tabor
64
Franc OndrejCZE17961798Klub sachistu Ricany 1925
65
Liscinsky MartinSVK17940Slavia PU Presov
66
Zochowski WieslawPOL17910
67
Jirousek FilipCZE17761711Klub sachistu Ricany 1925
68
Vanicek MichalCZE17751793Beskydska sachova skola o.s.
69
Karas MarekSVK17740SK Doprastav Bratislava
70
Pecha VladanCZE17731750Beskydska sachova skola o.s.
71
Walek PetrCZE17611825TJ Namest n/Oslavou
72
Havelka JanCZE17571811SK Revnice
73
Zavadilova KarolinaCZE17541730SK Duras BVK
74
Hatas RadimCZE17521690Sokol Bustehrad
75
Rychtecky PavelCZE17491742SK Teplarna Praha-Malesice
76
Cisarik PavolSVK17390Slavia PU Presov
77
Macek LeosCZE17311692Sachova skola Panda Rychnov nad Kne
78
Dziodzio TomaszPOL17190
79
Bausano MichaelCZE17141755SK Slavia Orlova
80
Jandl VojtechCZE16931783Sachovy spolek Bechyne
81
Furseev EvgeniyBLR16890
82
Folwarczny MarekCZE16691879SK Slavia Orlova
83
Hatasova MichaelaCZE16481665SK Kladno
84
Cech JanCZE15721582Beskydska sachova skola o.s.
85
Sulgan BranislavSVK15240TJ Slavia Caissa Cadca
86
Krkoska JaroslavCZE01557Beskydska sachova skola o.s.
87
Skrivanek DavidCZE01502DDM+TJ Mohelnice
88
Krenek MichalCZE01100Beskydska sachova skola o.s.
89
Dabrowski MaciejPOL00
90
Danhel JanCZE00
91
Nisztuk MichalPOL17980
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 16.09.2020 15:56
PixFuture exclusive partner, tiráž