Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

OPEN ORLOVA 2012 - Fide Open Krajský přebor MKŠS mužů, žen a mládeže v kat. H16,18,20 a D16,18,20

Poslední aktualizace27.05.2012 14:55:19, Creator/Last Upload: czech republic licence 37

Startovní listina

Čís. JménoRtgFIDERtgNTypSkup.Klub/Místo
1
GMKislinsky Alexej25320MSK Slavia Orlová
2
GMAndreev Eduard24990Kramatorsk
3
GMVelička Petr24702457MŠachový klub GEOFIN Ostrava
4
GMLikavsky Tomas24420Sk Doprastav Bratislava
5
FMKočiščák Jiří23912383U20H20Šachový klub GEOFIN Ostrava
6
IMDmitrenko Viktor23680Mariupol
7
IMVesselovsky Serguei23652363S60MBeskydská šachová škola o.s.
8
IMGazik Igor23210Tj Inbest Dunajov
9
FMZabystrzan Pavel23142308MSK Slavia Orlová
10
FMHelis Tadeusz22450Klub Szachowy SILESIA Racibórz
11
Orzechowski Jacek22340Klub Szachowy SILESIA Racibórz
12
FMČempel Jaroslav22072203MSlezan Opava
13
FMLys Josef21932194MŠachový klub Karviná o.s.
14
Zimniok Lubomír21432124MŠachový klub Karviná o.s.
15
Kolář Stanislav21222127MŠK Šenov
16
Baier Pavel21202129MBaník Havířov
17
Hrtánek Jiří21042130MTJ Mariánské Hory
18
Gabriel Adam21002097U18SK Boršice
19
Dobeš Vojtěch20762090U15ŠK Staré Město
20
Szotkowski Jakub20632119U15H16TJ Slovan Havířov
21
FMGazik Viktor20550U15Liptovska Sachova Skola
22
Trombík Karel20512031MSK Slavia Orlová
23
Dostál Radim20502012MŠK Slavoj Poruba
24
Kraus František20262053S60MTJ Vendryně
25
Wodecki Daniel20110Klub Szachowy SILESIA Racibórz
26
Kuciel Wladyslaw20030Katowice
27
Maroszczyk Wieslaw19922019S60MTŽ Třinec
28
Foltyn Lukasz19890MUKS "SZS" Cieszyn
29
Gazikova Veronika19650U15Liptovska Sachova Skola
30
Polák Radim19551902MViktorie Bohumín
31
Kotas Jan19411916S60MTJ Vendryně
32
Chwastek Otto19341864S60MTJ Vendryně
33
Milat Patrik19221965MBeskydská šachová škola o.s.
34
Petrov Nikolaj19041894MŠK Šenov
35
Zielinski Andrzej19010StI Eurobeskidy Łodygowice
36
Szmek Milan18931874MSK Slavia Orlová
37
Šrámek Tomáš18881939MViktorie Bohumín
38
Luczyk Petr18541907U20H20SK Slavia Orlová
39
Mestl Martin18441876Šk Spartak Chodov
40
Červenka Roman18241886S60MTJ Slovan Havířov
41
Rydzewski Pawel18180U18UKS „Pionier” Jastrzębie-Zdrój
42
Kocur Gustav17971766S60MTJ Vendryně
43
Steinhauserová Anna17951789U18ŘEMDIH Strmilov
44
Szneider Kazimierz17910UKS „Pionier” Jastrzębie-Zdrój
45
Havlík Vlastimil17891815S60MOS Rychvald
46
Zámorský Ladislav17771771TJ Sokol Mělník
47
Kostka Vít17721900U15H16SK Slavia Orlová
48
Bausano Michael17421840U18H16SK Slavia Orlová
49
Nytra Petr17411851U15H16SK Slavia Orlová
50
Štěpán Patrik17201778U15H16Beskydská šachová škola o.s.
51
Holtzmann Sonny Reimer17180TJ Náchod
52
Walica Roman17171804U15H16SK Slavia Orlová
53
Novák Jiří17171773U18H16SK Slavia Orlová
54
Folwarczny Marek16921809U18H18SK Slavia Orlová
55
Lojek Marek16401684U15H16SK Slavia Orlová
56
Wodecki Aleksander16390U15UKS „Pionier” Jastrzębie-Zdrój
57
Pilch David16201558U15H16SK Slavia Orlová
58
Chlebek Jan16051708U15H16Beskydská šachová škola o.s.
59
Fišer Otakar15911656S60MTJ Mariánské Hory
60
Muller Marcin15780PcSZON IDEA Świebodzin
61
Michalski Jaroslaw15690U15TS Kuznia Rybnik
62
Lipus Drahomír15631593S60MOS Rychvald
63
Lisowski Adam15530U15TS Kuznia Rybnik
64
Hýl Miroslav15251509S60MŠK Petřvald u NJ
65
Gruszka Aleš15211525U15H16SK Slavia Orlová
66
Kubiniok Stanislaw15110S60UKS „Pionier” Jastrzębie-Zdrój
67
Steinhauser Václav15101704U15ŘEMDIH Strmilov
68
Zimnioková Markéta14861486U18D18Šachový klub Karviná o.s.
69
Horvath Tomáš14681579U15H16SK Slavia Orlová
70
Gazik Jakub14530U15Liptovska Sachova Skola
71
Kordela Monika12800U15UKS „Pionier” Jastrzębie-Zdrój
72
Wodecki Mikolaj12550U15UKS „Pionier” Jastrzębie-Zdrój
73
Majerčík Jaroslav01902S60MViktorie Bohumín
74
Kordela Kamil01800U18UKS „Pionier” Jastrzębie-Zdrój
75
Hanák Tomáš01743U18H18OS Rychvald
76
Kunz Petr01632MOS Rychvald
77
Frydrych Lukas01600U15TS Kuznia Rybnik
78
Šrámek Ondřej01532U15H16SK Slavia Orlová
79
Fialka Adam01401U15H16SK Slavia Orlová
80
Drozniak Stanislaw01400U15UKS „Pionier” Jastrzębie-Zdrój
81
Rasala Mateusz01400U15UKS „Pionier” Jastrzębie-Zdrój
82
Šrámek Vojtěch01378U15H16SK Slavia Orlová
83
Ochmyt Jakub01310U15H16SK Slavia Orlová
84
Kotas Marian01260MSK Slavia Orlová
85
Očko Dominik01250U15H16SK Slavia Orlová
86
Pekárek Aleš01250U15H16SK Slavia Orlová
87
Šebesta Jan01250U15H16SK Slavia Orlová
88
Bierski Jiří01100U15H16SK Slavia Orlová
89
Bierski Radim01100U15H16SK Slavia Orlová
90
Novák Jan01100U15H16SK Slavia Orlová
91
Drozniak Antoni01000U15UKS „Pionier” Jastrzębie-Zdrój
92
Kotas Oliver01000U15H16SK Slavia Orlová
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 28.06.2020 13:40
PixFuture exclusive partner, tiráž