Čís. | Jméno | Rtg | pohlaví | Typ | Klub/Místo |
1 | Zemek Antonín | 1599 | | A | Interchess z.s. |
2 | Filipová Vanesa | 1230 | w | A | Interchess z.s. |
3 | Martikánová Amálie | 1180 | w | B | Beskydská šachová škola z.s. |
4 | Ptáčník Jan | 1179 | | A | Beskydská šachová škola z.s. |
5 | Bělocký Daniel | 1149 | | B | Beskydská šachová škola z.s. |
6 | Žyla Artur | 1142 | | B | Slavoj Český Těšín |
7 | Kožušník Jan | 1111 | | B | Beskydská šachová škola z.s. |
8 | Václavková Klára | 1106 | w | B | Beskydská šachová škola z.s. |
9 | Prusková Justýna | 1098 | w | B | Beskydská šachová škola z.s. |
10 | Buček Vít | 1080 | | C | Beskydská šachová škola z.s. |
11 | Langner Laura | 1061 | w | B | Slavoj Český Těšín |
12 | Němec Marek | 1027 | | A | Beskydská šachová škola z.s. |
13 | Friedlová Jana | 1002 | w | A | Beskydská šachová škola z.s. |
14 | Beneš Štěpán | 0 | | B | 7. ZŠ Frýdek-Místek |
15 | Cieślar Nikodem | 0 | | C | Olimpia Goleszów |
16 | Galas Štěpán | 0 | | B | Beskydská šachová škola z.s. |
17 | Galas Tibor | 0 | | C | MŠ Sedliště |
18 | Hamerníková Iris | 0 | w | B | Beskydská šachová škola z.s. |
19 | Hanzel Martin | 0 | | B | Beskydská šachová škola z.s. |
20 | Hanzlová Vendula | 0 | w | C | Beskydská šachová škola z.s. |
21 | Herok David | 0 | | B | 5. ZŠ Frýdek-Místek |
22 | Herok Jakub | 0 | | B | 5. ZŠ Frýdek-Místek |
23 | Hindmarch Oskara Ray | 0 | | B | ZŠ Baška |
24 | Hindmarch Sofie | 0 | w | B | ZŠ Baška |
25 | Hnidenko Bogdan | 0 | | C | 8. ZŠ Frýdek-Místek |
26 | Chrobák Vojtěch | 0 | | C | 1. ZŠ Frýdek-Místek |
27 | Chrobáková Rozálie | 0 | w | C | 1. ZŠ Frýdek-Místek |
28 | Jančuš Martin | 0 | | B | 8. ZŠ Frýdek-Místek |
29 | Jančuš Michal | 0 | | C | 8. ZŠ Frýdek-Místek |
30 | Jančušová Anna | 0 | w | B | 8. ZŠ Frýdek-Místek |
31 | Jiřík Viktor | 0 | | C | ZŠ Sviadnova |
32 | Kadlecová Sára | 0 | w | C | Scio Frýdek-Místek |
33 | Kanaláš Antonín | 0 | | C | 7. ZŠ Frýdek-Místek |
34 | Kavalec Mikuláš | 0 | | B | 5. ZŠ |
35 | Kolder Vojtěch | 0 | | C | ŠK Šenov |
36 | Laboj Jakub | 0 | | B | Slavoj Český Těšín |
37 | Macháčová Melánie | 0 | w | B | Planeta Montessori |
38 | Malina Jakub | 0 | | C | 1. ZŠ Frýdek-Místek |
39 | Malucha Daniel | 0 | | C | ZŠ Dobrá |
40 | Merta David | 0 | | C | TGM Frýdelant n. O, |
41 | Michnová Tereza | 0 | w | B | 7. ZŠ Frýdek-Místek |
42 | Mrmusová Markéta | 0 | w | C | ŠK Caisa Čadca |
43 | Pánek Tom | 0 | | C | ZŠ Raškovice |
44 | Pečínka Lukáš | 0 | | C | Beskydská šachová škola z.s. |
45 | Rotterová Vendula | 0 | w | B | Beskydská šachová škola z.s. |
46 | Sázel Jakub | 0 | | C | 1. ZŠ Frýdek-Místek |
47 | Světelský Filip | 0 | | B | 6. ZŠ Frýdek-Místek |
48 | Tvrdý David | 0 | | C | TJ Caisa Čadca |
49 | Tvrdý Jakub | 0 | | C | TJ Caisa Čadca |
50 | Tvrdý Šimon | 0 | | B | TJ Caisa Čadca |
51 | Vaněk Jakub | 0 | | C | Beskydská šachová škola z.s. |
52 | Vaněk Jiří | 0 | | B | Beskydská šachová škola z.s. |