Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

36. ROČNÍK RAPID ŠACHU DOLNÍ BENEŠOV-MKO 01.10. 2022

Poslední aktualizace01.10.2022 15:27:01, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Search for player Hledej

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoTyppohlavíSkup.FEDRtgFIDEKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 nwwew-weKrtg+/-
12IMZwardoň VojtěchKCZE2386Beskydská šachová škola z.s.8050,555987,390,6100
29FMMiča MarekJKCZE2107Beskydská šachová škola z.s.7048,552,5975,471,5300
311FMLys JosefSKCZE2049Sokol Brušperk7047,550,5975,161,8400
417Zdražil TomášCZE1973Jezdci Jundrov7046,551974,492,5100
522Krajewska KatarzynawPOL1900Szach Mat Zabrze7039,541,5975,041,962039,2
61GMPlát VojtěchCZE2563ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.6,5052,557,596,58,49-1,9900
714Kudla RichardKCZE2034ŠK Slavoj Poruba6,5050,55496,53,792,7100
810WIMRichterová NatašawKCZE2050TJ Ostrava6,5045,55096,55,800,7000
919Řezníček MarcelKCZE1962ŠKTP Hrabyně6,504245,596,55,441,0600
104IMVesselovsky SergueiSKCZE2200Beskydská šachová škola z.s.6049,552,5966,62-0,6200
118FMVrána FrantišekSCZE2125ŠK Staré Město6042,546,5966,80-0,8000
1215Šplíchal StanislavSKCZE1997TJ Ostrava6042,545,5965,810,1900
1326Tillmann TomášKCZE1877ŠK TJ Dolní Benešov6042,544,5965,430,5700
1430Tvrdý PetrKCZE1794Sokol Dobrá6039,543,5965,590,4100
155Gibiec ErnestSKCZE2143Slavoj Český Těšín5,5047,551,595,56,88-1,3800
163IMKlíma LukášKCZE2208ŠK Slavoj Poruba5,5046,55195,57,22-1,7200
176Kredl KarelCZE2134Moravská Slavia Brno5,504650,595,57,35-1,8500
1818FMValenta Vít VáclavCZE1969ŠK Velké Losiny5,50434695,55,66-0,1600
1916Vysoglad PetrKCZE1974Tatra Kopřivnice5,5041,545,595,54,970,5300
207FMMužík MartinKCZE2131Slezan Opava5,50404295,58,00-2,5000
2143Tillmann StanislavJKCZE1613TJ Ostrava5,5039,541,595,54,281,2200
2228Vránová ZdeňkaSFwCZE1858ŠK Staré Město5,503941,595,56,19-0,6900
2323Vlachopulos GeorgisSKCZE1896Šachy Krnov, z.s.5,5038,540,595,57,27-1,7700
2425Pardy JiříKCZE1883Orel Opava5,50373795,56,92-1,4200
2513Židek VáclavKCZE2035ŠK Slavoj Poruba504851,5955,29-0,2900
2620Olšar RobinKCZE1956Slezan Opava504446,5955,27-0,2700
2731Chrostek LukášKCZE1769TJ Ostrava504245955,17-0,1700
2812Muratidis NikosSCZE2038Neregistrovaný5041,546956,77-1,7720-35,4
2937Miková MiriamJFwSVK1678TJ Slávia Caissa Čadca504144953,841,1600
3027Hasík KarelKCZE1859Orel Opava503942955,76-0,7600
3124Pán VladimírCZE1892Tatran Litovel5038,541,5955,81-0,8100
3240Cyroň KarelSKCZE1628ŠK Hošťálkovice, z.s.503740,5956,04-1,0400
3362Slanina PiotrPOL1351UKS Baszta Wodzislaw5034,537952,402,602052
3435Bělka LubomírKCZE1704ŠK TJ Dolní Benešov5034,536,5955,21-0,2100
3538Bienek PetrSKCZE1649TJ Nový Jičín5033,535,5955,50-0,5000
3654Mrmusová MagdalenaJCZE1480TJ Slávia Caissa Čadca4,5041,54594,53,331,1700
3752Šafarčík MiroslavSKCZE1525ŠK Hošťálkovice, z.s.4,5041,543,594,53,161,3400
3836Duda OndřejKCZE1695ŠK 1935 Bolatice, z.s.4,504144,594,53,800,7000
3932Kubelka MartinKCZE1762TJ Fulnek4,5040,54494,55,03-0,5300
4034Dostál RadimKCZE1716ŠK Slavoj Poruba4,50404394,54,54-0,0400
4144Meisel KarelKCZE1605Šachový klub Píšť z.s.4,5039,542,594,54,61-0,1100
4242Krampla JanKCZE1614Šachový klub Ostrava-Jih4,503941,594,54,70-0,2000
4351Myška DušanSCZE1526Bystřice p/H4,5038,540,594,54,56-0,0600
4441Vavřínek RadomírKCZE1628ŠK TJ Dolní Benešov4,5038,540,594,54,340,1600
4533Jaššo SlavomírKCZE1754ŠK POGO Budišov n/B.4,5037,54194,54,69-0,1900
4629Bergloviec JanKCZE1833ŠK POGO Budišov n/B.4,5037,54094,56,39-1,8900
4748Repák JanKCZE1558TJ Ostrava4,50374094,53,810,6900
4859Kampík DavidKCZE1408ŠK TJ Dolní Benešov4,503739,594,52,771,7300
4921Weczerek MarekKCZE1926ŠK TJ Dolní Benešov4,5036,54094,58,05-3,5500
5072Klapuch DominikJKCZE1215Slezan Opava4,50363894,51,642,8600
5145Macek OldřichSCZE1588ŠK 1921 Zábřeh4,5034,537,594,54,72-0,2200
5249Navrat RomanKCZE1557ŠK U Freda Darkovičky4,5034,53794,54,420,0800
5381Ševčík OtakarCZE1000Neregistrovaný/Dolní Benešov4,5031,533,594,50,523,9800
5447Moravec HynekJKCZE1558TJ Hradec n/Moravicí404648942,281,7200
5574Bihari MatějJCZE1148Bystřice p/H4036,539,5940,963,0400
5650Fojtík JosefSKCZE1533ŠK U Freda Darkovičky4035,538944,97-0,9700
5765Bitta OndřejJKCZE1267ŠK TJ Dolní Benešov403538943,100,9000
5858Lacková LudmilaJFwKCZE1416Beskydská šachová škola z.s.4033,535,5944,45-0,4500
5976Slanina AgnieszkaJFwPOL1039UKS Baszta Wodzislaw402727941,522,482049,6
6063Konečný JakubKCZE1348Beskydská šachová škola z.s.3,50394293,51,322,1800
6139Pecl JaroslavSCZE1634Bystřice p/H3,5038,54293,55,53-2,0300
6261Kundrát JiříKCZE1385TJ Vítkov3,503537,593,53,060,4400
6380Straszak TadeuszJPOL1000 Szach Mat Zabrze3,5034,537,593,50,383,1200
6456Dibák JánKCZE1434ŠK Hošťálkovice, z.s.3,5034,537,593,54,61-1,1100
6575Vaníček VojtěchJCZE1058Šachový klub Jeseník, z.s.3,5032,535,593,51,132,3700
6655Peterek ZbyněkKCZE1465TJ Ostrava3,503234,593,56,09-2,5900
6778Konšel FilipCZE1000Neregistrovaný/Soběsuky3,503234,593,50,542,9600
6882Vaněk JakubJCZE1000neregistrován3,5026,526,593,52,101,4000
6953Gemsová TerezawKCZE1497ŠK TJ Dolní Benešov303740934,36-1,3600
7046Tomíček AlfonsSKCZE1561ŠK TJ Dolní Benešov303535935,51-2,5100
7160Machura JaroslavSCZE1386Neregistrovaný303133935,62-2,6200
7257Čupa LubomírSKCZE1430TJ Hradec n/Moravicí3030,532,5936,88-3,8800
7366Šeděnka MilanCZE1263Neregistrovaný3029,531,5934,13-1,1300
7473Kožušník ZbyněkSKCZE1201Šachový klub Píšť z.s.3029,531,5932,730,2700
7579Straszak JerzyJPOL1000 Szach Mat Zabrze3028,528,5931,421,5800
7669Pirhala LadislavSKCZE1254Dynamo DP Ostrava3026,526,5933,62-0,6200
7770Kubelka JaroslavSKCZE1242TJ Fulnek2,50323292,53,25-0,7500
7884Žyla RadoslavCZE1000Neregistrovaný/Albrechtice2,5030,532,592,51,760,7400
7971Richterová NatašawCZE1229TJ Náměšť n/Oslavou2,5029,531,592,53,50-1,0000
8064Kopecký MichalKCZE1298TJ Hradec n/Moravicí203638923,78-1,7800
8177Červenka FilipJCZE1000Bystřice p/H2032,534,5921,360,6400
8268Žurek KarelCZE1255Neregistrovaný2031,531,5923,53-1,5300
8383Zbranek MartinCZE1000Bystřice p/H202727921,310,6900
8467Dudová AnnawKCZE1259TJ Vítkov0026,528,5904,94-4,9400

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 25.11.2022 10:16
PixFuture exclusive partner, tiráž