Praha - 5. Memoriál Věry Menčíkové - otevřený Přebor Prahy 05.06.2022 (Grand Prix ČR v rapid šachu)

Poslední aktualizace29.06.2022 19:17:20, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, ukázat vlajky
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečné pořadí po 7 kolech, Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoTyppohlavíSkup.FEDRtgFIDERtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 RpKrtg+/-
15GMNeuman PetrOKCZE23982380ŠK Líně6,50292925132028,8
21GMPlát VojtěchOKCZE25122538ŠK JOLY Lysá nad Labem6033,5372426204,8
331FMBrejník GustavOKCZE21242124ŠK Slavoj Litoměřice60323623712043,2
43GMJirovský MilošOKCZE247724962222 ŠK Pardubice-Polabiny6030,533,52369202,6
56FMMládek RichardU20OKCZE23612136Slavia Kroměříž6030,533,522832010,4
64IMSahidi SamirU20OKSVK24362462KŠN Bratislava / ŠK Dopravní podnik6030342229200,6
712IMHrabuša MatejOK-PSVK22532356ŠK Dopravní podnik Praha602931,523402021,6
825Vybíral ZdeněkOKCZE21592156QCC České Budějovice602831,52118204
926WGMKulovaná EvawOKCZE21592133ŠK Gordic Jihlava6027,530,52069206,4
1011IMBurdalev KirillOK-PCZE22722258ŠK Dopravní podnik Praha5,5031,535,52283203,2
112IMPůlpán JakubOK-PCZE25062462ŠK Dopravní podnik Praha5,503135234520-4,6
128IMBureš JaroslavOKCZE23572314Beskydská šachová škola Frýdek-Míst5,503034,5220920-14,8
1317WGMRichtrová EliškaS60wOKCZE22272204QCC České Budějovice5,5028,534216920-0,4
1438FMBauma JiříOK-PCZE20972084Šachový oddíl TJ DUKLA Praha5,5027,530,52020207,8
1546Holý FilipOK-PCZE20462052TJ Bohemians Praha5,50273021022032,6
1629Haman JakubOKCZE21462110ŠK Kladno5,5026,530195120-5,6
1721IMJirovský PavelOKCZE21812210Sokol Kolín5,5026,529,5197920-1
1869Pecka JanU16OK-PCZE18631716TJ Kobylisy Praha5,50262919742032,4
1924Křivánek VladimírOK-PCZE21652148DDM Praha 65,502628,5191220-8,4
2033Pascucci MarcoOKITA21192155Palermo5,5024,5271986202,8
2132FMVokoun JanS70OK-PCZE21212115TJ Pankrác Praha5030342072206,4
2210FMJacko VladimírOKSVK23102389ŠK Prakovce502932,5213920-6,2
2340Zima JanOKCZE20852106ŠK ZIKUDA Turnov502932190720-4,2
2422FMFedorov EvguenyOK-PCZE21742236ŠK Dopravní podnik Praha5028,532,52052201,6
2565Minbayev BolatbekOK-PKAZ18892078Praha5028,53218932017,8
2620IMPřibyl JosefS70OK-PCZE21962188ŠK Dopravní podnik Praha5027,531205620-16,4
2730Soural JanOK-PCZE21312150TJ Pankrác Praha5027,530200420-4
28127Rousek JanU18OK-PCZE15631665Unichess Praha50273120772072,6
2916Dubanský BohuslavOK-PCZE22282216TJ Bohemians Praha502730204320-22,4
3061CMOcelák JakubU18OK-PCZE18992012Unichess Praha50273019902031,6
31172Bezděk TomášU16OKCZE13431831TJ Kralupy nad Vltavou502728,518472051,2
32117Hrbek TomášU18OK-PCZE16081756ŠK Dopravní podnik Praha5026,529,519212049,8
3343Janda PavelOKCZE20612005TJ Spartak Sezimovo Ústí5025,5291956202
3492Stejskal MichalU16OKCZE17471880TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší5025,52919172033,4
3513FMČáp AdamOKCZE22502252ŠK Kladno502528191320-28,2
3653WCMTurková KarolínawOKSVK19961882Liptovská šachová škola Liptovský M502524183720-4,2
3784Wiener RichardOK-PCZE17701833TJ Sokol Praha-Vršovice50252317722014,4
3855Rusnák JanOKCZE19631964TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší5024,528,5174720-2
3915IMTričkov VasilOKCZE22442214TJ Neratovice5024,528190320-16,8
4027FMVrána FrantišekS60OKCZE21592100ŠK Staré Město5024,526196520-12,8
4183Hozda MaxU14OK-PCZE17751740Šachový oddíl TJ DUKLA Praha502426,519402040,2
4274Bystrickiy DaniilU20OK-PCZE18461836ŠK Aurora Praha502423160820-16,2
4375Sedlák LuděkS60OKCZE18411854CAISSA Roztoky5023,5261884209,6
4473Sládek VladislavOKCZE18531851ŠK Merta Slavkov u Brna5023,526164120-10,8
4554Plašil PetrOK-PCZE19751965TJ Kobylisy Praha502326172020-27
4698Plesnivý MartinOK-PCZE17391774SK OAZA Praha502323,517042014,4
4787Fišer JiříS70OK-PCZE17661761Unichess Praha5022,52517332017,6
489FMVarga DávidOKSVK23232323ŠK Dunajská Streda4,503034,5209720-19,6
4957Slanec JanOKCZE19541970TJ Hostivice4,5028,53221112028,6
5023FMJedlička AlešOKCZE216821972222 ŠK Pardubice-Polabiny4,5026,530193620-17,8
51121Martirosyan DavidU12OKCZE15891775Klub šachistů Říčany 19254,50262718592042,6
5247Tichonov JurijS60OKUKR20372234Dnipro4,5025,529192620-7,2
53235Jakir DinoOK-PCZE00ŠK Dopravní podnik Praha4,5025,528,51894
5479Tejkal JiříS70OK-PCZE18021838Šachový klub Praha 44,5025,52819402028,2
55168Filindash NikitaU10OKUKR13512001Avangard Kyjiv4,5025,52818842047,8
5644Svačina PetrOK-PCZE20591922TJ Pankrác Praha4,5025,527,5185520-11,6
5739Řehák MartinOK-PCZE20942097ŠK Sokol Vyšehrad Praha4,502528186020-24,8
5828WIMLněničková GabrielawOK-PCZE21462152TJ Bohemians Praha4,502527,5189320-23
5964Šulc JakubU20OKCZE18901981Šachklub města Dobrovice4,502526,519082010,8
6048Babička MichalOKCZE20222043SK Děčín4,5024,527181920-14,2
61142Mikhno ArtemU14OK-PUKR14972051Nikopol / ŠK Dopravní podnik Praha4,5024,52618742036,8
6250Zajíček LuděkS70OK-PCZE20032015Šachový klub Praha 44,5023,526,5165620-15,6
6359Neuman Zákoucká AdélawOK-PCZE19281921Unichess Praha4,502325,5178920-14,8
6499Korniichuk OleksandraU20wOK-PUKR17381789ŠK Dopravní podnik Praha4,502324,51618204,6
65116Holub AdamU18OK-PCZE16091701Unichess Praha4,502225,518032038
6670Partl MiloslavOKCZE18621859Šach Mělník4,502224,5173220-11,4
67126Svačina TobiášU16OK-PCZE15671678SK OAZA Praha4028,530,518932049,2
68137Kučera DavidU18OKCZE15191741Gambit Jihlava4027,530,51619209,2
6982Žváček AntonínS60OK-PCZE17861906Sportovní klub Praha-Kbely4027,529162520-7
7018FMPachmann AlešOK-PCZE22232230ŠK Dopravní podnik Praha402730178820-46,2
71167Bohatyrov MykolaU14OKUKR13781944Kyjivský region4026,53017392032,6
72101Novotný DavidOK-PCZE17281810TJ Kobylisy Praha4026,52920372047,8
7351CMBeneš PetrS60OKCZE20002041ŠK Slavoj Litoměřice4026,528,5180320-16
7437Postupa PavelOK-PCZE21002110TJ Pankrác Praha402629,5181720-24,8
7541FMHajiyev KananOK-PAZE20842145ŠK Dopravní podnik Praha402629,5173620-33,2
7645WFMKubíková HanaS60wOKCZE20472049Klub šachistů Říčany 1925402629180720-21,2
63Vránová ZdeňkawOKCZE18911899ŠK Staré Město402629171020-13,8
78122Bartoň MilanS70OK-PCZE15791595ŠO Praga Praha40262816452013,4
7991Kotleška RomanOKCZE17501599Sokol Tábor4025,528,518562018,4
8068Hinz FrantišekS70OKCZE18761863TJ Hostivice402527,5179620-5,6
8181Mach OndřejOK-PCZE17881763SK OAZA Praha402526,518412014,2
82233Horáček VojtěchOK-PCZE00ŠK Dopravní podnik Praha4025241631
8349Baran PeterS60OKCZE20212021TJ Neratovice4024,527164920-36
8478Krejčík MiroslavOKCZE18071841ŠK Český Brod4024,5271786202
85179Markina SofiiaU12wOK-PCZE13011520ŠK Aurora Praha4024,525,517382047,8
8636Svoboda MilošOKCZE21072158TJ Sokol Plzeň-Letná402427,5168920-41
8752Semchiv EvgeniiOKMDA19981986Kišiněv402427169020-36,8
88185Mádle RobinU16OK-PCZE12671531TJ Bohemians Praha40242417842050,8
8956Bartoníček ZdeněkS60OKCZE19581968ŠK Garde Kaznějov402423,5159820-36,4
90154Dobsa EmmaU14wOK-PCZE14261546Unichess Praha4023,52717732039
91221Baur RadekOK-PCZE00Praha4023,525,51652
9271Frouz PetrOK-PCZE18571850SK Lokomotiva Radlice Praha4023,525,5167620-26,4
93263Ulam-Orgikh AmartuvshinOK-PCZE00Praha (Mongolsko)4023,5241522
94106Šaur FrantišekS70OK-PCZE16991724TJ Sokol Praha-Vršovice4022,524,51670207,8
9576Steiner JurajS70OK-PCZE18411846Steinitz - Makabi Praha4022,524,5175720-10,6
96169Pásek JosefU12OK-PCZE13511528TJ Bohemians Praha4022,52315822035,2
9762Reichel TomášOK-PCZE18981931Unichess Praha4022,521,5156820-36,4
9880Meca st. ViktorOK-PCZE17961689Sportovní klub Praha-Kbely402224,5170320-6,8
9985Plicka PetrS60OKCZE17671761ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou402224158720-16
100196Poche OliverU16OK-PCZE11761428ŠK Praha-Smíchov4021,52516762053,8
10194Feierfeil JiříS70OKCZE17461688TJ Jawa Brodce4021,524,5143920-10,8
102266Vilms AntonOK-PCZE00ŠK Aurora Praha4021,5231496
10393Macoun JiříS70OK-PCZE17461783Šachový oddíl TJ DUKLA Praha4021,521,5152020-29
104112Závůrka VladimírOKCZE16321649TJ Kavalier Sázava4021,521146020-20
10588Železný JanOK-PCZE17651698Sportovní klub Praha-Kbely402122,51813208,8
106133Elman TomU18OK-PCZE15290SK OAZA Praha402122,517042014,6
10789Kovář JanS60OK-PCZE17641801TJ Sokol Praha-Vršovice402122,5143320-11,2
108134Zákoucký OttoS60OKCZE15281566Šachový klub Jičín4020,521,516022032,2
10986Čimbora MatejOK-PCZE17661870ŠK Dopravní podnik Praha4020,518,5170520-3
110136Lhotský FrantišekU20OKCZE15221700Sokol Buštěhrad4020201492204
11134Kojetský PavelOK-PCZE21122124SK Lokomotiva Radlice Praha4019,522,5155620-54,6
112109Legkostup MaximOK-PCZE16731775TJ Sokol Praha-Vršovice40191815342011,6
113139Akerman JanS60OK-PCZE15021551ŠO Praga Praha3,50272917062011,6
11460Postupa MartinOK-PCZE19211946TJ Pankrác Praha3,5026,528,5155920-29,6
11514Ustinov OlegS60OKUKR22492229Pavlograd3,502629165220-66
116132Strnadová MonikaU18wOKCZE15301654Klub šachistů Říčany 19253,502628,516462019,4
11795Čabart PavelOK-PCZE17441674Šachový klub Viktoria Žižkov Praha3,5025,52818402019,2
11896Barabas AlešS60OK-PCZE17421770ŠK Dopravní podnik Praha3,5025,524150720-17,2
119105Chamoso JavierOK-PCZE17011557TJ Sokol Praha-Vršovice3,502527,51700208,4
120170Sboev KirillU12OK-PCZE13511526ŠK Aurora Praha3,502423,516892026
121107Závůrková MonikawOKCZE16891743TJ Kavalier Sázava3,5023,526,517092011
12277Řehák JiříS70OKCZE18281818TJ Spartak Letohrad3,5023,526161120-28,4
12397Nepožítek SvatomírS60OK-PCZE17421743Steinitz - Makabi Praha3,5023,524161420-11,6
12490Štěpánek SvatoplukOK-PCZE17601775ŠK Sokol Vyšehrad Praha3,5023,522,5168520-11,6
125100Krchňák JanOKCZE17281837Sokol Domažlice3,502325164220-4,4
126199Rybáček MartinU16OKCZE11581445Gambit Jihlava3,502321,514902023
127197Kaplanová DominikaU14wOKCZE11661342ŠK JOLY Lysá nad Labem3,5022,52614442027,4
128153Veny JaumeU16OK-PCZE14411594ŠK Dopravní podnik Praha3,5022,524,515992025,8
129104Beinhauer BernardU20OK-PCZE17231347ŠK Dopravní podnik Praha3,5022,52418052011
130253Moc MatějOKCZE00ŠK Kladno3,5022,522,51631
131203Mores AntonínU14OK-PCZE11311233ŠK Praha-Smíchov3,502222,514992026,2
132152Vajdík JosefU18OKCZE14461503Klub šachistů Říčany 19253,5022201561208,4
13372Šlechta KarelS70OK-PCZE18541875ŠK Sokol Vyšehrad Praha3,5021,523,5154820-36,6
134110Bouše VladimírOKCZE16621755TJ Plzeň Košutka3,5021231556202,8
135198Javořík ViktorOK-PCZE11621320ŠK Praha-Smíchov3,50212315342040,8
136135Voršilka JiříOK-PCZE15271724SK OAZA Praha3,502023143820-3,2
13758Tocháček MichalS60OK-PCZE19452022ŠK Dopravní podnik Praha3,502022,5154320-53,2
138213Bílek AlexanderU16OK-PCZE01104TJ Bohemians Praha3,5019,5221528
139103Vít ZdeněkS70OK-PCZE17251672Steinitz - Makabi Praha3,5018,521143420-32,2
140156Písař TomášU16OK-PCZE14231484TJ Bohemians Praha3026,526,516712014,6
141242Kravchenko AndreyU12OK-PCZE00ŠK Aurora Praha3026281609
142144Hoang Do Ba HuyU14OK-PCZE14941542ŠK Praha-Smíchov302527,51677200,8
143208Mahdal PetrOK-PCZE01520Sokol Nebušice Praha3025251482
144220Bauer SebastianU14OK-PCZE00ŠK Dopravní podnik Praha3025241457
145165Kraus PetrOKCZE13931423Chess club Písek30252216922013,4
146124Hepnar LukášU18OKCZE15701594Sokol Brandýs nad Labem3024,526,5160720-1,8
147102Franc LuborS60OKCZE17281775Sokol Kolín3024,526166520-7
148175Táborská AnetaU18wOKCZE13291416ŠK ZIKUDA Turnov3024,52315912012
149115Zentko LadislavS70OKSVK16141648Nitra3024261632204,2
150114Krňák VladimírS70OK-PCZE16171731TJ Sokol Praha-Vršovice302424,5149520-19,2
151138Mládek JiříOKCZE15191283Šach Mělník302326,51313204,4
15266Šplíchal PetrOK-PCZE18861890Unichess Praha302324,5156420-45,2
153194Pánek DanielU16OK-PCZE11831481ŠK Dopravní podnik Praha3022,525,515112016,2
154130Mashkov DmitryOK-PCZE15420ŠK Mlejn Praha3022,524,516812016,8
155140Hosová SandraU16wOKCZE15011667Sokol Buštěhrad3022,524,51454203,8
156131Sladká HanaS60wOKCZE15321582Šachový klub Zlonice302224,5141520-2,2
157164Mach DavidU18OK-PCZE13941391TJ Bohemians Praha302222,5145120-5,6
158201Dědeček TomášOK-PCZE11511186ŠK Sokol Vyšehrad Praha302220,514372015
159212Gundermann Mika OlegU12OKGER01213Schachfreunde Nordost Berlin3021,5241540
160162Leština PetrOK-PCZE14131454ŠK Dopravní podnik Praha3021,522147020-0,8
161188Jakubše Tamae SeverínaU12wOK-PCZE12401114TJ Bohemians Praha30212414102017
162254Nguyen Nhat Minh ThuU12wOK-PCZE00ŠK Dopravní podnik Praha302122,51278
163108Lexa VáclavS70OK-PCZE16801664TJ Sokol Praha-Vršovice302121,5138620-38,4
164128Petirová IvaU18wOKCZE15611473Šachový klub Jičín302121141020-22,8
165174Dubský LukášU14OK-PCZE13351101ŠK Dopravní podnik Praha3020,519,5140720-6,4
206Liška DavidOK-PCZE10380Praha3020,519,513542015,4
167149Sarbojeet BhowmickOK-PIND14621412SK OAZA Praha302022,5128820-19,2
168161Bára st. JosefOK-PCZE14131468ŠK Dopravní podnik Praha302020,5118920-4,2
169148Kůtek JiříOKCZE14631568TJ SKP Valdice3019,522,51390200,4
170113Brotánek TomášU18OKCZE16271313Šachový klub Baník Příbram3019,520,5132820-40,2
171184Jaruška AdamU16OKCZE12711064Šachový oddíl TJ Sokol Voznice3019,519138220-6,6
172151Vaško PavelS70OK-PCZE14471498TJ Bohemians Praha301921127020-19,4
248Laube TomášU12OK-PCZE00Praha3019211404
174247Lashchinin VladislavU10OK-PCZE00Praha301918,51262
175207Macek PetrOKCZE01564Brno3018,5211505
176147Půlpán JiříOK-PCZE14780Praha301821121820-16,6
177111Kühnmund IvanS70OK-PCZE16571625Steinitz - Makabi Praha3017,516,5127220-24
178217Porter WilliamU12OK-PCZE01052ŠK Aurora Praha3016,516,51338
17935Borkovec MilanOKCZE21082113Sokol Tábor2,502629182720-27,2
180157Sitčuk AlexejOK-PCZE14220Praha2,502527,5147620-5,4
181123Gvazava MikhailU20OK-PCZE15761240ŠK Dopravní podnik Praha2,502325,5133120-27
182125WFMModrová HanaS70wOK-PCZE15681678TJ Bohemians Praha2,502325,51641201,6
183141Nigrin JiříS60OKCZE15011629Sokol Pečky2,502325,51492204
184119Řeřábek JaroslavS60OKCZE16031573Klub šachistů Říčany 19252,502324,5152720-1,8
185182Bára ml. JosefOK-PCZE12801372ŠK Dopravní podnik Praha2,5021,5231394207
186146Harašta FrantišekS70OK-PCZE14911461ŠK Mahrla Praha2,502123120320-21,6
187158Raba MilanS70OK-PCZE14161430Šachový klub Praha 42,502121133720-10,2
188178Meca ml. ViktorU14OKCZE13061340Sokol Brandýs nad Labem2,5020,52115082017,2
189155Barth VítOK-PCZE14261430TJ Bohemians Praha2,5020,520,5129020-5
190160Novák AlanU18OKCZE14141410ŠK ZIKUDA Turnov2,5020,519,51520207,4
191210Osipyan DavidU14OK-PCZE01343ŠK Aurora Praha2,5020221359
192173Řeháček OldřichOKCZE13361275ŠK Spartak Ústí nad Labem2,5019,520,5122320-7,6
193252Marek OldřichU16OK-PCZE00Praha2,5019,5181197
194211Křivka MatějU12OKCZE01257TJ Sokol Plzeň-Letná2,5019,517,51313
195181Studzinski DavidU20OKCZE12841245Klub šachistů Říčany 19252,5019221280201,8
196189Burša JosefU16OKCZE12370Šachový oddíl TJ Sokol Voznice2,5018,520,5131720-6,6
197262Šilhán VladimírS60OK-PCZE00Praha2,5018,5201105
198256Pulda RichardU20OK-PCZE00Praha2,5018,518,51297
199261Šebek MarekU20OKCZE00Mladá Boleslav2,5018,515,51223
200204Vávrová JiřinaS60wOK-PCZE11001310Šachový klub Praha 42,5017,51912332015
201190Šámal JiříU12OK-PCZE12301088ŠK Dopravní podnik Praha2,5016,518,5119020-5,2
202243Křivka LukášU10OKCZE00TJ Sokol Plzeň-Letná2,5016,515,51166
203259Semenchuk VolodymyrU20OK-PCZE00Praha2,5014,5161249
204171Jakuš LubomírS70OK-PCZE13451399ŠK Mahrla Praha2023,519118120-2,6
205202Souralová JanaU14wOK-PCZE11441038TJ Pankrác Praha202223130920-5,4
206191Lištvan DavidU14OK-PCZE12291269Šachy Štěpán Praha2021,518122220-5,4
207219Bandalac AndreiOK-PCZE00ŠK Aurora Praha202120,51213
208166Kosťukevič SergejOK-PCZE13880Praha202120,5119120-3,2
209193Stružka AdamU14OKCZE12091098Český lev Kolešovice-šachový klub2020,520,5130020-8,4
210205Glaser JanOKCZE10511199TJ Kralupy nad Vltavou2020,519,5117020-4,2
211183Floriánová BarboraU12wOKCZE12771068ŠK ZIKUDA Turnov202019020-4,4
212209Louda ŠtěpánOK-PCZE01347ŠK Praha-Smíchov2019,518,51078
213176Musil MarekOKCZE13251381TJ Auto Škoda Mladá Boleslav201922113020-2,8
214236Jakubše JiříOK-PCZE00Praha201920,51286
215223Ciampella SofiaU16OK-PCZE00Praha2019191231
216159Mach MiroslavS70OKCZE14151415Šachový oddíl TJ Sokol Voznice2018,518,599920-19,6
217118Tolar JanS70OK-PCZE16081560TJ Sokol Praha-Vršovice201819116420-43
218234Hyška MelicharU12OK-PCZE00ŠK Dopravní podnik Praha2018171139
219255Oryshko NikitaU14OK-PCZE00ŠK Aurora Praha2016,517,51166
220264Valiyev AdilU10OK-PCZE00Šachy Štěpán Praha2016,5161107
221246Lashchinin PavelOK-PCZE00Praha201614,51166
222228Fedorov ViktorU10OK-PCZE00ŠK Praha-Smíchov2014,5151157
223260Synek JáchymU12OK-PCZE00Praha201412,5912
224215Holub PetrU10OK-PCZE01069ŠK Praha-Smíchov1,501921,51114
225214Svačinová ValentýnaU14wOK-PCZE01098SK OAZA Praha1,501820,51173
226192Mašková MarkétawOK-PCZE12091193ŠK Mahrla Praha1,5017,516,599520-1
227200Kašpar AdamU12OKCZE11571013Šachový oddíl TJ Sokol Voznice1,501616,596020-1,6
238Jurkiewicz LenaU16OK-PCZE00Praha1,501616,51012
22967Plchot MiroslavOKCZE18821888TJ Spartak Vrchlabí1024,527150720-36,2
23042Sýkora OndřejOKCZE20762024ŠK ZIKUDA Turnov1024280201,6
231229Gurinov AlekseyU10OK-PCZE00ŠK Dopravní podnik Praha1022190
232226Duong DavidU10OK-PCZE00ŠK Praha-Smíchov102218,50
23319Maršálek ZdenekOKCZE22152191ŠK ZIKUDA Turnov1021,525,50201,2
234265Vasechko ZlataU10wOK-PCZE00Praha102124,50
235222Brynosh DarynaU18wOK-PCZE00ŠK Dopravní podnik Praha1021190
236267Zajíček RadekOKCZE00Ostrava1020,523,50
237177Chernyy AndreyU12OK-PCZE13201431ŠK Aurora Praha1020,522,50200
238239Kolesnik IaroslavU14OK-PCZE00ŠK Aurora Praha1020,519,5606
239195Pogorelskiy BorisU12OK-PCZE11791467ŠK Aurora Praha102023020-3,6
240257Rawlings BenjaminU10OK-PCZE00ŠK Sokol Vyšehrad Praha102022,50
241245Larionov IljaOK-PCZE00Praha1020221108
242258Rawlings MatthewOK-PCZE00Praha1020220
243230Hajiyev KamalU12OK-PCZE00ŠK Aurora Praha1020201258
244216Svoboda OndřejU14OKCZE01062ŠK ZIKUDA Turnov102019,51304
245241Král MichalU10OKCZE00ŠK ZIKUDA Turnov1020190
246237Jung BedřichU14OK-PCZE00ŠK Dopravní podnik Praha1018210
247240Kosťukevič JuliánaU10wOK-PCZE00Praha101817,5548
248224Cole Oliver RyanU12OK-PCZE00TJ Kobylisy Praha1017,516,5541
249249Lazar AlexanderU10OK-PCZE00Šachy Štěpán Praha1016,515373
250232Holub JanU10OK-PCZE00ŠK Praha-Smíchov101619526
251120Ragula MariánS60OK-PCZE15901571ŠK Dopravní podnik Praha002327,50200
2527IMKourousis EpameinondasOK-PCZE23592349ŠK Dopravní podnik Praha0022260200
253129Hocek LukášU20OKCZE15510ŠK Rakovník0021250200
254186Klimeš MartinU14OKCZE12611228ŠK 1921 Zábřeh0021240200
255145Koňařík FilipOKCZE14921681TJ Valašské Meziříčí0020,5210200
256163Fakan PetrS60OKCZE14121376TJ Plzeň Košutka0020,519,50200
257143Jurčík RóbertOKSVK14950Turzovka002022,50200
231Hasanli NurlanOK-PCZE00ŠK Dopravní podnik Praha002022,50
259227Fečko ŠimonU10OK-PCZE00ŠK Dopravní podnik Praha002022601
260218Abasova ElinawOK-PCZE00Praha0020210
261244Larionov BjornU10OK-PCZE00Praha0019,521,5474
262150Novotný PetrOKCZE14571431SŠK Cejle0019,5170200
263250Luňáček LubošU12OKCZE00ŠK ZIKUDA Turnov001921307
264225Dubský TomášU12OK-PCZE00ŠK Dopravní podnik Praha0018,520,50
265180Bucková BarboraU16wOKCZE12971124ŠK ZIKUDA Turnov0018,5190200
266187Kašpar MarošOK-PCZE12410Praha001819,50200
267251Malý JiříU10OK-PCZE00Sokol Nebušice Praha0016,518518

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 07.08.2022 22:12
PixFuture exclusive partner, tiráž