Torneig del Circuit Català d'Oberts Internacionals

XXI Open Internacional Escacs Ciutat Olot 2022 (293840)

OrganitzadorMir Codina, Josep M. (22226664)
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigMir Codina, Josep M. (22226664)
Àrbitre principalIA Zaiats, Vladimir (14109344)
ÀrbitreACP Gatell Valderrama, Eric (22258850)
Control de temps (Rapid)15 min + 5 sec/move
SeuEl Torin, c/. Roser, 13, 17800 Olot (Girona)
Number of rounds9
Tournament typeSistema suís
Rating calculationEloN, FIDE
Data2022/07/31
Mitjana d'Elo1685
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització05.08.2022 20:39:20, Creador/Darrera càrrega: Escola d'Escacs d'Osona

EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, No se'n mostren senyeres
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 9 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm. NomIDFideIDFEDFIDEEloNSexeTipusGrClub/Ciutat
1
GMMunoz Miguel152043800229PER25422656Lira Vendrellenca
2
IMSosa Tomas383223121576ARG24972648VAL-Eva Manises
3
GMGlek Igor3832684100484BEL24192467Olot
4
GMSiebrecht Sebastian3977984609352GER24132428Olot
5
IMCruz Jonathan219333802124PER23972591AVAL-Tabiya Alcoy
6
IMCruz Filemon202763800296PER23642459AVAL-Tabiya Alcoy
7
GMEscobar Forero Alder04400801COL23552405ACOLOMBIA
8
IMHernandez Cristian Andres04402308COL23532403ACOLOMBIA
9
FMEsplugas Esteve Vicenc1394522200789CAT23272446AValls C.E.
10
IMGonzalez Rodriguez Jorge A.100174400240COL22232362BFigueres C.E.
11
MKBanos Oscar16410107174ARG22212317BFigueres C.E.
12
MKMolina Carretero Daniel2592732071914CAT21712338BGerunda, C.E.
13
Paredes Lagos Anthony Javier03817210PER21602235BPERU
14
MKArmengol Comas Joaquim63332218909CAT21512318BTerrassa Del Csc, C.E.
15
FMLazaro Pujol Abel2926824596728CAT21232348BFigueres C.E.
16
MKTriadu Cassa Jordi166992241927CAT21132264BOlot
17
IMBerdayes Ason Dylan Isidro03516016CUB21012176BCUBA
18
MKMuratet Casadevall Albert19972215250CAT20892207CPorqueres Club Escacs
19
Terry Cuellar Luis Antonio3791193505200CUB20532230COlot
20
MKVazquez Gamero Miguel56002208849CAT20502236CSant Adria C.E.
21
MKCano Sevilla Ivan2471232043546CAT20132227CBarcelona, Club Escacs
22
CMMenac Comas Joan Ramon71392255308CAT20102172CCatalonia-Joviat E.
23
CMFernandez-Diaz Mascort Miguel51572214288CAT20072103CHospitalet Bellvitge Club D'es
24
Pau Plana Albert17542265273CAT20002063CFigueres C.E.
25
Espinosa Cebrian Carlos2569632067291CAT19782156CSant Adria C.E.
26
WFMOcampo Cristina04439490COL19762081wCCOLOMBIA
27
Jul Perez Alberto284203516270CUB19732133CBarcelona, Club Escacs
28
Saurina Suner Francesc Xavier136272299224CAT19322153DGerunda, C.E.
29
AIMVilla Tornero Alex35692554501091CAT19252217U12DMontornes C.E.
30
Llerins Bonet Ricardo55362211696CAT18952089DSant Adria C.E.
31
Alvarez Martinez Robert Carlos187032076770CAT18912054DFigueres C.E.
32
Bru Gibert Rafael311532095201CAT18671975DAteneu Colon C.E.
33
Millan Hernandez Marc1340322290648CAT18062065DSant Cugat Club Escacs
34
Diaz Comas Jordi20692291126CAT18042005DPlatja D'aro, Club Escacs
35
Canal Morell Miquel2776024507709CAT18011868DOlot
36
Garcia Caro Juan Alber2969624585386CAT17842227U18EOlot
37
Miguel Bauer Alex933932081081CAT17821852EOlot
38
Sola Garcia Manel17572291444CAT17771893EOlot
39
Wells Pierre-Alexandre026007738FRA17581948EFRANCE
40
Fajula Farres Baldiri571932023898CAT17511997EOlot
41
Fernandez Egea Andres18672219166CAT17481946ESant Adria C.E.
42
Carricondo Fernandez Vicente561622220275CAT17311906ESant Adria C.E.
43
Muratet Casadevall Elias20022283654CAT17301999EPorqueres Club Escacs
44
Canadell Ruiz Samuel Sandal2373832067836CAT17242004EMartorell C.E.
45
Caro Martinez Ramon1065432011997CAT17241970EMollet, Club D'escacs
46
Lambert Pont Michael37928854527821CAT17222045U18EMollet, Club D'escacs
47
Fortea Marc020612648FRA17161906EFRANCE
48
AFMPerez Roses Sergi2731032096887CAT17151978ETona-La Crema Club Escacs
49
Cros Garcia Marc2382032022778CAT17062023EOlot
50
Vigier Lopez Carlos1112732031564CAT17051866ESant Marti C.E.
51
Vinolas Anglada Laura2755024517925CAT16881979wEFigueres C.E.
52
Barrot Farre Salvador120482203499CAT16851875ESanta Coloma De Queralt, A.E.
53
Sola Sendra Francesc95712294710CAT16781820ESanta Coloma De Queralt, A.E.
54
Perez Lopez Alfonso142062280531CAT16771909EFigueres C.E.
55
Labian Sanchez-Maroto Eduard177032002076CAT16601811EOlot
56
Vidal Palou Jordi1468322200991CAT16541879ESanta Eugenia Escacs
57
Foix Breto Antoni173912217414CAT16421756FSant Gregori C.E.
58
Montes Molina Ivan38322054705193CAT16411904U14FTerrassa Del Csc, C.E.
59
Boix Gravolosa Josep M.1560132002700CAT16201804FOlot
60
Jurado Coderch Heribert33569324598224CAT16111972U18FOlot
61
Benet Saniger Xavier1168822278648CAT15881865FTona-La Crema Club Escacs
62
Casanovas Barniol Gerard2627124590070CAT15851880FManlleu Club Escacs
63
Blasco Cardona Pol33581554517427CAT15811820U14FLa Lira, C.E.
64
Armengol Valero Miguel39698554785014CAT15791700FTerrassa Del Csc, C.E.
65
Ribera Caro Joan37823454544491CAT15761855U18FPeona I Peo, C.E.
66
Gracia Vila Frederic33536424592412CAT15731752FAmistat De Premia C.E.
67
AFMGarre Montes Marc38126054565553CAT15691918U18FArgentona C.P. Escacs
68
Amich Vidal Pau38203854575010CAT15691832FGerunda, C.E.
69
Lambert Pont James37928954564816CAT15541849U14FMollet, Club D'escacs
70
Lujan Moreno Royer Manuel39883724583626CAT15441700FSitges Prado Suburenc, P.E.
71
Verdaguer Planella Pol33570824598216CAT15391916U18FOlot
72
Serrat Juanaola Xavier118892222493CAT15361780FSanta Pau Club Escacs
73
Singh Sukhwinder35715724598194CAT15361755FOlot
74
Lara Crosas Marc38539354749158CAT15341901FTona-La Crema Club Escacs
75
Bonilla Rodriguez Javier38367254700701CAT15161764FGerunda, C.E.
76
Armengou Bernal Pere1035024598283CAT14961762GOlot
77
Trias Punset Carles17952222523CAT14851738GSanta Pau Club Escacs
78
Rodriguez Delgado Joan39710594709343CAT14661700GOlot
79
Najar Arrieta Oriol38185654587603CAT14591762U12GCardona
80
Puigvert Vigo Lluis169142204401CAT14451700GOlot
81
Romera Fernandez Manel1118322233563CAT14291690GGuixolenc C.E.
82
Lambert Paul38166954564824CAT14191694GMollet, Club D'escacs
83
Garriga Cabrera Joan38433054750083CAT14131740U14GBergueda C.E.
84
Compte Auge Lluis33426454536332CAT13861772U14GFigueres C.E.
85
Mendez Diez Yosuan39735954798744CAT13861680GMataro C.E.
86
Canal Sala Pau2926754517869CAT13781761U18GOlot
87
Bonet Bonet Joan177424507695CAT13721618GOlot
88
Sergooris Danail Jurgen38697554783364CAT13551622U12GGranollers-Canovelles
89
Busquets Font Jaume1560332022760CAT13541680GOlot
90
Soriano Rafel Xavier38099954567556CAT13511685GAteneu Barcelones, C.E.
91
Perez Llaurado Adria38539254763916CAT13501714U10GTona-La Crema Club Escacs
92
Pau Ferrer Quirze38137654587999CAT13191406U10GFigueres C.E.
93
Del Rio Baena Dani37806054519004CAT12881747U14GAteneu Colon C.E.
94
Leon Gimenez Alvaro2790724585726CAT12871586U18GVila Olimpica, Club D'escacs
95
Torres Teruel Joan35541824598763CAT12821787U18GCongres C.E.
96
Rius Navarro Marc33412354524091CAT12531556U18GVila Olimpica, Club D'escacs
97
Riera Boixader Arnau38695454786436CAT12201390U10GBergueda C.E.
98
Ventola Castells Conrad177754564590CAT11751687GSanta Pau Club Escacs
99
Bru Montoya Pau38486654743516CAT11711575U10GAteneu Colon C.E.
100
Terreu Roche Ivan39766094718644CAT11671700GAlt Emporda, Club D'escacs
101
Compte Marti Jordi38356254706840CAT11101479GFigueres C.E.
102
Bru Montoya Marc33425454539510CAT11101382U14GAteneu Colon C.E.
103
Caparros Agrasot Alfredo38632754786355CAT11031652GOlot
104
Ravina Corestein Dante38162854579350CAT10511403U14GOlot
105
Folch Mas Arnau39877494733791CAT01700GMollet, Club D'escacs
106
Poble Noguera Ramon1927154787718CAT01566GCaldes De Montbui C.E.
107
Aumatell Hortala Francesc39889994733716CAT01520U12GOlot
108
Caballero Pujol Isaac39724354793696CAT01478U12GOlot
109
Guitart Casals Roger37960094733082CAT01472U18GEscola D'escacs De Barcelona
110
Fabrego Roque Biel38514954758637CAT01454U18GOlot
111
Santandreu Orri Josep39767594733341CAT01439U12GOlot
112
Grabalosa Munoz Joan38516554758823CAT01431U14GOlot
113
Nunez Fernandez Daniel38607554751128CAT01352U12GColon Sabadell Chessy
114
Ravina Corestein Fausto38516654759358CAT01275U10GOlot
115
Bonefons Guy0651095130FRA00U10GFRANCE
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, Impressió