Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 13:01:20
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
Campionat Individual de ràpides de Lleida 2022 ( 292550)
Darrera actualització20.06.2022 13:13:31, Creador/Darrera càrrega: Jesús Caballero Maytin
Search for player
Cerca
Aparellaments/Resultats
2. Ronda El 2022/06/19 A les 9.40
T.
Núm.
Nom
Elo
Pts.
Resultat
Pts.
Nom
Elo
Núm.
1
17
Solani Nunez Joel
1690
1
0 - 1
1
Bruned Segura Mario 2
2060
2
2
3
Ribera Pane Jaume 1
2038
1
1 - 0
1
Gensana Berzunces Joan
1706
16
3
19
Vicente Oliva Miquel A.
1680
1
0 - 1
1
Arno Bendicho Arnau
2021
4
4
5
Monfa Sole Ramon
1986
1
1 - 0
1
Garcia Millan Hector
1681
18
5
21
Montoliu Torne Domenec
1675
1
1 - 0
1
Sanuy Moncasi Albert
1869
6
6
23
Bonet Verdu Marcel
1668
1
0 - 1
1
Boldu Quiros Josep
1820
8
7
9
Pique Safont Joan Manel
1818
1
½ - ½
1
Nieto Badia Pau
1669
22
8
25
Ponsarnau Marquilles Jaume
1619
1
0 - 1
1
Torrent Minguet Joan
1762
10
9
45
Escudero Ribo Eloi
1186
1
0 - 1
1
MK
Codina Garcia Jose
1734
12
10
13
Alba Tarradelles Jose
1731
1
1 - 0
1
Porta Isant Lluis
1516
32
11
49
Moles Cabrera Esteve
1814
1
0 - 1
1
Mir Carnice Jordi
1717
14
12
15
Rodon Balcells Jaume
1708
1
1 - 0
1
Vicente Casaseca Miquel
1406
51
13
1
Quintas Galeano Lluis 2
2114
½
1 - 0
1
Berge Gallego Pau
1435
36
14
7
Cortiella Valles Roger
1824
0
1 - 0
½
Arno Bendicho Xenia
1603
26
15
11
Cosialls Baz Daniel
1750
0
1 - 0
0
Gonzalez Sorolla Abel
1383
38
16
37
Mares Mario Gabriel
1423
0
1 - 0
0
Subarroca Blanch Francesc
1676
20
17
27
Holgado Encinas Cesar
1602
0
½ - ½
0
Dea Ruiz Jofre
1337
40
18
39
Roure Sola Oriol
1362
0
½ - ½
0
Sastre Martin Daniel
1599
28
19
29
Pasto Bota Alex
1561
0
1 - 0
0
Rosell Planella Frederic
1329
42
20
41
Silva Marsa Gerard
1333
0
1 - 0
0
Niubo Parramon Edgar
1526
30
21
31
Dea Amaro Marius
1523
0
0 - 1
0
Llorens Vilella Victor
1213
44
22
33
Jucla Esteve Francisco Javier
1492
0
0 - 1
0
Bosch Carrera Laia
1155
46
23
43
Mestre Bentanachs Manel
1243
0
1 - 0
0
Capdevila Duran Joan
1454
34
24
35
Guillamet Santandreu Ramon
1436
0
1 - 0
0
Gomez Gonzalez Didac
1526
50
25
47
Escudero Ribo Alexia
1119
0
1
bye
26
24
Siso Ribes Genis Alfred
1648
0
0
Sense emparellar
27
48
Rosas Casado Josep Lluis
1886
0
0
Sense emparellar
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Impressió