Chess Open Chynorany

Posledná aktualizácia 11.06.2022 15:56:16, Creator/Last Upload: Slovak Chess Federation license 62

Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečné poradie po 9 kolách, Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1FMJancovic Peter14913321SVK2314Sk Kupele Piestany
2Abel Peter14902346SVK2224Sk Kupele Piestany
3FMVrana Frantisek302066CZE2214Tj Slovan Rajecke Teplice
4Borik Juraj14901196SVK2149Sks Dubnica N/V
5Bielik Miroslav14906066SVK2097Neaktivny Clen, Nezaplatil Cle
6Marko Anton14903920SVK2085Topolciansky Sachovy Klub
7Skreno Vladimir14902893SVK2059Nitriansky Sachovy Klub Nitra
8Malar Pavol14902281SVK2048Sk Hlohovec
9Belan Jozef14900742SVK2039Neaktivny Clen, Nezaplatil Cle
10Bielik Jakub73600938SVK2033Sk Povazske Podhradie
11Slamena Michal14908840SVK2019Sk Hlohovec
12Lovas Miroslav14909120SVK1987Sachovy Klub Chynorany
13Musaev Matej Elbek73601659SVK1977Sk Kupele Piestany
14Vranova Zdenka302775CZE1971
15Orgon Dusan14902443SVK1969Sks Dubnica N/V
16Spik Peter14905671SVK1957Sach-Klub Mocenok
17Reisel Frantisek14905256SVK1921Sk Prievidza
18Moravcik Rastislav14901757SVK1910Neaktivny Clen, Nezaplatil Cle
19Valente Peter14929767SVK1835So Rybany
20Gaspar Michal14911663SVK1814Sk Prm Bojnice
21Bujna Martin14947870SVK1812Sachovy Klub Chynorany
22Mikus Teodor14907895SVK1778Sk Prievidza
23Zakovic Jozef14917726SVK1772Sk Prm Bojnice
24Huliak Pavol14907704SVK1759Sk Prm Bojnice
25Mego Peter14917394SVK1745Sk Povazske Podhradie
26Sunal Jan14917653SVK1743Sk Prm Bojnice
27Orgon Patrik73616419SVK1735Sks Dubnica N/V
28Csollar Tibor14921731SVK1732Sachovy Klub Chynorany
29Brida Lukas14920239SVK1673Topolciansky Sachovy Klub
30Janas Peter14938200SVK1672Sk Hlohovec
31Ondrusova Miroslava14943794SVK1648Topolciansky Sachovy Klub
32Holly Stefan14929651SVK1637So Rybany
33Bebjak Tomas14950553SVK1623Sachovy Klub Chynorany
34Bezak Radovan14952980SVK1617Sachovy Klub Chynorany
35Migalko Dmitriy34147489UKR1579
36Tupy Emil14937140SVK1571Sk Hlohovec
37Majzlan Blazej14912449SVK1563Neaktivny Clen, Nezaplatil Cle
38Chrenko David14953048SVK1561Sachovy Klub Chynorany
39Stolar Michal14945878SVK1560Sk Kupele Piestany
40Sokol Eduard14917572SVK1519Sk Prievidza
41Jancicka Viliam14926296SVK1509Sk Hlohovec
42Kosik Peter14953030SVK1496Sachovy Klub Chynorany
43Vilk Imrich14956217SVK1442So Rybany
44Mikus Marian14963337SVK1408Zruseny Clen, Zruseny
45Dubnicka Ferdinand14944057SVK1402Sks Dubnica N/V
46Pis Jozef14952661SVK1358Sk Prm Bojnice
47Belan Martin14949857SVK1207Zruseny Clen, Zruseny
48Hudec Matus14974509SVK1173Sk Prievidza
49Bujnova Dominika14957566SVK1133Sachovy Klub Chynorany
50Kroslakova Michaela14974231SVK1085Sachovy Klub Chynorany
51Fusaty Simon14943654SVK1000Zruseny Clen, Zruseny
52Hajso RomanSVK1000
53Horoš ŠimonSVK1000
54Hostacny Milan14956209SVK1000So Rybany
55Vagunda Pavol14937514SVK1000Zruseny Clen, Zruseny
56Vilk Adrian14973219SVK1000So Rybany
57Zita DávidSVK1000
58Zrebny JanSVK1000
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, Tiráž