Chess Open Prostějov 2022 Londin vs. Prostějov

Posledná aktualizácia 12.06.2022 21:18:57, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečné poradie po 7 kolách, Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1Závůrka Roman307947CZE2140Oddíl šachů Sportovního klubu Prost
2Kapusta Petr315222CZE2131TJ Vlčnov
3Adamčík Martin314706CZE2113Oddíl šachů Sportovního klubu Prost
4Sýkora Jan357430CZE2040Oddíl šachů Sportovního klubu Prost
5Přenosil Jiří339660CZE2005Šachový klub Olomouc z.s.
6Boháček Milan371270CZE1982Slavia Boskovice
7Tichý Miroslav318329CZE1930Oddíl šachů Sportovního klubu Prost
8Musil Vítězslav308803CZE1920Agentura 64 Grygov
9Zvoníček Václav394904CZE1910Oddíl šachů Sportovního klubu Prost
10Londin Martin STCZE1898KVASACO Vacenovice
11Londin Milan ST368075CZE1793ŠO Hlinsko
12Dvořák Vladimír315745CZE1788SK ROŠÁDA Prostějov, z.s.
13Král Vojtěch368067CZE1787Oddíl šachů Sportovního klubu Prost
14Macek Oldřich339415CZE1558ŠK 1921 Zábřeh
15Veselý Miroslav371521CZE1772Slavia Boskovice
16Roušar Zdeněk316989CZE1769TJ Sokol Zaječice
17Snášel Michal360180CZE1763SK ROŠÁDA Prostějov, z.s.
18Mohapl Tomáš398365CZE1757Oddíl šachů Sportovního klubu Prost
19Brácha Pavel335894CZE1745SK ROŠÁDA Prostějov, z.s.
20Müller Stanislav23745827CZE1726Individuální člen
21Londin Milan ML399590CZE1715Oddíl šachů Sportovního klubu Prost
22Hubený Pavel340995CZE1696Slavia Boskovice
23Londin Lukáš Vojtěch23710837CZE1693Oddíl šachů Sportovního klubu Prost
24Blata František392669CZE1664Jezdci Jundrov
25Rozmiarek Krzysztof21825483POL1655HETMAN Środa Wlkp.
26Spurný Ladislav334502CZE1608ŠK Šternberk
27Březíková Beáta23727250CZE1587Oddíl šachů Sportovního klubu Prost
28Kment Michal360120CZE1581SK ROŠÁDA Prostějov, z.s.
29Londin Martin ML377279CZE1561Oddíl šachů Sportovního klubu Prost
30Indrová Jana367656CZE1560ŠO Hlinsko
31Urban Jakub398942CZE1523Oddíl šachů Sportovního klubu Prost
32Kryst Konrád359947CZE1493ŠK Šternberk
33Owczarzak Adam1155717POL1480HETMAN Środa Wlkp.
34Novotný Petr23718609CZE1431Oddíl šachů Sportovního klubu Prost
35Szymenderski Michal1176188POL1426HETMAN Środa Wlkp.
36Londin Michal Karol23710810CZE1386KVASACO Vacenovice
37Novák Miroslav350265CZE1297ŠK ZŠ Horka nad Moravou
38Plekanec Viktor23751053CZE1292ŠK Duras BVK
39Lemrová Viktorie23745541CZE1246Šachový klub Olomouc z.s.
40Wagner RostislavCZE1244Šachový klub Olomouc z.s.
41Štěpánek Břetislav23743042CZE1240Oddíl šachů Sportovního klubu Prost
42Švancara Jaroslav23744898CZE1231Slavia Boskovice
43Klimeš Martin23746017CZE1228ŠK 1921 Zábřeh
44Šiška JanCZE1219Šachový klub Olomouc z.s.
45Zahradník Viktor23740892CZE1218ŠO Hlinsko
46Bartoš JanCZE1212Šachový klub Olomouc z.s.
47Schmidt Jakub23711892CZE1142ŠO Hlinsko
48Kvapilová Lucie23745061CZE1129Oddíl šachů Sportovního klubu Prost
49Hubál Jakub23744421CZE1084Oddíl šachů Sportovního klubu Prost
50Kapustová Ema23741775CZE1065TJ Vlčnov
51Žák Jakub23740906CZE1045ŠO Hlinsko
52Beneš ŠimonCZE0Abrcka
53Carbonai GabrieleCZE0SK ROŠÁDA Prostějov, z.s.
54Czopnik ŠtěpánCZE0SK ROŠÁDA Prostějov
55Gawlak Anna21070032POL0HETMAN Środa Wlkp.
56Konšel FilipCZE0Plumlov
57Lemr KarelCZE0Šachový klub Olomouc z.s.
58Lisiak Monika21072183POL0HETMAN Środa Wlkp.
59Nádvorník VojtěchCZE0Oddíl šachů Sportovního klubu Prost
60Navrátil Ondřej23747510CZE0Oddíl šachů Sportovního klubu Prost
61Nesvadba JiříCZE0Abrcka
62Sedláček JiříCZE0ŠK Šternberk
63Surala JaroslavCZE0Ostrava
64Urban TomášCZE0Oddíl šachů Sportovního klubu Prost
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, Tiráž