FIDE OPEN O pohár starosty obce Dalovice 2022

Posledná aktualizácia 12.06.2022 16:24:29, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1FMSoukup Jiří310840CZE2375Karlovarský šachklub Tietz
2FMŠpreňar Petr397164CZE2290ŠK Líně
3IMDambrauskas Virginijus12800171LTU2208
4FMKarlík Vladimír301027CZE2159Slavia Kroměříž
5Wimmer Miroslav320854CZE2138ŠK Karlovy Vary
6Krejčík Jiří313890CZE2115Karlovarský šachklub Tietz
7Pokrupa Marek307386CZE2106Český lev Kolešovice-šachový klub,
8Dusbaba Karel314480CZE2028Individuální člen
9Cap Piotr21880530POL2022
10Zikeš Václav310689CZE1990TJ Tašovice
11Hlaváč Rudolf304891CZE1973TJ Olympie Hroznětín
12Přibyl Jaroslav321850CZE1953ŠK Global Sokolov
13Ondreját Miroslav306800CZE1933TJ Tašovice
14Stoettner Lukas16289951GER1928
15Šťastný Jakub381381CZE1926ŠK Teplice
16Partl Miloslav329827CZE1866Šach Mělník
17Klímek Petr322105CZE1848TJ Baník Sokolov ŠO
18Koper Štefan306606CZE1845ŠK Mahrla Praha z.s.
19Stoettner Moritz16277163GER1791
20Kačírek Jakub389900CZE1770TJ Sokol Teplá, z.s.
21Čabart Pavel301485CZE1739Šachový klub Viktoria Žižkov
22Molnár Ladislav337552CZE1734Karlovarský šachklub Tietz
23Macho Miloslav350974CZE1667AVZO-STSČ Františkovy Lázně
24Ornet Tomáš337765CZE1616TJ Olympie Hroznětín
25von Keyserlingk Chanda1270299GER1614
26Allington John30887938USA1579
27Pakina Varvara14164434UKR1494
28Kuttner Jaromír23702761CZE1480TJ Spartak Horní Slavkov
29Godlová Kamila23708697CZE1413TJ Klášterec nad Ohří
30Dvořák Jan23730722CZE1332Karlovarský šachklub Tietz
31Šedá Michaela23723416CZE1320Karlovarský šachklub Tietz
32Zrůst Lukáš23736666CZE1258ŠK Spartak Chodov
33Kůsová Nikola23733705CZE1250ŠK Spartak Chodov
34Kalynčuková Kateřina23713194CZE1147TJ Klášterec nad Ohří
35Tarnavskyi Artem34168354UKR1013
36Vlasák Marcel333670CZE1735ŠK Spartak Chodov
37Fiala Rostislav393630CZE1410TJ Olympie Hroznětín
38Soukup Jakub23747870CZE1394TJ Sokol Teplá, z.s.
39Boček Adam23739878CZE1374TJ Sokol Teplá, z.s.
40Romanko Diana34143874CZE1113ŠK Karlovy Vary
41Zrůst Aleš23730900CZE1065ŠK Spartak Chodov
42Pływacz Mateusz21085102POL0TKKF Leskowiec-Wieza Wadovice
43Stádník JiříCZE0Karlovarský šachklub Tietz
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, Tiráž