Bojnický šachový turnaj v rapid šachu mládeže

Posledná aktualizácia 18.06.2022 14:09:42, Creator/Last Upload: Slovak Chess Federation license 3

Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečné poradie po 7 kolách, Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloTypKlub
1Livňanský Michal73622885SVK1327C11ŠK Doprastav Bratislava
2Haásová Nina14967324SVK1280D11ŠK Rajec
3Livňanský Tomáš14967634SVK1248C11ŠK Doprastav Bratislava
4Slivka Martin14964260SVK1201C11TJ Slávia Caissa Čadca
5Maroši Michal73620785SVK1174C14CVČ Bojnice
6Drábek Matej14960362SVK1166C11NŠK Nitra
7Duda Filip14963604SVK1142C14ŠK Junior CVČ Banská Bystrica
8Dudová Karin14969297SVK1140D11ŠK Junior CVČ Banská Bystrica
9Machovičová Alexandra14968118SVK1139D14ŠK Komplet Modranka
10Karaba Rudolf14967537SVK1114C14Topoľčiansky šachový klub
11Seleš Samuel14962217SVK1089C14Topoľčiansky šachový klub
12Krošláková Michaela14974231SVK1085D11Šachový klub Chynorany
13Šúňová Michaela14966484SVK1077D11KŠN Bratislava
14Dudová Viktória14963590SVK1070D14ŠK Junior CVČ Banská Bystrica
15Machovič Maxim14967669SVK1047C11ŠK Komplet Modranka
16Šúň Martin14963701SVK1038C11KŠN Bratislava
17Diachenko Mykhailo14971135SVK1027C11NŠK Nitra
18Mrmusová Markéta14974800SVK1015D8TJ Slávia Caissa Čadca
19Hurtoň Adam14975637SVK1001C8ŠŠK Šurany
20Baďura AdamSVK1000C8ŠK Rajec
21Borko AdamSVK1000C11CVČ Bojnice
22Čičmanec DamiánSVK1000C11CVČ Bojnice
23Čičmanec DominikSVK1000C11CVČ Bojnice
24Cipov KarolínaSVK1000D11CVČ Bojnice
25Dobrodenka TomášSVK1000C11Nové Mesto nad Váhom
26Ďurovka Šimon14975971SVK1000C8ŠK Junior CVČ Banská Bystrica
27Fialka RichardSVK1000C11CVČ Bojnice
28Filipák MatejSVK1000C11CVČ Bojnice
29Gajdošíková SáraSVK1000D14CVČ Bojnice
30Garaj JakubSVK1000C8MŠ Bojnice
31Gross AdamSVK1000C11CVČ Bojnice
32Haás Timur14975106SVK1000C8ŠK Rajec
33Hodásová Denisa14976064SVK1000D11ŠK Rajec
34Holík Ondrej14975734SVK1000C8ŠK Podpoľanie
35Homola Artur MatiasSVK1000C11CVČ Bojnice
36Hoza LukasSVK1000C8CVČ Bojnice
37Hoza MatiasSVK1000C11CVČ Bojnice
38Jurik TomislavSVK1000C8CVČ Bojnice
39Juriková ZojaSVK1000D8CVČ Bojnice
40Kašová DominikaSVK1000D8CVČ Bojnice
41Kolářová LeaSVK1000D11CVČ Bojnice
42Košová Natália14971640SVK1000D14CVČ Bojnice
43Kothajová EmíliaSVK1000D14Handlová
44Kotrík TimotejSVK1000C8CVČ Bojnice
45Kotríková ZojaSVK1000D11CVČ Bojnice
46Majer JakubSVK1000C14Handlová
47Majtán MaximSVK1000C11CVČ Bojnice
48Majtán TimotejSVK1000C11CVČ Bojnice
49Mandev DanielSVK1000C8CVČ Bojnice
50Mendel MarkoSVK1000C8CVČ Bojnice
51Mihalík MatejSVK1000C14Handlová
52Ostrožlík Filip14971674SVK1000C8NŠK Nitra
53Ripka RóbertSVK1000C11CVČ Bojnice
54Rötling MichalSVK1000C14Handlová
55Rötling ViliamSVK1000C14Handlová
56Rybanský Felix14972514SVK1000C8Topoľčiansky šachový klub
57Rybanský Noe14972506SVK1000C11Topoľčiansky šachový klub
58Šindler RadovanSVK1000C14CVČ Bojnice
59Singer Lukáš14976919SVK1000C11ŠK Rajec
60Škríb TomášSVK1000C14CVČ Bojnice
61Slivka Jakub14974339SVK1000C8TJ Slávia Caissa Čadca
62Stachovič MatúšSVK1000C11Nové Mesto nad Váhom
63Strapec Tomáš14967685SVK1000C11ŠK Junior CVČ Banská Bystrica
64Vargová Dorka14976722SVK1000D8NŠK Nitra
65Vereš Alex14976080SVK1000C11ŠK Rajec
66Wang MichaelSVK1000C11CVČ Bojnice
67Zdenek MatúšSVK1000C14Handlová
68Zelenický SamuelSVK1000C11CVČ Bojnice
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, Tiráž