Детское первенство г.о. Мытищи 2022, 1-4 июня, Мальчики и Девочки до 13 лет СК Строитель, Центр Единоборств, ул. Силикатная 30 А

Last update 04.06.2022 13:11:48, Creator/Last Upload: Nagibin123

Tournament selectionМиД_9, МиД_11, МиД_13, ЮиД_15, ЮиД_17
Parameters Show tournament details, Link with tournament calendar
ListsStarting rank, Alphabetical list, Statistics, Alphabetical list all groups, Playing schedule
Final Ranking crosstable after 8 Rounds, Starting rank crosstable
Board PairingsRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8/8 , not paired
Ranking list afterRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8
Excel and PrintPrint list, Export to Excel (.xlsx), Export to PDF-File

Starting rank

No.NameRtgClub/City
1Мамиконян Артем1517РШШ, г. Москва
2Епихин Олег1493СШ А. Карпова, г. Москва
3Васильев Иван1438Школа Карпова, г. Мытищи
4Кузнецов Семен1408ДЮСШ, г. Щелково
5Михайленко Дмитрий1406ШК Гроссмейстер, г. Мытищи
6Якушин Федор1289г. Пушкино
7Кузнецов Михаил1277Школа Карпова, г. Мытищи
8Ведерников Денис1227СШОР 54 Ориента, г. Москва
9Нижников Даниил1217ДК Пушкино, г. Пушкино
10Макаркин Тихон1215Школа Карпова, г. Мытищи
11Павлушова Ирина1175МБУ МЦ Импульс, г. Мытищи
12Ахтямов Денис1174ДЮСШ, г. Щелково
13Тихомиров Егор1134Школа Карпова, г. Мытищи
14Дезиденко Роман1100Школа Карпова, г. Мытищи
15Ещенко Алена1094г. Щелково
16Титова Алиса1093ШК IntellectChess, г. Пушкино
17Лемза Данила1035Школа Карпова, г. Мытищи
18Топольницкий Вадим1025Школа Карпова, г. Мытищи
19Прусова Виктория1023ДЮСШ, г. Щелково
20Валицкий Матвей1016Гармония, г. Королев
21Чернов Алексей1014Школа Карпова, г. Мытищи
22Котов Алексей1012Школа Карпова, г. Мытищи
23Грачев Владимир1000ДЮСШ, г. Долгопрудный
24Калачева Елизавета1000ШШ Royal Gambit, г. Мытищи
25Китаев Александр1000г. Москва
26Колесов Даниил1000Школа Карпова, г. Мытищи
27Мазаев Андрей1000г. Королев
28Мурзагалиев Данис1000МБУ СШ Дебют, г. Королев
29Некрасов Денис1000Школа Карпова, г. Мытищи
30Парфирьева Мария1000Школа Карпова, г. Мытищи
31Рыбаков Артем1000МАУ ДО "Центр Гармония", г. Королев
32Снарский Михаил1000Школа Карпова, г. Мытищи
33Тураев Тимофей1000МБУ СШ Дебют, г. Королев
34Федоров Матвей1000Школа Карпова, г. Мытищи
35Харченко Сергей1000Школа Карпова, г. Мытищи
36Шишканов Алексей1000Школа Карпова, г. Мытищи
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use