Praha - 17. Zlatá Praha Open 09.07. - 17.07.2022

OrganizátorChess Academy Club, z.s.
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeRůžena Přibylová
Hlavní rozhodčíFA Václav Soukup
Deputy ArbiterIM Martin Přibyl
RozhodčíWFM Sofie Přibylová
Bedenkzeit (Standard)90 minut - 40 tahů + 30 minut + 30 sekund za tah
MístoPraha
Number of rounds9
Tournament typeŠvýcarský systém
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2022/07/09 Datum do 2022/07/17
Ø ELO turnaje1674
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace28.06.2022 01:49:58 / Page cached 28.06.2022 18:21:41 68min., Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Výběr turnajeZlatá Praha Open, Mem. F.Macka Open (S-50+), Zlatá Praha Junior Open, Zlatá Praha Rapid Open, Zlatá Praha Blitz Open
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, bez vlajek
Přehled pro družstvaCZE, FID, FIN, GER, ISL, LAT, TUR, UKR
Náhled pro skupinyOK
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís. JménoIDFideIDFEDRtgFIDERtgNpohlavíTypSkup.Klub/Místo
1
IMPlischki Sebastian463814637143GER23872385ŠK Dopravní podnik Praha
2
IMKulhánek Tomáš547309656CZE23242308ŠK Dopravní podnik Praha
3
IMStrebkovs Andrejs011601310LAT22830Riga
4
WGMPtáčníková Lenka176305650ISL21202128wTaflfélag Garðabæjar
5
WCMKoç Azra Ece044512120TUR18670wU18Kocaeli
6
Kolbušovský Michal4769423717645CZE18301844U18ŠK Dopravní podnik Praha
7
Omarsson Adam02311453ISL17420U16Taflfélag Reykjavíkur
8
Plesnivý Martin4854359262CZE16441757SK OAZA Praha
9
Morávek Jakub10971357553CZE16351666OKTJ Kralupy nad Vltavou
10
Beinhauer Bernard3748523740736CZE15891440U20OKŠK Dopravní podnik Praha
11
Omarsson Josef02316102ISL15460U12Taflfélag Reykjavíkur
12
Filindash Nikita034159983UKR14302001U10Avangard Kyjiv
13
Řeháček Oldřich1399323742143CZE13361332OKŠK Spartak Ústí nad Labem
14
Gao Tianle5162123739924CZE01055U10OKTJ Bohemians Praha
15
Burša Josef5237823745916CZE00U16Šachový oddíl TJ Sokol Voznice, z.s
16
Musil Marek5362523745614CZE00OKTJ Auto Škoda Mladá Boleslav