Mostecká věž 2022 - 19. ročník

OrganizátorTJ Sokol Mosty u Jablunkova
FederáciaČesko ( CZE )
Riaditeľ turnajaBc. Pavel Kantor /330914/
Hlavný rozhodcaDavid Šimon /382736/
Bedenkzeit (Rapid)2*10´+5´´
MiestoKulturní dům PZKO v Mostech u Jablunkova
Number of rounds9
Tournament typeŠvajčiarsky systém
Rating calculationEloN, EloF
Dátum2022/06/04
Ø rating1721
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 04.06.2022 17:39:43, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 91

Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav , Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č. TMenoFideIDFEDEloKlub
1
GMPlát Vojtěch325740CZE2512ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
2
IMZwardoň Vojtěch325511CZE2404Beskydská šachová škola z.s.
3
GMVelička Petr300659CZE2369TJ Ostrava
4
IMBureš Jaroslav322890CZE2357Beskydská šachová škola z.s.
5
IMPiesik Piotr1136194POL2335
6
FMWalek Milan301469CZE2296TŽ Třinec
7
IMZpěvák Pavel300586CZE2285TJ Vlčnov
8
IMVesselovsky Serguei313998CZE2248Beskydská šachová škola z.s.
9
Cupek Martin320935CZE2178TŽ Třinec
10
Machýček Lubomír311049CZE2160TJ Studénka
11
FMVrána František302066CZE2159ŠK Staré Město
12
Závůrka Roman307947CZE2152Oddíl šachů Sportovního klubu Prost
13
IMKlíma Lukáš307548CZE2151ŠK Slavoj Poruba
14
IMKantorik Marian14900513SVK2148
15
Urbanec Ladislav304352CZE2147
16
FMBrejník Gustav362662CZE2124ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
17
Pilch Roman337870CZE2116TŽ Třinec
18
Sventek Anton14901153SVK2114Cizinci
19
Milat Patrik322512CZE2102ŠK Slavoj Poruba
20
Valeš Václav315680CZE2093SK Děčín
21
Adamčík Robert14902540SVK2083Cizinci
22
Mrva Marek316288CZE2079TJ Ostrava
23
Zagrapan Pavol14903334SVK2061
24
Tomeček Jan309885CZE2056TJ Baník Havířov
25
FMŠrámek Vojtěch358681CZE2054SK Slavia Orlová
26
FMSobek Jaroslav301388CZE2048Šachový klub Karviná
27
WFMKubíková Hana302597CZE2047Klub šachistů Říčany 1925
28
Beran Petr316296CZE2040TJ Slovan Havířov
29
Šplíchal Stanislav310476CZE1991TJ Ostrava
30
Zimniok Lubomír307343CZE1989Šachový klub Karviná
31
Melich Jindřich305758CZE1962TJ Pankrác
32
Saga Vladimir14905140SVK1962
33
Kukuczka Milan325430CZE1943TJ Vendryně
34
FMPacl Václav302031CZE1943TJ Slovan Havířov
35
Blahut Jaroslav302902CZE1934
36
FMČempel Jaroslav300730CZE1931ŠK Slavoj Poruba
37
Kolář Stanislav310964CZE1886ŠK Šenov
38
Šrámek Tomáš368369CZE1866SK Slavia Orlová
39
Kučera Jaroslav383031CZE1859Viktorie Bohumín
40
Didi Jan312428CZE1858TJ Ostrava
41
Kozelský Marek382833CZE1820ŠK Šenov
42
Kurucar Milan14916169SVK1819
43
Polák Radim320757CZE1814Šachová škola Bohumín, z.s.
44
Chwastek Otto331783CZE1807TJ Vendryně
45
Čubok Zdeněk315320CZE1806TŽ Třinec
46
Maroszczyk Wieslaw312096CZE1791TŽ Třinec
47
WFMSevcikova Lucia14940744SVK1786
48
Szotkowski Bohuslav325830CZE1767ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
49
Uher Lubomir14927217SVK1762
50
Zimniok Zdeněk313831CZE1741Šachový klub Karviná
51
Slivka David14939061SVK1736
52
Zpěváková Kateřina362158CZE1735Dolní Němčí
53
Kufa Václav373745CZE1722ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
54
Kantor Pavel330914CZE1719ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
55
Mrázek Roman23707062CZE1713SK Slavia Orlová
56
Paluch Stefan14919850SVK1705
57
Volný Patrik315877CZE1701ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
58
Podlesný Petr315346CZE1697TJ Baník Havířov
59
Krampol Vladimír344311CZE1696SK Stonava
60
Mikova Miriam14963140SVK1676
61
Spiriak Vladimir14907062SVK1663
62
Gruszka Aleš360066CZE1656ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
63
Petrov Nikolaj358290CZE1633ŠK Šenov
64
Nešpor Ivan358274CZE1625ŠK Šenov
65
Postek Daniel14945118SVK1605
66
Cyroň Karel358010CZE1587ŠK Hošťálkovice, z.s.
67
Bulej Matej14955679SVK1575Cizinci
68
Korencik Anton14952599SVK1570
69
Špála Jiří382760CZE1556Šachový klub Ostrava-Jih
70
Konsel Filip23739738CZE1515
71
Peterek Zbyněk23708557CZE1501TJ Ostrava
72
Sulgan Igor14959895SVK1495
73
Smuda Tomasz21875120POL1477
74
Sakaev Konstantin23732474CZE1473TJ Ostrava
75
Sikora Petr380873CZE1433ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
76
Simunek Matej14966549SVK1420
77
Gruszka Jiri391131CZE1418
78
Korencik Emil14952483SVK1412
79
Mrmusova Magdalena14955113SVK1403
80
Machura Jaroslav366676CZE1400
81
Lacková Ludmila23731818CZE1388Beskydská šachová škola z.s.
82
Zmelty David23725486CZE1354Beskydská šachová škola z.s.
83
Lička Denis23709251CZE1342Beskydská šachová škola z.s.
84
Pirhala Ladislav334812CZE1282Dynamo DP Ostrava
85
Klimeš Martin23746017CZE1261ŠK 1921 Zábřeh
86
Škulcová Adéla23707569CZE1211ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
87
Mucha Šimon23717378CZE1032ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
88
Byrtus TadeuszCZE0
89
Gunčaga MilanCZE0Šachový klub Karviná
90
Heligman Tomáš23747986CZE0Šachový klub Karviná
91
Kijonková Klaudie23747994CZE0Šachový klub Karviná
92
Korený Pavol14968789SVK0ŠK Mladosť Nesluša
93
Kypast Daniel23715480CZE0Šachový klub Karviná
94
Lankoč Ondřej23748001CZE0Šachový klub Karviná
95
Mann MatějCZE0Šachový klub Karviná
96
Nedvěd Adam23717386CZE0
97
Szotkowski AdamCZE0
98
Škulec Martin23726440CZE0ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
99
Teofil DanielCZE0
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, Tiráž