2. ročník Open Air Chess Fest

OrganizátorBeskydská šachová škola z. s.
FederáciaČesko ( CZE )
Riaditeľ turnajaZáruba Petr
Hlavný rozhodcaIA Záruba Petr
Bedenkzeit (Blitz)2x3min + 2s/move
MiestoZahrada SVČ Klíč, Pionýrů 767, Místek
Number of rounds11
Tournament typeŠvajčiarsky systém
Rating calculationEloF
Dátum2022/06/18
Ø rating1535
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 18.06.2022 13:30:51, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 34

Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 11 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11/11 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFEDEloFpohlavieTypGrKlub
1IMVesselovsky SergueiCZE2280S60OPBeskydská šachová škola z.s.
2IMPiesik PiotrPOL2247Beskydská šachová škola z.s.
3FMWiewiora EneaszPOL2243Poland
4Závůrka RomanCZE2144Oddíl šachů SK Prostějov
5FMVrána FrantišekCZE2140S60ŠK Staré Město
6Matoušek PetrCZE1998Sokol Přemyslovice
7Vránová ZdeňkaCZE1930wŠK Staré Město
8Keprt PavelCZE1896S60OPSokol Dobrá
9Vysoglad PetrCZE1821Tatra Kopřivnice
10Padevět PavelCZE1812Šachový oddíl Stochov z.s.
11Zemkova KlaraCZE1785wOPInterchess z.s.
12Snášel MichalCZE1746SK ROŠÁDA Prostějov, z.s.
13Prucek LadislavCZE1688S60Sokol Přemyslovice
14Zemek AntonínCZE1553U14OPInterchess z.s.
15Kožušníková DanielaCZE1548wU12OPInterchess z.s.
16Lička DenisCZE1401U16OPBeskydská šachová škola z.s.
17Bjolek JanCZE1383U16OPBeskydská šachová škola z.s.
18Kožušník RomanCZE1421OPInterchess z.s.
19Šigut OndřejCZE1316U14OPBeskydská šachová škola z.s.
20Bartečková DenisaCZE1314wU14OPBeskydská šachová škola z.s.
21Špaček MichalCZE0U16OPSokol Brušperk
22Boff VojtěchCZE1297U16OPTŽ Třinec
23Osina JaromirCZE1256U14OPBeskydská šachová škola z.s.
24Martikánová AmálieCZE1245wU10OPBeskydská šachová škola z.s.
25Najdková LauraCZE1243wU10OPBeskydská šachová škola z.s.
26Kupka AlexandrCZE1189U12OPBeskydská šachová škola z.s.
27Martikán JiříCZE1193OPBeskydská šachová škola z.s.
28Bartečková NikolCZE1169wU12OPBeskydská šachová škola z.s.
29Boff OndřejCZE1148U12OPTŽ Třinec
30Prusková JustýnaCZE1131wU12OPBeskydská šachová škola z.s.
31Bělocký DanielCZE1090U12OPBeskydská šachová škola z.s.
32Filipová VanesaCZE1087wU14OPInterchess z.s.
33Keprt TadeášCZE0U10OPBeskydská šachová škola z.s.
34Ulumbekov MichaelCZE0U16Tatra Kopřivnice
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, Tiráž