Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Liga mládeže Spiša 2011/2012 - 3. kolo Lendak

Poslední aktualizace14.01.2012 14:16:03, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1Gabor FrantisekSVK1466Margecany
2Dudasko MarioSVK1413Sk Cvc Lendak
3Dudasko StefanSVK1413Sk Cvc Lendak
4Cisko MiloslavSVK1404Skm Cvc Spisska Stara Ves
5Hudacekova ZuzanaSVK1372Sk Cvc Lendak
6Polak DominikSVK1347Sk Cvc Poprad
7Pavluvcik DusanSVK1298Sk Bijacovce
8Jadron BranislavSVK1237ZS Nad Medzou Spisska N. Ves
9Hurtuk RadovanSVK1208So Skm Stara Lubovna
10Panko RadoslavSVK1192Sk Stropkov+svidnik
11Hupka AdamSVK1182So Tj Slovan Gelnica
12Miklasova EmmaSVK1167Liptovska Sachova Skola
13Panko EduardSVK1138Sk Stropkov+svidnik
14Verbovsky MichalSVK1064Sachovy Klub Sabinov
15Billich AndrejSVK1000CVC Poprad
16Budzakova TimeaSVK1000Spisska Stara Ves
17Bujnak MatejSVK1000ZS Nejedleho Spisska N. Ves
18Carnogursky JozefSVK1000Skm Cvc Spisska Stara Ves
19Cech MatejSVK1000ZS Komenskeho Smizany
20Sitiarik MartinSVK1000ZS Komenskeho Smizany
21Dam MartinSVK1000ZS O. Kozucha Spisska N. Ves
22Derma AlexSVK1000Skm Cvc Spisska Stara Ves
23Dudaskova KatarinaSVK1000Sk Cvc Lendak
24Fabry IvanSVK1000Nova Lesna
25Filipova IvanaSVK1000ZS Komenskeho Smizany
26Hudackova KristinaSVK1000Sk Cvc Lendak
27Jadron JozefSVK1000ZS Nad Medzou Spisska N. Ves
28Jakubov BrunoSVK1000ZS O. Kozucha Spisska N. Ves
29Koscak JulianSVK1000Sk Cvc Lendak
30Koscak MiroslavSVK1000Sk Cvc Lendak
31Krupova KarinSVK1000Sk Bijacovce
32Kucerova BarboraSVK1000Skm Cvc Spisska Stara Ves
33Kucerova TereziaSVK1000Skm Cvc Spisska Stara Ves
34Kucerova VeronikaSVK1000Skm Cvc Spisska Stara Ves
35Lacus MatejSVK1000ZS O. Kozucha Spisska N. Ves
36Lizak MichalSVK1000Sk Cvc Lendak
37Lizak TomasSVK1000Sk Cvc Lendak
38Lizakova EmiliaSVK1000Sk CVC Lendak
39Macejko DominikSVK1000So Tj Slovan Gelnica
40Macejko ErikSVK1000So Tj Slovan Gelnica
41Marko AntonySVK1000ZS Komenskeho Smizany
42Mikitka AdrianSVK1000Sk Stropkov+svidnik
43Moravcik MatusSVK1000Liptovska Sachova Skola
44Morongova NinaSVK1000Sk Bijacovce
45Neupauerova JuliaSVK1000ZS Komenskeho Smizany
46Neupauerova SlavomiraSVK1000ZS Komenskeho Smizany
47Ogurcak DanielSVK1000Spisska Stara Ves
48Ondo PatrikSVK1000Sk Cvc Poprad
49Pavluvcikova NikolaSVK1000Sk Bijacovce
50Penxa StanislavSVK1000Spisska Stara Ves
51Priscak SamuelSVK1000Katolicky Kruh Bosco Bardejov
52Repka MichalSVK1000ZS Plavnica
53Ridilla PatrikSVK1000ZS Plavnica
54Ridilla PeterSVK1000ZS Plavnica
55Rybak AdamSVK1000So Tj Slovan Gelnica
56Sefcikova JanaSVK1000Sk Bijacovce
57Sromovska LiviaSVK1000CVC Kezmarok
58Sromovsky JozefSVK1000CVC Kezmarok
59Stefanak JanSVK1000Spisska Stara Ves
60Stolar PavolSVK1000Sk Cvc Lendak
61Stolarova IvanaSVK1000Sk Cvc Lendak
62Tomascik DamianSVK1000ZS Nad Medzou, Spisska Nova Ves
63Tomascik DominikSVK1000ZS Nad Medzou, Spisska Nova Ves
64Verbovska AndreaSVK1000Sachovy Klub Sabinov