VII Torneig Obert Escacs Actius E.Escac Mat Martorell 282771 Circuit Catala

OrganitzadorEscacs Escac Mat
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigJoaquin Lacasta Palacio
Àrbitre principalMiguel Fernandez-Diaz Mascort 2214288
Control de temps (Rapid)15 m. + 5 s.
SeuHotel Ciutat de Martorell Av. Pau Claris
Number of rounds9
Tournament typeSistema suís
Rating calculationEloN, FIDE
Data2022/05/29
Mitjana d'Elo1682
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització21.05.2022 14:40:45 / Page cached 22.05.2022 18:45:00 45min., Creador/Darrera càrrega: Miquel Fernandez-Diaz Mascort

Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, Link tournament to the tournament calendar
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm.NomFideIDFEDEloGrClub/Ciutat
1IMPomes Marcet Juan2200139ESP2305Terrassa
2FMFernandez Diaz Cristian22256687ESP2287AGramenet
3MKTriadu Cassa Jordi2241927ESP2160AOlot
4MKVentura Bolet Alexandre22276092ESP2137BVila Olimpica
5MKVentura Bolet Maxim22238824ESP2092CVila Olimpica
6Sort Sererols Josep54724384ESP2003CBarad
7Pla Almenar Nel22273115ESP1973CVila Olimpica
8Planella Sanchez Jordi2250373ESP1914DEsplugues Avenc
9Fortuny Profitos Jordi32004087ESP1860DVila Olimpica
10Vila Seuba Joan Carles2278120ESP1859DC.E.Sant Joan
11Delgadillo Torrico Felipe2283417ESP1763EPeon Doblado
12Canadell Ruiz Samuel Sandal32067836ESP1759EMartorell
13Medina Diez Adria32074280ESP1686EVila Olimpica
14Planella Zavala Ivan24522988ESP1599FAvenc Esplugues
15Esteban Lupianez Jose Miguel32043449ESP1587FSant Marti
16Gomez Navais Marcal24585505ESP1536FVilafranca
17Tripulskiy Mark14192551UKR1504FUcraina
18Planella Zavala Irene24598038ESP1303FAvenc Esplugues
19Sergooris Danail Jurgen54783364ESP1257FGranollers-Canovelles
20Delgadillo Vidal Philippe Arnau54561892ESP1224FPeona i Peo
21Icart Pujol Elies54784336ESP1203FPeons de Tossa
22Hernando Gusi JesusESP1698FEscac Mat
23De Pablo Limas Pablo Jose54787122ESP1645FEscac Mat
24Pedrido Venero Adrian54708222ESP1590FTres Peons
25Canet Cortes Jan94704244ESP1540FCastellbisbal
26Collado Moliner Carles94707111ESP1455FEscac Mat
27Fernandez Farras SergiESP1312FEscac Mat
28Julibert Grana Teo54784662ESP1304FEscac Mat
29Prieto Pujol Carla94712590ESP1209FSuria
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, Impressió